Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω Κ εγώ ότι δεν το δικαιουσε. Απτήν στιγμή που έχεις παντρευτεί έτσι Κ αλλιώς τα φορολογικά ειναι κοινά άσχετα αν κάνετε χωριστή δήλωση το ότι φαίνετε γάμος ειναι το ίδιο πράγμα. Απλά πληρώνει ο καθένας τα δικά του μερίδια στο τέλος στα υπόλοιπα είναι το ίδιο . 

      και γω αυτό νομίζω αλλά η κοπέλα στο 1555 μου είπε είναι ανεξάρτητο και την ρώτησα και 2 φορες ! θα με πάρουν εκείνοι είπαν! απ ότι ξέρω μόνο το κυοφορίας ,το λοχείας, και μετά αν κάνω το 9μηνο δικαιουμαι

       

       

       

       

Βοηθεια για Κύπρο....


Sylvia83

Recommended Posts

Γεια σας και καλώς σας βρήκα όλους! Αποφάσισα και εγώ να σας γράψω για να ζητήσω πληροφορίες....Ετοιμάζομαι να μετακομίσω Κύπρο , περιπου τον Ιουνιο.. Εχω ενα παιδακι 3 χρονων, τι γινεται εκει με τους σταθμους, πες τε μου παρακαλω. Υπάρχουν δημόσιοι που θα μπορω να στειλω το παιδι και να μην πληρωνω? Η έστω ενα πολυ μικρο ποσο? Οι ιδιωτικοι σε τι τιμές κυμαινονται? Και αν υπαρχει καποια διαδικασια, εγγραφα, που θα πρεπει να ετοιμασω απο Ελλαδα προκειμενου να κανω αιτηση για να συμπεριλαβουν το παιδι μου, και ποιο μηνα γινεται αυτο? Αν ξερει κανεις και μπορει να με βοηθησει, θα ειμαι ευγνωμων! Ευχαριστω

user_online.gifreport.gif quote.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

Καλημέρα. Εμείς μένουμε Λέμεσο από Φεβρουάριο του 17 και είμασταν τυχεροί γιατί βρήκαμε ένα παιδικό οικονομικό και μέχρι τις 6. Δυστυχώς δεν έχει νηπιαγωγείο και πρέπει σιγά σιγά να αρχίσουμε την αναζήτηση. Έαν είστε λεμεσό μπορώ να σας ενημερώσω για το τι θα βρούμε. Μεγάλο άγχος πάντως γιατί νομίζω ότι εκπαιδευτικά υστερούν σε σχέση με Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...