Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , LeneL είπε:

      Εμείς παίρνουμε ένα τεράστιο χειροκρότημα για την συνεισφορά μας στην αύξηση του πληθυσμού...

      Γενικά δε θέλω να σε αποθαρρύνω, εγώ είμαι εκπαιδευτικός και δεν πήρα κανένα απολύτως επίδομα, λόγω του συνολικού εισοδήματος το οποίο μη φανταστείς ότι ξεπερνά κατά πολύ τις 40.000. ααα πήρα 40 ευρώ και για τα δύο από το δήμο που ανήκω, για το πρώτο γάλα!

      ούτε λοχείας κύησης και 9 μηνο;  εμένα ο άντρας μου είναι καπετάνιος όποτε όπως καταλαβαίνεις με παρασύρει το δικό του εισόδημα ! το δικό μ θα το έπιανε το 40αρι 

The Café Au Lait !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ρε κορίτσια, από το πρωί -μετά που θήλασε η Σοφία- με πονάει το ένα στήθος από τη θηλή προς τα μέσα-πάνω σαν σουβλιά. Κατά τα άλλα δεν είναι ούτε πρησμένο ούτε τίποτα. Τι' να τούτο? Έχετε καμιά ιδέα?


DPYUp2.png EYukp3.png
Link to comment
Share on other sites

όχι τι να καταλάβουμε...για πες...

καλέ ότι είχα να πω το είπα. :rolleyes: Πάμε πάλι λοιπόν: Το σπίτι του τηλεοπτικού Τριαντάφυλλου (ο οποίος είναι ηθοποιός σκέτο) είναι το πραγματικό σπίτι φίλου-μουσικού-πρώην-γκόμενου Μυρτώς (Κοντοβά) όχι της δικής μας:tongue: (Άφρο μου)

Οσο για το λαβ στορυ εγώ κατάλαβα ότι η Μυρτώ και ο Μάρκος χμμμμμ, έ;;;;

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μαιστα μάιστα!

και όχι, Τάτι, δεν είναι ο Μάρκος όπως κατάλαβες....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αααα δλδ η Μυρτώ τα έχει με έναν μουσικό;;; και εμένα κάλπασε η φαντασία μου...σορυ βρε μαριλενάκι!

Και πάνω σε αυτό βασίστηκε το σήριαλ; μμμμ


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

Α ντου καλά θα μιλάμε με πμ αν είναι να κάνουμε όλο αυτό κλαψτα χαράλαμπε...Το desperate τελείωσε και αυτό, περιμένουμε τον επόμενο κύκλο...


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

επίσης είδα το τέλος από το grays anatomy και το private practice....

Πωπω τώρα πρέπει να περιμένουμε όλο το καλοκαίρι...


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

καλά δεν το πιστεύω...

Εγώ πού ζω???

Γιατί δεν ξέρω καμία τηλεοπτική σειρά εκτός απο τον Παπακαλιάτη?

Και γιατί ενώ έχω δαιβάσει την Αθενς Βόις δεν ξέρω τη στήλη?

Το όνομα πάντως κάτι μου λέει...

Τί να πεις... Καλά να πάθεις, να πεις!

καλά από λόστ δεν έχω δει τίποτα...

Αλλά σκέφτομαι ότι πρέπει να αρχίσω να μπαίνω στα mainstream και trendy events της χώρας γιατί σε λίγο θα μεγαλώσουν τα παιδιά μου και δεν θα καταλαβαινόμαστε!

Τίποτα για Απαράδεκτους και λοιπά δεν μπορούμε να πούμε???

Και ρόλινγκ στόουνς, μπομπ ντύλαν??

Μπαααα


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αααα δλδ η Μυρτώ τα έχει (είχε) με έναν μουσικό;;; και εμένα κάλπασε η φαντασία μου...σορυ βρε μαριλενάκι!

Και πάνω σε αυτό βασίστηκε το σήριαλ; μμμμ

καλά δεν έγινε και τίποτα... δεν έχω τέτοια θέματα. Έτσι κι αλλιώς πριν από μένα και μετά από μένα ΤΟ ΧΑΟΣ:tongue::tongue::tongue::tongue:

καλά δεν το πιστεύω...

Εγώ πού ζω???

Γιατί δεν ξέρω καμία τηλεοπτική σειρά εκτός απο τον Παπακαλιάτη?

Και γιατί ενώ έχω δαιβάσει την Αθενς Βόις δεν ξέρω τη στήλη?

Το όνομα πάντως κάτι μου λέει...

Τίποτα για Απαράδεκτους και λοιπά δεν μπορούμε να πούμε???

Και ρόλινγκ στόουνς, μπομπ ντύλαν??

Μπαααα

καλά εσύ θέλεις πολύ catch up! :tongue::tongue::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

και εγω εβλεπα υπεροχα πλασματα ,εριχνα πολυ γελιο

το μιλα μου βρωμικα ομως σπανια

λοστ δεν εχω δει ουτε ενα επεισοδιο

Παπακαλιατη δεν μπορω να δω με τιποτα με εκνευριιιιιζειιιιι αφανταστα

Πολυκατοικια δεν εχανα επεισοδιο (γελαω πολυ με χαικαλη) αλλα εχασα το τελευταιο,το ειδε καμια?

ελιζα εγω το παθαινα συχνα αυτο που λες κρατουσε 1 μερα σχεδον μετα εφευγε ,κανε ενα μπανακι ζεστο μηπως ειναι κανενας φραγμενος πορος


eNortjK1UrI0tzQxUbIGXDAS-wKt95.pngeNortjK1UrI0tzQxU7IGXDATAQKv37.png
Link to comment
Share on other sites

Αν σε κάνει να νιώθεις καλύτερα Ελενίτσα μου κι εγώ έχω χάσει επαφή με το τηλεοπτικό γίγνεσθαι!!!Τα υπέροχα πλάσματα τα είχα πετύχει κανά 2 φορές αλλά γενικά έχω 2-3 χρόνια που το μόνο που έβλεπα στην τιβούλα ήταν το grays! Πρέπει να κάνουμε επανάληψη τώρα το Καλοκαίρι γιατί οι άλλες δε θα μας παίζουν μετά!!! :)!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελίζα μήπως είναι κόκκινο σε κάποιο σημείο; Μήπως είναι μαστίτιδα;

Μπα δε νομίζω...

ελιζα εγω το παθαινα συχνα αυτο που λες κρατουσε 1 μερα σχεδον μετα εφευγε ,κανε ενα μπανακι ζεστο μηπως ειναι κανενας φραγμενος πορος

θενκς, θα περιμένω να δω τι γίνεται.

Όσο για την τιβι, η δικιά αμς ανοίγει μόνο για να δούμε ροζ πάνθηρα με τον Κωστή -όχι κάθε μέρα. Άντε και καμιά ταινιούλα κάθε 3-4 μήνες

Όσες βλέπετε....πότε βλέπετε? ε?:roll:


DPYUp2.png EYukp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...