Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ''ΓΙΓΑΝΤΑ'' ΜΑΣ :)


Recommended Posts

Καλημεραααα! Εχθες το βραδυ το αγορακι μου ηταν λιγο ασταθης οπως μου ειπαν με το αναπνευστικο του.. Ελπιζω να ανακαμψει. Εξαλλου οι γιατροι κανουν το καλυτερο και για ολα τα μωρακια εκει μεσα! Ειναι συνεχεια διπλα τους.

Ο θεος βοηθος κοριτσια μου να το ξεπερασει και αυτο. Σημερα νιωθω λιγο πιο αισιοδοξη αν και τα νεακια μας δεν ειναι πολυ καλα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 402
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά! Να το πάρετε το αγοράκι σας σύντομα στην αγκαλιά σου! Κοπέλα μου, συγκινήθηκα......Οι ευχές μου μαζί σας!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Eidate re koritsia pws megalwsame???? Simera mou efere mia polu kali moy fili pou irthe na me dei ena formaki, uperoxo, ti na sas pw!!!! teleio !!! Anupomonw na vgei na tou to foresw.

Litsaki _ esy pws eisai me tin egymosuni???

Μεγεια του κ με το καλο να το φορεσει το αγορι σου!για τη λοιμωξη νομιζω ειναι συνηθες κ αντιμετωπισιμο.Ειπες κ μονη σου κανουν τα παντα κ ειναι σε εξαιρετικη μοναδα το μωρο σου!Ευχομαι να ανακαμψει γρηγορα για να νιωσεις κ εσυ πιο σιγουρη!

Εγω το παλευω προς το παρον,εχω μικροβιακια κ φοβομαστε για λοιμωξη λογω περιδεσης αλλα ελπιζουμε με την αντιβιωση να τα κατατροπωσουμε.Συν τοις αλλοις εκανα κ ζαχαρο..Ισως χρειαστει ινσουλινη αν δεν τα καταφερουμε με διατροφη.κατα τα αλλα καλα!

Περιμενουμε τα νεακια σας!


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Litsaki να είσαι καλα. Τι πω και για σένα, μακαρι συντομα καλα. Να κανει σωστη δουλειά η αντιβιωση! Οσο για το ζαχαρο,ολα μαζι βρηκαν να ερθουν ? :|

Το βάρος μας τελευταία φορα ηταν στα 720 γραμμαρια. Ακομα χωρις κάποια σημασημαντικάη διαφορα κοριτσια. Αργα και σταθερα βήματα, αρκεί να ξεπεραστεί η λοιμωξη. Και τωρα ωρα για νανι γιατι σήμερα με την εξοδο με τον σύζυγο, παραπηγε αργα!

Καλό ξημέρωμα και καλο μηνα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου greta!!! Σημερα δεν ειχαμε τιποτα το ιδιαίτερο . Οτι ειμαστε καπως πιο σταθερα, τρωμε και περιμένουνε να κανουμε αυριο εξετάσεις να δουμε πως παει η αγωγη μας !! Ας ελπισω τις επομενες μερες να πουνε κιαλλα!

Εσεις φιλεναδες μανουλες καλα???

Link to comment
Share on other sites

Ωχ ψυΧουλακι. Υπομονη. Σημερα ειχαν και δουλειτσα και δε μπορεσα να ευχαριστηθω ενημερωση να πω την αληθεια. Πρεπει να ειχαν νεα ειΣαγωγη. Θα στησω αντισκηνο εκει απ εξω να μπαστακωθω μου φαίνεται! ! Χαχαχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν εχεις κανεναν εκει βρε οαιδι μου?να εμενες καποιες μερες?Ποτε θα ξανα πας?

Εχω, αλλα δεν θελω! Εκτος απ το οτι "σα στο σπιτι σου πουθενά" εχουμε και εργασίες στο σπιτι μας γιατι ετοιμαζομαστε να μπουμε. Ποσα κομμάτια να γινω η ερμη!

αχ αυτο αγορι μου, μου εχει παρει το μυαλό παντως. Του ετοιμαζομαι σιγα σιγα την φωλιτσα του μεχρι να έρθει.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα mairy_lou απο τη μία καλύτερα για να ξεχνιέσαι αν μπορώ να το πω αυτό για λίγο.

Με το καλό να υποδεχτείτε το αγοράκι σας στη φωλίτσα του που είμαι σίγουρη πως θα είναι πολύ ζεστή γεμάτη αγάπη.


Wi8gp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλη σας ημερα διαδικτυακες φιλεναδες! Να σας πω πως σημερα που πηρα για ενημερωση δεν μας ειπαν συστυχως κατι νεοτερο. Συνεχιζει την αντιβιωτικη αγωγη το πουλακι μου και εχει καποια ευτυχως μικρα σκαμπανεβασματα. Φυγε παλιομικροβιο !! Ξουτ !!!!!!!! Δεν βλεπεις οτι δε σε θελουμε? :D:D

Το ταισμα μας με γαλατακι καλα κρατει(ευτυχως που σε αυτο ειμαστε καλα) . Βαζουμε πολυ αργα γραμμαρια αυτο το διαστημα λογω της λοιμωξης, και φυσικα ειμαστε ακομα διασωληνομενοι !!! Μας εχουν πρωτο τραπεζι πιστα στην μοναδα . Μπροστα απο τον κισε των γιατρων !! :cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...