Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

Καλημερα Μανουλιτες...

λοιπον. σημερα ξυπνησα πρισμενη... το ενα μου μαγουλο ειναι λες και εχω φαει μπουνια.. τελεια...

εχω ραντεβου στις 9,30 στον γιατρο.. οποτε μια χαρα...

σας φιλω θα τα πουμε το μεσημερι...!!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά! Να έχεις θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά:P:p:p:p:p:p.....σε καταλαβαίνω, αλλά προσπάθησε να είσαι αισιόδοξη......πάρε τα φαρμακάκια σου και ξάπλωνε συνεχώς.....όλα θα πανε καλά....

Σε φιλώ

Σ' ευχαριστώ πολύ πολύ! Σε φιλώ γλυκά.


L2jgp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολα τα ομορφα κοριτσια!!!!!τι μου κανετε σημερα;;;!!!!!

επεστρεψα!!!!!!!!!!περασαμε τελεια!!!!!!!!!

tsoupina κ λινακι, μην ανησυχειτε!!!!!θα δειτε που ολα θα πανε καλα!!!!!αρκει να προσεχετε κ να μην αγχωνεστε!!!!!!!!!

ελενη μου ακομα ειναι νωρις για το φυλο!!!!!κ ειδικα απο τους παλμους, που τελικα δεν παιζουν κανενα ρολο!!!!!!!!!!!!

κ γενικα φυλο, υψος, βαρος μετα την εφηβεια πρεπει να μας απασχολουν!!!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσια, σημερα εχω ραντεβου με το καινουριο γιατρο κ εχω ενα αγχος, για το τι θα αντιμετωπισω κ τι θα μου πει κ αυτος.....


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολα τα ομορφα κοριτσια!!!!!τι μου κανετε σημερα;;;!!!!!

επεστρεψα!!!!!!!!!!περασαμε τελεια!!!!!!!!!

tsoupina κ λινακι, μην ανησυχειτε!!!!!θα δειτε που ολα θα πανε καλα!!!!!αρκει να προσεχετε κ να μην αγχωνεστε!!!!!!!!!

ελενη μου ακομα ειναι νωρις για το φυλο!!!!!κ ειδικα απο τους παλμους, που τελικα δεν παιζουν κανενα ρολο!!!!!!!!!!!!

κ γενικα φυλο, υψος, βαρος μετα την εφηβεια πρεπει να μας απασχολουν!!!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσια, σημερα εχω ραντεβου με το καινουριο γιατρο κ εχω ενα αγχος, για το τι θα αντιμετωπισω κ τι θα μου πει κ αυτος.....

Καλή επιτυχία!!!!

Θα πας σε δημόσιο νοσοκομείο ή ιδιωτικό?


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τωρα ειμαι για δημοσιο!!!!!εξ ου κ ο νεος γιατρος!!!!!

εσυ κοπελα μου εισαι καλυτερα τωρα;;;!!!!!!!!!!!!

Είμαι καλά, αλλά οι ανακατωσούρες, οι ζαλάδες και οι καούρες πάντα με συντροφεύουν:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:!

Και εγώ, πάντως,λόγω του γιατρού μου, πάω σε ιδιωτικό. Αλλιώς θα επέλεγα δημόσιο νοσοκομείο....ό,τι και να συμβεί, εκεί σε στέλνουν τελικά


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Είμαι καλά, αλλά οι ανακατωσούρες, οι ζαλάδες και οι καούρες πάντα με συντροφεύουν:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:!

Και εγώ, πάντως,λόγω του γιατρού μου, πάω σε ιδιωτικό. Αλλιώς θα επέλεγα δημόσιο νοσοκομείο....ό,τι και να συμβεί, εκεί σε στέλνουν τελικά

εγω ημουν σε ιδιωτικο, αλλα τωρα θα παω σε δημοσιο!!!!!

αυτο το κολπο με τη σοδα δεν το καταλαβα...τι ακριβως ειναι;;;;:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!Μεγαλονει η παρεα!!! μαρεσει!!!

Εγω μετα το κυριακατικο ρεπο μου ακομα ξεμπαζονω........:mad::mad::mad: Τα νευρα μουυυυ!!!!!!!!!

Georgia μου, κοπελα μου, κουραγιο, και γω την προηγουμενη εβδομαδα σε οδοντιατρο ημουνα.... θα περασει.....λιγο υπομονη θελει..... βαλε ενα παγακι αν ποναει πολυ, βοηθαει....

Κοριτσια με το αιματακι θελει πολυ προσοχη!!!! ξεκουραση!!! απολαυστε το.... μετα το 3 δεν θα εχετε τετοια προβλιματα, θα κρατιεται με νυχια και με δοντια το νινακι μεσα!!! χαχαχ.....

Φιλακια σε ολεσ σασ!!!! παω να σινεχισω το ξεμπαζωμα.....

Link to comment
Share on other sites

εγω ημουν σε ιδιωτικο, αλλα τωρα θα παω σε δημοσιο!!!!!

αυτο το κολπο με τη σοδα δεν το καταλαβα...τι ακριβως ειναι;;;;:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

βαζεις σ ενα ποτηρακι πλαστικο λιγα τσισακια σε ενα αλλο μια κουταλιτσα σοδα ριχνεις λιγα απο τα τσισακια στο ποτηρι με τη σοδα οχι πολλα δυο δαχτυλα αν αφρισει οπως η μπυρα ή οπως οταν βαζεις παγακια σε αναψυκτικο ειναι αγορι αν δεν αφρισει ειναι κοριτσι εγω που εκανα δεν αφρισε αρα σημαινει κοριτσι αν ισχυει

ενα αλλο που εμαθα ειναι βαζεις τη βερα σου σε μια κλωστη και τη βαζεις πανω στη κοιλια να μην ακουμπαει αμα πηγαινει δεξια αριστερα ειναι κοριτσι αν κανει κυκλο ειναι αγορι παντως και σ αυτο κοριτσι μου βγαινει τυχαιο???

κατα αλλα ανακατευομαι ολη την ωρα πρωι -μεσημερι-βραδυ-ξημερωματα δεν εχουν στοπ δε μπορω αλλο κουραστικα αλλα ειναι για καλο σκοπο τι να κανουμε:P:p


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσακια..!!

τελικα εχω δυο χαλασμενα δοντακια.τα οποια ειναι νεκρα.. ξεκινησαμε απονευρωση, αλλα χωρις αναισθησια, και δεν ποναγα καθολου αφου ειναι νεκρωμενα...!!!

λοιπον, κοριτσια.. εμενα ο γιατρος μου σπουδασε γερμανια, ειναι ο καλητερος στον νομο μας και τον εμεπιστευομαι με κλειστα ματια..!!

επισης να ξερετε.. στο εξωτερικο δεν εχουν τετοια θεματα... και σφραγισματα κανουν, και απονευρωσεις και αντιβιωσεις παιρνουν...

εμεις εδω στην ελλαδα ειμαστε πολυ μη μου απτου.. με το παραμικρο τρεχουμε σε γιατρους. με το παραμικρο υπερηχους... στο εξωτερικο η γυναικα θεωρειτε εγκυος μετα τον 3ο.. και τελικα αυτο ειναι το καλητερο.. γιατι δεν εχει αγχος...!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακι μου.. λοιπον περυσι παντρευτηκε ο θειος μου η γυναικα του ηταν 28 και ηταν εγκυος στον 6ο...

φορεσε κατι τετοιο με σακακι ομως..

http://www.laredoute.gr/LA-REDOUTE-CREATION-Forema_p-248622.aspx?prId=324409030

και ηταν λιγο ποιο κοντο..!!! γενικα εμενα μου αρεσει η δαντελα και κατι τετοιο θα το φοραγα.. αλλα ειμαι και κλασσικη...!!!

επισης ειναι και αυτο http://www.laredoute.gr/SOFT-GREY-Forema-apo-dantela_p-254242.aspx?prId=324412643

δεν ξερω αν σε βοηθησα... !!!

Γεωργια μου καλησπερα και πραγματικα ευχαριστω πολυ πολυ!!!Με αφορμη αυτα που μου εστειλες εψαξα και βρηκα τα εξης τα οποια ειναι παρομοια και λιγο πιο οικονομικα!Αν θες πες μου τη γνωμη σου και εσυ και τα αλλα κοριτσια μας!Ξεκινω!

1.http://www.ebay.com/itm/hf61-ASOS-Strapless-Skater-Dress-White-UK-10-RRP-20-/400569214171?pt=UK_Women_s_Dresses&hash=item5d43c924db

2.http://www.ebay.com/itm/NEW-ASOS-PETITE-Exclusive-Strapless-Dress-Floral-Jacquard-Peach-Blush-UK-10-/221266337453?pt=UK_Women_s_Dresses&hash=item3384805ead

3.http://www.ebay.com/itm/xJB36-ASOS-Dress-With-Belted-Wrap-UK-12-RRP-30-/360617308566?pt=UK_Women_s_Dresses&hash=item53f6777196

4.http://www.ebay.com/itm/ASOS-Party-Dress-in-Mesh-RRP-55-00-NUDE-SIZE-10-/261264134366?pt=UK_Women_s_Dresses&hash=item3cd48e50de

5.http://www.ebay.com/itm/lf74-ASOS-PETITE-Exclusive-Dress-With-Gathered-Front-Mesh-Back-UK-10-RRP-38-/400566736562?pt=UK_Women_s_Dresses&hash=item5d43a356b2

6.http://www.ebay.com/itm/Asos-Strapless-Skater-Dress-With-Sweetheart-Necklin-Size-UK-16-EU-44-US-12-/221279629842?pt=UK_Women_s_Dresses&hash=item33854b3212

7.http://www.ebay.com/itm/xrst36-ASOS-Mesh-Strapless-Dress-With-Pearl-Waist-Trim-UK-14-RRP-45-/400444848094?pt=UK_Women_s_Dresses&hash=item5d3c5f77de

εχω ξεχωρισει το 2ο και το 7ο αλλα θελω και την πολυτιμη συμβουλη σας!Δε θελω να πιεζεται η κοιλιτσα μου :) Ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

Μα η γυναικολογος μου μου ειπε καλο μου για τα φαρμακα που μπορω να πιω... και μετα ο οδοντιατρος απλα μου επιβεβαιωσε.. επισης και ενεση μπορουμε να κανουμε αλλα για καρδιοπαθεις που δεν εχει ανδρεναλινη...!!!

Συγγνωμη Γεωργια μου δεν ειχα δει το μηνυμα σου στο οποιο το ανεφερες!

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία!!!!

Θα πας σε δημόσιο νοσοκομείο ή ιδιωτικό?

Να εισαι καλα συνονοματη!!Εγω παντως σε ιδιωτικο θα παω γιατι ειναι ο γιατρος μου και μαλιστα αγορασα και ενα πακετο εξετασεων 450 ευρω με υπερηχο β επιπεδου,DOppler,4d ΥΠΕΡΗΧΟ και κατι περιεργα!

Link to comment
Share on other sites

Λενακη, η σιμβουλη μου καλυτερα μην παρεισ κατι απο το ιντερνετ σε ρουχα.... ιδικα απο το ebay γιατι αν δεν σου κανει θα τα χασεισ τα λεφτα και δεν ειναι σιγουρο οτι θα φτασει μεσα σε 20 μερεσ... μια φορα παραγγειλα κατι πετσετεσ και κανανε ενα μινα.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...