Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , LeneL είπε:

      Παθούσα βλέπεις...

      εμείς δηλαδή να μην πω τι παίρνουμε ! 😅 μόνο το επίδομα λοχείας κύησης κ 9 μηνο;

      πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Αφού ξέρεις ότι εδώ στα λέμε πιο σωστά τι το ψάχνεις άλλου 🙃

      για αλλη μια φορά το επιβεβαίωσα! πραγματικά ! 

      πρίν από 45 λεπτά , Marlina είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

       ψάξε στο ίντερνετ έχουν μισθώσεις συγκεκριμένα  για κοντά στο μαιευτήριο!  ίσως βρεις κάτι! σου είπε μέχρι ποτέ σε υπολογίζει; 

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

καλημερα μανουλες :)

καλη σαρακοστη δε θυμαμαι αν ειπα αν κ πρεπει!!!

μ πηραν τηλ βγηκαν τ αποτελεσματα!!!!

το κοριτσακι μας ειναι καθ ολα μια χαρα!!!!!

μου ρχεται να χοροπηδησω... αλλα δειχνω αυτοσυγκρατηση :D

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Aντε μπράβο! Φτου φτου φτου! Να χοροπηδήσεις! :-)


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι, καλυτερα :)

σηκωνομαι αλλα δεν κανω δουλειες.... κρεβατι καναπε, πλεξιμο, τηλεοραση.... σμερα εκατσα κ στο λαπ τοπ να ιαβασω για μια εργασια, ωρα ισως κ να τα καταφερω να μαζεψω το μυαλο μου :)

σ ευχαριστω :*


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα μανουλες :)

καλη σαρακοστη δε θυμαμαι αν ειπα αν κ πρεπει!!!

μ πηραν τηλ βγηκαν τ αποτελεσματα!!!!

το κοριτσακι μας ειναι καθ ολα μια χαρα!!!!!

μου ρχεται να χοροπηδησω... αλλα δειχνω αυτοσυγκρατηση :D

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

μπραβοοοοο!!!!! είδες όλα καλά!!!!

μεγαλη χαρά και μεγάλη ανακούφιση!!!

απολαυσέ το!!!!!!!!


KJO7p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

φτυστε φτυστε.... φτυνω κι εγω Φ Τ Ο Υ Φ Τ Ο Υ Φ Τ Ο Υ !!!!

Φτου φτου φτου κι απο 'μένα :D!!!

Άσχετο κι εγώ έχω ταράξει την ταραμοσαλάτα και σε κάθε μπουκιά αναρωτιέμαι αν κάνει, αλλά με έχει πιάσει μανία, ακόμα και με μακαρόνια με κιμά τη συνόδευσα :lol: !


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μανουλες :)

καλη σαρακοστη δε θυμαμαι αν ειπα αν κ πρεπει!!!

μ πηραν τηλ βγηκαν τ αποτελεσματα!!!!

το κοριτσακι μας ειναι καθ ολα μια χαρα!!!!!

μου ρχεται να χοροπηδησω... αλλα δειχνω αυτοσυγκρατηση :D

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

υπέροχα τα νέα σου...χαιρόμαστε μαζί σου...να ηρεμήσεις λίγο τώρα! μόνο ευχάριστα νέα να ακούμε


x4uqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ki εγω έχω πάρει 7 κιλά και το είπα στον γιατρό και μου είπε οτι είμαι μια χαρα! Αλλα 7 αν πάρεις θα είσαι μέσα στα ιδανικά πλαίσια μου ειπε! Και ειλικρινά δεν μου φαίνεται ότι εχω πάρει 7 κιλα. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατι στην είπε έτσι ο γιατρός σου?

μάλλον θεώρησε ότι άρχισα να ξεφεύγω με γρήγορους ρυθμούς; τι να πω.


x4uqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας συνεγκυούλες μου!! τι κάνετε? τα διάβασα όλα αλλά δεν συγκράτησα κ πολλά!! από αμνησία σκίζουμε :tongue:

να καλωσορίσω τα καινούρια κορίτσια κ να ευχηθώ με το καλό τα μωράκια τους!!

καλημερα μανουλες :)

καλη σαρακοστη δε θυμαμαι αν ειπα αν κ πρεπει!!!

μ πηραν τηλ βγηκαν τ αποτελεσματα!!!!

το κοριτσακι μας ειναι καθ ολα μια χαρα!!!!!

μου ρχεται να χοροπηδησω... αλλα δειχνω αυτοσυγκρατηση :D

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

μπράβο κοπέλα μου!!! τώρα χαλάρωσε κι απολαυσέ το!!!

κορίτσια εμένα ο γιατρός μου είπε να φάω ταραμά αλλά με μέτρο λόγω του ότι είναι φουλ στο αλάτι( κ μου έκανε εντύπωση που μου είπε λόγω αλατιού κι όχι λόγω ότι είναι ωμά αυγά ψαριού)...αλλά εγώ αν κ τρελαίνομαι δεν έφαγα γιατί διάβασα παντού στο νετ πως δεν κάνει γιατί στην ουσία είναι από ωμά αυγά ψαριού οπότε αυτομάτως αποκλείεται.,..πραγματικά κι εγώ σκεφτόμουν να φάω αλλά μετά φοβήθηκα να το ρισκάρω...τι να πω...

για τα κιλά που λέτε εγώ αυτές τις μέρες κοντεύω τα +10 αλλά βλέπω ότι έχω κ λίγο πρήξιμο αρα είναι κ κατακράτηση..


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια εμένα ο γιατρός μου είπε να φάω ταραμά αλλά με μέτρο λόγω του ότι είναι φουλ στο αλάτι( κ μου έκανε εντύπωση που μου είπε λόγω αλατιού κι όχι λόγω ότι είναι ωμά αυγά ψαριού)...αλλά εγώ αν κ τρελαίνομαι δεν έφαγα γιατί διάβασα παντού στο νετ πως δεν κάνει γιατί στην ουσία είναι από ωμά αυγά ψαριού οπότε αυτομάτως αποκλείεται.,..πραγματικά κι εγώ σκεφτόμουν να φάω αλλά μετά φοβήθηκα να το ρισκάρω...τι να πω...

για τα κιλά που λέτε εγώ αυτές τις μέρες κοντεύω τα +10 αλλά βλέπω ότι έχω κ λίγο πρήξιμο αρα είναι κ κατακράτηση..

Μη μου λες τέτοια... έχω φάει ήδη ένα κεσεδάκι :shock:, μάλλον δεν θα την ξαναγγίξω! Από κιλά μια χαρούλα σε βρίσκω!


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μάλλον θεώρησε ότι άρχισα να ξεφεύγω με γρήγορους ρυθμούς; τι να πω.

Εχεις καθόλου ιστορικό πίεσης ή τίποτα άλλο? Αλλίως τον θεωρώ απαράδεκτο. Εγώ μέχρι στιγμής δεν έχω ακούσει και καμία γύρω μου να μην έχει πάρει 20 κιλά στην εγκυμοσύνη τους! Μην αγχώνεσαι. Αρκετά άγχη κουβαλάμε ήδη!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Παρεπιπτόντως καλημέρα σε όλες!

Εγώ καθε πρωι τις τελευταίες 2 βδομάδες περίπου ξυπνάω στις 5 το πρωί από το άγχος γιατί ο μικρός μου δεν κλωτσάει πλέον με την ίδια ένταση με πριν. Θα έλεγά μάλιστα ότι μονο θέση αλλάζει και καμιά φορά που τεντώνεται τον καταλαβαίνω! Εσεις πως τα πάτε από κλωτσίδια!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια! Κι εγώ καθε φορά που ξυπνάω να πάω τουαλέτα το πρώτο πράγμα που σκέφτομαι ειναι "κλωτσάει;" και πρώτα πιάνω την κοιλιτσα μου με χαιρεταει και μετα σηκώνομαι!!! Πάντως αυτό που λες ότι δεν κλωτσάει έντονα το έχω παρατηρήσει κι εγώ, μπορεί να περάσουν 3 μερες που να με ταράζει στο κλωτσομπουνιδι συνεχόμενα λες και δεν κοιμάται καθόλου και μετα κάνει ένα διάλειμμα κανά 2 μερες με πιο ήπιες κινήσεις...


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα!!! και εγω δεν το νιωθω συνεχεια να κλωτσαει γιατι τις περισοτερες ωρες τις μερας κοιμουνται τα μωρακια μας! τωρα ας πουμε που πινω καφεδακι με εχει ταραξει στο κλωτσιδη και το περιεργο ειναι οτι με κλωτσαει παντα απο δεξια!! χαχααχχαχα!


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!καλοσωριζω και εγω με τη σειρά μου τα νεα κορίτσια στην παρέα μας!!!!!και εγω σημερα ξύπνησα μεσα στο άγχος γιατι δεν το ακουγα το μπεμπε....και αγχώθηκα γιατι συνήθως με ξυπνάνε οι κλωτσιες της!!!!!τελικα έδωσε το παρών!:P


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...