Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

σχετικά με πρότερη παρατήρηση μου


kappaduo

Recommended Posts

Καλησπέρα

πριν λίγο καιρό, ανέβασα ένα θέμα περί ηθικής προσέγγισης και διαφημίσεων ροζ περιεχομένου (χωρίς όμως ακατάλληλων εικόνων) στο αριστερό πάνελ

το θέμα κλειδώθηκε (δεν κατανόησα το λόγο) οπότε δεν μπορώ να καταθέσω την απάντηση μου

αρχικά, δεν ξέρω εάν επενέβη κάποιος τεχνικός του φόρουμ, πάντως δεν υπάρχει τίποτε πιά σε διαφήμιση στο αντίστοιχο κομμάτι της οθόνης μου και άρα σας ευχαριστώ πολύ μια που τα διάφορα μηνύματα εκεί (συμπεριλαμβανομένων διαφημίσεων για αγορές, ανταλλαγές κλπ) ήταν μάλλον ενοχλητικά

τώρα περί 'μνήμης' της google και προσθήκης 'σχετικών προς τις αναζητήσεις του κάθε χρήστη' διαφημίσεων...

σας διαβεβαιώ, πως δεν θα είχα κανένα λόγο να αρνηθώ κάτι τέτοιο εάν όντως ίσχυε (εφόσον είμαι ένα ενήλικο άτομο με δικαίωμα επιλογών), μα πραγματικά δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο και για αυτό εξάλλου με ενόχλησε

από την άλλη, εάν όντως ίσχυε (και αυτός ειναι ο προσωπικός μου υπολογιστής) δεν θα με πείραζαν τέτοιου είδους προωθητικά μηνύματα, δεν συμφωνείτε μαζί μου?

κλείνοντας, επαναλαμβάνω τις ευχαριστίες μου για την επιδιορθωτική δράση σας και εύχομαι καλή συνέχεια στο έργο σας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας

η απάντηση της διαχείρισης σχετικά με το ερώτημα σας , βρίσκετε εδώ ακριβώς :

http://parentscafe.gr/showpost.php?p=2449004&postcount=2

Παρακαλούμε μην ανοίγετε νέα θέματα . Ο ενδεδειγμένος τρόπος επικοινωνίας με την διαχείριση είναι μέσο πμ , email ή και αναφοράς και πόσο μάλλον όταν το ερώτημα -παρατήρηση σας έχει απαντηθεί δημόσια . ( αυτός ήταν και ο λόγος που κλειδώθηκε ! Το ότι δηλαδή απαντήθηκε δημόσια η ερώτηση - παρατήρηση σας και προσφέρει τις απαραίτητες απαντήσεις και για μελλοντικούς χρήστες του φόρουμ ,που πιθανώς να έχουν την ίδια απορία με εσάς )

ευχαριστούμε για την κατανόηση

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...