Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Ιουνιου 2015


sangreluna

Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσια! Εδω που ειμαι εγω ειναι ολα ακριβά! Ευτυχώς που υπάρχει κ το amazon! Απο εκεί πηρα ενα νυχτικακι 14? ενα ακόμα πηρα απο το h&m κ ενα τριτο απο εδω που βρήκα γύρω στα 25?. Kitriblue σίγουρα να ψωνίσεις οτι μπορεις απο Αθήνα! Ειναι πολυ μεγαλυτερη η αγορά!

Νικηαντωνια εγω εχω ενα μαξιλάρι μακρόστενο που ακουμπάω το ενα μου πόδι οταν κοιμάμαι. Πιανομαι ομως στη διαρκεια της νύχτας κ γυρνάω συνεχεια πλευρό. Αχ κοριτσια χθες με πήρε απο κάτω... Δεν αντέχω άλλο αυτή την κοιλια. Σημερα άρχισαν να πρήζονται κ τα ποδια μου... Δεν με χωραει ο τόπος... Καλο απόγευμα σε ολες


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κορίτσια μου!! Όμορφη μερα σημερα!! Zzouzou και dimitra αν όντως ειναι να μετακομίσετε ξεκινήστε απο τώρα αν μπορείτε με βοήθεια μαμάδων να βάζετε σε κούτες πράγματα που ξέρετε οτι δε θα χρειαστείτε . Η πχ μαζέψτε τα χειμερινά μια κ Κάλη για μετακόμιση! Θα με θυμηθείτε! Θα σας φύγει άγχος ...

Οσο για το τις ρόμπες κορίτσια γενικά με έχουν βολέψει πολυ εμενα.. Άνοιξη κ φθινόπωρο τις φοράω μέσα στο σπιτι κ ειμαι περιποιημένη .. Ξέρετε δεν ειναι ρόμπα γιαγιάς ειναι πολυ νεανικές κ μερικές μάλιστα κ σεξυ .. Θέλω να ειμαι περιποιημένη αν καταλαβαίνετε τι εννοώ Χαχαχα . Maria εχεις δίκιο θα κοιτάξω κ εγω μήπως επενδύσω στα μαγαζάκια της γειτονιάς. Νίκηαντωνια με ανησυχήσει λιγο που είπες οτι στα Χανιά δεν παίζουν αυτές οι τιμές...ειναι ακριβά γενικά; Δηλαδή οςο ειμαι εδώ Αθήνα να επενδύσω σε αγορές απο εδώ ;;

Εννοείται!!!!!!!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια! Εδω που ειμαι εγω ειναι ολα ακριβά! Ευτυχώς που υπάρχει κ το amazon! Απο εκεί πηρα ενα νυχτικακι 14? ενα ακόμα πηρα απο το h&m κ ενα τριτο απο εδω που βρήκα γύρω στα 25?. Kitriblue σίγουρα να ψωνίσεις οτι μπορεις απο Αθήνα! Ειναι πολυ μεγαλυτερη η αγορά!

Νικηαντωνια εγω εχω ενα μαξιλάρι μακρόστενο που ακουμπάω το ενα μου πόδι οταν κοιμάμαι. Πιανομαι ομως στη διαρκεια της νύχτας κ γυρνάω συνεχεια πλευρό. Αχ κοριτσια χθες με πήρε απο κάτω... Δεν αντέχω άλλο αυτή την κοιλια. Σημερα άρχισαν να πρήζονται κ τα ποδια μου... Δεν με χωραει ο τόπος... Καλο απόγευμα σε ολες

Έχεις μεγάλη κοιλίτσα; Ποσά κιλά έχεις πάρει;

Εγώ 10, μόνο κοιλιά έχω και είμαι 1.70 στο ύψος.

Νεράκι πίνεις;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εχω βάλει 11 κιλα κ ειμαι 1,65. Η κοιλια μου ειναι τεράστια! Νερό πίνω νομιζω αρκετό... Αλλα η κοιλια δεν παλευεται! Ειναι κ η μπεμπα πολυ χαμηλα κ πιέζει συνεχεια την κύστη μου. Ο μπεμπης ειναι κολλημένος κάτω απο το στηθος κ πιέζει πνευμονία κ στομάχι....θα σκάσω!


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kidenio εμενα μια ειναι κι εχω σκασει...ποσο μαλλον εσυ με 2..Ο υπνος χαλια ( ο θεος να τον κανει υπνο) εδω κ λιγες μερες εχω καουρες...τα 2 τελευταια βραδια δεν εφαγα μπας κ υποχωρησει αλκα τιποτα...χθες κοιμηθηκα 6 το πρωι...η μεση μου που προσπαθει ν ισορροπησει την τεραστια κοιλια νομιζω δεν θ αντεξει πολυ ακομη...κ τα ποδια αρχιζουν ν πρηζονται...μια ομορφια γενικα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια,

Ωραια μερα για καφεδακι στο κεντρο :)!!!

Παραλια Θεσσαλονικης και τιποτα αλλο δεν θελω αυτη την στιγμη.

Αρχισα να κουραζομαι στην δουλεια αλλα και τι να κανουμε;)!!!

Οσο για τον υπνο ποιος τον εχασε για να τον βρουμε εμεις;)!!!Αυτη η βραδυνη επισκεψη στην τουαλετα ελεος;).για λιγους μηνες την ειχα κοψει αλλα τωρα που μεγαλωσε το νινι ξαναεπεστρεψε.εγω απο καουρες μονο σε μερικα φαγητα.αλλα το βραδυ δεν μπορω να βολευτω μια δεξια μια αριστερα.

χθες σιδερωνα περιπου τρεις ωρες και με πεθανε η μεση μου και κατω χαμηλα.οταν τελειωσα συνηδειτοποιησα ποσο ειχα κουραστει.αλλα τελειωσαν ολα:).σβκ λεμε να ετοιμαζουμε την βαλιτσα μας.

Αυτα προς το παρον.

Καλη μερα και καλη εβδομαδα να εχουμε μανουλες;).


0wZgp2.png?S6Z3sQqD

image.php?type=sigpic&userid=39504&dateline=1436784875

Link to comment
Share on other sites

Α την Παρασκευη πηρα και τα αποτελεσματα αιματος και ουρων.ολα καλα μου φανηκαν μεσα στα ορια.αλλα η τιμη της γλυκοζημιωμενης οριακα 6.βλεπω να μας κραζει η γιατρος μου..αλλα θα δειξει καμμια φορα οι ενδειξεις δεν ισχυουν για εγκυμοσυνη.γιατι στο δικτυο ειδα οτι σαν οριακη τιμη εχει ειναι 7.θα δειξει.

ε οτι και να μας κοψει λιγο εμεινε;)!!


0wZgp2.png?S6Z3sQqD

image.php?type=sigpic&userid=39504&dateline=1436784875

Link to comment
Share on other sites

Αχ Άννα κ τι δεν θα έδινα τώρα για ενα καφεδάκι στην παραλία της Θεσσαλονίκης! Κ εγω απο θεσσαλονικη ειμαι κ μου εχει λείψει πολυ! Δεν ήρθαμε κ το Πασχα λογω εγκυμοσυνης κ τώρα περιμένω πως κ πως το καλοκαιρι για να έρθω!


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια ... Υπομονη κ λιγο μας έμεινε ακομα , εγω να πω την αλήθεια απο την μια βιάζομαι να περάσει ο καιρος κ απο την άλλη λέω να χαρώ τις κλωτσιες γιατι μπορει να μην ξαναμεινω έγκυος κ θα μου λείψει ολο αυτο ... Εχθές σιδέρωσα τα ρουχα της μπεμπας κ το μόνο που μένει ειναι να ετοιμάσω την βαλίτσα αλλα λέω να το κανω οταν μπω στον μηνα μου έτσι κ αλλιώς κ κατι έκτακτο να γίνει τα εχω χωρίσει ολα κ σε 2 λεπτα μπαίνουν μεσα ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα ομορφες!! Anna μην αγχωνεσαι οπως ειπες οι τιμες για εγκυμοσυνη διαφερουν οποτε μπορει να ειναι μια χαρα!!! Kidenio ειναι τα ψευτοπαραπονα που κανουμε ολες...μπροστα στα μωρακια μας τιποτα δεν μας ενοχλει πραγματικα!!! Maraki οντως λενε η καθε εγκυμοσυνη ειναι μοναδικη...κ ειδικα η πρωτη που δεν εχεις αλλο ζουζουνακι, ειναι ευκαιρια για ξεκουραση...Δεν πειραζει ας ερθουν με το καλο τα μωρακια μας κ ολα θα τα θυμομαστε με αγαπη...mama δεν γυρισες ακομη??? Πως περασατε???

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου!!! τι κανετε;;;

δεν γυρισα ακομα και επειδη μπαινω απο κινητο μου ειναι λιγο δυσκολο....

επιστρεφω αυριο το απογευμα, ολα καλα εδω αλλα αν δεν εισαι σπιτι σου δεν ξεκουραζεσαι.....ξεσυνηθησα τον πολυ κοσμο εδω θειοι θειες αδερφια κτλ κτλ ενω θεσσαλονικη ειμαι μονη...

Αννα μια χαρα οι εξετασεις και για την γλουκοζιωμινη μην ανυσηχεις ολα καλα, αλλωστε μπορει να ανεβηκε απο κατι που εφαγες την προηγουμενη μερα

αυτον τον καφε ρε κοριτσια ποτε θα τον κανουμε;;; αν δεν τον κανουμε τωρα μετα θα ναι ακομα πιο δυσκολο...

Μαρια γιατιν οχι αλλη εγκυμοσυνη;;; ποτε δεν ξερεις, αν γεννηθει η μικρη θα τρελλαθεις τοσο που θα κανεις σιγουρα αλλο ενα!!!

δεν ξερω αν ξεχναω κατι συγχωρεστε με....φιλια σε ολες!!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ Άννα κ τι δεν θα έδινα τώρα για ενα καφεδάκι στην παραλία της Θεσσαλονίκης! Κ εγω απο θεσσαλονικη ειμαι κ μου εχει λείψει πολυ! Δεν ήρθαμε κ το Πασχα λογω εγκυμοσυνης κ τώρα περιμένω πως κ πως το καλοκαιρι για να έρθω!

Kαλησπερα κοριτσακι.τελικα οι Θεσσαλονικη ειναι παντου

σαν τα jumbo ενα πραγμα :).συντομα να απολαυσεις την ομορφη πολη μας.


0wZgp2.png?S6Z3sQqD

image.php?type=sigpic&userid=39504&dateline=1436784875

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομορφες!! Anna μην αγχωνεσαι οπως ειπες οι τιμες για εγκυμοσυνη διαφερουν οποτε μπορει να ειναι μια χαρα!!! Kidenio ειναι τα ψευτοπαραπονα που κανουμε ολες...μπροστα στα μωρακια μας τιποτα δεν μας ενοχλει πραγματικα!!! Maraki οντως λενε η καθε εγκυμοσυνη ειναι μοναδικη...κ ειδικα η πρωτη που δεν εχεις αλλο ζουζουνακι, ειναι ευκαιρια για ξεκουραση...Δεν πειραζει ας ερθουν με το καλο τα μωρακια μας κ ολα θα τα θυμομαστε με αγαπη...mama δεν γυρισες ακομη??? Πως περασατε???

καλησπερα κοριτσακι.κ εγω ετσι πιστευω θα δουμε την Πεμπτη.

με το καλο να ερθουν τα μωρακια μας κ ολα τα αλλα θα τα θυμομαστε

σαν αστειο.


0wZgp2.png?S6Z3sQqD

image.php?type=sigpic&userid=39504&dateline=1436784875

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου!!! τι κανετε;;;

δεν γυρισα ακομα και επειδη μπαινω απο κινητο μου ειναι λιγο δυσκολο....

επιστρεφω αυριο το απογευμα, ολα καλα εδω αλλα αν δεν εισαι σπιτι σου δεν ξεκουραζεσαι.....ξεσυνηθησα τον πολυ κοσμο εδω θειοι θειες αδερφια κτλ κτλ ενω θεσσαλονικη ειμαι μονη...

Αννα μια χαρα οι εξετασεις και για την γλουκοζιωμινη μην ανυσηχεις ολα καλα, αλλωστε μπορει να ανεβηκε απο κατι που εφαγες την προηγουμενη μερα

αυτον τον καφε ρε κοριτσια ποτε θα τον κανουμε;;; αν δεν τον κανουμε τωρα μετα θα ναι ακομα πιο δυσκολο...

Μαρια γιατιν οχι αλλη εγκυμοσυνη;;; ποτε δεν ξερεις, αν γεννηθει η μικρη θα τρελλαθεις τοσο που θα κανεις σιγουρα αλλο ενα!!!

δεν ξερω αν ξεχναω κατι συγχωρεστε με....φιλια σε ολες!!!!

Καλησπερα mama μου.με το καλο να γυρισεις κοριτσακι.

Οσο για την εξεταση θα δουμε την Πεμπτη.

για το καφεδακι που λες ελπιζω να κανονισουμε.απλα

εγω πρωινα δεν μπορω.κ το απογευμα μεχρι να μαγειρεψω κλπ

περναει η ωρα.λεω κανονιστε κ ςν βολευει θα ερθω.μην σας

δεσμευω.

καλο βραδυ κ φιλια σε ολες.


0wZgp2.png?S6Z3sQqD

image.php?type=sigpic&userid=39504&dateline=1436784875

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...