Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

      Δεν έχεις πρόβλημα, άλλωστε θα γίνει πριν την ετ. Απλά κλείσε ραντεβού να προλάβεις.

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αχ βρε Ριτάκι, πολύ θα ήθελα κι εγώ να βγαίναμε λίγο... από αργά το απόγευμα είναι απύρετη η κόρη μου κι ελπίζω αύριο να βγούμε κι ο Φλοίσβος έτσι άδειος ακούγεται καλή ιδέα. Όσο για τον μπαμπάκα σου μην ανησυχείς, απλά του πρότειναν να πάει σε ειδικό γιατρό, μη φοβάσαι.


EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Ρε κοριτσια θυμαστε ποτε νιωσατε το μωρο να κλωτσαει γιατι εγω θυμαμαι οτι ηταν γυρω στην 20η εβδομαδα αλλα ολοι μου λενε οτι επρεπε να το ειχα νοιωσει ..
Χμμμμμ, νομίζω, στην 18η, κάτι μπουρμπουλιθρίτσες!

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

570018w02xr7isn0.gif

Τις 1000σαμε τις σελιδες τελικά ε? Μπράβο μας! Και συνεχίζουμε!:D

Τί πάθαν τα κοριτσάκια μας με τον πυρετό? Αχ αυτά τρέμω απο τωρα. Την Τεταρτη ξεκιναει σχολειο ο Κωνσταντίνος και φοβάμαι τί θα μας κουβαλάει. Πάντως είναι ίωση, έχω 2 παιδάκια απέναντι που ήταν άρρωστα την περασμένη βδομαδα.

Η μπεμπουλα μου καλα είναι αλλά ζορίζεται πολύ όταν κάνει κακακια:(. Πίνει μητρικό γαλα και ελαχιστο συμπληρωμα. Νόμιζα οτι απο το μητρικό δεν θα είχε προβλημα δυσκοιλιοτητας. Κάνει 2-3 φορες τη μερα με χίλια ζόρια.

Μαράκι μου τί διαβαζω? Μακαρι να πάνε όλα καλα με την χοριακή και να έρθει κ το άλλο μωράκι, το οποιο θα είναι αγοράκι. :D Η Ευα πως είναι σήμερα?

Ρίτα μου νομίζω θα είσαι η επομενη εγκυμονουσα:mrgreen:.

Giovanna μου η Αλεξάνδρα καλυτερα σήμερα?

filaki μου εσεις πώς είστε?

Sorry ξύπνησε η μικρή.....

Link to comment
Share on other sites

να σας ρωτησω και κατι για απογευματινο τι τα δινεται τα μικρα σας;
Συμπεθέρα μου, εγώ της δινω μια υποαλλεργική κρέμα φτιαγμένη με υποαλλεργικό γάλα, που πρέπει να πίνει γιατί η αλλεργιολόγος θα τη βοηθήσει.

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς είμαστε σε περιπέτεια αυτή την στιγμή.ξεκινήσαμε με το σκάφος για δεύτερο πόδι,έχει καιρό κ ξεμείναμε γερακινη.

Συμπεθέρα μου φύγατε απο γερακινη ή ακόμα είστε εκει? Θα μας ερθεις 25/09 ή δεν είδα καλά? Να μας έρθεις θα σε περιμενουμε, έχω και γεννέθλια τη μερα εκείνη.

Ηλιάννα μου καλό αποθηλασμό. Μπράβο στον Λευτερακη που συνεργαζεται τοσο καλά! Τωρα με το καλό να ερθει το μωρακι σου και να τα κατεφερεται το ίδιο καλα όπως και με τον Λευτερακη.

Πετρουλα μου πως είσαι?

κίκο μου εσύ πως τα πάς?

sardelaki μου σε λίγες μερες θα επικοινωνησω μαζί σου, θα σου στειλω τη νυφη μου να δεί για νυφικό.

Α και δεν σας είπα το καλύτερο! Ο αδερφος μου παντρευται τον Οκτωβρη και η νυφη μου είναι έγκυος! Θα έχουμε ξαδερφακι κοντα στην ηλικία μας! :mrgreen: Είμαι πολύ χαρουμενη!

Οπότε στο χωριό θα ανεβουμε μία και καλή για τον γάμο τελος Οκτωβρη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Βρε λυσσάξατε όλες με τον γιο! Αφού σας είπα, κόρη θα κάνω! χαχαχαχα!

Ας πάνε όλα καλά και ας είναι ότι θέλει!

Το Ευάκι μου είναι καλύτερα, όλο το βράδυ ο πυρετός ανέβαινε και έπεφτε χωρίς αντιπυρετικό..ελπίζω να αρχίζει να σπάει από σήμερα.

Τελικά θα πάω σήμερα στο Λητώ για την χοριακή γιατί πρέπει να γίνει στις 2 μέρες.

Ριτάκι μου περαστικά στον μπαμπάκα σου..ρε συ πάντα τους ενήλικες στις βροχίτιδες τους στέλνουν και σε πνευμονολόγο..μην ανησυχείς.

Άντε την πήρα τη σκυτάλη αλλά τελειώνετε κι εσείς ε? Μη μ'αφήσετε μόνη μου! :lol:

Κωνκωνακι μου με το καλό ο γάμος του αδερφούλη σου και με το καλό να έρθει και το μωράκι τους!

giovanna πως είναι η Αλεξάνδρα?

Παω να ετοιμαστώ γιατί σε λίγο φεύγω. Την θετική σας ενέργεια να είναι όλα καλά...


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Μαρια τη σημερινη θετικη μου ενεργεια την στελνω οοοολη σε σενα!!!!

Θα περιμενουμε τα νεα εναγωνιως..

Ριτα περαστικα στον μπαμπα σου..Ας γινει ενας καλος ελεγχος για να ειστε ολοι ησυχοι.

Κωνκων μου καλά ειμαι κι εγω, αρχισαν να ποδια μου να διαμαρτυρονται και να μην με κραταν πολύ ωρα ορθια αλλα αυτα τα συμπτωματα τα ειχα στον Ανασταση απο τον πέμπτο μηνα, οποτε ειμαι πολύ καλά..Ευχομαι ολες οι εγκυμοσυνες να ειναι σαν τη δικη μου!!

Σημερα εχει πολύ ωραιο καιρο, ηλιο με δροσερο αερακι..Το μεσημερι θα βγουμε εξω με φιλους και το απογευμα θα πάμε στα γενεθλια του βαφτισιμιου μου, του πήραμε σχολικη τσαντα και σχολικα ειδη μιας και φετος ειναι πρωτακι..

Αυριο πρωι πρωι αναχωρουμε..Το θεμα του καφε μας μαλλον ξεζουμισε..:)

Η Ιωαννα εχει το τηλ μου, (νομιζω και η Νατασα και η Πικουλινα η οποια ομως λόγω δουλειας δεν μπορει) αν ειστε ακομη προθυμες και διαθεσιμες θα περιμενω να κανονισουμε με ή χωρις ζουζουνια ..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου.

Άρμα μου και εγώ για κορίτσι σε έχω. Η Αλεξάνδρα από τις 04.30 που είχε 39,2 και πήρε πονστάν τώρα έχει 37,2. Άντε να δούμε πώς θα πάει. Η Εύα είναι καλύτερα;

Φιλάκι η Ναταλία είναι απύρετη σήμερα; Εννοείτε ότι και η Αλεξάνδρα έκοψε το φαί. Όχι ότι τρώει και πολύ :tongue::tongue::tongue:

Ρίτα πες μας βρε τα κατορθώματα του Γρηγόρη.;););) Προσωπικά, τρελαίνομαι να τα διαβάζω. Μην ανησυχείς για τον μπαμπά σου. Δεν θα έχει τίποτα. Πάντα τουε στέλνουν στον ειδικό γιατρό, αλλά δεν έχεις ακούσει και για το ''κύκλωμα των γιατρών''; Όλοι πρέπει να ζήσουν. Μια χαρά θα είναι ο άνθρωπος. Απλά κόλλησε από εσένα.

Κωνκών με το καλό να δεχτείτε και το ανηψάκι σας :eek::eek::eek::eek: Μην σκέφτεσαι βρε ιώσεις και τέτοια. Τον πρώτο χρόνο στον παιδικό ο Κωνσταντίνος σου δεν αρρώστησε και πολύ.......σωστά;; :confused::confused::confused:

Βικάκι που είστε; Τέλος η περιπέτεια; Και εγώ δεν αντέχω να βλέπω τραυματισμένα ζωακια στο δρόμο. Πάντα τα περισυλλέγω. Χρόναι πολλά και για την αδερφούλα σου.

Κα Φωτεινή να σας ζήσει η Κάλλη!!


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Πετρούλα μου καλά να περάσετε σήμερα και στο ταξιδάκι σας μετά. Και εμείς είχαμε σήμερα να πάμε σε γενέθλια, αλλά........:(:(:(:(


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα μακαρι ο πυρετος να ηταν ως εδω..απο διαθεση πως ειναι η νυφουλα μου???

Αχχ ξεχασα!!Κι απο μενα χρονια πολλα στην Καλλη σας Φωτεινη και Βικακι!!Νυφουλα να την καμαρωσετε.


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ιωαννα μακαρι ο πυρετος να ηταν ως εδω..απο διαθεση πως ειναι η νυφουλα μου???

Από διάθεση είναι μια χαρά. Μάλλον γλιτλωσαμε την αντιβίωση.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Να μαι και εγω ...

Παλι αρρωστουλικα μωρακια εχουμε...περαστικα στα κοριτσακια μας..

ΑΡΜΑΚΙ!!!!!!!!!ΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ?????ΟΥΑΟΥ!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ...να σημειωσω οτι εγω ξεκινησα με πολυ χαμηλη χοριακη στον Χρηστακη αλλα απο το αποτελεσμα βλεπεις οτι ηταν επιτυχες!!!και θα ειναι και αυτο πρωτα ο θεος μαγιατικο μωρο!!!Περιμενουμε νεα σας!!!

Εμεις ειμαστε καλα και πλεον σπιτι μας..ο Χρηστακης χαρηκε πολυ που γυρισε και παιζει με τα παιχνιδια του σαν να τα βλεπει πρωτη φορα..

Ηλιαννα στην κατασταση που εισαι σοφα επραξες και αποθηλασες...κριμα να ρισκαρεις προωρο τοκετο και να θηλασεις λιγο ακομη τον Λευτερακη ..ο Λευτερακης ειναι πλεον ενα ολοκληρωμενο ανδρακι που θα παει και την Τεταρτη σχολειο!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!

Δεν θυμαμαι να σχολιασω κατι αλλο γιατι τα νεα της Αρμας ηταν Συγκλονιστικα!!!!!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

arma + filaki +GiovannaXA πως είναι τα αρωστουλικα μας ?

Μόλις γύρισα βρήκα να κοιμάται ο Λευτερακης με το χέρι στο στόμα :(:(:(:(ουφφφφφφφφφφ ξεκίνησαν τα δύσκολα

μόλις γεννήσω θα τον θηλάσω το επόμενο λεπτό ;);)

όσο θέλει ...............................................

συζήτησα με την γιατρό και μου είπε ότι δεν υπάρχει περίπτωση να το ξεχάσει (ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΤΑΙ )

Κ καλά έκανα κ πήρα αυτήν την απόφαση ας σταθεροποιηθεί η κατάσταση του χριστακη και του ξαναδινω μίλησα και με συμβουλή θηλασμού αύριο θα τηλ κ στην πατσουρα να να το συζητήσω μαζί της

είναι πολύ δύσκολο κ για μένα και για εκείνων

η γιατρός μου είπε αν είναι να είμαι χάλια καλύτερα να του δώσω ένα γεύμα ώστε να νιώθω καλύτερα μόλις ξυπνήσει αν ζητήσει δεν θα του αρνηθώ

είμαι ποιο ανακουφισμένη από χτες ουφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

vickypap αχ να περάσετε καλά στην θαλάσσια τυχερή:D:D

κρίμα για το σκυλάκι :(:(:(

σκληρά τα λόγια σου για τον θηλασμό αλά δεν είναι έτσι όπως τα λες

για μια μένα είναι τελείως διαφορετικά

ούτε μπορώ να εξηγήσαμε λόγια τι είναι για μένα ο θηλασμός

και πως νιώθω είναι απερίγραπτο ..................................

αν αποθήλαζε εκείνος μόνος ίσως να μην με ένοιαζε κ τόσο αλά το

να σου ζητά το παιδί σου να φάει και εσύ να του αρνείσαι

είναι μαχαιρά στην κάρδια :(:(

έλιωσα χτες το βραδύ τον κρατούσα αγκαλιά κ του έλεγα αύριο θα φας γάλα και έκλαιγα και αυτός έλεγε αβιοοοοοοοοο αβιοοοοοοο……?

κ μου χαϊδεύει τα μαλλιά με έσφιγγε με τα μικρά του χεράκια κ αναστέναζε

από την αλη ξέρω ότι έχει δικαίωμα κ ο μπέμπης.

είναι μια κατάσταση δύσκολη για όλους

για μένα που αποφάσισα να σταματήσω

για εκείνων που το ζητα

κα γι τον μπέμπη που έχει δικαίωμα στη ζωή ...................................!!!!!

ριτα79 περαστικά στον μπαμπά σου ελπίζω να είναι κατή ελαφρύ ανακουφιστικά τα λόγια σου για μένα :D

κωνκων ευχαρίστα τα νέα μου περίφημα τα πας με τον θηλασμό όσο για την δυσκοιλιότητα εμπλούτισε το διατροφή σου με φυτικές ίνες όχι όμως πολλές μην σου κάνει κολικούς πχ ναι στα αχλάδια-ακτινίδια φασολάκια κτλ

επίσης πολύ ευχαρίστα νεα καλά στέφανα στον αδελφό σου και με το καλό το μωράκι σας ;)

arma μακάρι να είσαι έγκυος κ ας είναι και δίδυμα δεν έχουμε δίδυμο μανούλα στο καφέ ;);)

Stone καλά να περάσεις τα φιλία μου σε όλες από κοντά αν σας βολέψει ο δρόμος το τηλ μου το έχεις κάνε κ μια στάση σε εμένα θα περιμένω κ θα χαρώ πολύ να συναντηθούμε :D:D

joaαχ καλή μου ολόκληρο παλικαρά το παρουσίασες το αγόρι μου να σε καλά με έκανες να νιώσω καλύτερα :D


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Άντε την πήρα τη σκυτάλη αλλά τελειώνετε κι εσείς ε? Μη μ'αφήσετε μόνη μου! :lol:
Κοριτσάκια μου πολύ ζηλεύω και ψήνομαι αλλά έχω αποφασίσει, μάλλον, να το αναβάλλω λίγο, να δω τί θα γίνει με το θηλασμό της κόρης μου, μου έχω δώσει ακόμα ένα χρόνο... ελπίζω μέσα σε αυτόν το χρόνο να έχουμε θετικές εξελίξεις στις αλλεργίες της.
Παω να ετοιμαστώ γιατί σε λίγο φεύγω. Την θετική σας ενέργεια να είναι όλα καλά...
Όλη-όλη-όοοοοοολη η θετική μας ενέργεια μαζί σου armaκι μου γλυκό.

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αυριο πρωι πρωι αναχωρουμε..Το θεμα του καφε μας μαλλον ξεζουμισε..:)

Η Ιωαννα εχει το τηλ μου, (νομιζω και η Νατασα και η Πικουλινα η οποια ομως λόγω δουλειας δεν μπορει) αν ειστε ακομη προθυμες και διαθεσιμες θα περιμενω να κανονισουμε με ή χωρις ζουζουνια ..

Είμαι κι εγώ μέσα κοριτσάρα μου, ειδοποίήστε με!

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...