Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια, σημερα θα παω να δω το μωρο επιτελους! Ανυπομονω.

Δυσκοιλιότητα ευτυχως ακομα (19 εβδομαδα) δεν εχω. Με ανησυχει οτι εχω παρει αρκετα κιλάκια 6,5 ! Ξεκινησα 59 και τωρα ειμαι 65,5 με ύψος 1,63 :(

Που θα φτασω μεχρι την γεννα αντε να τα χασω μετα μου εχει ανοιξει η ορεξη κυριολεκτικά και ολη μερα καθομαι.

Α, επισης εχουμε κλωτσιτσες συχνές μεσα στην ημερα πλεον ειναι υπεροχο δεν μπορω ακομα να πιστεψω οτι περιμενουμε μωρακι εχω χαζέψει.

Και εγώ έχω πάρει αρκετά, που υποτίθετε προσέχω και γυμνάζομαι. Κατάλαβα ότι μερικές κοπέλες το έχουν να βάζουν, άλλες όχι. Μην αγχώνεσε! Κιλά είναι θα φύγουν με την γέννα. Φτάνει να μην τρώς φαγητά που είναι ψηλά σε λιπαρά. Αυτού του ειδους κιλά θα είναι πιο επίμονα. Ενώ αν βάζεις κιλά επειδή αύξησες τις μερίδες σου (υγιεινό φαγητό) τότε θα φύγουν πολύ εύκολα!!!


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κορίτσια. Ευχαριστω πολυ :)

Ζαμια ναι ηδη μετραω 3 μερες μακρια απο την τουαλέτα κ πηγαινα καθε μερα οποτε εχω αρχισει να ανησυχώ.

Κοριτσια θελω τα φωτα σας για κατι ασχετο!

Παντρευομαστε Τετάρτη μεσημερι στο δημαρχειο του Χολαργού. Μετα Θέλουμε να κάνουμε ενα τραπεζι για καμια εικοσαρια ατομα. Στην αρχη λεγαμε να το κανουμε σπιτι μας αλλα επειδη πρωτον 20 ατομα δεν ξερω αν είναι πολλα κ δευτερον μετακομισαμε σχετικα προσφατα κ δεν εχουμε οργανωθει ιδιαίτερα στο σπιτι για να καλεσουμε τοσα ατομα, δεν ξερουμε τι να κάνουμε.

Εχετε να προτεινετε καποιο μαγαζι τυπου ταβερνα μεζεδοπωλειο με ζωντανη μουσικη; εχει κολλησει το μυαλο μου! Εντωμεταξυ ο γαμος ειναο στις 13 το μεσημερι κ δεν ξερω να κανω το τραπεζι μεσημερι ή βραδυ; γιατι Τετάρτη μεσημερι νομίζω δυσκολα θα βρουμε καποιο μαγαζι.

Πολλες ερωτησεις μαζεμενες με συγχωρείτε!!!! :)


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω να σου πω για μαγαζία αλλά σίγουρα μεσημέρι και Τετάρτη (καθημερινή) δεν πιστεύω να έχει επιτυχία. Γιατί πρώτον ο κόσμος σου φαντάζομαι θα πρέπει να πάρει άδεια απ'την δουλειά για να έρθει στο τραπέζι. Δεύτερον είναι η ζέστη του μεσημεριού. Τρίτον μές τη μέση της ημέρας ο ρυθμός είναι διαφορετικός (πιο αγχωτικός). Πιστεύω να έχεις επιτυχία αν το κάνεις βράδυ. Ο κόσμος θα είναι ξεκούραστος, χαλαρός και έτοιμος να χαρεί και να διασκεδάσει μαζί σας! Και θα συνιστούσα να το κάνεις σε κάποιο κέντρο. Μόνο τα τραχάματα για ετοιμασίες φαγητού, ποτού, το στήσιμο των τραπεζιών κλπ. Μην αναφέρω την καθαριότητα πριν και μετά. Άστο έγκυος κοπέλα. Έξω κάνε το! Να πάς και να φύγεις κυρία!! χεχε χχχ


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια. Ευχαριστω πολυ :)

Ζαμια ναι ηδη μετραω 3 μερες μακρια απο την τουαλέτα κ πηγαινα καθε μερα οποτε εχω αρχισει να ανησυχώ.

Κοριτσια θελω τα φωτα σας για κατι ασχετο!

Παντρευομαστε Τετάρτη μεσημερι στο δημαρχειο του Χολαργού. Μετα Θέλουμε να κάνουμε ενα τραπεζι για καμια εικοσαρια ατομα. Στην αρχη λεγαμε να το κανουμε σπιτι μας αλλα επειδη πρωτον 20 ατομα δεν ξερω αν είναι πολλα κ δευτερον μετακομισαμε σχετικα προσφατα κ δεν εχουμε οργανωθει ιδιαίτερα στο σπιτι για να καλεσουμε τοσα ατομα, δεν ξερουμε τι να κάνουμε.

Εχετε να προτεινετε καποιο μαγαζι τυπου ταβερνα μεζεδοπωλειο με ζωντανη μουσικη; εχει κολλησει το μυαλο μου! Εντωμεταξυ ο γαμος ειναο στις 13 το μεσημερι κ δεν ξερω να κανω το τραπεζι μεσημερι ή βραδυ; γιατι Τετάρτη μεσημερι νομίζω δυσκολα θα βρουμε καποιο μαγαζι.

Πολλες ερωτησεις μαζεμενες με συγχωρείτε!!!! :)

Με το καλό ο γαμος! Για Τεταρτη συμφωνω με την γιώτα μεσημεριάτικα δυσκολα θα βρεις και ειδικα με μουσικη που θελετε, εγω αν το εκανα μεσημερι θα εκανα το τραπεζι σε παραθαλάσσιο μαγαζι με ψαρι τραβαει το μεσημερι καλυτερα και για 20 ατομα ειναι οτι πρεπει.

βραδυ μπορεις σε πολλα μαγαζια για Χολαργό δεν ξερω ομως συγκεκριμενα γνωριζω απο ψυχικό κ χαλανδρι εδω στο Αιγαλεω που μενω εχει ενα υπεροχο εστιατοριο με κήπο λέγεται Γιορτη - δάσος χαιδαριου, ειχαμε παει δευτερα απογευμα για φαγητο και πετύχαμε γαμοβάφτιση ηταν υπεροχα και ρομαντικα θα ελεγα ειχε αρκετο κοσμο 150 σιγουρα. Ειχαν δικο τους Dj που έπαιζε πολυ ωραια μουσικη!


[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια. Ευχαριστω πολυ :)

Ζαμια ναι ηδη μετραω 3 μερες μακρια απο την τουαλέτα κ πηγαινα καθε μερα οποτε εχω αρχισει να ανησυχώ.

Κοριτσια θελω τα φωτα σας για κατι ασχετο!

Παντρευομαστε Τετάρτη μεσημερι στο δημαρχειο του Χολαργού. Μετα Θέλουμε να κάνουμε ενα τραπεζι για καμια εικοσαρια ατομα. Στην αρχη λεγαμε να το κανουμε σπιτι μας αλλα επειδη πρωτον 20 ατομα δεν ξερω αν είναι πολλα κ δευτερον μετακομισαμε σχετικα προσφατα κ δεν εχουμε οργανωθει ιδιαίτερα στο σπιτι για να καλεσουμε τοσα ατομα, δεν ξερουμε τι να κάνουμε.

Εχετε να προτεινετε καποιο μαγαζι τυπου ταβερνα μεζεδοπωλειο με ζωντανη μουσικη; εχει κολλησει το μυαλο μου! Εντωμεταξυ ο γαμος ειναο στις 13 το μεσημερι κ δεν ξερω να κανω το τραπεζι μεσημερι ή βραδυ; γιατι Τετάρτη μεσημερι νομίζω δυσκολα θα βρουμε καποιο μαγαζι.

Πολλες ερωτησεις μαζεμενες με συγχωρείτε!!!! :)

Μια φίλη παντρεύτηκε στο Δημαρχείο Χολαργού και μετά έκανε τραπέζι στο "Στέκι του Κρητικού" στην Αγία Παρασκευή. Όμορφα θα είναι και στο Verde για άλλου είδους κουζίνα. Χαλάνδρι έχει σίγουρα στη Δουκίσης Πλακεντίας, που είχα πάει σε μια βάφτιση μεσημέρι και είχε και μουσική (θα ψάξω να σου βρω το όνομα) και αλλού. Ένα ωραίο είναι και το "1920" στην Χαλανδρίου (δρόμος που ξεκινάει από την Αγία Παρασκευή και πάει προς (πρωην) πλατεία Κένεντυ.


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια σας υπερευχαριστω!!!

Εχετε δικιο μεσημερι δεν θα ειναι ωραια.

Ziliher αν βρεις το ονομα του μαγαζιου στειλτο μου αν μπορεις!!!

Θα τα κοιταξω ολα :)

http://www.athinorama.gr/restaurants/place.aspx?id=5000367

Μην σε αποθαρρύνει που λέει "ταβέρνα". Απ΄ ο,τι θυμάμαι ήταω πολύ ωραίος ο χώρος (με δικό του παρκινγκ), εύκολο να το βρεις και καλό φαγητό.


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας υπερευχαριστω!!!

Εχετε δικιο μεσημερι δεν θα ειναι ωραια.

Ziliher αν βρεις το ονομα του μαγαζιου στειλτο μου αν μπορεις!!!

Θα τα κοιταξω ολα :)

Θυμήθηκα κι αυτό : http://www.tzitzikasmermigas.gr/contact/

(δεν έχει όμως μουσική)

και αυτό που στεγάζεται σε ένα νεοκλασικό με αυλή (θα είναι ρομαντικό, αλλά δεν θυμάμαι μουσική) : http://www.athinorama.gr/restaurants/place.aspx?id=5000774


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια, μολις γυρισα απο τον γιατρο, ολα καλα με το μωρο μας, αλλα δεν ειναι πια μπέμπης εγινε κοριτσαρος !!!! Χαχα. Σκίστε τα προικοσύμφωνα

Ψαχνουμε για γαμπρό τωρα...

Το μονο αρνητικο ειναι οτι ο πλακούντας ειναι παραχειλιος δυστυχως και πρεπει να καθομαι στα αυγα μου να μην κουραζομαι καθολου.


[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια, μολις γυρισα απο τον γιατρο, ολα καλα με το μωρο μας, αλλα δεν ειναι πια μπέμπης εγινε κοριτσαρος !!!! Χαχα. Σκίστε τα προικοσύμφωνα

Ψαχνουμε για γαμπρό τωρα...

Το μονο αρνητικο ειναι οτι ο πλακούντας ειναι παραχειλιος δυστυχως και πρεπει να καθομαι στα αυγα μου να μην κουραζομαι καθολου.

Πληθαίνουν τα κοριτσάκια μας! Μπράβο!

Ξεκουράσου λοιπόν... :) όλα καλά θα πάνε!


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αnastella με το καλό κορίτσι μου ο γάμος σας. Sweetberry με το καλό η μπεμπα και μην ανχωνεσαι να ξεκουράζεται όπως είπε ο γιατρος και όλα καλά θα πάνε. Αχ κορίτσια έχω αρχίσει και εγώ να έχω συσπάσεις αλλά χωρίς πονο ευτυχώς.


74a14ff62c.png

0t7ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Εχω τρομοκρατηθεί και πανικοβληθεί ταυτοχρονα τρέμω για πρόωρο η αιμοραγια!

Θα κατσω οσο μπορω στο κρεββατι αν και ο γιατρος μου ειπε ξεκουραση οχι κατάκλιση ομως. Αλλα ποτε δεν ξερεις μακαρι να ανεβει ως την β επιπεδου...


[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!!!!

ZILIHER......................29/11ΚΟΡΙΤΣΙ

HOPE2016..................06/12

ROZAKI......................06/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

MELITOULA .........................................07/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

MISSPRINCESSK ....... .08/12 ΑΓΟΡΙ

ZAMIA....................... 09/12 ΑΓΟΡΙ

NTIAKANA ..................09/12 ΑΓΟΡΙ

ANASTELLA.................11/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

PIPI_K .......................12/12 ΑΓΟΡΙ

FROUNELINA ..................................12/12 ΑΓΟΡΙ

ANTHOUSA YIOTA........15/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

PANATHEO..................16/12 ΑΓΟΡΙ

SWEETBERRY 28..........20/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

ELSAKI26....................21/12 ΑΓΟΡΙ

SAMANTHA..................22/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

XARA11 ......................24/12 ΑΓΟΡΙ


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

20 Βδομάδων σήμερα και πλέον την νιώθω κάθημερινά! Σαν να παίζει μπόξ (χέρια πόδια)! Σκατούλι!!

Sweetberry πρώτη φορα ακούω από αγόρι να πηγαίνει σε κορίτσι. Συνήθως συμβαίνει το αντίθετο! Μπράβο όμως ότι και να είναι, που΄ναι γερό! Να προσέχεις. Και μένα μου είπε είναι κάτω ο πλακούντας και να μην σκύβω, όχι βάροι, τέλος άθληση και ηρεμία στο σεξ. Θα του δώσει περιθώριο να έρθει πάνω αλλά λόγο προηγούμενης καισαρικής είπε ότι μέχρι το μισό φτάνουν συνήθως. Αλλά πως να μην πιάνω βάροι?? Έχω τον 22 μηνών + 17 κιλά γιό μου, που τον πηγαινοφέρνω σχολείο. Προσπαθώ να μην τον σηκώνω αλλά είναι κι αυτός μωρό. Θέλει όπα ακόμη :) Επίσης ο άνδρας μου ανάλαβε τα έξοδα για οικιακή βοηθό. Μια φορά την βδομάδα. Τουλάχιστον για τις βαριές, κουραστικές δουλειές! Ευτυχώς έρχετε και η μητέρα μου την άλλη βδομάδα. Θα κλείσει το σχολείο του παιδιού και θα μου τον προσέχει μέχρι να πάρουμε τις άδειες μας!!!!


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...