Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 31 λεπτά , marmaki είπε:

      Με πρόλαβες!!

      Επειδή εμείς ήμαστε κάποιες χρονιές κάτω και κάποιες πάνω απτα 40.000 το έψαξα και βρήκα κι εγώ αυτά και οι υπολογισμοί μου λένε οτι το ισοδύναμο οικογενειακό εισόδημα των 40.000 για οικογένεια που κάνει τωρα το πρώτο του παιδί πρέπει να βγαίνει γύρω στα 75.000 ευρώ.

      Γι αυτό μου έκανε εντύπωση που είπε η @LeneL παραπάνω ότι είχε οικογενειακό εισόδημα λίγο πάνω απτα 40.000 ευρώ και δεν πήρε το επίδομα. Είχες κάνει αίτηση και στην απέρριψαν @LeneL;

       

      Το παιδί που γεννιέται ίσως να μην υπολογίζετε ως ισοδύναμο. Δηλαδή το πρώτο ισοδύναμο να είναι αν έχεις ήδη παιδι Κ πας για δεύτερο γι'αυτό να την απέρριψαν 

EΔΩ ΒΟΛΟΣ


zymaraki40

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 124
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ δεν είμαι από τον Βόλο είμαι Θεσσαλονικιά, αλλά λατρεύω τον Βόλο και τα τσιπουραδικα του…χαχαχα

Άνετα θα μπορούσα να ζήσω εκεί.

Κορίτσια από Βόλο η πόλη σας είναι υπέροχη, πολλά φίλια!!!


rFQep1.pngcS9Bp1.png
Link to comment
Share on other sites

bp IOLH έχεις δίκιο εμείς τα λέμε, δεν ήξερα οτι είσαι από Βόλο, χαχα! εγώ είμαι απο Αθήνα και μένω Βόλο, κι εσύ απο Βόλο και μένεις Αθήνα!!! olympia99 έχεις δίκιο, υπέροχη πόλη!!!


0008d4.png
Link to comment
Share on other sites

Να είσαι αισιόδοξη , και να σκέφτεσαι θετικά. Σήμερα με τόσα μέσα που διαθέτουμε είναι εξαιρετικά σπάνιο κάποιος που θα ψαχτεί να μην αποκτήσει παιδί αργά ή γρήγορα. Σου μιλάω έχοντας πολλά παραδείγματα στο μυαλό μου από τον κύκλο μου , αλλά και από προσωπική εμπειρία.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια! Αναθάρρυσα η γυναίκα! Λέω δεν είμαι μόνη σε αυτόν τον κόσμο. Άρε δε θα ρθουν οι γιορτές; Θα καεί το πελεκούδι! Ο θεός όταν είχε κέφια έφτιαξε το Βόλο!!! Καλέ και γω από κει είμαι αλλά................μένω Αθήνα. Μπλιάξξξξξξξξξξ! Τι μου κάνετε;


image.php?type=sigpic&userid=24403&dateline=1295470336
Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει καμμία απο Βόλο εγώ είμαι εδώ.... να τα λέμε... προσπαθώ να γίνω μανούλα... αλλά ο πελαργός με έχει ξεχάσει....:(:(

Όλα γίνονται! Βασικά μην το σκέφτεσαι συνέχεια. Και γω το ίδιο είχα πάθει από το διακαή πόθο για νινί και τελικά δεν ερχόταν. Μόλις λοιπόν ηρέμησα και είχαμε διακοπές..........τσουπ! Να σου η καλή μου! Και τώρα τρέχω και δε φτάνω! Με το καλό να ακούσουμε τα ευχάριστα!!!


image.php?type=sigpic&userid=24403&dateline=1295470336
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια την καλησπέρα μου!! ήμουν εκτός Βόλου σήμερα και τώρα ήρθα, ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΑ μου σ'ευχαριστώ κούκλα μου, είδωμεν μέχρι τα Χριστούγεννα.... μετά δεν ξέρω..... έχω απογοητευτεί....:(


0008d4.png
Link to comment
Share on other sites

γειά σας κοριτσάκια...και εγώ από βόλο είμαι...αντε να γίνουμε πολλές να κάνουμε παρέα...zymaraki40 μην στεναχωρίεσε και εμένα με έχει ξεχάσει λίγο ο πελαργός μάλλον θα έχασε τον δρόμο για το βόλο. :P:p:p τι να πείς?????

που θα πάει θα τον βρεί τον δρόμο,τόσες πινακίδες έχει....;)


Seasonal.gifSeasonal.gifSeasonal.gifSeasonal.gif

ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ...!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου mpouloukaki μου, σε είδα και στό καφέ, υπομονή... και μην αγχώνεσαι.... τα λέω και γιά μένα... τώρα που φτιάξαμε και τον περιφεριακό που θα πάει? θάρθει!!!!:tongue::tongue:

Επεξεργάστηκαν by zymaraki40

0008d4.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και εγω ειμαι απο βολο και μενω αθηνα..ιολη δεν το ηξερα οτι εισαι απο βολο..εμεις εχουμε και αλλο κοινο..εχπυμε τον ιδιο γυναικολογο..χι χιχι..:tongue:

Γεια σου Άννια, τι κάνεις? Καιρό έχω να σε δω.

Είδες, τελικά έχουμε πολλά κοινά!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

γειαααα,ειμαι και εγω απο μαγνησια,οχι βολο ακριβως,αλλα τον επισκεπτομαι πολυ συχνα γιατι μ αρεσει πολυ!!(και ειμαι και κοντα εννοειτε)

μην αγχωνεσαι ολα θα γινουνε,και ολα θα πανε καλα!!

πιστευω να τα λεμε ''πατριωτισσα'':P

Link to comment
Share on other sites

θα παρέμβω και εγώ. Λοιπόν δεν είμαι απο το βόλο αλλα τον λατρεύω είναι η κολλητή μου απο εκεί και έχει σπίτι στις μηλιες,και οποτε μπορούμε πάμε.Εχω να πάω απο πέρσι το καλοκαίρι και μου λείπει πάρα πολύ. Και τι δεν εχει αυτό το μέρος βουνό θες ,θαλασσα θες,ολα τα εχει,καλό φαγητό καλό τσιπουρο,ασε τη διασκέδαση,εχω περάσει στο βόλο την καλύτερη πρωτοχρονιά,σε ρεμπετάδικο του βολου,ήταν τέλεια κορίτσια.

Ποπο διαφήμιση που κάνω όυτε απο κεί να ήμουνα βρε παιδί μου. :P:p:p

Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει καμμία απο Βόλο εγώ είμαι εδώ.... να τα λέμε... προσπαθώ να γίνω μανούλα... αλλά ο πελαργός με έχει ξεχάσει....:(:(

γεια σου zymaraki!!απο μεσα απο βολο εισαι?εγω ειμαι 36 χιλιομετρα απο βολο..ερχομαι συχνα ομως γιατι μ αρεσει πολυ ο βολος,και εμενα παλια..

στα νιατα μου (χα χα):)

το ειχα γραψει και πιο κατω αλλα ισως δεν το διαβασες,δεν πειραζει!!

οσο για τον πελαργο,μην ανησυχεις,θα βρει τον δρομο του!!!

περιμενω νεα σου:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...