Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑ?


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια. Και εγώ απο Ελευσίνα. Δεν είμαι μανούλα :( αλλά προσπαθούμε. Να μπώ??????????;)

Καλημέρα! Καλώς ήρθες!

Εύχομαι ολες μας να μας βρει το νέο έτος με σποράκι στη κοιλίτσα!!


TlL6p3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα μανούλες και wonnabemommies!!!!

Που είστε καλέ;;;;; Καμία άλλη κοπέλα απο Ελευσίνα;

Πώς μας βρήκε ο Νέος Χρόνος;

Εμείς ακόμα είμαστε 2... Δεν μας έχει έρθει ακόμα το θαυματάκι ...

Αλλά είμαστε αισιόδοξοι για αυτόν τον χρόνο !! Ότι, θα έρθουν όλα όπως τα επιθυμούμε!!


TlL6p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες και wonnabemommies!!!!

Που είστε καλέ;;;;; Καμία άλλη κοπέλα απο Ελευσίνα;

Πώς μας βρήκε ο Νέος Χρόνος;

Εμείς ακόμα είμαστε 2... Δεν μας έχει έρθει ακόμα το θαυματάκι ...

Αλλά είμαστε αισιόδοξοι για αυτόν τον χρόνο !! Ότι, θα έρθουν όλα όπως τα επιθυμούμε!!

Καλημέρα Liaki. καλά είσαι? και εμείς περιμένουμε το θαυματάκι μας. Αισιοδοξία και πίστη πρέπει να έχουμε (χτες αδιαθέτησα :(). θα έρθει όμως το θαυματάκι μας. ;)


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα Liaki. καλά είσαι? και εμείς περιμένουμε το θαυματάκι μας. Αισιοδοξία και πίστη πρέπει να έχουμε (χτες αδιαθέτησα :(). θα έρθει όμως το θαυματάκι μας. ;)

Καλησπέρα! Είμαι καλα! Αγωνιώ να περάσει αυτός ο μήνας και να αδιαθετήσω για να ξαναξεκινησουμε προσπάθειες! Κάνουμε μια θεραπεία με αντιβίωση και έτσι έχουν σταματήσει οι προσπάθειες για τον Φλεβαρη... Και ανυπομονώ να αδιαθετήσω στις 10/03!!! Εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σου !!;););)


TlL6p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Είμαι καλα! Αγωνιώ να περάσει αυτός ο μήνας και να αδιαθετήσω για να ξαναξεκινησουμε προσπάθειες! Κάνουμε μια θεραπεία με αντιβίωση και έτσι έχουν σταματήσει οι προσπάθειες για τον Φλεβαρη... Και ανυπομονώ να αδιαθετήσω στις 10/03!!! Εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σου !!;););)

Καλή εβδομάδα Liaki. καταρχήν περαστικά. άντε να ξεκινήσετε δυναμικά πάλι και όλα θα πάνε καλά;).

σε ευχαριστώ πάρα πολύ. μακάρι για όλες μας να έρθει πολύ σύντομα το γλυκο γλυκό πλασματάκι.

φιλιά


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...