Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , LeneL είπε:

      Εμείς παίρνουμε ένα τεράστιο χειροκρότημα για την συνεισφορά μας στην αύξηση του πληθυσμού...

      Γενικά δε θέλω να σε αποθαρρύνω, εγώ είμαι εκπαιδευτικός και δεν πήρα κανένα απολύτως επίδομα, λόγω του συνολικού εισοδήματος το οποίο μη φανταστείς ότι ξεπερνά κατά πολύ τις 40.000. ααα πήρα 40 ευρώ και για τα δύο από το δήμο που ανήκω, για το πρώτο γάλα!

      ούτε λοχείας κύησης και 9 μηνο;  εμένα ο άντρας μου είναι καπετάνιος όποτε όπως καταλαβαίνεις με παρασύρει το δικό του εισόδημα ! το δικό μ θα το έπιανε το 40αρι 

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλέ μπιζελάκι...καταπληκτική η μικρούλα...έπαθα πλάκα...άντε και στους δικούς μας τους μπουχέσηδες:tongue::tongue::tongue:

Κασσιανή τα λες τόσο καλά που θυμίζεις δικηγόρο...:D όντως έχουμε μάθει στα πολλά και στην καλοπέραση...τώρα να δω τι θα κάνουμε:confused:...να τελειώσω και με την βάπτιση του πιτσιποπάκου και μετά να δω πως θα μαζέψω τα χέρια μου...νέο extreme σπορ...προτιμώ την μπιρίμπα:confused::tongue:

Στο μεταξύ αυτό που με σοκάρει εμένα πολύ είναι και τα πολλά κρούσματα ληστειών...πλέον φοβάσαι να κυκλοφορήσεις και μέρα μεσημέρι, είτε πεζός είτε με αυτοκίνητο. Στην Πάτρα έχουμε και πολύ μεγάλο πρόβλημα με λαθρομετανάστες και έχουν δημιουργηθεί περιοχές γκέτο που δεν περνάς με τίποτα. Τώρα με την κρίση θα οξυνθούν κι΄άλλο τα προβλήματα και όχι μόνο οικονομικής φύσεως πχ φιλικές σχέσεις, οικογενειακές, επαγγελματικές κα φοβάμαι μήπως γίνουμε καχύποπτοι και κλειστούμε στο καβούκι μας:confused:

Link to comment
Share on other sites

Ο συμπεθερος δε σηκωνεται καθολου? Ολο το 24ωρο εσυ φερνεις βολτα τα παιδια? Πρεπει να παραδειγματιστεις απο τη Χριστινα που κοιμαται του καλου καιρου, και εχει τον ηρωα τον αντρα της να της δινει αναφορα το πρωι...!!!:mrgreen:
mtz.gif

Τελικά πήγα τον μικρό σε ιδιώτη ωρλ, έχει ελαφριά ωτίτιδα, μου έδωσε άλλη αντιβίωση, αυτή που έπαιρνε δεν τον έπιανε. Άντε άλλες 6 μέρες με αντιβίωση...


WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χριστινάκι,περαστικά στον Μπράντη σας.....

Λοιπόν,ανέβασα φωτογραφίες στο facebook στην ομάδα μας το φόρεμα που θα βάλω στην βάφτιση με τα παπούτσια κια το τσαντάκι,το φόρεμα της μικρής για πριν την βάπτιση και τις μπομπονιέρες με το προσκλητήριο....Για πείτε...καλή επιλογή??


MRIip3.png

xnmwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπιζελακι τα ειδα ειναι πολυ ομορφα !εχω σχολιασει !και επισης τι σωμα καλε ειναι αυτο;:shock::shock::shock::shock:Με μπουρκα με βλεπω να σκαω στην εκκλησια για να μη φαινομαι και γελαει ο κοσμος!!!:(


1v0n7ypa5y9lur77.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια!όλα καλά σήμερα. πήγα ψώνισα δωράκια για κάτι βαφτίσεις, πήγα στα μαθηματάκια μου και γύρισα το βράδι κυρία! χρειαζόμουν λίγη χαλάρωση!ντρέπομαι, αλλά το λέω.υπάρχουν ώρες που σαλτάρω πολύ άσχημα! και συμπληρώνω τα λόγια της φίλης kassianis. δεν φταίει μόνο το οτι είμαστε κακομαθημένη γενιά,φταίει και που κάνουμε παιδάκια λιγο μεγαλύτερες και ενω έχουμε μάθει στην ανεξαρτησία και στην καλοπέραση πρέπει ξαφνικά να αποκτήσουμε ευθύνες. ωραίο το μεγάλωμα του παιδιού μας, απίστευτη εμπειρία, κάποιες ώρες όμως νιώθω οτι πραγματικά είναι Η ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!

τώρα η εξωσωματική είναι άλλη ιστορία. νομίζω οτι ποτέ κανένα από αυτά τα ζευγάρια που υποβάλλονται σε τόσο μεγάλη δοκιμασία δεν είναι πραγματικά προετοιμασμένο για να δεχτεί μια αποτυχία ή ένα άρρωστο παιδάκι. φάρμακα, αγωνία, οικονομική εξάντληση και στο τέλος?κ άλλος αγώνας, συνεχής, ανεξάντλητος αγώνας.....πρέπει να έχεις μεγάλα αποθέμματα θάρρους για να αντέξεις. κρίμα στο παληκάρι που αυτοκτόνησε, κρίμα στην κοπελίτσα που έχασε τον άνθρωπο της και κρίμα στο μωράκι που πάλεψε για να έρθει και να κρατηθεί στην ζωή και άθελα του....... δεν ξέρω , άρχισα καλά, στην πορεία συγκινήθηκα.

θύμωσα βρε κορίτσια με το ζευγάρι. μαλώστε με, αλλά τα παιδιά μας δεν είναι η προσωπική μας καταξίωση. μιλάω εκ του ασφαλούς, αλλά ένα αρρωστο παιδάκι πρέπει να το αγαπάμε δυο φορές....οι γονείς πρέπει να αντέχουν.


HZBPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!

Βραδινη σημερα γιατι τωρα βρηκα χρονο. Παντως μια μερα δεν μπηκα πρωι και μεχρι για αυτοκτονιες διαβασα. Σοκαριστηκο!!

Δεν θυμαμαι πια κοπελα ειπε οτι με θεωρει ηρωα η κατι τετοιο που μεγαλωνω διδυμα? δεν ειμαι σιγουρη γιατι το διαβασα χθες και δεν προλαβα να απαντησω.

Σιγουρα να σου πω πως δεν τα καταφερνω τα διδυμα δεν ειναι ευκιλο να εχουν προγραμμα οπως τα παιδακια που ειναι μονα τους γιατι ειναι διαφορετικες προσωπικοτητες και εχουν αλλα γουστα η μια απο την αλλη. Διαβαζω πως τα παιδακια σας κοιμουνται τοτε τρωνε τοτε και χαιρομαι που εχετε βαλει τετοια ταξη κατι που εγω δεν μπορω να κανω γιατι ναι μεν τρωνε μαζι αλλα εχουν αλλες ωρες υπνου.. τελως παντων σαςεπρηξα με τα δικα μου ζορια..

Πηγα για μπομπονιερες και κατεληξα σε κατι πουγκακια λινα πολυχρωμα.

Γουστο εχουν..και καλη τιμη.

Για το φαγητο που λεγαται και μεις το λαδι το βαζουμε στο αλεσμα και οτι μυρωδικο χρησιμοποιουμαι το αλεθουμε(μαιντανο, σελινο)

δεν τρωμε ακομη κρεμμυδια και σκορδα ουτε μπαχαρικα ουτε αλατι καθολου.

Αυτα και καλο βραδυ

καληνυχτα!!!


CYMFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!!!

Μα που είστε???

Μπιζελάκι τέλεια η μικρή που περπατάει....φαντάζομαι τι πλάκα που θα χει να περπατάς εσύ μέσα στο σπίτι κ αυτή να ακολουθεί σαν πιγκουινάκι!!! :-D:mrgreen:


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ανέβασα βιντεάκι-ντοκουμέντο...η μικρή περπατάει..

http://s485.photobucket.com/albums/rr217/mariaLS_bucket/?action=view&current=P4140404.flv&newest=1

έχει 2 βιντεάκια...

Μπράβο το κορίτσι μας! Είναι πολύ γλυκιά!!!

Εμείς εχθές χτυπήσαμε παλαμάκια για 1η φορά και τώρα πήραμε φόρα και δεν σταματάμε με τίποτα!:lol:


n8m8p2.png

X9drp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!

τι κανετε?

Χριστινάκι,περαστικά στον Μπράντη σας.....

Λοιπόν,ανέβασα φωτογραφίες στο facebook στην ομάδα μας το φόρεμα που θα βάλω στην βάφτιση με τα παπούτσια κια το τσαντάκι,το φόρεμα της μικρής για πριν την βάπτιση και τις μπομπονιέρες με το προσκλητήριο....Για πείτε...καλή επιλογή??

μπιζελακι τελεια η μπουμπουκα!!!πολυ πλακα!!ανυπομονω να δω κι εγω την δικια μου!(αν κ εδω που τα λεμε καλυτερα να καθυστερησει λιγο...με φανταζεστε με την κοιλουμπα να την κυνηγαω??:rolleyes::tongue:)

επισησ το φορεμα,μπομπονιερεσ ολα υπεροχα!!με το καλο!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλέ μπιζελάκι...καταπληκτική η μικρούλα...έπαθα πλάκα...άντε και στους δικούς μας τους μπουχέσηδες:tongue::tongue::tongue:

Κασσιανή τα λες τόσο καλά που θυμίζεις δικηγόρο...:D όντως έχουμε μάθει στα πολλά και στην καλοπέραση...τώρα να δω τι θα κάνουμε:confused:...να τελειώσω και με την βάπτιση του πιτσιποπάκου και μετά να δω πως θα μαζέψω τα χέρια μου...νέο extreme σπορ...προτιμώ την μπιρίμπα:confused::tongue:

Στο μεταξύ αυτό που με σοκάρει εμένα πολύ είναι και τα πολλά κρούσματα ληστειών...πλέον φοβάσαι να κυκλοφορήσεις και μέρα μεσημέρι, είτε πεζός είτε με αυτοκίνητο. Στην Πάτρα έχουμε και πολύ μεγάλο πρόβλημα με λαθρομετανάστες και έχουν δημιουργηθεί περιοχές γκέτο που δεν περνάς με τίποτα. Τώρα με την κρίση θα οξυνθούν κι΄άλλο τα προβλήματα και όχι μόνο οικονομικής φύσεως πχ φιλικές σχέσεις, οικογενειακές, επαγγελματικές κα φοβάμαι μήπως γίνουμε καχύποπτοι και κλειστούμε στο καβούκι μας:confused:

Αυτο θα συμβει αρχικα, αλλα σιγα σιγα αυτη η κριση και τα προβληματα πιστευω οτι θα μας κανουν να γινουμε λιγο περισσοτερο ανθρωποι και πιο αλληλεγγυοι. Θα μπουμε βλεπεις και για τα καλα στην εποχη του Υδροχοου και θα αρχισουμε να δινουμε σημασια στα πιο ουσιωδη και σοβαρα και οχι στην καταναλωση και στην υλη.

Τελικά πήγα τον μικρό σε ιδιώτη ωρλ, έχει ελαφριά ωτίτιδα, μου έδωσε άλλη αντιβίωση, αυτή που έπαιρνε δεν τον έπιανε. Άντε άλλες 6 μέρες με αντιβίωση...

Υπομονη και περαστικα

Χριστινάκι,περαστικά στον Μπράντη σας.....

Λοιπόν,ανέβασα φωτογραφίες στο facebook στην ομάδα μας το φόρεμα που θα βάλω στην βάφτιση με τα παπούτσια κια το τσαντάκι,το φόρεμα της μικρής για πριν την βάπτιση και τις μπομπονιέρες με το προσκλητήριο....Για πείτε...καλή επιλογή??

Πολυ ωραια ολα.

Καποια στιγμη πρεπει να ασχοληθω κι εγω με το θεμα της εμφανισης μου στη βαφτιση.

Το αμελω γιατι ελπιζω να χασω κανενα γραμμαριο ακομα.

Μαλλον κατα τις 15/5 θα κανω δοκιμη και θα βαλω φωτο.

Σκεφτομαι να βαλω πρασινο φορεμα με πορτοκαλοπρασινο μαντο απο πανω και παπουτσια - τσαντα στο χρωμα του δερματος.

Μετα στο τραπεζι ενα λευκο κρουαζε φορεμα γιατι πρεπει να ειμαι και ετοιμη για θηλασμο βλεπετε...

ΛΙΖΑ να τον χαιρεσαι κι εσεις να ζησετε ευτυχισμενοι:D

Επεξεργάστηκαν by kassiani
ορθογραφια

yey2p2.png BN4cp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...