Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Μεγαλο προβλημα!βοηθεια!!


Zouzounakiii

Recommended Posts

Γεια σας!είμαι καινούρια!εχω ένα μεγάλο πρόβλημα..με τον άντρα μου προσπαθούμε εδώ κ δύο χρόνια για μωρακι.έκανα εξετάσεις,το μόνο πρόβλημα που εχω είναι πολυκιστηκες ωοθηκες.ο γυναικολόγος μου είπε κ στο άντρα μου να πάει σε έναν ανδρολόγο για τις απαραίτητες εξετάσεις.οι πρώτες βγήκαν χάλια κ ο γιατρός μας είπε ότι θα πάρει τουλάχιστον έξι μήνες για να φτιάξει το σπέρμα λόγω ότι βρέθηκε μυκόπλάσμα κ ουρεοπλάσμα.έκανε θεραπεία κ στην δεύτερη εξέταση βρέθηκε μόνο το ουρεοπλασμα.έκανε κ ένα τρίπλεξ κ βρέθηκε μια κιρσοκυλη.έκανε θεραπεία κ πάλι κ αυτην την φορά κ εγω.στις επόμενες εξετάσεις ο γιατρός τρελάθηκε!το σπέρμα τ άντρα μου δείχνει άριστο για γονιμοποίηση κάτι που δεν το περίμενε κανείς!μας είπε να ξεκινήσουμε αμέσως προσπάθειες για σύλληψη.εγώ βέβαια είμαι διστακτική διότι είναι λίγος καιρός που σταματήσαμε τις αντιβίωσεις κ τ έχει γράψει να παίρνει ακόμα για μέρες το nolvadex το οποίο γράφει μέσα στις οδηγίες χρήσεις ότι δεν πρέπει να γίνει σύλληψη αν δεν περάσουν 2 μήνες από την λήψη τ φαρμάκου αυτού γιατί προκαλεί βλάβη στο έμβρυο.ρωτήσαμε για αυτό τον γιατρό κ μας είπε ότι αυτό το φάρμακο θα βοηθήσει περισσότερο για την σύλληψη!δεν ξέρω τι να πιστέψω πια!θέλω τόσο πολύ να κάνω ένα παιδί..πείτε μου κ εσείς αν γνωρίζετε κάτι παρόμοιο για το θέμα μου..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Διαφημίσεις

Καλησπερα! ζουζουνακι μην ανχονεσε καθολου και ο αντρασ μου εκανε θεραπεια με nolvadex και τωρα παμε για σπερματέγχυση,αυτο το φαρμακο ειναι καθαρα για γυναικες και αυτες οι παρενεργειες αφορουν μονο αυτες.Ειχαμε ομως και εμεις αμφιβολίες και στειλαμε e mail στην εταιρια που το κατασκευάζει και μας καθησύχασαν οτι δεν επειρεαζει το έμβρυο οταν το περνει ο αντρας.Ευχομαι να σε καθησύχασα και να καταφέρεις τον σκοπο σου!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...