Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

ποτε μαθατε το φυλο του μωρου σας???


Recommended Posts

Καλησπερα εχω πολυ αγωνια μεθαυριο θα κανω αυχενικη και περιμενω πως και πως να δω αν θα μου πουν τι περιμενουμε :D:D:D εσεις ποτε το μαθατε???


Οταν εχω εσενα νοιωθω σαν παιδι εχω εναν ανθρωπο :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εμεις στην αυχενικη το μαθαμε κι ενω ο εμβρυολογος ηταν απολυτος, ο γυναικολογος μας προσγειωσε λεγοντας μας πως κατα 60% ειναι σωστο. Τελικα, 16η εβδομαδα επιβεβαιωθηκε ο εμβρυολογος!

Ηταν μια πολυ ευχαριστη εκπληξη, μιας και το ενστικτο μου ηταν απο τις ελαχιστες φορες που ναι! Βγηκε λαθος! Ειχα σχεδον σιγουρευτει μεσα μου πως περιμενω το ''παλικαρακι μου'' και δευτερο αντρα του σπιτιου μου, μπεμπη φωναζα την κοιλια μου για 3 μηνες(!) και μολις ειπε... κοριτσακι.... νααααα το δακρυ κορομηλο!! Τι ευτυχια!!

:)


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις !!!!Στην αυχενικη σου ειπαν κοριτσακι?αληθεια σε πια εβδομαδα πηγατε?εγω δωδεκα εβδομαδων ακριβως θα ειμαι αχ μακαρι να μου πουν :D


Οταν εχω εσενα νοιωθω σαν παιδι εχω εναν ανθρωπο :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με το καλο Ελενα να ναι γερα!

Στην 12η ηταν κι εμας η αυχενικη!

Σου ευχομαι να φανει ξεκαθαρα!!

Αλλα ακομα κι αν δε φανει, αυτη η αναμονη εχει την πλακα της! ;)

Οι εικασιες των γυρω, οι δικες σου σκεψεις αμα ειναι ετσι πως θα ναι? Κι αμα ειναι το αλλο πως θα ειναι? Και οι αντιδρασεις του συζυγου ειτε με το ενα φυλο ειτε με το αλλο... Γενικως εχει ενδιαφερον αυτη η εποχη μεχρι να επιβεβαιωθει!


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Εγώ κοντεύω. Καλή εγκυμοσύνη σε όλες μας. Εμείς στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν το μάθαμε το φύλο μέχρι την ώρα που γέννησα (κοριτσάκι) σε αυτή την εγκυμοσύνη αν και δεν θα το μαθαίναμε πάλι επειδή μετά τις εξετάσεις της αυχενικής υπήρχε περίπτωση να σταματήσουμε την εγκυμοσύνη, αλλά τελικά μετά από εξετάσεις όλα είναι τέλεια, είπαμε να το μάθουμε και περιμένουμε αγοράκι. Αλλά δεν νιώθω καμία διαφορά, αφού ξεχνιέμαι καμιά φορά και λέω ότι δεν ξέρω τι έχουμε.


MBtUp3.pngKAKIp3.pngRE4sp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια ευχαριστω πολυ για την βοηθεια αυριο ειναι η μεγαλη μερα περιμενω πως και πως με το καλο και σε σενα φιλεναδα :tongue: :tongue: :tongue:


Οταν εχω εσενα νοιωθω σαν παιδι εχω εναν ανθρωπο :tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα! Εκανα αυχενικη στις 12w στο λητω και μας ειπε οτι ειναι σιγουρα αγορακι. Παντως ακομα και η γιατρος μου μου ειπε να περιμενουμε τον υπερηχο των 16 εβδομαδων γιατι ηταν πολυ νωρις για τετοια σιγουρια. Τι να πω; θα δουμε σε λιγες μερες...


zGnhCSY.jpgzGnhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...