Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

      Δεν έχεις πρόβλημα, άλλωστε θα γίνει πριν την ετ. Απλά κλείσε ραντεβού να προλάβεις.

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

ο απεργος αυριο θα δει το μειλ!!!!!

δειξε αδιαφορια!!!!!πες της "αχ ναι μωρε δεν πειραζει ασε θα το φαω εγω"...και παρτο αδιαφορη και φατο...ουτε γιατι ουτε παρακαλια ουτε τιποτα!!!!θυμασαι που σου ελεγα που εγινε ο κακος χαμος με το σιροπι...ε απο εκεινη τη μερα μολις της το πω κατεθειαν κ χτες μου λεει μαμανια δεν ηπιαμε το σιοπακι παμε τωα...κ τρεχει κ στρωνεται κ φωναζει μην τσεχασεις το νεακι μου!!!!

ζουζουνααααααααααααααααααα... πω πω πω κουβεντες!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

μαρακι υπομονη!!!augmentin ηπιες αντιβιωση?οι μυκητες απο αντιβιωση δεν περνανε γρηγορα!!!!ειναι σε φουλ εξαρση!ξερω πως ειναι!σουρχεται να δαγκωσεις τον τοιχο!ααα κ κανε λιγο σκοντο στο σεξ μεχρι να εισαι εντελως καλα και εγω θα προτεινα κ μια καλλιεργεια ουρων οταν εχεις ξεμπερδεψει με ολα για να σιγουρευετεις οτι εχει φυγει το μικροβιο....και μετα το σεξ οπωσδηποτε να ουρεις...κ μονο βαμβακερα εσωρουχα!!!ξεχνα τα σεξυ μαυρα εσωρουχα της θειας λολας!


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites

κουβεντες δεν λες τιποτα!!!χτες παω να σταματησω στο περιπτερο για τσιγαρα κ ηταν κλειστο κ της λεω ωχ αμαν κλειστο ειναι!

κ μου λεει δεν πειαζει δεν θα καπνισεις τσιγαακι τιποτα δεν εγινε τιποτα αβιο παλι!!!εγω μικη ακομα οταν μεγαωωσω θα παω(παρω)κ εγω!!!!!εγω κανω την αδιαφορη...σταματω σε ενα αλλο περιπτερο κ μου λεει πηγαινε εσυ εγω θα πειμενω εδω στο κασισμα μου ειμαι μικουλα για τσιγαακια!!!!!

τωρα τι να πω κ εγω????φταιει το παιδι?οχιιιιι εγω φταιω που με βλεπει στο μπαλκονι!


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites

μαρακι υπομονη!!!augmentin ηπιες αντιβιωση?οι μυκητες απο αντιβιωση δεν περνανε γρηγορα!!!!ειναι σε φουλ εξαρση!ξερω πως ειναι!σουρχεται να δαγκωσεις τον τοιχο!ααα κ κανε λιγο σκοντο στο σεξ μεχρι να εισαι εντελως καλα και εγω θα προτεινα κ μια καλλιεργεια ουρων οταν εχεις ξεμπερδεψει με ολα για να σιγουρευετεις οτι εχει φυγει το μικροβιο....και μετα το σεξ οπωσδηποτε να ουρεις...κ μονο βαμβακερα εσωρουχα!!!ξεχνα τα σεξυ μαυρα εσωρουχα της θειας λολας!

σεκλορ πηρα των 500.... δεν την παλευω.... θα κανω καλλιεργεια μετα από 10 μερες πάλι.... την ουρηση την εχω μετα το σεχ.... και τον τοιχο ναι θα τον δαγκωσω!:mad:

πω πω και εγω το σκεφτομαι αυτο με το τσιγαρο. τι θα κανω οταν αρχισει και καταλαβαινει; τωρα οποτε με βλεπει να καπνιζω μου λεει να το πεταξω. ασε που φοβαμαι μην ξεχασω κανενα πακετο πουθενα και φαει κανενα.... απα πααααααα:(

Link to comment
Share on other sites

ο απεργος αυριο θα δει το μειλ!!!!!

δειξε αδιαφορια!!!!!πες της "αχ ναι μωρε δεν πειραζει ασε θα το φαω εγω"...και παρτο αδιαφορη και φατο...ουτε γιατι ουτε παρακαλια ουτε τιποτα!!!!θυμασαι που σου ελεγα που εγινε ο κακος χαμος με το σιροπι...ε απο εκεινη τη μερα μολις της το πω κατεθειαν κ χτες μου λεει μαμανια δεν ηπιαμε το σιοπακι παμε τωα...κ τρεχει κ στρωνεται κ φωναζει μην τσεχασεις το νεακι μου!!!!

χα!!!

δεν ξερεις περι ποιας ιδιοτροπιας πρόκειται....

αν τολμησω και φάω, θα κάνει σαματα μέχρι να το φτυσω!!!

κι ας μη θέλει εκεινη να το φάει....

θεριακλού μας βγηκε καλέ η Ραφαέλα!!!

χαχααχαχαχαχα!!!

κόφτε το τσουπρες να ησυχάσετε κι εσεις και να μη σας βλέπουν/μυριζουν και τα παιδιά....;)

αλλιως βάλτε μπρος για το 2ο για να το κόψετε αναγκαστικα!!!!:D:D:D


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χα!!!

δεν ξερεις περι ποιας ιδιοτροπιας πρόκειται....

αν τολμησω και φάω, θα κάνει σαματα μέχρι να το φτυσω!!!

κι ας μη θέλει εκεινη να το φάει....

θεριακλού μας βγηκε καλέ η Ραφαέλα!!!

χαχααχαχαχαχα!!!

κόφτε το τσουπρες να ησυχάσετε κι εσεις και να μη σας βλέπουν/μυριζουν και τα παιδιά....;)

αλλιως βάλτε μπρος για το 2ο για να το κόψετε αναγκαστικα!!!!:D:D:D

κατσε να ξεφυγω από τα μικροβια και θα δεις τιι εχει να γινει! διδυμα θα πιασω!

Link to comment
Share on other sites

κατσε να ξεφυγω από τα μικροβια και θα δεις τιι εχει να γινει! διδυμα θα πιασω!

χαχαχαχαχαχα!!!!!!

πολύ νερό και γιαουρτι για να σωθεις!!!

επίσης κάπου ειχα διαβασει οτι κάποιες βαζουν εκει κάτω μια σκελιδα σκόρδο και είχε αποτελεσμα!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

μη μου λες για γιατροσοφια και βαλω καμια σκελιδα και βρωμοκοπαω!!!!!!

λοιπον παω σπιτι μου να πλυθω γιατι από την φαγουρα δεν την παλευω... φιλακια πολλα!

Link to comment
Share on other sites

α παπα η βαλερια φασιαροζα μας βγηκε!!!!!!

μαρακι οχι πλυσιμο με σαπουνι που εχει αλκαλια!ευνοει τους μυκητες!!!!!

καλα ο απεργος μπηκε σημερα κ σας εσπασε τα νευρα!!!καλα εισασταν στην ησυχια σας!


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites

ποια ξερει γερμανικα?????θελω βοηθεια!!!θελω να παραγγειλω ενα μαξιλαρι και ενα ανωστρωμα για τη ραφ και εχω βρει 100 γερμανικα σαιτ αλλα ειναι ολα στα γερμανικα κ δεν καταλαβαινω αν στελνουν η οχι!!!!κ πως θα παραγγειλω αφου δεν ξερω την τυφλα μου?


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


παω να σιδερωσω!!!!θα κοιταζω μηπως μου απαντησετε!!!!αχ τα θελω πολυ αυτα που βρηκα κ αμεσα!με εχει πιασε η προκοπη μου κ σιδερωνω καθε βραδυ στις 11!!!!αλλα δεν εχω καθολου ασιδερωτα γιατι μου γυριζουν τα λαμπακια οταν τα βλεπω...αν ειχα μια ντουλαπα να τα χωνω μεσα να μην τα βλεπω θα ηταν καλυτερα...τρωω σταφυλια για μεσημεριανο...με τη μαγειρικη δεν το εχω...


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites

μη μου λες για γιατροσοφια και βαλω καμια σκελιδα και βρωμοκοπαω!!!!!!

λοιπον παω σπιτι μου να πλυθω γιατι από την φαγουρα δεν την παλευω... φιλακια πολλα!

κάπου το ειχα διαβασει πάντως...μπορεί και στο παρεντς!!!

μην το κάνεις όμως καλύτερα!!!

αρκέσου στην κανονικη ιατρικη!!!

α παπα η βαλερια φασιαροζα μας βγηκε!!!!!!

μαρακι οχι πλυσιμο με σαπουνι που εχει αλκαλια!ευνοει τους μυκητες!!!!!

καλα ο απεργος μπηκε σημερα κ σας εσπασε τα νευρα!!!καλα εισασταν στην ησυχια σας!

ειδες?????? απο εκεί που ούτε που ακουγόταν, μας προέκυψε μπουμπουλίνα!!!!

βεβαια ούτε ζημιές κάνει ούτε ζωηρη είναι...

λίγο ιδιοτροπη είναι....

μη σχολιάσει καμία το "λίγο"!!!!!!:D

ποια ξερει γερμανικα?????θελω βοηθεια!!!θελω να παραγγειλω ενα μαξιλαρι και ενα ανωστρωμα για τη ραφ και εχω βρει 100 γερμανικα σαιτ αλλα ειναι ολα στα γερμανικα κ δεν καταλαβαινω αν στελνουν η οχι!!!!κ πως θα παραγγειλω αφου δεν ξερω την τυφλα μου?

δεν ξερω καθόλου γερμανικά....δυστυχως....

για ριξε κανενα λινκ για μαξιλάρι....

ρωτησες τον παιδατρο σας αν επιτρεπεται? δεν τον έχω ρωτησει ακόμα...όλο το ξεχναω....

η προηγούμενη παιδιατρος πάντως οτι κι αν την ρωτουσα σε σχεση με είδη για τον ύπνο πάντα στα Cocomat αναφερόταν....λέτε να τα έπαιρνε κι απο κει?????????????:tongue::tongue::tongue::tongue:

καλυμα για το στρωμα εγω θα της πάρω απο αμαζον πάντως!

παω να σιδερωσω!!!!θα κοιταζω μηπως μου απαντησετε!!!!αχ τα θελω πολυ αυτα που βρηκα κ αμεσα!με εχει πιασε η προκοπη μου κ σιδερωνω καθε βραδυ στις 11!!!!αλλα δεν εχω καθολου ασιδερωτα γιατι μου γυριζουν τα λαμπακια οταν τα βλεπω...αν ειχα μια ντουλαπα να τα χωνω μεσα να μην τα βλεπω θα ηταν καλυτερα...τρωω σταφυλια για μεσημεριανο...με τη μαγειρικη δεν το εχω...

έλα εδω να σιδερωσεις και τα δικα μου και θα σου μαγειρέψω εγω οτι τραβαει η ψυχη σου!!!

εκτός απο λαχανοντολμαδες γιατί βαριέμαι τη διαδικασία!!! χαχαχαχαχα!!!

καλά ντουλάπα έχω εγω για τα ασιδερωτα....

αλλά πολύ εύκολα γεμιζει η άτιμη....:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

μπουμπουλινα δεν λες τιποτα!!!!!

μετα τα 2 ειναι οκ για μαξιλαρι!!!εγω πιο πολυ το θελω για τωρα που ειναι συνεχεια αρρωστη!σκεψου οτι πριν 1 μηνα αν της εβαζες μαξιλαρι μπορει κ να μην κοιμοταν ολη νυχτα αλλα της εξηγησα πολλες φορες οτι την βοηθαει να αναπνεει οταν ειναι μπουκωμενη κ οκ τωρα το δεχεται!αυτο θελω να της παρω...

http://www.bauladen-shop.de/prolana-steppkissen-mira.htm

δες το και σε αυτο που το εχει αγγλικα περιγραφη

http://www.prolana.de/Children%27s_world/Pillow_MIRA_40x60cm_Filling_400g_Lambswool_FleeceCover_organic_cotton_jersey::487.html

το ανωστρωμα δεν ειναι καλυμμα για το στρωμα.ειναι ενα πολυ λεπτο σαν παπλωματακι που μπαινει πανω απο το στρωμα το κανει πιο χουχουλιαρικο κ ρυθμιζει τη σωστη θερμοκρασια....αυτο θελω....

http://www.mamarella.com/bettausstattung.unterbett_prolana.2445.htm

και αυτο στα αγγλικα

http://www.prolana.de/Children%27s_world/Mattress_Pad_LENA_Percale_60x120cm__400g_Organic_Cotton_FillingCover_organic_quilted_cotton::1985.html

ευχαριστως σιδερωνω οσα θελεις!!!!!παλια δεν μ'αρεσε τοσο απο ενα διαστημα κ μετα αρχισε να με χαλαρωνει...βεβαια με χαλαρωνει οταν ειμαι μονη μου γιατι αν εχω κ παρεα τη ραφ οχι να σιδερωσω ουτε να βαλω το σιδερο στην πριζα δεν προλαβαινω!


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites

τα κοκοματ δεν θα ελεγα οτι ειναι καλως ποιοτικα...εχω διαβασει διαφορα!για κοιτα τα λινκ κ πες μου τη γνωμη σου.εχω παρει στρωμα κ προστατευτικο αυτης της μαρκας κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη!παω να παρω τη ραφ!!!!!θα μπω το βραδυ εκτος και αν την παει ο γιωργος καμια κουνια κ μπω νωριτερα!αλλα θα σε διαβασω απο το κινητο!


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...