Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαΐου 2016


Ioio

Recommended Posts

Χριστος Ανεστη!!!!Χρόνια πολλά!!!πως τα περάσαμε? Εμείς μία χαρά, ξεπατωσαμε αρνί και κουλουρο-τσουρεκια...ε μετά τη γέννα αναγκαστικά δίαιτα οπότε ας το ευχαριστήσω τώρα παρά τα 20+ κιλά που έχω πάρει...

Κατά τα άλλα η κοιλιτσα κατέβηκε κάπως, έχω αρκετά υγρά και ο καιρός πλησιάζει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χρόνια πολλά κορίτσια κ του χρόνου με υγεία σε όλους κ φυσικά στα μωράκια μας.

κ εμείς περάσαμε καλά οικογενειακά κ μονίμως σε ένα γεμάτο τραπέζι κ γλυκά αρκετά γλυκά... Σήμερα έκανα εισαγωγή για τη θεραπεία που ήθελε ο γιατρός μου για το χαμηλό αμνιακό κ ευτυχώς λόγω αργίας δεν έχει κόσμο... είμαι μόνη μου στο δωμάτιο. Οι αρρυθμίες της μπέμπας συνεχίζονται χωρίς να είναι ταχυκαρδίες ευτυχώς κ με όσους το συζήτησα (έχουμε κάτι γιατρούς στην οικογένεια) όλοι είναι καθησυχαστικοί... τί να πω, περιμένω!!! δυο εβδομάδες ακόμη να κλείσω την 36η να μην έχω τόσο άγχος....

φιλιά σε όλα τα κορίτσια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και απο μένα..Τι κάνετε;;;Πολύ ησυχία έπεσε..μήπως γέννησε καμία;;!!!

Εγώ σήμερα είχα πάει στον γιατρό..το αμνιακό υγρό παραμένει λιγοστό..μου είπε ότι αν μειωθεί και άλλο θα μου κάνει πρόκληση τοκετού.Είμαι και στις 37εβδ ήδη οπότε είναι safe....το μωρό είναι ψηλά ακόμα πάντως..Θα με ξαναδεί μεθαύριο.

nymeria κι εγώ είμαι στα +20κατι κιλά..αχ πως θα τα χάσουμε;;!!!!

bhappy όλα καλά θα πάνε!!Υπομονή λίγο ακόμα..

Περιμένω νεάκια και των υπολοιπων!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου, χρόνια πολλα κ Χριστός Ανέστη κι από μένα.....

B.happy μου, κάνε υπομονή!!!! Φτάνουμε στο τέλος τώρα. Όλα θα πάνε καλά, προσπάθησε να είσαι ήρεμη!!!!

Μαδερ το ίδιο ισχύει κ για σένα!!!!! Το χαμηλό αμνιακό θα το παρακολουθείτε όπως είπε ο γιατρός κι όλα καλά!

Βρε κοριτσια, 20 κιλά; Πως αντέχετε; Εγω εχω πάρει 10 και αγκομαχώ.... Αφήστε που μου φαίνεται αδύνατον να τα χάσω μετα! Εχω απελπίστει....

Επίσης δεν έφαγα τίποτα για Πάσχα. Οι καούρες κ οι εμετοί επανήλθαν και μου έχουν κάνει το στομάχι άνω κάτω!

Κατα τα αλλά, σταμάτησα την δουλειά γιατί εχω δύσπνοια κ κουράζομαι με το παραμικρό. Βαριέμαι όλη μέρα στο σπίτι, ειδικά όταν δουλεύει ο άντρας μου. Νιώθω ότι ο τελευταίος μήνας δεν θα περάσει με τίποτα!!! Έχετε αρχίσει κι εσείς να γεννάτε κ νιώθω ότι δεν θα γεννήσω ποτέ!!! Χα χα χα χα άτιμες ορμόνες!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Βλέπω γυρνάμε μία μια απο τις εξορμήσεις και μαζευόμαστε πάλι!!!!

Ησυχία απο το δικό μας μέτωπο. Σταμάτησα το μαγνήσιο απο το Σάββατο αλλά τη μόνη διαφορά που καταλαβαίνω είναι παραπάνω πετρώματα. Από πόνους τα ίδια. Ένα το μεταξύ είπα κ εγώ να πάω για περπάτημα.....αλλά δεν παλεύεται με τίποτα. Πλάκα έχει που λένε πολλές στον ένατο ότι περπατάνε κανα 2ωρο τη μέρα. Εγώ στα 10 λεπτά νόμιζα ότι θα γεννήσω επι τόπου. Χαχαχαχ μάλλον είναι πολύ χαμηλά.....!!!

Happy και mother....υπομονή και θα περάσει ο καιρός και θα είστε safe!!!!

Nymeria....λίγο έμεινε....!!!

Peply και εμένα επέστρεψαν οι εμετοί και μάλιστα δυναμικά. Χάλια το στομάχι όλη μέρα.....και ανασαίνω και σαν βόδι!!!! Στα 14+ είμαι αλλά ελπίζω γρήγορα να τα συμμαζέψω μετά τη γεννά. Όσο για τη κλεισούρα άστα. Αν δεν έχεις μάθει να είσαι στο σπίτι είναι πολύ δύσκολο. Εμένα έληξε ο συναγερμός για σπίτι και ξάπλα...οπότε θα αρχίσω να βγαίνω μέχρι να έρθει η Μπέμπα!!!!


eNortjKzUjIyMjUxMVOyBlwwFYUC1A,,84.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!!! Βλέπω γυρνάμε μία μια απο τις εξορμήσεις και μαζευόμαστε πάλι!!!!

Ησυχία απο το δικό μας μέτωπο. Σταμάτησα το μαγνήσιο απο το Σάββατο αλλά τη μόνη διαφορά που καταλαβαίνω είναι παραπάνω πετρώματα. Από πόνους τα ίδια. Ένα το μεταξύ είπα κ εγώ να πάω για περπάτημα.....αλλά δεν παλεύεται με τίποτα. Πλάκα έχει που λένε πολλές στον ένατο ότι περπατάνε κανα 2ωρο τη μέρα. Εγώ στα 10 λεπτά νόμιζα ότι θα γεννήσω επι τόπου. Χαχαχαχ μάλλον είναι πολύ χαμηλά.....!!!

Happy και mother....υπομονή και θα περάσει ο καιρός και θα είστε safe!!!!

Nymeria....λίγο έμεινε....!!!

Peply και εμένα επέστρεψαν οι εμετοί και μάλιστα δυναμικά. Χάλια το στομάχι όλη μέρα.....και ανασαίνω και σαν βόδι!!!! Στα 14+ είμαι αλλά ελπίζω γρήγορα να τα συμμαζέψω μετά τη γεννά. Όσο για τη κλεισούρα άστα. Αν δεν έχεις μάθει να είσαι στο σπίτι είναι πολύ δύσκολο. Εμένα έληξε ο συναγερμός για σπίτι και ξάπλα...οπότε θα αρχίσω να βγαίνω μέχρι να έρθει η Μπέμπα!!!!

Κ εγώ από όταν σταμάτησα το μαγνήσιο μόνο περισσότερα πετρώματα νιώθω. Αυτό με το περπάτημα συμφωνώ κ εγώ αν περπατήσω κάνα δεκάλεπτο νιώθω μπούκωμα από κάτω, σήμερα είμαι πολύ χαλαρή μπαμπάς κ κόρη λείπουν από το πρωί πήγαν Αττικό πάρκο βόλτα κ μετά τη πήγε στο γραφείο του για να κάνουν κάτι δουλειές για αύριο. αύριο πάω κ εγώ στο γιατρό να δούμε πως είμαστε.


Nv77p2.png

kyJep3.png

Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη! Χρόνια πολλά σε όλες με το καλό τα μπεμπάκια μας!

Μπήκα για ένα σύντομο γεια μιας και επιστρέψαμε απο την εξόρμησή μας και γίνεται πανικός ...πάλι καλά πήρε ο αντρας μου τα παιδιά στην παιδική χαρά οπότε θα τα κάνω χωρίς πολλές παρεμβολές όσα έχουν να γινουν...α και μην ανησυχειτε για τα κιλά φευγουν εύκολα αρκει να μην πέσετε στην παγίδα να τρώτε συνέχεια μιας και μετα για λίγο θα ήμαστε συνέχεια σπίτι...μόνο απο το μαιευτήριο χάνεις κοντά στα πέντε κιλά οπότε σιγά σιγά φεύγουν και τα άλλα...

Link to comment
Share on other sites

mother μου μην ανησυχεις!!!Θα μας τρεχει το μωρο!!!Εγω σκεφτομαι μολις λιγο θρεψουν τα ραμματα καθημερινα μη σου πω και δις βολτα με το καροτσι στην παραλια για περπατημα...

πεπλυ μου!Τα πολλα κιλα ειναι απο τα "κακα" μιας πολυ καλης εγκυμοσυνης!!!Δεν ειχα προβληματα με εμετους δοξα τω Θεω!!!3 φορες σε ολη την εγκυμοσυνη μονο!!!Επισης δεν εχω καουρες, φουσκωματα, δυσπνοια αλλα πολλες λιγουρες!!!Επισης παρολο που θελω να γεννησω για ευνοητους λογους δεν μπορω να π οτι νοιωθω και τοσο βαρια...καθομαι οκλαδον, κοβω τα νυχια μου (ποδια) σκυβω

Φτου να μη με ματιασω κιολας!!!:):):)

Link to comment
Share on other sites

Χριστος Ανεστη!!!!Χρόνια πολλά!!!πως τα περάσαμε? Εμείς μία χαρά, ξεπατωσαμε αρνί και κουλουρο-τσουρεκια...ε μετά τη γέννα αναγκαστικά δίαιτα οπότε ας το ευχαριστήσω τώρα παρά τα 20+ κιλά που έχω πάρει...

Κατά τα άλλα η κοιλιτσα κατέβηκε κάπως, έχω αρκετά υγρά και ο καιρός πλησιάζει...

νυμερια καλως την!!!!! εφαγες και ευχαριστηθηκες!!!!!

μην στεναχωρεσαι θα τα χασεις τα κιλα!!!!! κατεβηκε???? υγρα???? κοντευεις και εσυ μωρο μου!!!!!

Χρόνια πολλά κορίτσια κ του χρόνου με υγεία σε όλους κ φυσικά στα μωράκια μας.

κ εμείς περάσαμε καλά οικογενειακά κ μονίμως σε ένα γεμάτο τραπέζι κ γλυκά αρκετά γλυκά... Σήμερα έκανα εισαγωγή για τη θεραπεία που ήθελε ο γιατρός μου για το χαμηλό αμνιακό κ ευτυχώς λόγω αργίας δεν έχει κόσμο... είμαι μόνη μου στο δωμάτιο. Οι αρρυθμίες της μπέμπας συνεχίζονται χωρίς να είναι ταχυκαρδίες ευτυχώς κ με όσους το συζήτησα (έχουμε κάτι γιατρούς στην οικογένεια) όλοι είναι καθησυχαστικοί... τί να πω, περιμένω!!! δυο εβδομάδες ακόμη να κλείσω την 36η να μην έχω τόσο άγχος....

φιλιά σε όλα τα κορίτσια!!!

καλη θεραπεια!!! εισαι σε καλα χερια μεσα στο νοσοκομειο!!!!

σου ευχομαι να κλεσες την 36η βδομαδα b. happy μου!!!!! φιλακια!!!!

Γεια σας κοριτσια μου, χρόνια πολλα κ Χριστός Ανέστη κι από μένα.....

B.happy μου, κάνε υπομονή!!!! Φτάνουμε στο τέλος τώρα. Όλα θα πάνε καλά, προσπάθησε να είσαι ήρεμη!!!!

Μαδερ το ίδιο ισχύει κ για σένα!!!!! Το χαμηλό αμνιακό θα το παρακολουθείτε όπως είπε ο γιατρός κι όλα καλά!

Βρε κοριτσια, 20 κιλά; Πως αντέχετε; Εγω εχω πάρει 10 και αγκομαχώ.... Αφήστε που μου φαίνεται αδύνατον να τα χάσω μετα! Εχω απελπίστει....

Επίσης δεν έφαγα τίποτα για Πάσχα. Οι καούρες κ οι εμετοί επανήλθαν και μου έχουν κάνει το στομάχι άνω κάτω!

Κατα τα αλλά, σταμάτησα την δουλειά γιατί εχω δύσπνοια κ κουράζομαι με το παραμικρό. Βαριέμαι όλη μέρα στο σπίτι, ειδικά όταν δουλεύει ο άντρας μου. Νιώθω ότι ο τελευταίος μήνας δεν θα περάσει με τίποτα!!! Έχετε αρχίσει κι εσείς να γεννάτε κ νιώθω ότι δεν θα γεννήσω ποτέ!!! Χα χα χα χα άτιμες ορμόνες!

αφου με την γεννα χανεις περιπου εξι κιλα!!!! μετα τι ειναι!!!! καουρες και εμετοι ε??? δοκιμασε και ξινομηλο!!!!! σε καταλαβαινω απολυτα για την δυσπνοια και την κουραση με το ελαχιστο πραγμα που θα κανω!!!!

Ησυχία απο το δικό μας μέτωπο. Σταμάτησα το μαγνήσιο απο το Σάββατο αλλά τη μόνη διαφορά που καταλαβαίνω είναι παραπάνω πετρώματα. Από πόνους τα ίδια. Ένα το μεταξύ είπα κ εγώ να πάω για περπάτημα.....αλλά δεν παλεύεται με τίποτα. Πλάκα έχει που λένε πολλές στον ένατο ότι περπατάνε κανα 2ωρο τη μέρα. Εγώ στα 10 λεπτά νόμιζα ότι θα γεννήσω επι τόπου. Χαχαχαχ μάλλον είναι πολύ χαμηλά.....!!!

Happy και mother....υπομονή και θα περάσει ο καιρός και θα είστε safe!!!!

Nymeria....λίγο έμεινε....!!!

Peply και εμένα επέστρεψαν οι εμετοί και μάλιστα δυναμικά. Χάλια το στομάχι όλη μέρα.....και ανασαίνω και σαν βόδι!!!! Στα 14+ είμαι αλλά ελπίζω γρήγορα να τα συμμαζέψω μετά τη γεννά. Όσο για τη κλεισούρα άστα. Αν δεν έχεις μάθει να είσαι στο σπίτι είναι πολύ δύσκολο. Εμένα έληξε ο συναγερμός για σπίτι και ξάπλα...οπότε θα αρχίσω να βγαίνω μέχρι να έρθει η Μπέμπα!!!!

το περπατημα και οτι κπ αντεχουν περισσοτερο.... εχει να κανει ισως και με το σημειο εμφυτευσης !!!!!

προσεχε κι ας εληξε ο συναγερμος βαμβακι μου!! για κρεββατι....

αντε κοντευουμε...

ουτε η κλεισουρα ειναι ευκολο ουτε τα αλλα που περναμε... αλλα σκεψου φερνουμε εναν ανθρωπο στον κοσμο!!!!!

Κ εγώ από όταν σταμάτησα το μαγνήσιο μόνο περισσότερα πετρώματα νιώθω. Αυτό με το περπάτημα συμφωνώ κ εγώ αν περπατήσω κάνα δεκάλεπτο νιώθω μπούκωμα από κάτω, σήμερα είμαι πολύ χαλαρή μπαμπάς κ κόρη λείπουν από το πρωί πήγαν Αττικό πάρκο βόλτα κ μετά τη πήγε στο γραφείο του για να κάνουν κάτι δουλειές για αύριο. αύριο πάω κ εγώ στο γιατρό να δούμε πως είμαστε.

αντε ξεκουραστηκες σημερα!!!!!!

ο αντρουλης θα ειναι μεσα????? δεν θυμαμαι εαν σε εχω ρωτησει!!!!

να δουμε αυριο σασα μου... καλα νεα να μας φερεις!!!! εισαι ετοιμη ψυχολογικα για τις 10/5????

και εγω θα τηλ στον ντοκ για να μου πει εαν θα παω αυριο η μεθαυριο για καρδιοτογραφημα!!!!!

Χριστός Ανέστη! Χρόνια πολλά σε όλες με το καλό τα μπεμπάκια μας!

Μπήκα για ένα σύντομο γεια μιας και επιστρέψαμε απο την εξόρμησή μας και γίνεται πανικός ...πάλι καλά πήρε ο αντρας μου τα παιδιά στην παιδική χαρά οπότε θα τα κάνω χωρίς πολλές παρεμβολές όσα έχουν να γινουν...α και μην ανησυχειτε για τα κιλά φευγουν εύκολα αρκει να μην πέσετε στην παγίδα να τρώτε συνέχεια μιας και μετα για λίγο θα ήμαστε συνέχεια σπίτι...μόνο απο το μαιευτήριο χάνεις κοντά στα πέντε κιλά οπότε σιγά σιγά φεύγουν και τα άλλα...

καλως γυρισατε!!!!! μπραβο στον αντρουλη!!! βοηθαει με τον τροπο του!!!!!

mother μου μην ανησυχεις!!!Θα μας τρεχει το μωρο!!!Εγω σκεφτομαι μολις λιγο θρεψουν τα ραμματα καθημερινα μη σου πω και δις βολτα με το καροτσι στην παραλια για περπατημα...

πεπλυ μου!Τα πολλα κιλα ειναι απο τα "κακα" μιας πολυ καλης εγκυμοσυνης!!!Δεν ειχα προβληματα με εμετους δοξα τω Θεω!!!3 φορες σε ολη την εγκυμοσυνη μονο!!!Επισης δεν εχω καουρες, φουσκωματα, δυσπνοια αλλα πολλες λιγουρες!!!Επισης παρολο που θελω να γεννησω για ευνοητους λογους δεν μπορω να π οτι νοιωθω και τοσο βαρια...καθομαι οκλαδον, κοβω τα νυχια μου (ποδια) σκυβω

Φτου να μη με ματιασω κιολας!!!:):):)

μπραβο νυμερια!!! και οκλαδον!!!! και κοβεις νυχια!!!! αφανταστο για μενα..... για να με λουσει η κορη σημερα ειδαμε και παθαμε!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Χρόνια πολλά!! Άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά, πάνε οι διακοπές δυστυχώς!! Εμείς ήσυχα, κάναμε ένα ήρεμο Πάσχα και σήμερα έχω γιατρό. Εχω περιέργεια να δω πως θα ευαισθητοποιήσει τη διαδικασία, δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα!!

Νυμέρια μου και περπάτησα και σεξ έκανα αλλά πέρα από πολλές συσπάσεις δεν έγινε κάτι άλλο. Πάντως όντως με το σεξ ενεργοποιείται η διαδικασία, και την προηγούμενη φορά και τώρα είχα όλη την ημέρα συσπάσεις που τις θέλουμε γιατί μαλακώνει ο τράχηλος. Οπότε στρώστον το σύζυγο!!

Μάρτη μου είχες άλλες συσπάσεις από τότε?? Ξεκουράσου καλό μου!! Αν και τα μωράκια μου φαίνονται σούπερ και στα κιλά τους και στα όλα τους αλλά φτάσε καλύτερα μέχρι εκεί που θέλει ο γιατρός σου!

Βαμβάκι μου αυτό το Πάσχα περπάτησα όσο δεν πάει, μια ώρα τλχ την ημέρα και τη Μ. Παρασκευή έκανα 10 χλμ με επιταφίους και ψώνια σε αγορές κλπ! Στο τέλος της ημέρας τα έπαιξα βέβαια και μετά για τρεις μέρες δεν ξεκούνησα από καναπέ αλλά δε νιώθω μπούκωμα ούτε νιώθω τόσο βαριά! Εσένα που έχει εμπεδωθεί εντελώς μην περπατάς καλε! Στη θέση σου δε θα περπατούσα καθόλου, μόνο τα απαραίτητα!

Κορίτσια κι εγώ πάντως παρά τα κιλά δε νιώθω βαριά, πέρα από στιγμές που έχω κουραστεί, γενικά νιώθω μια χαρά!

Αλεξ μακάρι να φύγουν γρήγορα μετά που θα αρχισουμε να προσέχουμε!

Β Happy μου αφού δεν ανησυχούν οι γιατροί μην ανησυχείς ούτε εσύ (τόσο). Ξέρω ότι εύκολα το λέω αλλά ποιός το κάνει αλλά αν ήταν κάτι ανησυχητικό δε θα σε ενημέρωναν??

Mother μου πότε κόβεις τα ράμματα από την περίδεση??37η εβδομάδα ε??πω πω περιμένεις κι εσύ, θα έχουμε πολλές πολλές γεννήσεις οσονουπω! Περιμένουμε νέα από το γιατρό!

Σάσα όλα καλά να πάνε στο γιατρό σήμερα!

Φυσαλιδάκι που εισαι?? Όλα καλά?? Είχαμε μήπως καμία άφιξη??

Πέπλυ μεχρι να πας σπιτι σου θα έχεις χάσει τα μισά κιλά, δεν πήρες καθόλου βάρος και μέχρι να τελειώσει η λοχεία θα έχεις επανέλθει πλήρως οπότε μην άγχεσαι!

Φιλιά σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια!


Dj4pp3.png

y7uDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χρονια πολλα κ απο μενα κοριτσια!!!ΧΡιστος Ανεστη,με υγεια κ αγαπη σε ολες σας!!dobby μου,δν μπορεις να το συνειδητοποιησεις ε??πω πω φτανει η ωρα..να μας πεις τα νεακια σου το απογευμα!!

μαρτη μου τι κανουν τα ζουζουνοσπορακια σου???ξεκινανε τα καρδιοτογραφηματα???να μας πεις ποτε θα πας..θα τον ρωτησω κ εγω ποτε θα πρεπει να ξεκινησω..ειχα κανει 3 οταν ειχα το θεμα με τα υγρα..ειναι ωραιο να ακους τη καρδουλα του σπλαχνου σου..

happy μου,πως πηγε η αγωγη??τι σου ειπαν για το αμνιακο??μην ανησυχεις κοπελα μου,ολα καλα ειναι!!!φθανει κ η ωρα μας κοπελα μου,τον φαγαμε τον γαιδαρο!!!

pepply μου κ εγω το ιδιο νιωθω..βαρεμαρα μεσα στο σπιτι!!κ περιμενω πως κ πως τον αντρα μου απο τη δουλεια..αλλα σκεφτομαι οτι μενουν λιγες μερες ηρεμιας κ βαρεμαρας..μετα θα εχουμε τα νινακια μας κ θα τρεχουνε κ δν θα φτανουμε!!

νυμερια,μπραβο!!εγω νιωθω σαν αγελαδιτσα αυτες τις μερες..δν μπορω να σηκωθω,δν μπορω να γυρισω πλευρο στο κρεβατι,περπαταω σα μαουνα..οσο για τα νυχια,ουτε να το φανταστω ,πηγαινω κ μου τα φτιαχνουν!!κ εγω σκεφτομαι με τη μπεμπα μου πρωτα ο θεος,να κοβω βολτες απο νωρις!!θα εχει κ ωραιο καιρο γιατι να μεινουμε μεσα!!εικοσι μερες το πολυ μεσα κ μετα βολτες!!!!

τα υπολοιπα κοριτσια,τι κανουν??

εγω κοριτσια εχω γιατρο σημερα!!αντε να δουνε ποσο εχει παει η μπεμπα!!θα ρωτησω για το μαγνησιο,το καρδιοτοκογραφημα κ τι αλλο να ρωτησω βρε κοριτσια???μπαινω στο μηνα μου σε λιγες μερες ,τι καλα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Χρόνια πολλά! Τι κάνετε;

Εμείς καλά.

Ντομπυ μου, ακόμα στην αναμονή. Μπράβο για το σεξ και το περπάτημα. Νιώθεις καμία διαφορά;

Ερη, με το καλό να μπρος κι εσύ στον μήνα σου.

Μαρτη μου, αν εμείς νιώθουμε βαριές και δυσκίνητες φαντασου πως πρέπει να νιώθεις εσύ!!!! Κάνε υπομονή και πλησιάζουμε!!!

Νυμερια και μοδερ, μην αγχωνεστε για τα κιλά, κι εγώ τόσα έχω πάρει. Θα φύγουν μετα τη γεννα., τι να κάνουμε.

Αλεξ, αλήθεια πως είναι το σκυλάκι σου που ήταν άρρωστο;

Εγω κοριτσια περπαταω περιπου καμία ώρα την μέρα γιατί βγάζω δύο φορές το σκυλί. Κουραζομαι πολύ, αλλά μάρεσει κιόλας γιατί δεν μπορώ ολη μέρα μέσα στο σπίτι. Στο μεταξύ ήρθε χτες και η μαμά μου και πλέον δεν κάνω τίποτα από δουλειές!!! Σήμερα έχω αρκετά υγρα... Αλλά δεν ξέρω αν ο Μπέμπης έχει εμπεδωθει η όχι...

Αυτά τα νέα μας... Τώρα από μέρα σε μέρα περιμένουμε τα ευχάριστα για τα μωράκια του Μαϊου!!!

Σας φιλώ πολύ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια, βλέπω οι περισσότερες 'εχετε μπει στην τελική ευθεία...εμείς θέλουμε ακόμα και αύριο έχω γυναικολόγο να δω τι κάνει το μπεμπουλινάκι μου...βέβαια δεν βιάζομαι γιατί προτιμώ να πλησιάζουμε στο τέλος των σχολείων για τις ιώσεις...αλλά δεν αποφασίζω εγώ για αυτό οπότε...

Φυσαλίδα ευχαριστώ για το ενδιαφέρον για το σκυλάκι μου είναι πολύ καλύτερα...την πήγαμε πριν ενα μήνα στον κτηνίατρο και αφου περάσαμε ένα απόγευμα εκεί μέσα σε θάλαμο με οξυγόνο και αλλάξαμε τα ΄χαπια πάει πολύ καλύτερα...το κακό είναι ότι δυσκολευόμαστε να τις τα δίνουμε γιατί βρίσκει τρόπο και τα φτύνει...βέβαια τις μέρες που ήμασταν στο εξοχικό είδα ότι ανανεώθηκε αρκετά και χαρήκαμε όλοι...βέβαια δεν παύει να είναι δεκαέξι οπότε είμαστε συγκρατημενα αισόδοξοι...ευχαριστώ και πάλι που ρώτησες...αντε και εσύ να ευχαριστηθείς βολτίτσες οι δυο σας και μετα με το καλό μαζί και με τον μπεμπούλη όλοι!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες χρονια πολλα σε ολες τις μανολες κ μελλουσες μανουλες!!! Κ μεις του δωσαμε κ καταλαβε. Κοριτσια εγω γενναω δευτεραααα κεχω αγχωθει δε μυ λεει κ πολλα ο γιατρος με το τσιγκελι τα βγαζω μου πε θα μπω δευτερα βραδυ να προσπαθησουμε με κανονικο κ οτι γινει... Καποια που να χει γεννησει ηδη να μου δωσει τα φωτα της;;;

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κορίτσια κι από εμένα.

b.happy καλές οι εξελίξεις λοιπόν. Οι δύο εβδομάδες θα περάσουν πριν το καταλάβεις και θα είσαι χαλαρή και άνετη!

Διαβάζω για εσάς που τα μωράκια σας έχουν κατέβει και έχουν εμπεδωθεί. Εμένα είναι ακόμη ψηλά. Είναι γυρισμένος προς τα μπροστά (οπίσθιος ινιακός) και γιʼ αυτό δεν μπορεί να μπει μέσα στην λεκάνη. Κάνω ασκήσεις, να δούμε πως θα εξελιχθεί...

Όπως και να χει όμως, είμαστε όλες στην τελική ευθεία! Σύντομα θα έχουμε ευχάριστα νέα σε αυτήν εδώ την ομάδα!!


OyuRp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...