Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια το επίδομα γεννάς τα 2400 πάνε με εισοδηματικά κριτήρια; πχ εγώ κάνω χωριστή δήλωση από τον άντρα μ! εχω χαμηλό εισόδημα! εκείνος αντίθετα έχει πχ πάνω από 100000 ! το δικαιούμαι; πήρα το 1555 μου είπαν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος αλλά νομίζω κάνουν λάθος γιατί εγώ διαβάζω αλλά στο ίντερνετ και ότι είναι μέχρι οικογενειακό εισόδημα 40000! με μπέρδεψαν 

Καλαγκος Αυξέντιος Άνθρωπος γιατρός


tzim

Recommended Posts

Την παρασκευη 20/7/2012

ο Άνθρωπος καρδιοχειρουργός Καλαγκος έκανε μια επέμβαση εντελώς δωρεάν σε ενα παιδί στο Διαβαλκανικό της Θεσσαλονίκης ...Δεν εχω λόγια να σας πω θα είναι λίγα και θα λένε την μισή αλήθεια ναι,σε ολα του τα ραντεβού με όλους 3 μερες ηταν κατα 5 λεπτά πιο νωρίς σε ολα..Έφυγε ξημερώματα με πτήση για Βιένη στης 03 ..Αφήνοντας στα χείλη όλων μας ένα μεγάλο χαμόγελο ο γιατρός του κέντρου ο κύριος Αλεξιου καρδιοχειρουργός με ειδικότητα στην βαλβιδοπλαστική είπε άπλα οτι θα μπορούσε να την κάνει ο Καλαγκος και με κλειστά τα μάτια ..μόνο 24 ώρες έμεινε στην εντατική και τώρα που γράφω περπάτησε κιόλας...έμεινε μόνο 35 λεπτα στην μηχανική υποστήριξη και 2 ώρες όλη η επέμβαση ..Να τον έχει καλά ο θεός...

http://thalamofilakas.blogspot.gr/2011/04/blog-post_19.html

Υ.Γ

Δεν το γνώρισα από κοντά μεταφέρω όσα μου είπε η κόρη μου που ήταν μέσα κατά την διάρκεια της επεμβάσεις..Εγώ απλά ξέρω καλά τους γονείς του παιδιού που μου είπαν για την άψογη συμπεριφορά του μέχρι και αεροπορικά εισιτήρια με δικά του έξοδα έκανε ναι..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Xrhsto μετα της επικοινωνια μας ο Γιατρος Αλεξιου πηρε τηλεφωνο στης 22 και 30 στην οικογένεια του παιδιου και πηρε το τηλεφωνο του Καλαγκου για να μιλήσει μαζι του (ετσι ειχε πη ο Καλαγκος) για το δικο σου θεμα απλα απο την μεριά του Μπράβο του για το ενδιαφέρον του σαν Ανθρωπος και σας επιστήμονας...Μεσα απο την καρδια μου εύχομαι ολα να σου πανε καλά οταν μπορείς παρε η στο κινητο η στο μαγαζι αν θελεις να σου πω κατι ακομα μαζι μου ...

Κανείς δεν γράφει στο μέτωπο ποιος είναι μέσα απο της πράξεις το καταλαβαίνεις ναι...Α απο λόγια εε....Και όταν ανέβεις Θεσσαλονικη θα χαρω πολυ να σε δω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ενα ακόμα καλό της κοινωνικής δικτυώσεις ναι έφερε πιο κοντά εμένα και εσένα...Ολα έχουν ενα κόστος και συναισθηματική φόρτιση καλο ειναι να μπορείς να αντέχεις και να εισαι χρήσιμος στον συνάνθρωπο σου το δικό μας παράδειγμα ας το ακολουθήσουν και ολοι που διαβάζουν αυτούς τους διαλόγους που κάνουμε εγω και εσυ που αφορμή το parentsCafe μας έκανε να γνωριστούμε..... Ολα θα πάνε καλά ,είμαι σίγουρος ...Και μαθε και αυτο οταν αναρτούσα το ευχαριστώ μου για τον Άνθρωπο Γιατρο Καλαγκο ήθελα αποδέκτες να ειναι άνθρωποι που τον έχουν ανάγκη ναι Χαμογέλα .Ετσι πρεπει να κάνουμε ολοι .

Υ.Γ

διάλεξα να φωνάξω βάζοντας μεγάλη γραμματοσειρά μπας και το διαβάσουν και άλλοι και βοηθήσουν σε ανάγκη ..Την καλησπέρα μου Δημητρης απο την θεσσαλονικη ..

Link to comment
Share on other sites

SE EYXARISTW POLU MESA AP THN KARDIA MOY GIA OSA EXEIS KANEI EXEI DIKIO SHMERA PANW AP OLA METRAEI TO POSO ANTHROPOS EINAI O KATHENAS MAS OSO GIA AUTON TON AGIO ANTROPO KALANGO DEN EXW LOGIA NA TON EUXARISTISO POU DEXTIKE NA XEIROURGISEI TO PAIDI MOU SAS EUXARISTO OLOUS KAI EIDIKA AUTH TH SELIDA PARENTS CAFE POU GINETE AFORMH NA ALLILOFOITHITHOUME MONOI MAS SAS EUXARISTW POLU MESA AP TIN PSUXH MOU

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Χρηστο τα καλα νεα εσυ τα ειπες εγω εβαλα το λιθαράκι χαμογέλα απο την αρχή ήμουν σίγουρος για τον Καλαγκο αρκεί να έφτανε στα αυτιά του ναι η ομάδα του ειναι πανω απο 740 ατομα μια καλοκουρδισμενη μηχανη ναι,,,

Τα λογια ειναι φτωχά οταν και οπου γινη η επεμβαση ολα θα πανε καλα ..Να θυμασε αυτο που ειπε ο Συνάδελφος του Βαλβιδοπλαστικός χειρουργός Χρηστος Αλεξιου εξαίρετος και αυτος γιατρος με μπέσα πανω απο ολα στα λογια του ναι... ειπε μετα την επέμβαση που εκανε ο Ανθρωπος γιατρος Καλαγκος ..Θα μπορουσε να κανει την επέμβαση με κλειστά τα ματια τοσο άνετος...και σε πληροφορώ οτι το παιδι που εγχειρίσθηκε ειναι παρα μα παρα πολυ καλα, τωρα κάνει τα μπάνια του καπου στης παραλίες της Κορίνθου ..Τέτοιους ανθρωπους να τους δίνη δύναμη ο θεος ....Οταν θα μπορείς παρε τηλεφωνο για οτι πληροφορία αλλη θελεις επιβάλλεται ! ! ..Τώρα πια ο καφές έγινε ρετσίνα ναι χαμογέλα ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα θα περιμένω να μάθω τα ευχάριστα Χρηστο γιατί ετσι θα ειναι....Μάθε και αυτό..

Ξέρω το πως είσαι ψυχολογικά και είμαι σίγουρος για την επιτυχία ....Δεν τα εχω καλα με τον θεο που μας σερβίρουν με το δίκαιο μου απο αυτα που τόσα χρόνια βλέπω και ακούω , αλλά πιστεύω σε αυτήν την ανώτερη δύναμη,αναρωτιέμαι εγώ ο αφελής απλός άνθρωπος γιατί ολα τα παιδιά του κόσμου έχουν τον ίδιο θεό, μιλάω για την δύναμη της δημιουργίας αλλά όταν μεγαλώνουν τα αλλάζουν τον δρόμο τα μαντρώνουν και τα φυτεύουν διάφορα μέσα στην αγνή ψυχή τους .... Αλλο η πίστη μέσα μας και άλλο τα μαγαζιά και οι απανταχού κατσαπλιαδες ...Ειπα οτι ειμαι χύμα στο κύμα το εννοώ...Περιμένω τα ευχάριστα με την δύναμη του θεού..

Ο κάθε άνθρωπος έχει τον δικό του Γολγοθά και κουβαλά τον δικό του σταυρό μαρτυρίου ναι...

Ο Καλαγκος για μένα είναι Άγιος άνθρωπος με βαθιά πίστη μέσα του και με της πράξεις του το δηλώνει κάθε στιγμή και μέρα ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...