Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια το επίδομα γεννάς τα 2400 πάνε με εισοδηματικά κριτήρια; πχ εγώ κάνω χωριστή δήλωση από τον άντρα μ! εχω χαμηλό εισόδημα! εκείνος αντίθετα έχει πχ πάνω από 100000 ! το δικαιούμαι; πήρα το 1555 μου είπαν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος αλλά νομίζω κάνουν λάθος γιατί εγώ διαβάζω αλλά στο ίντερνετ και ότι είναι μέχρι οικογενειακό εισόδημα 40000! με μπέρδεψαν 

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

χαχαχαχαχααχ!!! εεε αν το κ τρεις την ωρα!!! λογικο!!!!

την τριτη θα την ζυγισεις τωρα ε?? μια χαρα θα ειναι θα δεις!!!!!:D:D:D

τελειο το προσκλητηριο σας!!!! με το καλο κ παλι!!! εγω θα ειμαι στο χωριο να παρει!!!!:cry::cry: κριμα!!! εγω τα δικα μου θα τα εχω σε καμια 10ρια μερες! αααα το ποιηματακι μας το εγραψε ο μπαμπας μας! χααχχαχααχα μου το ελεγε για πλακα κ εγω το κρατησα!:tongue::tongue:

Μακάρι Αναστασακι να τα παει καλα με το βαρος!!!

Πάωωωωωωωωωωωω!!! :P


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χαιρομαι ππου σου αρεσε αναστασακι μου~!θα χαιρομουν πολυ να σε εβλεπα~:P

καλα εκανες που εβαλες του αντρουλη σου..πρεπει να ειναι πολυ ωραιο γιατι βγηκε απο αγαπη κ συναισθημα του μπαμπακα προς τον γιοκα του!πολυ καλα εκανες~;)

μωλης παρω τις μπομπονιερες κ τα βαφτιστικα θα σας τα δειξω κ αυτα!αχ κοριτσια αν τελικα επαιρνα την αλη μπομπονιερα που ηθελα ποσο τελεια θα ηταν..ηταν γαλαζιο ξυλινο στεμα το οπιο ηταν κρεμασταρα με ενα γατζακι..ταιριαζε κ με την προσκληση:(δεν πειραζει ομως!~:oops:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφες και ρομαντικες οι προσκλησεις σας!!! Αντε με το καλοοο!! Κοντεύουν οι μέρες!! :P

Ευχαριστω πολυ Ελενιτσα μου!να σαι καλα!

παω αγαπουλε ςμου να τελειωνω..θα σας ξαανβρω σε λιγακι ειμαι σιγουρη.,..χιχιχιχ!φιλακιααααααααααα;)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι, εμεις κι εμεις σημερα στο καφε ! Σε λιγο θα βγω ομως γιατι η πεθερα πηγε μια επισκεψη και ειναι ωρα να αποπλανησω τον αντρουλη μου!!! χεχεχεχε ;) ;) ;) ;) Αν δεν ξυπνησει και το μωρο!!!!! :shock:

Οχι, οχι δεν ειναι διακριτικη η πεθερα μου!!!! Πού τετοια τυχη!!! :mad:

Αντε βαλε φωτο απο τις προσκλησεις να δουμε!

αντε πηγαινε πριν ερθει η διακριτικη! χαχαχαχαχα!!!!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι Αναστασακι να τα παει καλα με το βαρος!!!

Πάωωωωωωωωωωωω!!! :P

μια χαρα θα ειναι θα δεις!! ααα και για οτι αποριες εχεις μπες στην ομαδα στο φεις "απανταχου θηλαζουσες"!!! πανεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!:cool:

χαιρομαι ππου σου αρεσε αναστασακι μου~!θα χαιρομουν πολυ να σε εβλεπα~:P

καλα εκανες που εβαλες του αντρουλη σου..πρεπει να ειναι πολυ ωραιο γιατι βγηκε απο αγαπη κ συναισθημα του μπαμπακα προς τον γιοκα του!πολυ καλα εκανες~;)

μωλης παρω τις μπομπονιερες κ τα βαφτιστικα θα σας τα δειξω κ αυτα!αχ κοριτσια αν τελικα επαιρνα την αλη μπομπονιερα που ηθελα ποσο τελεια θα ηταν..ηταν γαλαζιο ξυλινο στεμα το οπιο ηταν κρεμασταρα με ενα γατζακι..ταιριαζε κ με την προσκληση:(δεν πειραζει ομως!~:oops:

ναι να μας βαλεις φωτο! και εγω θα σας βαλω!!!!:D

ναι πολυ μου αρεσε ειναι πολυ απλο το στιχακι !! μου αρεσε που ενω συζητουσαμε και εψαχνα στιχακια στο ιντερνετ αυτος κρατουσε τον μπεμπη αγκαλια και πηγαινοερχοταν πανω κατω και συνεθετε μονος του!!! χαχαχχαχαχα!!!!

Ευχαριστω πολυ Ελενιτσα μου!να σαι καλα!

παω αγαπουλε ςμου να τελειωνω..θα σας ξαανβρω σε λιγακι ειμαι σιγουρη.,..χιχιχιχ!φιλακιααααααααααα;)

εγω εδω ειμαι ο μπεμπης κοιμαται διπλα μου στον καναπε και δεν το κουναω ρουπι! χαχχαχαχχαχα!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια να σας κερασω?? εκανα σουφλέ!! τελειο!!!!!!!!μμμμμμμμμ!!!!!!!:P:p:p:p

dsc01270it.jpg

By anastasaki1985 at 2012-06-03

Πωπωωω Ανάστασάκι μου τι είναι αυτό!! Φυσικά κ θέλω!!:wink:

Πεσμου ότι το έφτιαξες εσύ!! Τελειοο!! Σου φούσκωσε τέλεια!! Φαντάζομαι κ από γεύση σκίζει!:wink:Υποκλίνομαι:wink:)

Τι κάνετε,? Εμείς κάναμε μπανακιΑ .ο μικρός κοιμήθηκε κ τώρα ετοιμάζεται κ ο μιχαλάκηΣ !;*)

Πεταλούδίτσαααα έλα γλυκόοοοο!!

Εμείς κ εμείς θα φαμε!!:-))

Που πήγαν οι αλες τσουπριτσες!:wink:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Πωπωωω Ανάστασάκι μου τι είναι αυτό!! Φυσικά κ θέλω!!:wink:

Πεσμου ότι το έφτιαξες εσύ!! Τελειοο!! Σου φούσκωσε τέλεια!! Φαντάζομαι κ από γεύση σκίζει!:wink:Υποκλίνομαι:wink:)

Τι κάνετε,? Εμείς κάναμε μπανακιΑ .ο μικρός κοιμήθηκε κ τώρα ετοιμάζεται κ ο μιχαλάκηΣ !;*)

Πεταλούδίτσαααα έλα γλυκόοοοο!!

Εμείς κ εμείς θα φαμε!!:-))

Που πήγαν οι αλες τσουπριτσες!:wink:

χαχααχχαχαχα!!!!! αχ τελειο εγινε!! κ ειναι πανευκολο!!!!!!!!

εμεις πηγαμε για φαγητο εξω κ τωρα παμε για νανι!!! καληνυχτα!!!! τον εχω αγκαλια κ με εχει ξεμαλιαει


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Επιτέλους φτιάξαμε τον υπολογιστή! Τι κάνετε; Εμείς πολύ καλά! Την προηγούμενη Τρίτη είχαμε επέτειο με τον άντρα μου και ο γλυκός μου μου πήρε ένα δαχτυλίδι πάρα πολύ ωραίο! Την Τετάρτη πήγαμε και τον μπέμπη στον παιδίατρο για εμβόλιο! Εκλαψε πάρα πολύ λίγο το καμάρι μου! Είμαστε 64 πόντους και 7500 κιλά! Ο γιατρός ενθουσιάστηκε! Βάσει στατιστικών λέει στα 100 παιδιά είναι το 3ο πιο ψηλό! Εχει λέει ανάπτυξη σαν να θηλάζει! Τον βάλαμε και μπρούμυτα και στηριζότανε στους αγκώνες και το κεφάλι περισκόπιο! Εννοείται το στηρίζει για πάρα πολύ ώρα! Με τη βάφτιση όλα καλά! Αυτή την εβδομάδα έχω να δώσω και τα τελευταία καλέσματα και από την άλλη εβδομάδα να αρχίσω να ετοιμάζομαι κι εγώ η δόλια μάνα! Έλεγα να πάω αυτή την εβδομάδα για ρούχο αλλά περιμένω να αδιαθετήσω την Τετάρτη και θα είμαι κομμάτια! Οπότε καλύτερα και με όρεξη την άλλη εβδομάδα! Δεν σας έχω διαβάσει καθόλου! Πείτε μου τα νεάκια σας!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα!:wink:

Τι κάνετε??

Εμείς καλα..κοιμηθήκαμε καλα..μια φορά πάλι ξύπνησε..ευτυχώς!

Τώρα κάθεται στο καρεκλάκι κ παίζει νε τα ΠαιχνιΑ του..τα πετάει όλα κάτω.

Ιωάννακι μου τέλεια τα νέα σας! Μπράβο στον μπεμπακο μας είναι πολύ καλός! Ποτέ είναι η βάφτιση θύμισε μου Ιωάννα μου!:wink: κ γω τώρα έχω την κόκκινη οπότε την Αλή βδομάδα θα πάω για. Φόρεμα!

Είχατε κ επέτειο! Να τα χιλιασετε κ ΒΑ είστε πάντα αγαπημένοι κ ευτυχισμένοι !! Αχ δαχτυλίδι σου πήρε.τι γλυκός!

Αναστασακι μου θέλω τη συνταγή..κ γω έχω μια αλά θα δοκιμάσω κ τη δικιά σου..

Αχ πάω νευριάζει ο σκατουλης..κλαίει


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια!

διαβασα ολες ειστε καλα!

λενακι πολυ γελασα με την διακριτηκη πεθερα!!! προλαβατε φανταζομαι!!!:P

εμεις ειχαμε τραπεζι εχτες στον νονο μας, μας εφερε κ ενα ματακι με αλυσιδα λευκοχρυσο για να την ασημωσει, πολυ ωραιο, θα το φοραω κ εγω μεχρι να μεγαλωσει!!! χαχαχαχαχα!

τα φαγητα μου βγηκαν τελεια, εφτιαξα αρνακι με πατατες στο φουρνο, χοιρινο κρασατο, τυροπιτακια, σαλατα κ πατζαροσαλατα. εβάλα κ τα ΄καλα μου σερβιτσια! ωραια περασαμε! μετα πηγαμε βολτα σε ενα παρκο εδω τεραστιο, αν εχετε ακουσει το παρκο τριτση, ωραια ηταν!

αναστασακι κ εγω εχω φτιαξει σουφλε, τελειο βγαινει!

ελενη επιτελους, ηρθε ε? αντε να ηρεμισεις!

ιωαννα να ζησετε κ να ειστε γεροι! που κ που θελουμε τα δωρακια μας! μπραβο του!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και από μενα!!! φτου φτου να μην τον ματιασω! μία φορα ξυπνησε και εμενα λενακι μου!!! τι καλα!!!! νομιζω πως κουραζεται μεσα στη μερα γι'αυτο! η αλλιως ετυχε! χεχεχεχεχε!!!!

πάλι κοιμηθηκε γυρω στις 12 και ξυπνησε στις 5 και ακομα κοιμαται!:D η συνταγη ειναι της αργυρως αυτη! http://www.argiro.gr/recipes/%CF%83%CE%BF%CF%85%CF%86%CE%BB%CE%AD-%CF%83%CE%BF%CE%BA%CE%BF%CE%BB%CE%AC%CF%84%CE%B1%CF%82

Ιωαννακι μου πολυ ευχαριστα τα νεα!!! μεγαλωσε το ζουζουνι πολυ!!:D

χρονια σας πολλα για την επετειο!! να ειστε παντα ευτυχισμενοι και να χαιρεστε το ζουζουνι σας!!!!!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!

διαβασα ολες ειστε καλα!

λενακι πολυ γελασα με την διακριτηκη πεθερα!!! προλαβατε φανταζομαι!!!:P

εμεις ειχαμε τραπεζι εχτες στον νονο μας, μας εφερε κ ενα ματακι με αλυσιδα λευκοχρυσο για να την ασημωσει, πολυ ωραιο, θα το φοραω κ εγω μεχρι να μεγαλωσει!!! χαχαχαχαχα!

τα φαγητα μου βγηκαν τελεια, εφτιαξα αρνακι με πατατες στο φουρνο, χοιρινο κρασατο, τυροπιτακια, σαλατα κ πατζαροσαλατα. εβάλα κ τα ΄καλα μου σερβιτσια! ωραια περασαμε! μετα πηγαμε βολτα σε ενα παρκο εδω τεραστιο, αν εχετε ακουσει το παρκο τριτση, ωραια ηταν!

αναστασακι κ εγω εχω φτιαξει σουφλε, τελειο βγαινει!

ελενη επιτελους, ηρθε ε? αντε να ηρεμισεις!

ιωαννα να ζησετε κ να ειστε γεροι! που κ που θελουμε τα δωρακια μας! μπραβο του!

καλημερα Γιωτακι!! σας εφερε δωρακι ο νονος ε?? και μας οταν γεννηθηκε , και ετσι λεω να το φοραω! χεχεχχεχε!! πηγατε στο παρκο ε? φανταζομαι χαρα η μικρη!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!

διαβασα ολες ειστε καλα!

λενακι πολυ γελασα με την διακριτηκη πεθερα!!! προλαβατε φανταζομαι!!!:P

εμεις ειχαμε τραπεζι εχτες στον νονο μας, μας εφερε κ ενα ματακι με αλυσιδα λευκοχρυσο για να την ασημωσει, πολυ ωραιο, θα το φοραω κ εγω μεχρι να μεγαλωσει!!! χαχαχαχαχα!

τα φαγητα μου βγηκαν τελεια, εφτιαξα αρνακι με πατατες στο φουρνο, χοιρινο κρασατο, τυροπιτακια, σαλατα κ πατζαροσαλατα. εβάλα κ τα ΄καλα μου σερβιτσια! ωραια περασαμε! μετα πηγαμε βολτα σε ενα παρκο εδω τεραστιο, αν εχετε ακουσει το παρκο τριτση, ωραια ηταν!

αναστασακι κ εγω εχω φτιαξει σουφλε, τελειο βγαινει!

ελενη επιτελους, ηρθε ε? αντε να ηρεμισεις!

ιωαννα να ζησετε κ να ειστε γεροι! που κ που θελουμε τα δωρακια μας! μπραβο του!

Γιωτακι μου καλημερα:Dμπραβο χρυσοχερα!ολα τα προλαβαινεις~πηρατε κ δωρακι!τι καλα~:P

περασατε ομορφα στο παρκο!αλα τι ρωταω..φυσικα!μου ελειψε κ μενα μια οοικογενειακη βολτα!τωρα που επιασε δουλεια ο αντρας μου βεβαια καο ειναι αυτο αλα δεν περναμε πολυ χρονο μαζι!:rolleyes:θα ερθουν κ καλυτερες μερες ομως που θ παει~\να μου φιλισεις την ζουζουνα σου!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και από μενα!!! φτου φτου να μην τον ματιασω! μία φορα ξυπνησε και εμενα λενακι μου!!! τι καλα!!!! νομιζω πως κουραζεται μεσα στη μερα γι'αυτο! η αλλιως ετυχε! χεχεχεχεχε!!!!

πάλι κοιμηθηκε γυρω στις 12 και ξυπνησε στις 5 και ακομα κοιμαται!:D η συνταγη ειναι της αργυρως αυτη! http://www.argiro.gr/recipes/%CF%83%CE%BF%CF%85%CF%86%CE%BB%CE%AD-%CF%83%CE%BF%CE%BA%CE%BF%CE%BB%CE%AC%CF%84%CE%B1%CF%82

Ιωαννακι μου πολυ ευχαριστα τα νεα!!! μεγαλωσε το ζουζουνι πολυ!!:D

χρονια σας πολλα για την επετειο!! να ειστε παντα ευτυχισμενοι και να χαιρεστε το ζουζουνι σας!!!!!!!!!

αχ τι ωραια Αναστασακι μου~μακαρ να κοιμουνται ετσι απο δω κ περα~εμενα να φανταστεις κοιμηθηκε 8 κ κατι κ ξυπνησε να φαει στης 2 κ μετα 7 το πρωι κ τωρα ξανακοιμηθηκε~φτου φτου μας~:tongue:

σημερα τι θα κανετε?δουλευει ο αντρας σου..εμενα δουλευει το μεσημερακι κατα της 3 ..θα παμε προν φυγει στη μαμα να φαμε θα ψησει ο μπαμπας εξω μπριζολιτσες!;)

ευχαριστω για την συνταγηηηηηηηη!!!!!:-)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...