Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω Κ εγώ ότι δεν το δικαιουσε. Απτήν στιγμή που έχεις παντρευτεί έτσι Κ αλλιώς τα φορολογικά ειναι κοινά άσχετα αν κάνετε χωριστή δήλωση το ότι φαίνετε γάμος ειναι το ίδιο πράγμα. Απλά πληρώνει ο καθένας τα δικά του μερίδια στο τέλος στα υπόλοιπα είναι το ίδιο . 

      και γω αυτό νομίζω αλλά η κοπέλα στο 1555 μου είπε είναι ανεξάρτητο και την ρώτησα και 2 φορες ! θα με πάρουν εκείνοι είπαν! απ ότι ξέρω μόνο το κυοφορίας ,το λοχείας, και μετά αν κάνω το 9μηνο δικαιουμαι

       

       

       

       

CAFE Μανουλες Ιουλιου 2012


rioula

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!λοιπον ολα καλα με την αυχενικη,αχ ημουν μεσα στο αγχος ρωτουσα τα παντα,ευτυχως ο γιατρος ηταν σουπερ κ μου απαντουσε με υπομονη χιχιχι!!!κ μαλλον κατα 85%ειναι αγορακι χαχαχαχα!!!!!!τωρα θα περιμενω κ τα αποτελεσματα απο το papA αλλα πλεον εχω ηρεμημει!!!!σας ευχαριστω κοριτσια,ευχομαι ολες να ζησουμε αυτες τις στιγμες!!!

Νεραιδουλα χαιρομαι που ειστε καλα,κανε κρατει απο ολα για να εισαι ακομα πιο ηρεμη!!!

φιλια κ ευχομαι το 2012 να μας φερει γερα κ τελειομηνα τα μωρακια μας!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια!λοιπον ολα καλα με την αυχενικη,αχ ημουν μεσα στο αγχος ρωτουσα τα παντα,ευτυχως ο γιατρος ηταν σουπερ κ μου απαντουσε με υπομονη χιχιχι!!!κ μαλλον κατα 85%ειναι αγορακι χαχαχαχα!!!!!!τωρα θα περιμενω κ τα αποτελεσματα απο το papA αλλα πλεον εχω ηρεμημει!!!!σας ευχαριστω κοριτσια,ευχομαι ολες να ζησουμε αυτες τις στιγμες!!!

Νεραιδουλα χαιρομαι που ειστε καλα,κανε κρατει απο ολα για να εισαι ακομα πιο ηρεμη!!!

φιλια κ ευχομαι το 2012 να μας φερει γερα κ τελειομηνα τα μωρακια μας!!!!

Μπράβο Άννα!!!Τέτοια νέα θέλω να διαβάζω, μόνο ευχάριστα!Με το καλό να μας βρει το 2012, να έχουμε υγεία και να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας τα καλοκαιρινά μωράκια!


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερααααααααααααααα!!!καλη χρονια ομορφουλες εγκυουλες,ευχομαι σε ολες μας με το καλο να αγκαλιασουμε τα γερα κ τελειομηνα μωρακια μας,φιλακια πολλαααααααααα!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΕΓΓΥΟΣ, ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ ΜΕ ΠΗΤ 31 07 2012!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ, ΟΟΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ

ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ, ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΑΣ!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ!

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!!

Ο "ΔΑΙΜΩΝ ΤΟΥ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟΥ" ΝΑ ΠΩ, Η ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ Κ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΩΡΑΚΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ, ΤΙ ΓΡΑΦΩ...

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ!!! "ΕΓΚΥΟΣ", ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ... ΦΙΛΙΑ.


874692bea1.png
Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε κορίτσια, καλή χρονιά να έχουμε, με το καλό τα μωράκια μας να βρουν το δρόμο προς την αγκαλιά μας, κατά καλοκαιράκι μεριά, έυχομαι οτι επιθυμεί η καθεμιά σας να πραγματοποιηθεί φέτος..

Τουλιπάκι, δυστυχώς αυτά με τα chat και τα λοιπά δεν τα κατέχω καθόλου, ήθελα να σας πω οτι όποια θέλει μπορεί να με κάνει φίλη στο facebook, για να γνωριστoύμε και καλύτερα βρε αδερφε, είμαι η Veloudo Aroni, ευχαριστώ, ακόμα, ΑΝΝΑ4 , θα μου έκανες μεγάλη χάρη , αν επικοινωνούσες μαζί μου για να μιλούσαμε σχετικά με τη θρομβοφιλία,όποτε και αν μπορείς, αυτα κοριτσάκια,πάω στο τραπέζι, (σιγά μην φάω τίποτα, ανακατεύομαι ακόμα)

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε κορίτσια, καλή χρονιά να έχουμε, με το καλό τα μωράκια μας να βρουν το δρόμο προς την αγκαλιά μας, κατά καλοκαιράκι μεριά, έυχομαι οτι επιθυμεί η καθεμιά σας να πραγματοποιηθεί φέτος..

Τουλιπάκι, δυστυχώς αυτά με τα chat και τα λοιπά δεν τα κατέχω καθόλου, ήθελα να σας πω οτι όποια θέλει μπορεί να με κάνει φίλη στο facebook, για να γνωριστoύμε και καλύτερα βρε αδερφε, είμαι η Veloudo Aroni, ευχαριστώ, ακόμα, ΑΝΝΑ4 , θα μου έκανες μεγάλη χάρη , αν επικοινωνούσες μαζί μου για να μιλούσαμε σχετικά με τη θρομβοφιλία,όποτε και αν μπορείς, αυτα κοριτσάκια,πάω στο τραπέζι, (σιγά μην φάω τίποτα, ανακατεύομαι ακόμα)

Άννα σου έκανα αίτημα φιλίας, καλή χρονιά σου εύχομαι, με υγεία!:D


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΤΕ ΣΤO CHATROOM???

EAN NAI ΣΕ ΠΟΙΟ;;;

ΩΣΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΩ Κ ΕΚΕΙ...

ΦΙΛΙΑΑΑ!!!

Τουλιπάκι δυο-τρείς φορές που επιχείρησα να μπώ σε μερικά από αυτά δεν είδα καμία μέσα και έτσι δεν ασχολήθηκα ξανά.Εσύ χρησιμοποιείς κάποιο?Καλή χρονιά κιόλας!


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ!

ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ Κ "ΓΝΩΡΙΣΤΕΙ" ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟ CHATROOM: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΠΟΛΥ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ Κ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΑ...

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ CHATROOM: 1ο ΤΡΙΜΗΝΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ, ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΕΚΕΙ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ "ΚΙΝΗΣΗ"...

ΕΛΠΙΖΩ ΕΤΣΙ Η ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ...


874692bea1.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερουδιααααααααααααα!!!!!!!αχ κοιμηθηκα σαν πουλακι,με το που ακουσα τα καλα νεα απο το pap-A ηρεμησα,απαπαπαπαπα τι θα γινει με το αγχος για τις εξετασεις,ελεος δηλ!!!!ο καλος μου τηλ να μαθει τα αποτελεσματα κ εγω ημουν μεσα στην κρεβατοκαμαρα αγκαλια με σταυρους κ εικονες...........

ευχομαι σε ολες μια τελεια αυχενικη ωστε να φυγει το πρωτο αγχος,φιλακιαααααααααααα!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες...μπράβο Αννούλα, το πέρασες το πρώτο "μαξιλαράκι", μια χαρά, εγώ τώρα σρχίζω και έχω μια αγωνία σχετικά με την εξέταση, θα την κάνω την Δευτέρα που μας έρχεται

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...