Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ενα μεγαλο ευχαριστω στον γυναικολογο Τασο Κοτανιδη.


koufetaki

Recommended Posts

δεν φτανει ενα ουτε 1εκατομυριο ευχαριστω,σε αυτον τον ανθρωπο κ σωστο επιστημονα.ομως εγω τον ευχαριστω γτ τους τελευταιους μηνες περασαμε εναν μεγαλο αγωνα κ ακομη περναμε.στεκετε διπλα μας και παλι τον ευχαριστω γι αυτο.γι οσα κοριτσια που με ξερετε κ ισως αναρωτιεστε γτ χαθηκα!και να στε καλα οσα κοριτσια ξερετε τι περναω θελω να σας πω να μαθετε κι εσεις,φυσικα μακρια απο ολες σας ομως θα θελα να γνωριζετε οτι υπαρχει και αυτη η περιπτωση.ΑΙΜΟΣΤΑΤΙΚΗ ΜΗΤΡΑ λεγετε εμεις ημαστε το 1ο περιστατικο που καταγραφετε γτ ειχαμε περιοδο καθε μηνα,3 μερες με λιγο αιμα ομως η μητρα του παιδιου μου 15χρονων χωρις σχεσεις εκανε κατακρατησεις το αιμα καθε μηνα και μετα απο παραπονο του παιδιου πηγαμε σε μια γυναικολογο που ευτυχως δεν το παιξε καθολου κ ευθεως μας ειπε οτι δεν γνωριζε τι εβλεπε.μας εδωσε εξετασεις για καρκινικους δεικτες κ μαγνητικη.στην μαγνητικη φανηκε ενανς ογκος 13 εκατοστα ολη η κοιλιτσα του παιδιου με κλινικη εικονα αιμοραγικου ινομυωματος.μπηκαμε εκτακτο χειρουργειο με τον γιατρο κοτανιδη για ινομυωμα,κ εκει μετραει ο ανθρωπος γτ οταν ανοιξαν την κοιλια του παιδιου(καισαρικη τομη) δεν ηξερε κανενας γιατρος τι εβλεπε ομως ο γιατρος μας πηγε βημα βημα εκανε τομη στην μητρα κ με αναροφηση εβγαλε ολο το πηγμα ΔΕΝ εκανε τυχαια διενηξη γι αυτο παρακολουθουμε ακομη το παιδι γτ δεν υπαρχε τραχηλος απο τον ογκο εξαληφθηκε ολος.τωρα που επανηλθε καποια στιγμη θα γινει κ η επεμβαση διαινυξης.ο θεος εβαλε πανω απο ολα το χερι του γτ ηταν θεμα ωρων ή ημερων να σκασει το πηγμα που ειχε συσωρευτει ομως οπως χαρακτηριστικα ειπε κ ο γιατρος μας πεσαμε απο τον 17οροφο προσγειωθηκαμε με τα ποδια και δεν παθαμε τπτ.να σε καλα γιατρε μας και σε ευχαριστουμε που δεν ακουσες κανεναν κ δεν μας αφαιρεσες την μητρα και ασχετος που δεν ηξερες τι ειχαμε ησουν ευσυνηδητος και ανρθωπος και μας πηγες σιγα σιγα προς την αναρωση!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

όλα να είναι περαστικά κι αγύριστα! η αγωνία και η ταλαιπωρία ας λήξουν εδώ για σας και το κορίτσι σας!

και ευτυχώς που είχατε καλό επιστήμονα στο πλάι σας.

σιδερένια η κόρη!

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω αννα μου κ εσυ να χαιρεσε τα παιδακια σου κ με το καλο να παρεις αγκαλαια το μωρακι που ερχετε ,κ εγω εχω 3 (με διαφορα ηλικιας)ομως τα πολλα παιδακια σε μικρες ηλικιες εχουν μανουλες ηρωιδες με ολη την σημασια της λεξης!!μπραβο σου!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

κουφετακι μου περαστικα στο κοριτσακι σου τι παθατε βρε παιδι μου πως ειναι η μικρη τωρα?καλη αναρρωση να εχει κ συ δυναμη


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κουφετακι μου περαστικα στο κοριτσακι σου τι παθατε βρε παιδι μου πως ειναι η μικρη τωρα?καλη αναρρωση να εχει κ συ δυναμη

σε ευχαριστω κοριτσι μου.ημαστε καλα βαζουμε κ στην τομη μια αλοιφη την Dermatix για να επουλωθει οσο γινετε καλυτερα,τελος του μηνα που μας περασε ειχε περιοδο 5 μερες πλεον της σταματησε κ ξαφνικα προχτες της ηρθε αιμοραγια επαθα εναν πανικο κ πηγαμε τελικα χτες στον γιατρο ομως φυγαμε με καλα νεα γτ μικρηνε η μητρα ειχε πηγμα κ ο οργανισμος βρηκε διεξοδο εξου κ η αιμοραγια,οποτε παμε καλα!οποτε πηγαινουμε συνεχεια στον γιατρο κανουμε υπερυχους κ βλεπουμε αν θα χρειαστει κ η δευτερη επεμβαση.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...