Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

για 1 χρονο μετα την γεννα δεν μπορουν να σας απολυσουν!!

απαγορευεται και το εξαμηνο το δικαιουστε φυσικα!

πηγες στο ικα το χαρτι για την πητ?

χωρις ραντεβου πηγες στο κεντρο υγειας και παιδιου στον Εσταυρωμενο?

10 του μηνα τελειωνει η αναρρωτικη μου θα μου γραψει τπ υπολοιπο που χρειαζεται μεχρι να αρχισει η αδεια τοκετου και θα μου δωσει το χαρτι και ελεγα να παω την ημερα που θα περασω επιτροπη και απο εκει να μην ξαναπηγαινω μωρε...

Ναι το ξερω οτι δεν μπορουν να σε απολυσουν για ενα χρονο αλλα δεν μπορω και την γκρινια!!! Τελος παντον εχουμε πολυ καιρο μπροστα μας για αυτα!!!

εμενα χτες τελειωσε η ανναρωτικη μου. Στις 13 του μηνα βγαινω σε κανονικη αδεια οποτε μου εγραψε 7 μερες ακομα ανναρωτικη για να μην ξαναπαω στο γραφειο. Αυριο πρεπει να παμε ικα να καταθεσουμε τα χαρτια για αυτες τις 7 μερες και μετα πρεπει να καταθεσω για την κανονικη αδεια.

Εχω παρει το χαρτι με την πιθανη ημερομηνια τοκετου αλλα δεν εχω κανει κατι ακομα...

Στο κεντρο υγειας και παιδιου πρεπει να κλεισουμε ραντεβου??? Μην τρελαθω τωρα? Αυριο θα σας πω αν χρειαζεται ραντεβου. Θα περασω αν ειναι να ρωτησω...

Εχουμε πολυ τρεξιμο με το Ικα ακομα..:?


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσια αισθανομαι κλωτσιτσες ακριβως κατω απο το στηθος πρεπει η μικρη να εχει παρει θεση λογικα!! και πιανω κατι πολυ μικρο σαν ποδαρακια λετε να ειναι το ποδι της ή μου φαινεται? πωπω θα τρελαθουμε!!!!!!!!

Ναι, λες και δεν έχουμε ήδη τρελαθεί!!! :D


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites

και εγώ νιώθω τα ποδαράκια της όταν ξαπλώνω στο αροστερό πλευρό. μέχρι και ο καλός μου το κατάλαβε... απίστευτο έτσι???

η κάρτα είναι για να μαζεύεις πόντους κτλ..., εκπτωτική. να βγάλεις, ποτέ δεν χάνεις. εγώ έχω και λητώ και mothercare και prenantal. αλλά δεν έχουμε αυτά τα μαγαζιά στην Τρίπολη χαχαχαχαχα


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

νομιζω δεν ειμαι και σιγουρη Μαρακι μου!!! εσυ εχεις εμπειρια υπαρχει να ειναι?

δεν το εχω πιασει ποτε αλλα καταλαβαινω την διαφορα μεταξυ χεριου και ποδιου οταν χτυπαει....

τωρα και θεμα θεσης!!

η καρτα ειναι εκπτωτικη αλλα ξαναλεω οτι τωρα που εχει προσφορες δεν μου ζητησαν τιποτα οι τιμες ηταν πανω χωρις την εκπτωση και με την εκπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Στο κεντρο υγειας και παιδιου πρεπει να κλεισουμε ραντεβου??? Μην τρελαθω τωρα? Αυριο θα σας πω αν χρειαζεται ραντεβου. Θα περασω αν ειναι να ρωτησω...

Εχουμε πολυ τρεξιμο με το Ικα ακομα..:?

Μαριλένα μου εμένα πάντα μου έλεγαν να κλείσω ραντεβού στο κέντρο μάνας και παιδιού...κοίτα μην ταλαιπωρηθεις αδικα!


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites

και εγώ νιώθω τα ποδαράκια της όταν ξαπλώνω στο αροστερό πλευρό. μέχρι και ο καλός μου το κατάλαβε... απίστευτο έτσι???

η κάρτα είναι για να μαζεύεις πόντους κτλ..., εκπτωτική. να βγάλεις, ποτέ δεν χάνεις. εγώ έχω και λητώ και mothercare και prenantal. αλλά δεν έχουμε αυτά τα μαγαζιά στην Τρίπολη χαχαχαχαχα

:lol::lol::lol::lol: τρελή!!

θέλω κι εγώ να νιωσω ποδαρακιαααααα!!!


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξερω οτι δεν μπορουν να σε απολυσουν για ενα χρονο αλλα δεν μπορω και την γκρινια!!! Τελος παντον εχουμε πολυ καιρο μπροστα μας για αυτα!!!

εμενα χτες τελειωσε η ανναρωτικη μου. Στις 13 του μηνα βγαινω σε κανονικη αδεια οποτε μου εγραψε 7 μερες ακομα ανναρωτικη για να μην ξαναπαω στο γραφειο. Αυριο πρεπει να παμε ικα να καταθεσουμε τα χαρτια για αυτες τις 7 μερες και μετα πρεπει να καταθεσω για την κανονικη αδεια.

Εχω παρει το χαρτι με την πιθανη ημερομηνια τοκετου αλλα δεν εχω κανει κατι ακομα...

Στο κεντρο υγειας και παιδιου πρεπει να κλεισουμε ραντεβου??? Μην τρελαθω τωρα? Αυριο θα σας πω αν χρειαζεται ραντεβου. Θα περασω αν ειναι να ρωτησω...

Εχουμε πολυ τρεξιμο με το Ικα ακομα..:?

εγω θα παω απο βδομαδα να παρω την νεα αδεια και το χαρτι της πητ απο το γιατρο μου και μετα βουρ ικα να καταθεσω την αδεια να δω ποτε θα περασω επιτροπη και τοτε να δωσω και το χαρτι της πητ α να ξερεις χρειαζεσαι και τα ενσημα των τελευταιων 2 ετων(πρεπει να εχεις 200 ενσημα τα τελευταια 2 χρονια) και θα σου δωσουν και ενα χαρτι που θα υπογραψει ο εργοδοτης.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια στα prenantal στην Αθήνα κάνουν κάτι σεμινάρια ανα τακτά χρονικά διαστήματα για νεες μαμαδες. είναι δωρεάν και αξίζουν γιατί τα είχε παρακολουθήσει η αδερφη μου όταν έμενε Αθήνα. ρωτήστε να σας πουν


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια προσοχη!!!!!!!!!

διαβάστε το παρακάτω:

Ανακλήθηκε από την αγορά μας πιπίλα καουτσούκ, με την εμπορική επωνυμία

[/url] "CHICCO Physio Soft Gommoto Soother 0+ - (Orthodontic Chicco System)", με αριθμό παρτίδας 1009120051/12/2009, που παρασκευάζεται από την ιταλική επιχείρηση "Artsana SpA" με απόφαση του ΕΦΕΤ.

απο το http://eimaimama.blogspot.com


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...