Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

είμαι μία μαμά ...


Recommended Posts

Σε ενημερωνουν κ τηλεφωνικως? Αν ειναι ετσι παρε τους. Επιπλεον γινεται μια εξεταση CRP (C Reactive Protein) που δειχνει εαν υπαρχει λοιμωξη.

QUOTE=izambella;2587676]εχουμε 8 εβδομαδες ακομα το λιγοτερο.. κοριτσια θελω να παρω στη ΜΕΝΝ τηλεφωνο να δω αν εκανε δεκατα παλι και δεν εχω κουραγιο !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε ενημερωνουν κ τηλεφωνικως? Αν ειναι ετσι παρε τους. Επιπλεον γινεται μια εξεταση CRP (C Reactive Protein) που δειχνει εαν υπαρχει λοιμωξη.

QUOTE=izambella;2587676]εχουμε 8 εβδομαδες ακομα το λιγοτερο.. κοριτσια θελω να παρω στη ΜΕΝΝ τηλεφωνο να δω αν εκανε δεκατα παλι και δεν εχω κουραγιο !

Ναι isis μου ενημερωνουν κ απο τοντηλεφωνο.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και ενημερώνουν τηλεφωνικώς. Υπάρχουν γονείς που ζούνε χιλιόμετρα μακρυά και αναγκαστικά αφήνουν τα μωρά τους στη ΜΕΝΝ.


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευτυχώς που δεν διάβασα αυτη σου την ανάρτηση όταν την εγραψες! Με δυσκολία κρατάω τα δάκρυά μου!

να ξέρεις οτι σε αγαπάμε πολύ, θα πάνε όλα καλα, σε σκεφτόμαστε συνέχεια κι εσένα και τον μικρούλη σου!

  • Μου αρέσει 1

T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εδώ!Ο μπέμπης μου είναι σταθερός και κάνει μικρά βήματα κάθε μέρα.

Εγώ έχω χαζέψει που πάω τον βλεπω κοιτάω φωτο 25 μερες πριν και μου φαίνετε άλλο παιδί κάθε μέρα!

!Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρων,είναι δύσκολη κατάσταση για να τη διαχειριστεί η μάνα. Να μη το ζήσει κανένας άλλος αυτό που ζω.

Βασιλική δημόσια εδώ σε ευχαριστω,το γιατί το ξερεις εσύ .

Θα τα πούμε αύριο πάω να αρμεχτω κοπελιές μου...γαλατακι Για το ποντικακι μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ χαρηκα που διαβασα τα νεα σου αντε με το καλο να τον παρεις σπιτακι σας!!!

.[/b]

Καλησπέρα και από εδώ!Ο μπέμπης μου είναι σταθερός και κάνει μικρά βήματα κάθε μέρα.

Εγώ έχω χαζέψει που πάω τον βλεπω κοιτάω φωτο 25 μερες πριν και μου φαίνετε άλλο παιδί κάθε μέρα!

!Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρων,είναι δύσκολη κατάσταση για να τη διαχειριστεί η μάνα. Να μη το ζήσει κανένας άλλος αυτό που ζω.

Βασιλική δημόσια εδώ σε ευχαριστω,το γιατί το ξερεις εσύ .

Θα τα πούμε αύριο πάω να αρμεχτω κοπελιές μου...γαλατακι Για το ποντικακι μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Βασιλική δημόσια εδώ σε ευχαριστω,το γιατί το ξερεις εσύ .

Θα τα πούμε αύριο πάω να αρμεχτω κοπελιές μου...γαλατακι Για το ποντικακι μου!!!

Χαίρομαι πάρα πολύ αν μπόρεσα να σε βοηθήσω έστω λιγάκι...

Όταν μια μάνα έχει διαβεί το κατώφλι της προωρότητας νιώθει πολλά....

Να μας γράφεις τα νέα σας!

Και να έρθεις στην ομάδα, στο λέω ξανά...θα νιώσεις πολύ όμορφα εκεί...


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι πάρα πολύ αν μπόρεσα να σε βοηθήσω έστω λιγάκι...

Όταν μια μάνα έχει διαβεί το κατώφλι της προωρότητας νιώθει πολλά....

Να μας γράφεις τα νέα σας!

Και να έρθεις στην ομάδα, στο λέω ξανά...θα νιώσεις πολύ όμορφα εκεί...

θα ανοιξω facebook Και θα ερθω. μη σου πω παω τωρα να το κανω! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Άντε κοπέλα μου....

Μόνο στείλε μου πμ με στοιχεία σου για να ειδοποιήσω τη διαχειρίστρια για να σε προσθέσουν.


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

εισαι μια μαμα

εισαι μια μαμα σαν ολες τις γυναικες που αξιωσε ο θεος να γινουν μανες και τους εμπιστευτηκε το μεγαλυτερο δωρο του...(

και πιστεψε με ξερω πως ειναι να μηνλαμβανεις χρονια τωρα αυτο το δωρο και να πασχιζεις με θεραπειες)

εισαι μια μαμα ξεχωριστη για τα ματια του θεου γιατι ο θεος δεν εμπιστευεται σε οποιαν κι οποιαν τους καλους του αγγελους...

εισαι μια μαμα που θα σαι με ολα τα γραμματα κεφαλαια γιατι εχεις να μεγαλωσεις ενα λαβωμενο αγγελο...αλλα εισαι μια μαμα...εισαι η Γιωτα που μου εμπιστευτηκε περσι στην γ δημοτικου το παιδι της με ΑSPERGER Εισαι η Κατερινα που δεν καταλαβε ποτε γιατι το παιδι της δεν ακουει...εισαι η Μαρθα που στην πρακτικη μου ειπε πως δεν φανταστηκε πως το παιδι της δεν θα εβλεπε ποτε...εισαι εισαι ...εισαι η μαμα του αγωνιστη σου...κι οπως η Παναγια μας υπεμενε κατω στο σταυρο το μαρτυριο του παιδιου της ετσι θα το υπομενεις με θαρρος και αγαπη για τον αγωνα του..και συντομα θα μπει στην αγκαλια και το σπιτι σου..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Έντεκα  μήνες πέρασαν από την μέρα που ο μικρός μου αποφάσισε να έρθει έτσι γρήγορα. Έντεκα  μήνες που ο μπέμπης μου πέρασε τα πάνδεινα. Σήμερα 11 κιλά πλέον και πάνω από 80 cm είναι όρθιος στο πάρκο με κοιτάζει και φωνάζει αντεεε γι να πάω να τον ταΐσω. . . Πήγαν όλα καλά για το παιδι μου.και θα πάνε ακόμα καλύτερα. . . 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...