Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Κοριτσακια μου καλημερα σας!!!!

Πως ειστε?? Εμεις πηγαμε χθες για την Β' επιπεδου. Δοξα Τον Θεουλη ολα ειναι πολυ καλα!!! Ο μικρουλης μας ζυγιζει 417 γραμμαρια και απ οτι φαινεται θα μας βγει πολυ υπναρας σαν τον μπαμπα του. Ειχε συνεχεια τα χερακια στο προσωπακι του και κρυβοτανε πισω απο τον πλακουντα. Με εστειλε ο γιατρος να κανω μια βολτα και να φαω μια ολοκληρη Lacta μπας και δουμε αλλα τιποτα μονο προφιλ μας αφησε!!!χααχχαχχαχα!!! Απο τωρα κολπακια μας κανει!!!:D

Αυτα ηταν τα δικα μας νεακια. Εσεις τι κανετε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κοριτσια !

christinaki μπραβο πολυ ωραια νεα και εμεις ετσι την πατησαμε δεν εβγαζε τα χερια απο μπροστα να τον δω μαλλον το εχουν τα αγορακια ! γιατι η αλλη ολο ποζες ηταν και εξακολουθει να ειναι :tongue: δεν πειραζει την επομενη φορα θα τον δεις και εσυ και εγω ;)


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια !

christinaki μπραβο πολυ ωραια νεα και εμεις ετσι την πατησαμε δεν εβγαζε τα χερια απο μπροστα να τον δω μαλλον το εχουν τα αγορακια ! γιατι η αλλη ολο ποζες ηταν και εξακολουθει να ειναι :tongue: δεν πειραζει την επομενη φορα θα τον δεις και εσυ και εγω ;)

Τα κοριτσακια ειναι πιο ναζιαρικα!!!χαχαχχαχα!!! Να σε ρωτησω κατι καθως ειμαι ασχετη και ξεχασα να ρωτησω και την γιατρο χθες? Τωρα ποτε θα ειναι η επομενη εξεταση που μπορουμε να το δουμε τρισδιαστατα αν μας αφησει βεβαια????

Link to comment
Share on other sites

Τα κοριτσακια ειναι πιο ναζιαρικα!!!χαχαχχαχα!!! Να σε ρωτησω κατι καθως ειμαι ασχετη και ξεχασα να ρωτησω και την γιατρο χθες? Τωρα ποτε θα ειναι η επομενη εξεταση που μπορουμε να το δουμε τρισδιαστατα αν μας αφησει βεβαια????

να σου πω εγω απο τον 4 μηνα ειχα τις μαριστελλας τρισδιαστατο και τωρα το προσπαθουμε αλλα τιποτα και την επομενη φορα που θα πας θα σε βαλει λογικα βεβαια οταν παραμεγαλωσουν δεν θα φαινονται οποτε δεν υπαρχει λογος


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κουκλες!!! Χριστινακι μπραβο κοριτσακι μου τελειωσες και εσυ με αυτο και εμενα δεν μας αφησε να την δουμε και μου ειπε ο γιατρος να παω ξανα την παρασκευη το πρωι για να την δουμε καλα στην φατσουλα.....αλλο που δεν θελω βεβαια...χαχαχαχα μονο που μου ειπε απο το πρωι που θα σηκωθω να αρχησω να φαω σοκολατα και να πιω πορτοκαλια....πρωι πρωι θα ξερασω.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειναι μικρη ακομα και δεν καταλαβαινει την δυναμη της οποτε θα θελει λιγη προσοχη οταν θα πλησιαζει το μωρο....Παντως μπραβο σου που αποφασησες τοσο νωρις για δευτερο εγω ουτε που το ειχα στο μυαλο μου

Link to comment
Share on other sites

να σου πω θελω να ειναι σε κοντινες ηλικιες γι αυτο να μεγαλωσουν μαζι να ειναι κοντα ξερω οτι θα ειναι δυσκολα στην αρχη αλλα μετα θα στρωσουν πιστευω το προβλημα μου ειναι πως ακομα δεν μπορω να της εξηγησω τι γινεται και που τισ λεω δεν νομιζω να καταλαβενει κατι


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμενα η μανα μου μενει Χαλκιδα και δουλευει οποτε την ξεχναω,την πεθερα την ξεχναω ετσι και αλλιως ουτε την κορη της δεν βοηθαγε θα βοηθησει εμενα και ο αντρας μου δουλευει απο τις 8 το πρωι μεχρι τις 12 το βραδυ οποτε ολη μερα ειμαι μονη...

Link to comment
Share on other sites

ειναι δυσκολα ετσι και δυσκολο ωραριο εχει ο αντρας σου παρα πολυ αλλα ενταξει τωρα που η μικρη σου εχει μεγαλωσει θα ειναι πιο ευκολο θα σε βοηθαει και σε καποια πραγματα εσυ δουλευεις?


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites

Οχι εγω δεν δουλευω οποτε σε αυτο ειμαι τυχερη και η μεγαλη ειναι πολυ καλο παιδακι και πολυ συζητησημο οποτε θα με καταλαβαινει ασε που απο του χρονου εχουμε και διαβασμα οποτε δεν θα εχει και πολυ χρονο για σκανταλιες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...