Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμτωματα εγκυμοσύνης;;;🍼🍼🍼🍼


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια !! Κ εμείς με τον αρραβωνιαστικό μ ξεκινήσαμε προσπάθειες για νινί... Λοιπόν απο την ημέρα που υπολόγισα ότι είχα ωορρηξία ήρθα σε επαφή... Το απόγευμα της ίδιας ημέρας με πονούσε δεξιά η κοιλιά μ χαμηλά κ με χτυπούσε κ λίγο πιο ψηλά... Αυτό συνέβαινε για 2 μερες... Μετα άρχισε να πριζεται το στήθος μου απλώς πάντα 10 με 15 μερες πριν την περίοδο... Έχω πολυ ορισμένο στήθος όμως με πιάνει ποτε ποτε φαγούρα στις θηλές κ η κοιλιά μ ειναι τούμπανο... 😳 Έχω καμία φορά κ ψιλοποναλακια κ γουργουρητό... Αλλα μόνο μερικές φορές... Έχω αγχωθεί... Μου μένουν 7 μερες πριν την ημερομηνία αναμενόμενης περιόδου αλλα θα σκάσω μέχρι τοτε!!! 😞

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια !! Κ εμείς με τον αρραβωνιαστικό μ ξεκινήσαμε προσπάθειες για νινί... Λοιπόν απο την ημέρα που υπολόγισα ότι είχα ωορρηξία ήρθα σε επαφή... Το απόγευμα της ίδιας ημέρας με πονούσε δεξιά η κοιλιά μ χαμηλά κ με χτυπούσε κ λίγο πιο ψηλά... Αυτό συνέβαινε για 2 μερες... Μετα άρχισε να πριζεται το στήθος μου απλώς πάντα 10 με 15 μερες πριν την περίοδο... Έχω πολυ ορισμένο στήθος όμως με πιάνει ποτε ποτε φαγούρα στις θηλές κ η κοιλιά μ ειναι τούμπανο... 😳 Έχω καμία φορά κ ψιλοποναλακια κ γουργουρητό... Αλλα μόνο μερικές φορές... Έχω αγχωθεί... Μου μένουν 7 μερες πριν την ημερομηνία αναμενόμενης περιόδου αλλα θα σκάσω μέχρι τοτε!!! 😞

καλησπέρα...καλή αρχή σ εύχομαι κ σύντομα εγκυουλα!!!τα συμπτώματα είναι νωρίς το μόνο λίγο αξιόπιστο είναι αμ έχεις αυξημένη θερμοκρασία για πάνω από 18 μέρες έχεις πολλές πιθανότητες!!!την μετράμε κάθε πρωί πριν σηκωθούμε από το κρεββάτι από το στόμα κάτω από την γλώσσα.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και σ εσένα!!! Ευχαριστώ πολυ για την απάντηση... Το μόνο π μ έχει κάνει πολυ εντυπωση ειναι η κοιλιά μ... Ποτε ξανά δεν ένιωσα τόσο πρισμενη... Ανυπομονώ να περάσουν αυτές οι 7 μερες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μόλις έβαλα θερμόμετρο και ειναι 37,3 ηλεκτρονικό δεν έχω... Θα την μετρήσω και αύριο το πρωί....

Είναι καλή πολύ καλή μακάρι να είναι κ αύριο το πρωί μέχρι την ημέρα που είναι να σ έρθει..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Και η φαγούρα στο στήθος είναι καλό σημάδι! Καλή επιτυχία!

Ευχαριστώ πολυ για την απάντηση σου!!! 4 μερες μείνανε για να δούμε!!! Τώρα δεν έχω φαγούρα... Το μόνο π έχω παρατηρήσει ειναι ότι απο την αριστερή μεριά το στήθος μ νιώθω σαν ρεύμα μερικές φορές... Κ πονάει... :?

Κατι μικρές ενοχλήσεις χαμηλά στις ωοθήκες αλλα τπτ άλλο...

Link to comment
Share on other sites

Και η φαγούρα στο στήθος είναι καλό σημάδι! Καλή επιτυχία!

Και τελικα ειμαι έγκυος!!! Έκανα τεστακι κ βγήκε θετικό με άχνη γραμμουλα και έκανα κ χωριακη το μεσημέρι θα εχω τα αποτελέσματα!!!! 😀😄😊😀😊😄

Link to comment
Share on other sites

Και τελικα ειμαι έγκυος!!! Έκανα τεστακι κ βγήκε θετικό με άχνη γραμμουλα και έκανα κ χωριακη το μεσημέρι θα εχω τα αποτελέσματα!!!! 😀😄😊😀😊😄

αααα......συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!!!με το καλό!!!όλα θα είναι σούπερ!!!!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 9 months later...

Καλησπερα κοριτσια, δεν ξέρω αν γράφω σε σωστό ποστ!

Ηθελα να ρωτήσω κάτι. Λόγω πολυκυστικών τους τελευταίους μήνες πίνω ινοφερτ και ο κύκλος μου έχει ρυθμιστει σε 28-35 μέρες. Αυτό το μήνα ξεκινήσαμε με τον άντρα μου να έχουμε ελευθερες επαφές. Σήμερα είμαι στην 37η μέρα του κύκλου και ακόμα δεν έχω αδιαθετησει. Εδώ και δέκα μέρες με πονάει η κοιλιά μου πολύ τα βράδια τόσο που είμαι σίγουρη ότι το πρωί θα μου έχει έρθει αλλά τίποτα..Πιστεύετε αν κάνω αύριο χοριακή θα δείξει αν έχει γίνει κάτι??

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...