Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες ιανουαριου 2015


korina89

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια ..ειμαι μελλουσα μανουλα Ιανουαρίου.. εχω πητ 11/01/2015.. ειμαι 24,5 και παντρεμενη 2,5 χρονια..ειναι το πρωτο μου μωρακι, σας περιμενω να λεμε τις αγωνιες ,και τις χαρες μας..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια και μέλλουσες μανούλες Ιανουαρίου...επιτελους άνοιξε κ για εμας σχετικο θέμα ελπίζω συντομα να μαζευτούμε κ εμεις να λέμε τις ανησυχίες μας...Εγώ έχω Π.Η.Τ. 15/01/2015....:D:D


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..καλως ηρθατε..αντε να μαζευομαστε και να τα λεμε καθημερινα..

Calliope και εγω βαση υπερηχου ειμαι 9& 5 ..αρα μαζι ειμαστε ,ειχα μεγαλυτερο κυκλο και με βγαζει 3 μερες πισω ο υπερηχος..κοριτσια σημερα εχω γιατρο και εχω Πολυ αγχος ,εχω 3 εβδομαδες να το δω..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σου κορινα και εγω πητ 1-1-2015 και ειμαι 32 και νεα στην παρεα ....που γεννας με το καλο?

Σερρες μενω ,δεν ξερω ακομα που θα γεννησω..αναλογα τα οικονομικα..εχω ιδιωτη γιατρο ειναι πολυ καλος και ειναι ο μονος στις Σερρες που κανει μεγαλους υπερηχους..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα..καλως ηρθατε..αντε να μαζευομαστε και να τα λεμε καθημερινα..

Calliope και εγω βαση υπερηχου ειμαι 9& 5 ..αρα μαζι ειμαστε ,ειχα μεγαλυτερο κυκλο και με βγαζει 3 μερες πισω ο υπερηχος..κοριτσια σημερα εχω γιατρο και εχω Πολυ αγχος ,εχω 3 εβδομαδες να το δω..

Κ εγω μεγαλο κυκλο ειχα αλλα ξερω την ημερα ωορρηξιας οποτε πεφτω μεσα...

σας διαβαζα στις μικρες μανουλες...

εγω το ειδα την Τεταρτη λιγα πραγματα καταλαβα....κατι παραπανω σιγουρα θα δεις...:):)


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κ εγω μεγαλο κυκλο ειχα αλλα ξερω την ημερα ωορρηξιας οποτε πεφτω μεσα...

σας διαβαζα στις μικρες μανουλες...

εγω το ειδα την Τεταρτη λιγα πραγματα καταλαβα....κατι παραπανω σιγουρα θα δεις...:):)

Και εγω εκανα τεστ ωορρηξιας ,υπολογιζω ωορρηξια στις 24-25 /04 οτι ειχα..

Εσυ ποσο χρονων εισαι?


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγω εκανα τεστ ωορρηξιας ,υπολογιζω ωορρηξια στις 24-25 /04 οτι ειχα..

Εσυ ποσο χρονων εισαι?

Εγω εκανα αργα ωορρηξια 21η μερα του κυκλου μου 28/4 καλε εμεις μαζι θα γενναμε αχαχχα...

29 θα γινω σε ενα μηνα!!! εσυ?

Καλε δεν υπάρχουν αλλες μανουλες ιανουαρίου??:confused::confused::confused:


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!!κι εγω εχω πητ 21.01,γινομαι 31 σε δυο βδομαδες κ δεν εχω παντρευτει ακομα.αυριο εχω γιατρο,μεγαλη αγωνια....

Καλως ηρθες με το καλο κ εσυ....ουτε εμεις τον σεπτεμβρη λεμε να κανουμε ενα πολιτικο γαμο...ποσο εβδομαδων εισαι;;

Αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια γυρισα απο γιατρο ολα τελεια..ειδαμε το μωρακι μας μεγαλωσε πολυ κουνουσε χερια ποδια και ηταν ζωηρουλικο..ο αντρας μου τρελαθηκε..εχει 179 παλμους ..ολα καλα..πητ βαση υπερηχου εχω 14/01/15..

Μου εδωσε φαμελακια σκονη για την δυσκοιλιοτητα γιατι με ποναει η κοιλια ..αντε να δουμε..4- 5 ιουλιου τωρα αυχενικη..την κανει ο γιατρος μου οπως ολους τους μεγαλους υπερηχους ..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γυρισα απο γιατρο ολα τελεια..ειδαμε το μωρακι μας μεγαλωσε πολυ κουνουσε χερια ποδια και ηταν ζωηρουλικο..ο αντρας μου τρελαθηκε..εχει 179 παλμους ..ολα καλα..πητ βαση υπερηχου εχω 14/01/15..

Μου εδωσε φαμελακια σκονη για την δυσκοιλιοτητα γιατι με ποναει η κοιλια ..αντε να δουμε..4- 5 ιουλιου τωρα αυχενικη..την κανει ο γιατρος μου οπως ολους τους μεγαλους υπερηχους ..

Αααα μπραβο ειδες που σου ειπα εσυ κατι θα δεις παραπανω...εχουμε την ιδια πητ εμεις ...κ εγω 4/7 εχω αυχενικη κ εμενα ο γιατρος μου θα μου την κανει...πολυ μοιαζουμε εμεις..αχαχαχα

Εγω για την δυσκοιλιοτητα παιρνω σε σκονη φυτικες ινες κ με βοηθανε πολυ....αν θες να σου πω να ρωτησεις τον γιατρο σου εφοσον δεν κανουν δουλεια τα φακελακια...


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αααα μπραβο ειδες που σου ειπα εσυ κατι θα δεις παραπανω...εχουμε την ιδια πητ εμεις ...κ εγω 4/7 εχω αυχενικη κ εμενα ο γιατρος μου θα μου την κανει...πολυ μοιαζουμε εμεις..αχαχαχα

Εγω για την δυσκοιλιοτητα παιρνω σε σκονη φυτικες ινες κ με βοηθανε πολυ....αν θες να σου πω να ρωτησεις τον γιατρο σου εφοσον δεν κανουν δουλεια τα φακελακια...

Χαχαχαχα..ναι μοιαζουμε..να δουμε ποια θα γεννησει πρωτη και αν μοιαζουμε και στο φυλο του μωρου..

Τωρα πηρα το πρωτο φακελακι επλιζω να κανει δουλεια γιατι ποναει η κοιλια μου παω τουαλετα και δεν κανω τιποτα..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα..ναι μοιαζουμε..να δουμε ποια θα γεννησει πρωτη και αν μοιαζουμε και στο φυλο του μωρου..

Τωρα πηρα το πρωτο φακελακι επλιζω να κανει δουλεια γιατι ποναει η κοιλια μου παω τουαλετα και δεν κανω τιποτα..

Καλημερα...

Εεε αν ειμαστε τυχερες θα το μαθουμε στην αυχενικη...

Δοκιμασε να παρεις υποθετα γλυκερινης εγω τα παιρνω σε πολυ ζορι δεν ειναι τπτ...


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...