Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Θα τον αφήνατε;;;;;


XRISTINA1977

θα τον κατεβάζατε από το αυτοκίνητο;;;  

23

  1. 1. θα τον κατεβάζατε από το αυτοκίνητο;;;

    • ΝΑΙ
      5
    • ΟΧΙ
      17


Recommended Posts

τι θα κάνατε αν οδηγούσατε πολύ αργά σε έναν απόμερο χωματόδρομο και ο έφηβος γιος σας έλεγε άντε θα ξημερώσουμε πιο γρήγορα θα πήγαινα με τα πόδια.τι θα κάνατε;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

εννοείται και σταμάτησα για λίγο τον άφησα ίσα ίσα να μην μου την λέει.και όταν σταμάτησε μου λέει θα συνεχίσω να τρέχω και όταν κουραστώ θα σου πω να σταματήσεις...εκεί τι κάνεις;;;;

Link to comment
Share on other sites

εννοείται και σταμάτησα για λίγο τον άφησα ίσα ίσα να μην μου την λέει.και όταν σταμάτησε μου λέει θα συνεχίσω να τρέχω και όταν κουραστώ θα σου πω να σταματήσεις...εκεί τι κάνεις;;;;

Κλασσικός έφηβος. Νομιζω οτι δεν περιμενε να τον κατεβάσεις και κατα βαθις πληγωθηκε και επειδή δεν θέλησε να στο δειξει συνέχισε ναωτρεχει για να σου δειξει οτι δεν τον άγγιξε αυτό που εκανες

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά έτρεχε με πείσμα πίσω μου.απο την μία χαροποιήθηκα που τον έβλεπα και δεν κινδύνευε αλλά από την άλλη δεν ξέρω αν έκανα καλά.εσύ τι θα έκανες στη θέση μου;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αν έτρεχε πίσω σου τι θα έκανες;;;;;

Ουφ...νομιζω δεν θα τον κατεβαζα γιατί θα φοβόμουν οτι δε θα ανέβαινε ξάνα ή Εστω θα ανέβαινε πολύ δυσκολα...
Link to comment
Share on other sites

Οπώς και να χει τώρα αυτό που έκανες ( σωστο ή λάθος) δεν αλλάζει. Αν με Ρώτας θα του εξηγουσα τώρα γιατί εκανα οτι εκανα και οτι με στεναχωρησε πολύ όλο αυτο που εγινε., χωρίς ψεμματα , έφηβος είναι όχι μωρο και δεν ξεγελιέται εύκολα. Ρώτησε τον πως νοιωθει γιαυτό που εγίνε;

Link to comment
Share on other sites

τον είχα ρωτήσει και μου λέει άλλη φορά να οδηγάς πιο γρήγορα γιατί βαριέμαι.

εσύ θα σταματούσες αμέσως να τον πάρεις μόλις έτρεχε πίσω σου η θα τον άφηνες να τρέξει λίγο παραπάνω;;;;;

Οπώς και να χει τώρα αυτό που έκανες ( σωστο ή λάθος) δεν αλλάζει. Αν με Ρώτας θα του εξηγουσα τώρα γιατί εκανα οτι εκανα και οτι με στεναχωρησε πολύ όλο αυτο που εγινε., χωρίς ψεμματα , έφηβος είναι όχι μωρο και δεν ξεγελιέται εύκολα. Ρώτησε τον πως νοιωθει γιαυτό που εγίνε;
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...