Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

καμμια μαμα απο ροδο


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια ειμαι καινουρια εδω κ μολις εμαθα οτι ειμαι έγκυος.. θα ηθελα να μου προτείνετε εναν γιατρο να παρακολουθει την εγκυμοσύνη μου. Ευχαριστώ εκ των προτέρων


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 170
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοπελα μου,αρχικα συγχαρητηρια,να εχεις μια ευχαριστη και υγιεστατη εγκυμοσυνη και με το καλο....δεν μας ειπςε αν ψαχνεις γιατρο ιδιωτικα η στο δημοσιο νοσοκομειο?επισης καθε μια μπορει να σου πει για τον ιδιο γιατρο διαφορετικη αποψη.εγω ξεκινησα σε ιδιωτικο και την ημερα που γενναγα κατεληξα σε γιατρο του νοσοκομειου με δικη πρωτοβουλια...αρα πες τι ψαχνεις στο περιπου?


3ck2p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοπελα μου,αρχικα συγχαρητηρια,να εχεις μια ευχαριστη και υγιεστατη εγκυμοσυνη και με το καλο....δεν μας ειπςε αν ψαχνεις γιατρο ιδιωτικα η στο δημοσιο νοσοκομειο?επισης καθε μια μπορει να σου πει για τον ιδιο γιατρο διαφορετικη αποψη.εγω ξεκινησα σε ιδιωτικο και την ημερα που γενναγα κατεληξα σε γιατρο του νοσοκομειου με δικη πρωτοβουλια...αρα πες τι ψαχνεις στο περιπου?

Καλησπερα! Και Ευχαριστω πολυ! Προτιμώ κάποιο γιατρο στο δημόσιο νοσοκομείο για οικονομικούς λόγους...


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω γεννησα με τον κυριο ψαρα και εμεινα πολυ ευχαριστημενη,ειναι απο τους παλιους,τωρα απο τους ''καινουργιους'' εχω ακουσει καλα λογια για τον κυριο καβαλακη.Να ξερεις οτι οπως και να εχει αν χρειαστει να κανεις εξεταση για επιβεβαιωση εξω υπαρχουν πολλοι καλοι γιατροι....εμπειρικα το λεω!!!!μια συμβουλη γιατι ειμαι και εγω μικρη και εχω ενα παιδι,να βαδιζεις κυριως με το ενστικτο σου και μετα με ολα οσα θα σου λενε οι γιατροι γιατι το μωρο θα ειναι μεσα σου κια οχι μεσα τους!!!!!!!!!!φιλια


3ck2p3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...
×
×
  • Δημιουργία νέου...