Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

SOS!!EΞΕΤΑΣΕΙΣ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑΣ


M-er

Recommended Posts

Καλημέρα και καλή χρονια! Πρόκειται να κανω εξετασεις ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑΣ - αιμορροφιλίας. Γνωρίζετε που μπορούν να γίνουν, αν γράφονται και ποσο περίπου κοστίζουν; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και καλή χρονια! Πρόκειται να κανω εξετασεις ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑΣ - αιμορροφιλίας. Γνωρίζετε που μπορούν να γίνουν, αν γράφονται και ποσο περίπου κοστίζουν; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Καλησπέρα,

που μένεις; Εγώ έκανα το 2005 στο Βενιζέλειο Νοσοκομείο στο Ηράκλειο. Τότε μου είπαν ότι γίνονται και σίγουρα στο ΑΧΕΠΑ στη Θεσσαλονίκη και στην Αθήνα (δε μου είπαν σε πιο νοσοκομείο). Τότε μου κάλυψε τις εξετάσεις το ταμείο μου, δεν πλήρωσα ούτε συμμετοχή, αλλά μιλάμε προ κρίσης πριν 10 χρόνια... πάντως οι εξετάσεις γράφονται.

Σίγουρα θα γίνεται και σε ιδιωτικά κέντρα, αλλά δυστυχώς δεν ξέρω πόσο κοστίζουν.

Σού εύχομαι να πάνε όλα καλά, πάντως εάν βγούνε οι εξετάσεις θετικές, μην αγχώνεσαι, είμαστε πολλές και αντιμετωπίζετε. Καλή τύχη.

Link to comment
Share on other sites

Μένω Αθήνα.. Ιδιωτικά το γνωρίζω ότι γίνονται αλλά δυστυχώς ειναι πολύ ακριβές.. Η αλήθεια ειναι ότι έχω λίγο αγχωθεί χωρίς όμως να έχω κάποιο σύμπτωμα ή κληρονομικότητα..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Το 2009 τις έκανα στο ΛΑΙΚΟ δωρεάν, γραφονται...αλλά με δασκάλεψαν να πω ότι είχα ιστορικό αποβολής για να μου τις συνταγογραφήσει ο γιατρός του ικα. Τότε στα ιδιωτικά στοίχιζαν 450 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...