Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

κέντρο δημιουργικής απασχόλησης παιδιών


dora123

Recommended Posts

Καλησπέρα σας κορίτσια της Θεσσαλονίκης!

Επειδή τα προβλήματα με τους παιδικούς σταθμούς αυξάνονται δυστυχώς και πολλές από μας δεν καταφέρνουμε για διάφορους λόγους να βρούμε οικονομικό παιδικό σταθμό για τα παιδάκια μας, σκέφτομαι να βρω ένα χώρο κ να δημιουργήσω ένα κέντρο δημιουργικής απασχόλησης παιδιών, δεν έχω αποφασίσει ακόμα σε ποια περιοχή της Θεσσαλονίκης, όπου, με πυρήνα μια εξειδικευμένη βρεφονηπιοκόμο, τα παιδάκια θα φιλοξενούνται με ασφάλεια, θα παίζουν και θα απασχολούνται δημιουργικά. Θα ήθελα όλα αυτά να μη γίνονται δηλαδή με ανοργάνωτο τρόπο, αλλά μέσα από το παιχνίδι τα παιδιά να κατευθύνονται διακριτικά και προς την υιοθέτηση σωστής συμπεριφοράς μέσα στην ομάδα και επίσης να αφιερώνεται χρόνος στην εκμάθηση λέξεων, εννοιών κ.λ.π., ακόμα (για τα μεγαλύτερα παιδιά) και στην εκμάθηση βασικών στοιχείων αγγλικών με φυσικό τρόπο και χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή. όλα αυτά είναι υπό συζήτηση βέβαια. Αν μαζευτούν αρκετά παιδιά το κόστος θα μπορούσε να μειωθεί πολύ, ακόμα και στα 100-120 ευρώ, γι' αυτο θα ήθελα να μου πείτε αν σας ενδιαφέρει κάτι τέτοιο κ σε ποια περιοχή, χωρίς βέβαια η εκδήλωση ενδιαφέροντος να είναι δεσμευτική.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...