Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλως ήρθες γλυκιά μου πικουλίνα...σιγά σιγά γεμίζει το καφέ μας. Χαίρομαι που περάσατε όμορφα στις διακοπούλες σας και λογικό τώρα να θέλεις να γυρίσεις στα παιδάκια σου. Η μπέμπα θεά ε;;;;;;;;;;;;; Μεγάλωσε κι αυτή...σοκαρίστηκα τώρα μόλις είδα το τικεράκι σου!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Sardelaki μου πραγματικα μεγαλωσε. Τρεχει σφαιρα μπουσουλωντας και κανει διαφορα που με κανει νασυνειδητοποιώ οτι μεγαλωσε και εκεινη πια.Ξεχασα να σας πω οτι εβγαλε και το πρωτο της δοντακι. με καθυστερηση βεβαια και εκεινη. Ειπε να τηρησει τη πραδοση του αδελφου της. Να αμα ειχε κανει και η Αρμα δευτερο παιδακι θα ειχα συμπαρασταση στην αργοπορια των δοντιων!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Sardelaki μου πραγματικα μεγαλωσε. Τρεχει σφαιρα μπουσουλωντας και κανει διαφορα που με κανει νασυνειδητοποιώ οτι μεγαλωσε και εκεινη πια.Ξεχασα να σας πω οτι εβγαλε και το πρωτο της δοντακι. με καθυστερηση βεβαια και εκεινη. Ειπε να τηρησει τη πραδοση του αδελφου της. Να αμα ειχε κανει και η Αρμα δευτερο παιδακι θα ειχα συμπαρασταση στην αργοπορια των δοντιων!!!!!!!!!!!!!!

:mrgreen::mrgreen: χαχα έτσι έτσι

καλορίζικο το δοντάκι σας


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια.

Πικουλίνα καλορίζικο το δοντάκι!!!

Βικάκι μια εβδομάδα έμεινε στη δουλειά και νομίζω ότι δικαιείσαι να χαλαρώσεις. Σου είχα πει και από την αρχή ότι αυτό που ζητάνε είναι πολύ κουλό. Συλληπητήρια και για το φίλο σας. :(:(:( Τροχαίο;;

Σουλίτσα αχ μωρέ τι να πω;;;; Έχουμε και εμείς κάτι περιστατικά κατάθλιψης, και στον πεθερό μου και σε μια φίλη στη δουλειά, και καταλαβαίνω τι νιώθεις. Θέλει υπομονή και βοήθεια.

Ρίτα βάλε και εμένα στις αναποφάσιστες. Κάπως μου γύρισε και φοβάμαι τώρα. Από την άλλη σκέφτομαι και τα χρόνια που περνάνε, μετά σκέφτομαι ότι έχω παχύνει πολύ για να μείνω έγκυος τώρα......αχταρμάς το μυαλό μου. :evil::evil::evil: Περαστικά σου κιόλας. 'Εχεις ακόμα πυρετό;

Πετρούλα και Ηλιάνα που αγχώνεστε, σας καταλαβαίνω, αλλά σκεφτείτε ότι αν τα πράγματα ήταν τόσο τραγικά όλες θα είχαμε μόνο ένα παιδάκι. Πετρούλα και η Αλεξάνδρα αντέδρασε πολύ άσχημα όταν βάλαμε να ξαναδούμε το dvd της βάφτισης. Νομίζω είναι μέσα στο πρόγραμμα όλα.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Πικουλίνα καλως ηρθατε και εσεις και καλο ξεκινημα στη δουλεια!!Δυναμικα ξεκινησες βλέπω..Μπραβο στα παιδακια σου και καλοριζικο το δοντακι σας!!!

Καλη αρχη και επιτυχια και με τις δουλειες του συζυγου!!

Ιωαννα ειναι αυτο που λέει και η Ηλιανα, εχω λίγο παραπάνω αγχος απ'ότι την προηγουμενη φορα, το οποιο επιτεινεται απο ονειρα και διαφορες σκεψεις δικες μου, ισως και καποια σχολια τριτων..Επίσης πιο πολύ απο ολα με αγχωνει η συμπεριφορα και η ψυχολογια του Ανασταση..δεν με αγχωνει τοσο ουτε ο θηλασμος -δεν ξερω αν θα τα καταφερουμε αυτη τη φορα, μιας και η προηγουμενη εμπειρια και επωδυνη ηταν και μας πήρε καιρό να προσαρμοστουμε (κυριως εγω)- ουτε η ανατροφη και των δυο παιδιων μαζί, ουτε που θα ειναι χειμωνας..Ολα θα εξαρτηθουν απο τη συμπεριφορα του Ανασταση η οποια ελπίζω να ειναι οσο το δυνατον πιο φυσιολογικη και με λιγοτερες εκρηξεις ζηλιας, θυμου, εκνευρισμου κ.ο.κ

Τωρα πήγαν μια βολτιτσα μπαμπας και γιος και βγηκα λίγο εξω στην αυλή..εχει ενα γλυκο αερακι, θαυμα!!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πετρούλα μου όλα καλά θα πάνε...νομίζω πως όλα αυτά που λες είναι λογικά! Ένα άγχος το έχουν όλες οι μανούλες και σε 2η γέννα μάλλον περισσότερο. Όλα αυτά που λες μου ακούγονται λογικά, δεν σε βρίσκω παράλογη, αλλά είμαι και σίγουρη πως θα τα καταφέρεις σούπερ!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πετρουλίνι μου είναι λογικό να έχεις άγχος. Στα πρώτα μωρά έχουμε και μια άγνοια που βοηθάει ενώ τώρα ξερεις τι να περιμένεις. Νομίζω όμως ότι όλα καλά θα πάνε. Ζήτησε λίγη βοήθεια τον πρώτο καιρό για τον Αναστάση σου. Αν μπορεί κάποιος να τον απασχολεί λίγες ώρες είναι καλό. Μου έχουν πει ότι βοηθάει όταν δίνουμε και σε αυτά ένα ρόλο και δεν νιώθουν έτσι παραγκωνισμένα, του στυλ 'αγάπη μου φέρνεις τα μωρομάντηλα που ξέχασε η μαμά' κλπ.

Ηλιάνα και για εσένα ισχύουν αυτά κορίτσι μου. Όσο για τον αν καταφέρεις να θηλάσεις και τα δύο, νομίζω, προσωπική μου άποψη πάντα, ότι είναι καιρός να αποθηλάσει ο Λευτέρης σου. Έτσι θα ξεκουραστείς και εσύ λίγο.

Πικουλίνα μου σας εύχομαι πραγματικά καλές δουλειές.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλες μου! Τι κάνετε?

Πετρούλα μου όπως σου είπαν και τα κορίτσια κι εγώ το θεωρώ ΑΠΟΛΥΤΑ φυσιολογικό να έχεις όλες αυτές τις αγωνίες που εχεις. Καμιά φορά όμως τα μικράκια μας μας εκπλήσουν πολυ ευχάριστα και προσαρμόζονται από εκεί που δεν το περιμένεις...το στάδιο της ζηλίτσας θα περάσει και μόλις μπεις σε μια σειρά όλα θα είναι καλά. Πάντα όταν η ώρα πλησιάζει το άγχος μεγαλώνει. Προσπαθησε όσο μπορείς να περνάτε ευχάριστα τις ώρες σας και μην πολυκάνετε συζητησεις για το μωρό μπροστά στον Αναστάση γιατί μπορεί να τον αναστατώνει πιο πολύ. Μια χαρά θα τα καταφέρεις,το πιστεύω, όπως και όλα τα κορίτισια. ;)

Ηλιάνα μου το ίδιο ισχύει κι για σενα...

giovanna γέλασα πολύ που είπες ότι επειδή έχεις παχύνει δεν θες να μείνεις έγκυος! :lol: Πολύ σοβαρός λόγος όντως!:tongue: Άντε καλέ, βάλε μπρος! Να πω την αλήθεια κι εγω για το 2ο μια φοβία την έχω...αλλά περισσότερο για τον γιατρο και πως θα μπορούσα να ανταπεξελθω αν η Εύα πήγαινε σταθμό με εγκυμοσύνη και ιώσεις..τεσπα, όταν θα έρθει βλέπουμε..


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα φιλεναδούλες μου, ελπίζω να είστε όλες καλά και τα μικράκια ακόμη καλύτερα!

Πετρούλα μου φοβάσαι τον τοκετό ε; Φ.Τ. ή με Κ.Τ. γέννησες;

Η φίλη μου δεν βγήκε τελικά από το νοσοκομείο γιατι της βρήκαν ένα μικρόβιο και θέλουν να δούνε τι είναι για να γίνει η σωστή αντιμετώπιση με αντιβίωση!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημεραααααααααα!!!!

τοκετου φοβιες βλεπω το θεμα ...αν και εμενα ειναι λιγο διαφορετικα μιας και ειναι καισαρικη αλλα δεν παυει να φοβαμαι επισης αν και το βλεπω πολυ μακρυνο προς το παρον ..Πετρουλα μου ολα θα πανε καλα ..λογικο ειναι να αγχωνεσαι ,κατι οι ορμονες κατι το θεμα των 2 πλεον παιδιων αλλα σκεψου οτι το εχεις ξαναπερασει δεν ειναι κατι πρωτογνωρο ..

Πικουλινι μας καλως μας ηρθες !!!

Σαρδελινα μου ευχομαι να βγει οσο πιο γρηγορα γινεται η φιλη σου..

Εμεις σήμερα παμε για υπερηχο να δουμε τι κανει το μπεμπουλινι μας ..πρωτα να δουμε οτι ολα πανε καλα και μηπως και δουμε τελικα τι ειναι αγορακι ή κοριτσακι


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες!!!

Αρμακι μου πες μου οτι στο avatar σου αυτη η γοργονα ειναι η Ευα!!!Τελεια!!Τι καλά που επιπλέει...φτου φτου στο κοριτσακι μου!!

Αλεξανδρα μου φυσιολογικα γεννησα αλλα πήγα με πρόκληση και ταλαιπωρηθηκα πολύ..Ας ελπίσουμε τωρα να ειναι ολα πιο ευκολα και γρηγορα

Την βρηκε και μικροβιο την καημενη??Δεν της εφτανε ο πονος της, τσιμπησε και το μικροβιο...:(:( Να το καταπολεμησουν κι αυτο ευχομαι..

Ιωαννα με το καλό να πάτε στο γιατρό να ακουσετε το λουκουμακι σας..Kinder εκπληξη το βλέπω!!!

Κοριτσια ειπαμε αυτη τη φορα να μεινουμε στην περιοχη κοντα στο Συνταγμα, Πλάκα κλπ (αν τα λέω καλά:roll::roll:) για να πάμε και καμια βολτιτσα μες το κεντρο..Βολευει καμια σας???Δευτερα και Τρίτη θα ειμαστε εκει..Ψηνω τον συζυγο και για Τεταρτη, εχει ομως δουλειες και πρεπει να επιστρεψουμε ως Τεταρτη απόγευμα..Αν λόγω δουλειας δεν σας βολευει απόγευμα - επειδη ειναι καθημερινη- δεν εχω προβλημα και για βραδακι


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πετρουλα κεντρο μου ειναι δυσκολο αλλα μιας που θα εχει επιστρεψει και η μαμα θα μπορεσω να πεταχτω να σε δω!!!!

Αρμακι πολυ καλες οι φωτο!!!!!κουκλια τα ζουζουνια μας!!!!ευχαριστω πολυ!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...