Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

αυχενικη διαφανεια


Recommended Posts

Καλησπερα,ειμαι 37 χρονων και εγκυος στο πρωτο παιδακι,βρισκομαι στην 13η εβδομαδα και εκανα αυχενικη η οποια δε βγηκε καλη 4,6.ολα τα οργανα ειναι φυσιολογικα και μονο στην καρδουλα του εχει λιγο υγρο,εκανα αμεσως βιοψια τροφοβλαστη και περιμενω τα αποτελεσματα,εχω αγχωθει πολυ και στενοχωρεθει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αρχικά να σου ευχηθώ καλά αποτελέσματα!Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη κ ενα γερο μωράκι!Το φύλλο το είδατε??Που ήταν το πρόβλημα στο ρινικό οστό ή στο υγρό στην καρδούλα του?Ο γιατρός τι σου είπα??Τι μπορεί να σημαίνει αυτό?Σκέψου θετικά για να είναι καλά το μωράκι σου!!!Πότε βγαίνουν??

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ!!σημερα πιστευω θα εχω τα πρωτα αποτελεσματα,το ρινικο οστο ειναι εμφανες ολα ειναι πολυ καλα εκτος απο το λιγο υγρο στην καρδουλα του,το οποιο μας ειπε μπορει να προερχεται απο καποια ιωση που περναει...αλλα τον ανησυχει αρκετα...θα βγουμε και τα αποτελεσματα της τροφοβλαστης και ευχομαι να μην ειναι ειναι τιποτα,κοριτσακι μαλλον...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

καταρχας σου ευχομαι να πανε ολα καλα κ να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη,,,.κ σε μας βγηκε η αυχενικη διαφανεια "ανεβασμενη" ..στην πρωτη ηταν 3,5 κ στην δευτερη 2,6...

εκανες πολυ καλα που κανατε την τροφοβλαστη γιατι ξερω πολυ καλα το πως νιωθεις τωρα..μην ανησυχεις κοπελα μου γλυκεια ολα καλα θα πανε...

αν θα ψαξεις θα βρεις οτι αυχενικες με 6 κ 8 χιλιοστα βγηκαν υγιεστατα μωρακια...

ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα??


οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο

NKQXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσι μου καλησπερα! Παρακολουθησα το θεμα σου, σε νιωθω καθως εχω περασει δυο εγκυμοσυνες. Εγω ηθελα να σε ρωτησω, μαζι με την αυχενικη εδωσες αιμα για ΠΑΠ-Α; Ειναι σημαντικο και αυτο το αποτελεσμα μιας που οι πιθανοτητες για τυχον τρισωμιες βγαινουν συνδιαστικα με τον υπερηχο της αυχενικης διαφανειας.

Αυτα τα αποτελεσματα ειπες οτι περιμενεις ή αλλα πιο ειδικα;

Τα πηρες, βγηκαν;


tt10204303fltt.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα! Εγω κοριτσια στον μικρο μου γιο ειχα αυχενικη διαφανεια 6χιλ!!!!!!

Εκανα κ τροφοβλαστη κ υπερηχο καρδιας κ ολα καλα.

Γεννησα ενα υγειεστατο αγορακι με φ.τ. που τωρα ειναι 2χρ.


P3VMm7.png
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...