Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Βοηθεια!!Μου εχει σταματησει η περιοδος εδω και 6 μηνες


princess@prince

Recommended Posts

Γεια σας ειμαι 32 χρονων και εδω και 6 μηνες μου εχει σταματησει η περιοδος!δεν ξερω τι μπορει να συνβαινει εχω κανει ολεσ τισ ενδοκρινιλογικεσ εξετασει ειναι καθαρες ο γιατροσ μου δεν μπορει να βγαλει ακρη !!!τι να κανω????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θελω να πω οτι δεν εχω παιδια και οτι προσπαθουμε με τον αντρα μου να κανουμε τι προσπαθουμε προσπαθουσαμε μεχρι που μου κοπηκε η περιοδος!! θα ηθελα παρα πολυ να ακουσω τη γνωμη σας στο προβλημα μου!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα διαβαζα το θεμα σου και πραγματικα απορησα δεν εχεις περιοδο εξι μηνες....εκτος απο ενδοκρινολογικες εξετασεις φανταζομαι οτι εχεις κανει και ολες τις γυναικολογικες..πχ...για πολυκιστικες ωοθηκες....τωρα αν εχεις εξετασει ολα τα ενδεχομενα ο γιατρος σου που το αποδιδει ολο αυτο? μηπως εχεις περασει καπιοα εντονη στεναχωρια?μηπως ειχες σημαντικη απωλεια η αυξηση βαρους το τελευταιο διαστημα?η εχεις στρεσαριστει τοσο πολυ με την ιδεα ενος παιδιου που απλα το σωμα σου αντεδρασε?ολα αυτα δεν παυουν να ειναι παραγοντες στη διακοπη μιας περιοδου?τα εχεις κοιταξει?:confused:


1wPgp3.png

E4Zhp3.png

vCLyp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 5 months later...

το ειχα παθει και εγω αλλα οχι τοσο καιρο.Ηταν απο το αγχος μου και την στεναχωρια.τουλαχιστον σε μενα αυτο εγινε.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 5 months later...

πάντως προσωπικά εδώ και τρία χρόνια δεν έχω περίοδο και η γιατρός μου μου έδωσε ορμόνη θυληκή ντιφαστόν για να έχω τρεις περιόδους το χρόνο όπως οι πρωταθλήτριες που μετακινούν τη περίοδο τους με ορμόνη...;) φυσικά έχω πάρει 25 κιλά λόγω του θέματος...:evil::evil::evil:

είμαι 33 και το έπαθα στα 30 λόγω του σοκ που είχα υποστεί για έναν συγγενή μου και σε συνδυασμό με τον υποθυρεοειδισμό μου και το σύνδρομο των πολυκυστικών που έχω από παιδί θα είμαι έτσι εως την εμμηνόπαυση απο οτι μας είπε η γιατρός.

για παιδί προσπαθούμε και μάλλον μας βλέπω για σπερματέγχυση και μετά εξωσωματική αν δεν δούμε αποτέλεσμα...:evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...