Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , marmaki είπε:

      Με πρόλαβες!!

      Επειδή εμείς ήμαστε κάποιες χρονιές κάτω και κάποιες πάνω απτα 40.000 το έψαξα και βρήκα κι εγώ αυτά και οι υπολογισμοί μου λένε οτι το ισοδύναμο οικογενειακό εισόδημα των 40.000 για οικογένεια που κάνει τωρα το πρώτο του παιδί πρέπει να βγαίνει γύρω στα 75.000 ευρώ.

      Γι αυτό μου έκανε εντύπωση που είπε η @LeneL παραπάνω ότι είχε οικογενειακό εισόδημα λίγο πάνω απτα 40.000 ευρώ και δεν πήρε το επίδομα. Είχες κάνει αίτηση και στην απέρριψαν @LeneL;

       

      Κορίτσια μου θα σας στενοχωρήσω.. αν μιλάμε για το ίδιο επίδομα, γιατί έχω αρρωστουλια τα δίδυμα και είμαι άυπνη 3 μέρες, η αίτηση φεύγει αυτόματα μόλις γεννηθούν και δηλωθούν στο ληξιαρχείο. Όταν το οικογενειακό εισόδημα είναι πάνω από 40.000, η αίτηση απορρίπτεται αυτόματα. Όπως είπε και μια άλλη κοπέλα παραπάνω, η Λίνα νομίζω, τα επίδομα είναι βοηθητικά για μεσαια- χαμηλά εισοδήματα. Με 75.000 ετήσιο εισόδημα, δε νομίζω ότι βγαίνει επίδομα. Εγώ με λίγο πάνω από 40.000 και δύο παιδιά, δεν δικαιούμαι όχι επίδομα, ούτε καν τα όρια του ΕΣΠΑ για βρεφικούς...

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Μπράβο Σοφάκι.. Όλα καλα.. Πάλι αυγουστιάτικο-α μωρακι-α.. Θα τους κανείς και μαζι τα γενεθλιακια.. Η ελισαβετ ποτε γεννήθηκε;;

Ζώιτσα δεν θελω βλακείες..μια χαρΑ είναι το παιδάκι σου κ μην στεναχωριεται καθόλου..αν είναι κάτι που σε απασχολεί κ μπορει να συζητηθεί εδω μην κολλας.. Δεν μας Χαλας καμία ζαχαρενια..

Σοφία και εγω αυτο πεθαινω με τα πδιχνιδιΑ.. Δεν αντέχει άλλο η μέση μου να σκυβωωω. Τουβλακια- κούκλες-στρουμφακια-κουταλια-κατσαρολες- ιδίως οταν έρχεται ο ξαδερφουλης της κάνω μιση ώρα να συμμαζεψω!!

Σήμερα έκανα πιτα.. Ξύπνησε κ με πρόλαβε στα τελευταία δυο φύλλα που άνοιγα.. Έγινε χαμός.. Παντού αλεύρι..μόλις ψηθηκε ήθελε να την κόψει αυτη.. Όπως κοβαμε την βασιλοπιτα..καθαριζα αλεύρι απο παντού..

Παω για υπνο είμαι πτώμα.. Φιλακια πολλα. Καληνύχτα!!


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!!!

πάλι ήλιο έχει σήμερα αλλά κρύοοοοοοο!!!!

μπρρρρρ.......

έχω ένα σωρό δουλειές σημερα....πρέπει να ετοιμαστούμε για αύριο που θα φύγουμε....πρέπει να μαγειρέψω να αφήσω φαγητά στον άντρα μου....το απόγευμα να πάω να αλλάξω κάτι παπούτσια της μικρης και να την πάμε και τελευταία φορά στο καρουζέλ γιατί φεύγει την Κυριακή! σιδερωμα φουλ....

πλυντηρια φουλ....χαμός!!!

Λιάκι προκομένο μου κορίτσι ανοίγεις και φύλλο???

μπράβο βρε!!!

δεν το έχω καν προσπαθήσει!!!!

παρόλο που τρελαίνομαι για πίτες!!!:rolleyes:

α καλά όταν έρχεται η ανιψιά του άντρα μου....λες και είναι βομβαρδισμένο το σπίτι!!!

μόνο που έγω τις βάζω και τα μαζεύουν μετά....βέβαια η ανιψιά αρνείται συνήθως γιατί λέει τα δικά της της τα μαζεύει η μαμά της αλλά δε με ξέρει καλά εμένα....είμαι αυστηρη! οπότε συνηθως καταλήγει να μαζεψει καμια δεκαριά παιχνίδια και μετά παρακαλάει τους γονείς της να φύγουν!!!!

χαχαχαχαχαχαχα!!!!

εννοείται οτι δεν το κάνω γιατί βαριέμαι να μαζέψω έτσι???

απλά θέλω και η Βαλ να μάθει να μαζεύει και η ανιψιά να μάθει οτι δεν τα κάνουμε μπ&^%&%&λο και φεύγουμε....

Γενικά αν και δε μου φαίνεται, κρυβω έναν μικρό χίτλερ μέσα μου!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!τι κανετε?

αχ ζωιτσα αληθεια λες?και γω νομιζα οτι ο γιατρος μου τα ελεγε για να με τρομοκρατησει...νομιζα οτι σπανια ανοιγει η μητρα...μου ειπε πως του ειχε τυχει και δε θελει να το ξαναζησει για αυτο και προτιμαει να με παει για καισαρικη για ασφαλεια...η αληθεια ειναι οτι δε με χαλαει απλα θα προτιμουσα να μη τη προγραμματισουμε..οποτε ερθει μονο του...ασε που μ αυτον το γιατρο ξερω τι να περιμενω...κ ειναι πολυ χαλαρος..ουτε για τα κιλα μου φωναζει ουτε για το τσιγαρο(κανω 3-4 την ημερα)....και μου ειπε οτι αν παω σε δικλινο εκεινος θα με βαλει σε μονοκλινο στην ιδια τιμη(μια χαρα ειμαι και καλομαθημενη:tongue: θελω τις νυχτες να μενει ο αντωνης η η μαμα μου οποτε αυτο μια χαρα μου κατσε)...για τις αλλεργιες αν καταλαβα καλα σας ειπε οτι θα περασουν....θεμα χρονου ειναι λοιπον μη στενοχωριεσαι...κ οτι σε απασχολει να μας το λες...

λιακι η ελλη γεννηθηκε 5 αυγουστου...θα μ αρεσε σαν ιδεα και το δευτερο να γεννιοταν την ιδια μερα...αλλα δε γινεται..πρωτον πεφτει κυριακη και σιγα μη με βαλει για καισαρικη κυριακατικα και δευτερον θα μαι μολις 36 βδομαδων...πολυ νωρις...μαλλον μετα το 15αυγουστο θα γεννησω.

για τα παιχνιδια που λετε και η ελλη εχει παρα πολλα...το προηγουμενο σκ ξεχωρισαμε αρκετα και τα δωσαμε στο κεντρο βρεφων μητερα μαζι με αλλα πραγματακια...δε νομιζω να της λειψουν εχει τοσα!!

παω για δουλεια...αχ ποτε θα περασουν οι μερες μεχρι τις 25...ν ακουσω καρδια ν αησυχασω...πολυ αγχος αυτη τη φορα...

μου εδωσε κ εξετασεις να κανω προγεννητικο ελεγχο...του ειπα οτι θελω να κανω και για κυστικη...και μου ειπε δε το θεωρει απαραιτητο αλλα αν θελω να κανω...λεει μονο οταν εχει ενδειξεις στελνει για κυστικη...τι να πω...τοο σκεφτομαι...ποσο πιθανο ειναι να ειμαστε φορεις και οι 2 και να νοσησει το μωρο?αλλα κ ετσι να ναι δεν υπαρχει περιπτωση να το ριξω....οποτε δε ξερω αν πρεπει να τη κανω...σοφακι εσυ ειχες κανει ε?που στο χωρεμειο?νομιζω στο λαικο γινεται δωρεαν αν δε κανω λαθος...εχεις κανα τηλ?

φιλια πολλα σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!τι κανετε?

αχ ζωιτσα αληθεια λες?και γω νομιζα οτι ο γιατρος μου τα ελεγε για να με τρομοκρατησει...νομιζα οτι σπανια ανοιγει η μητρα...μου ειπε πως του ειχε τυχει και δε θελει να το ξαναζησει για αυτο και προτιμαει να με παει για καισαρικη για ασφαλεια...η αληθεια ειναι οτι δε με χαλαει απλα θα προτιμουσα να μη τη προγραμματισουμε..οποτε ερθει μονο του...ασε που μ αυτον το γιατρο ξερω τι να περιμενω...κ ειναι πολυ χαλαρος..ουτε για τα κιλα μου φωναζει ουτε για το τσιγαρο(κανω 3-4 την ημερα)....και μου ειπε οτι αν παω σε δικλινο εκεινος θα με βαλει σε μονοκλινο στην ιδια τιμη(μια χαρα ειμαι και καλομαθημενη:tongue: θελω τις νυχτες να μενει ο αντωνης η η μαμα μου οποτε αυτο μια χαρα μου κατσε)...για τις αλλεργιες αν καταλαβα καλα σας ειπε οτι θα περασουν....θεμα χρονου ειναι λοιπον μη στενοχωριεσαι...κ οτι σε απασχολει να μας το λες...

λιακι η ελλη γεννηθηκε 5 αυγουστου...θα μ αρεσε σαν ιδεα και το δευτερο να γεννιοταν την ιδια μερα...αλλα δε γινεται..πρωτον πεφτει κυριακη και σιγα μη με βαλει για καισαρικη κυριακατικα και δευτερον θα μαι μολις 36 βδομαδων...πολυ νωρις...μαλλον μετα το 15αυγουστο θα γεννησω.

για τα παιχνιδια που λετε και η ελλη εχει παρα πολλα...το προηγουμενο σκ ξεχωρισαμε αρκετα και τα δωσαμε στο κεντρο βρεφων μητερα μαζι με αλλα πραγματακια...δε νομιζω να της λειψουν εχει τοσα!!

παω για δουλεια...αχ ποτε θα περασουν οι μερες μεχρι τις 25...ν ακουσω καρδια ν αησυχασω...πολυ αγχος αυτη τη φορα...

μου εδωσε κ εξετασεις να κανω προγεννητικο ελεγχο...του ειπα οτι θελω να κανω και για κυστικη...και μου ειπε δε το θεωρει απαραιτητο αλλα αν θελω να κανω...λεει μονο οταν εχει ενδειξεις στελνει για κυστικη...τι να πω...τοο σκεφτομαι...ποσο πιθανο ειναι να ειμαστε φορεις και οι 2 και να νοσησει το μωρο?αλλα κ ετσι να ναι δεν υπαρχει περιπτωση να το ριξω....οποτε δε ξερω αν πρεπει να τη κανω...σοφακι εσυ ειχες κανει ε?που στο χωρεμειο?νομιζω στο λαικο γινεται δωρεαν αν δε κανω λαθος...εχεις κανα τηλ?

φιλια πολλα σε ολες!

Καταρχήν αν και εγκυούλα Σοφάκι, θα σε μαλώσω για το τσιγάρο....

κόφτο το ρημάδι μωρέ....μην καπνίζεις στην εγκυμοσύνη....

φάε λίγο παραπάνω αλλά προσπάθησε να μην καπνίζεις...

γλίτωσες απο τη γκρίνια του γιατρού και θα έχεις τη δικιά μου για το τσιγάρο!!!

έπρεπε να ρωτησεις τον γιατρό σου ποιές θεωρεί ενδείξεις για την κυστική....σόρι κιόλας αλλά χαζομάρα αυτό που σου είπε....:rolleyes: Αν οι γονείς είναι απλά φορείς δεν έχουν καμία ένδειξη!

εγω την έκανα στο Χωρέμειο και κόστισε 200 ευρω και εξετάζουν το 90% των μεταλλάξεων...μπορούν να εξετάσουν και το 95% αλλά αυτό κοστίζει 350 ευρώ...

στο Λαικό το κάνουν δωρεάν αλλά αργούν τα ραντεβού...συνηθως μετα απο κανένα 2μηνο σου κλείνουν....

νομίζω εκεί έκανε το Βελουδάκι απο δίπλα....αν θες ρωτησε τη λεπτομέρειες αλλιως να ψαξω να σου βρω τα τηλ!

κι εγω σε μονόκλινο ήμουν στη Βαλ και το ίδιο θα κάνω και στο επόμενο!

το κορυφαίο είναι οτι είχα βάλει τον άντρα μου και κοιμόταν στο κρεβάτι κι εγω κοιμόμουν στην πολυθρόνα καθιστη γιατί στο κρεβάτι δε βολευόμουν με τιποτα λόγω της καισαρικής!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σοφακι σου εστειλα αιτημα φιλιας:P

αυτο που μου ειπε για τη κυστικη ειναι οτι υπαρχουν ενδειξεις που φαινονται στη β επιπεδου...αλλα αν φτασεις μεχρι εκει ξερω εγω...μετα το γεννας κανονικα...κ εγω ειμαι της αποψης οτι ο ελεγχος πρεπει να γινεται νωρις..πριν καν μεινεις εγκυος...αν δε σου κανει κοπο και μπορεις να τα βρεις τα τηλ θα με υποχρεωνες!οσο για το τσιγαρο δικιο εχεις μωρε..θα προσπαθησω να το κοψω...να δουμε.

χαχχαχα στη πολυθρονα βολευοσουν καλυτερα απ το κρεβατι?εμενα ο αντρας μου την εβγαζε στο καναπε του διαδρομου και η μαμα μου κατω στο πατωμα:tongue:


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

σοφακι σου εστειλα αιτημα φιλιας:P

αυτο που μου ειπε για τη κυστικη ειναι οτι υπαρχουν ενδειξεις που φαινονται στη β επιπεδου...αλλα αν φτασεις μεχρι εκει ξερω εγω...μετα το γεννας κανονικα...κ εγω ειμαι της αποψης οτι ο ελεγχος πρεπει να γινεται νωρις..πριν καν μεινεις εγκυος...αν δε σου κανει κοπο και μπορεις να τα βρεις τα τηλ θα με υποχρεωνες!οσο για το τσιγαρο δικιο εχεις μωρε..θα προσπαθησω να το κοψω...να δουμε.

χαχχαχα στη πολυθρονα βολευοσουν καλυτερα απ το κρεβατι?εμενα ο αντρας μου την εβγαζε στο καναπε του διαδρομου και η μαμα μου κατω στο πατωμα:tongue:

το δεχτηκα Σοφάκι!!!

καλά ένδειξη στη Β' επιπέδου τι να την κάνεις....όπως είπες μετά το γεννάς....

λοιπόν εδω πρέπει να είναι τα τηλ:

http://www.laiko.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=81&Itemid=125

να το κόψεις οπωσδήποτε το τσιγάρο!!!!

θα στο λέω κάθε μέρα μέχρι να με βαρεθείς!!!

ω ναι!!! στην πολυθρόνα βολευόμουν καλύτερα! συν οτι μπορούσα να σηκωθω πιο εύκολα για να παίρνω τη μικρη αγκαλιά!

ο άντρας μου εν τω μεταξυ ανησυχούσε μην μπουν και του βαρέσουν καμια ένεση στον ύπνο του!!! χαχαχαχαχα!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

σοφακι σ ευχαριστω πολυ!!

λοιπον ακου να δεις τωρα τι γινεται...πηρα στο λαικο και μου λενε δε κλεινουν ραντεβου...εχουν κλεισμενα μεχρι τελος φεβρουαριου και μετα δε κλεινουν γιατι δε ξερουν αν θα συνεχισουν...μονο στο αγια σοφια γινεται πλεον ο ελεγχος οπου και εννοειται πληρωνεις αδρα...συγνωμη αλλα 200 ευρω για μια εξεταση που θα μπορουσα να κανω δωρεαν ειναι πολλα...θα μου πεις θεμα υγειας ειναι οσα και να δωσεις δε πανε χαμενα...δε ξερω...να δω μηπως βρω κανενα γνωστο στο λαικο κ με βαλει.


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σοφακι σ ευχαριστω πολυ!!

λοιπον ακου να δεις τωρα τι γινεται...πηρα στο λαικο και μου λενε δε κλεινουν ραντεβου...εχουν κλεισμενα μεχρι τελος φεβρουαριου και μετα δε κλεινουν γιατι δε ξερουν αν θα συνεχισουν...μονο στο αγια σοφια γινεται πλεον ο ελεγχος οπου και εννοειται πληρωνεις αδρα...συγνωμη αλλα 200 ευρω για μια εξεταση που θα μπορουσα να κανω δωρεαν ειναι πολλα...θα μου πεις θεμα υγειας ειναι οσα και να δωσεις δε πανε χαμενα...δε ξερω...να δω μηπως βρω κανενα γνωστο στο λαικο κ με βαλει.

λοιπόν θα τους πάρεις στο Λαικό πάλι και θα τους πεις οτι είσαι έγκυος και οτι έχεις υποψία οτι εισαι φορέας(φτου φτου!!!) και γιαυτό βιάζεσαι....

απ'οτι διαβασα σε τέτοια περίπτωση δίνουν προτεραιότητα....

κάνε μια δοκιμη....


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

ειδα και τις φωτος!κουκλα η βαλ...σου μοιαζει πολυ!!

ευχαριστω!!!

αν και όλοι λένε οτι είναι ίδια ο μπαμπάς της!!!

απλά ξεγελάνε τα χρωματα επειδή είναι ανοιχτόχρωμη όπως εγω!!!

εγω πάλι δεν έχω ιδέα σε ποιόν μοιάζει και ούτε με νοιάζει!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν σας παρακολουθώ εκτενώς αλλά επειδή έχω το άγχος για τις φρεσκοεγκυούλες εδώ, ρίχνω καμιά ματιά.

Απλά ενημερωτικά να σας πω τι μου είπε ο δικός μου γιατρός για φυσιολογικό τοκετό μετά από καισαρική τομή.

Λοιπόν γίνεται αν πληρούνται προυποθέσεις. Αυτός ο ίδιος το έχει κάνει πολλές φορές και μάλιστα μια την ξεγέννησε φυσιολογικά μετά από 5 καισαρικές!!!!

Μου τις ανέλυσε αλλά επειδή δεν με αφορούν δεν έδωσα και ιδίατερη βάση, τα λέει και λίγο ιατρικά και μπερδεύτηκα.

Αυτό που συγκράτησα όμως και μου είπε πως είναι η νούμερο 1 προυπόθεση για να πάρεις το οκ για φυσιολογικό μετά από καισαρική είναι ο λόγος που έκανες καισαρική και αν πέρασες καθόλου από την διαδικασία του φυσιολογικού τοκετού.

Συγκεκριμένα μου είπε πως αν την προηγούμενη φορά η γυναίκα έφτασε μέχρι και στο 5 διαστολή τότε μπορεί να προσπαθήσει φυσιολογικά γιατί το σώμα θυμάται. Αν όμως πήγε εξ αρχής με καισαρική και δεν μπήκε στην διαδικασία το σώμα τότε δεν αναλαμβάνει να ξεγεννήσει φυσιολογικά γιατί είναι πολύ δύσκολο για το σώμα να ακολουθήσει την διαδικασία και ο κίνδυνος για ρήξη μήτρας πολύ μεγάλος.

Αυτά, απλά ήθελα να σας το πω επειδή βλέπω και το συζητάτε.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν σας παρακολουθώ εκτενώς αλλά επειδή έχω το άγχος για τις φρεσκοεγκυούλες εδώ, ρίχνω καμιά ματιά.

Απλά ενημερωτικά να σας πω τι μου είπε ο δικός μου γιατρός για φυσιολογικό τοκετό μετά από καισαρική τομή.

Λοιπόν γίνεται αν πληρούνται προυποθέσεις. Αυτός ο ίδιος το έχει κάνει πολλές φορές και μάλιστα μια την ξεγέννησε φυσιολογικά μετά από 5 καισαρικές!!!!

Μου τις ανέλυσε αλλά επειδή δεν με αφορούν δεν έδωσα και ιδίατερη βάση, τα λέει και λίγο ιατρικά και μπερδεύτηκα.

Αυτό που συγκράτησα όμως και μου είπε πως είναι η νούμερο 1 προυπόθεση για να πάρεις το οκ για φυσιολογικό μετά από καισαρική είναι ο λόγος που έκανες καισαρική και αν πέρασες καθόλου από την διαδικασία του φυσιολογικού τοκετού.

Συγκεκριμένα μου είπε πως αν την προηγούμενη φορά η γυναίκα έφτασε μέχρι και στο 5 διαστολή τότε μπορεί να προσπαθήσει φυσιολογικά γιατί το σώμα θυμάται. Αν όμως πήγε εξ αρχής με καισαρική και δεν μπήκε στην διαδικασία το σώμα τότε δεν αναλαμβάνει να ξεγεννήσει φυσιολογικά γιατί είναι πολύ δύσκολο για το σώμα να ακολουθήσει την διαδικασία και ο κίνδυνος για ρήξη μήτρας πολύ μεγάλος.

Αυτά, απλά ήθελα να σας το πω επειδή βλέπω και το συζητάτε.

Εγω διαφωνω λίγο με το γιατρό σου Ελευθερία...

απ'όσο έχω διαβάσει, το να έχει κάνει στην 1η γέννα η γυναίκα διαστολή,κλπ και γενικά να "θυμάται" το σώμα της, δεν αποτελεί προυπόθεση για vbac αλλά απλά ευνοική συνθηκη...

και δε νομίζω οτι υπάρχει σύνδεση της ρηξης μήτρας με την διαστολή....

πραγματικα δε βλέπω σύνδεση μεταξύ τους!!!:rolleyes:

αν πας για φυσιολογικό και δεν προχωράει η διαστολή,κλπ ε προφανως τότε σου ξανακάνουν 2η καισαρική!

άσε που παρακολουθούν μέσω υπέρηχου και την τομή εσωτερικά ωστε να βλέπουν τις αντοχές της...;)

πάντως μπράβο του του γιατρού σου που το αναλαμβανει και το διεκπεραιώνει...μπορείς να μου πεις το όνομα του για νατο ανααφέρω στο σχετικό θέμα του πάρεντς???

είναι κάποια κοπέλα απο Κρήτη που ψάχνεται...δε θυμάμαι αν ειναι απο Ηρακλειο ή Χανιά...

καλά πολυ σε καμαρωνω που είσαι τόσο χαλαρή εν αναμονή της μπουμπούς!!! μπράβο!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

σοφακι ξαναπηρα αλλα δε το σηκωνουν...θα δοκιμασω και αυριο.

ελε ευχαριστουμε για τις πληροφοριες...αν ειναι ετσι δεν εχω καμια ελπιδα...τεσπα να γεννηθει γερο και δε με νοιαζει πως;)

πρεπει να παρω και μια μερα αδεια απ τη δουλεια να παω να κανω τις εξετασεις...μαλλον απο βδομαδα.πολυ βαρεμερα σημερα...


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...