Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

ΔΩΡΟΕΠΙΤΑΓΕΣ MOTHERCARE


Recommended Posts

Η κοπελα ζηταει εξυπηρετηση.....Ανταλλαγη των δωροεπιταγων αξιας 50? !!!!

Δεν ειπε οτι τις πουλαει ουτε οτι της χαριζει!!!

Τοσο απλή διαφορά!!!!!!!!

Καταρχην μην βαρας!!! Με τα χιλια θαυμαστικα!!!!! Κι εμεις μπορουμε να βαλουμε.... Εσυ γιατι θίχτηκες; Την κοπελα ρωτησα, αλλα εν παση περιπτωση, θα σου απαντησω σε αναλογο υφος με το δικο σου για να με καταλαβεις...

Οταν δινω δωροεπιταγη που μου εδωσαν δωρο (το λεει και η λεξη) και ζηταω την αξια της, δηλαδη 50 ευρω, εγω αυτο το λεω ΠΟΥΛΑΩ και δεν το λεω εξυπηρετηση πρώτον και δευτερον, τετοιες "εξυπηρετησεις" δεν κανω προσωπικα γιατι απλα δεν δεχομαι οτι δεν μπορει να υπολογισει το νουμερο της κορης της τον Ιουλιο που ληγουν για να παρει ρουχακια. Οοοοσο αναπτυγμενη και να ειναι, τι στο καλο παρε 1-2 νουμερα μεγαλυτερα απο το κανονικο, απκλειεται να μην τα βαλει το παιδι. Τοοοσα ρουχακια και οχι μονο εχει στα mothercare. Κοινως δεν με επεισε η εξηγηση και δεν μου αρεσε καθολου που τiς δινει 50, ακριβως οσο εχουn και οχι εστω λιγο φθηνοτερα να εξυπηρετησει κ εκεινη εμας με την σειρα της. Ετσι ειναι αυτα...


tt10204303fltt.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγγνωμη για την παρεμβαση, αλλα κατι θελω να πω. Αν ειναι να μου την δωσεις 50 ευρω (όσο κοστιζει και στο καταστημα δηλαδη) γιατι να μην πάω να την παρω κατευθειαν απο το καταστημα; Ποια η διαφορα;;

τα θαυμαστικα σε πειραξαν; το δικο σου μηνυμα ηταν απλο;

Δεν την ξερω την κοπελα, ουτε παιρνω το μερος της.

Αλλα καταλαβαινω οτι σκεφτηκε αν μπορει να ανταλλαξει τις δωροεπιταγες με χρηματα και για αυτο ανερτησε αγγελια...

Ο καθενας εχει το δικο του σκεπτικο.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην μην βαρας!!! Με τα χιλια θαυμαστικα!!!!! Κι εμεις μπορουμε να βαλουμε.... Εσυ γιατι θίχτηκες; Την κοπελα ρωτησα, αλλα εν παση περιπτωση, θα σου απαντησω σε αναλογο υφος με το δικο σου για να με καταλαβεις...

Οταν δινω δωροεπιταγη που μου εδωσαν δωρο (το λεει και η λεξη) και ζηταω την αξια της, δηλαδη 50 ευρω, εγω αυτο το λεω ΠΟΥΛΑΩ και δεν το λεω εξυπηρετηση πρώτον και δευτερον, τετοιες "εξυπηρετησεις" δεν κανω προσωπικα γιατι απλα δεν δεχομαι οτι δεν μπορει να υπολογισει το νουμερο της κορης της τον Ιουλιο που ληγουν για να παρει ρουχακια. Οοοοσο αναπτυγμενη και να ειναι, τι στο καλο παρε 1-2 νουμερα μεγαλυτερα απο το κανονικο, απκλειεται να μην τα βαλει το παιδι. Τοοοσα ρουχακια και οχι μονο εχει στα mothercare. Κοινως δεν με επεισε η εξηγηση και δεν μου αρεσε καθολου που τiς δινει 50, ακριβως οσο εχουn και οχι εστω λιγο φθηνοτερα να εξυπηρετησει κ εκεινη εμας με την σειρα της. Ετσι ειναι αυτα...

εγω παντως δεν θα σου απαντησω στο ιδιο επιθετικο υφος οπως εσυ στο μηνυμα σου Αφροδιτη 1983.εξηγω στο πρωτο μου μηνυμα οτι εχουμε τα παντα λογω του αδερφου μου που μας τα εχει δωσει σχεδον ολα και οτι προτιμω να τα βαλω στον κουμπαρα της μαζι με τα υπολοιπα χρηματα που τις εχω μαζεψει για καποια πραγματικη ωρα αναγκης.δευτερον αφου δεν κανεις τετοιες "εξυπηρετησεις" εσυ δεν καταλαβαινω γιατι χρειαζεται να απευθηνεσαι ετσι σε μια νεα μητερα και ουτε ξερεις την οικονομικη μου κατασταση για το αν μετραω ακομα και το 1 ευρω(εσυ μπορει να με πεις και τσιγκουνα αν θες).και ναι ετυχε οταν πρωτογενηθηκε να της παρω ρουχο που τελικα ετσι καινουριο εμεινε γιατι δεν περιμεναμε τετοια αναπτυξη.και ακριβως επειδη ειναι δικο της δωρο δεν θελω να παει χαμενο.δεν μπηκα εδω για να πεισω με τις εξηγησεις μου και δεν καταλαβα πως βρεθηκα να απολογουμαι σε ενα forum αγγελιων.παρ ολα αυτα σ ευχαριστω για το μηνυμα σου και δεν θελω να συνεχιστει ολο αυτο.η αγγελια μου παραμενει ως εχει για οποιον ενδιαφερθει.

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Αλλα καταλαβαινω οτι σκεφτηκε αν μπορει να ανταλλαξει τις δωροεπιταγες με χρηματα και για αυτο ανερτησε αγγελια...

ακριβως αυτο.απλα σκεφτηκα να το δοκιμασω.και να μην τις δωσω προφανως και θα παω να αγορασω πραγματακια στην μπεμπουλα μου που θα τα χαρει:).ηδη εκανα καταλογο με τις ιδεες που μου δωσατε ολες σας παραπανω.σ ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

κόρες, εδώ είναι φόρουμ, και η συγκεκριμένη ενότητα έχει αγγελίες.

Κανείς δεν υποχρεώνει κανέναν.

Όποιος θέλει εξυπηρετεί, όποιος δεν θέλει όχι, το ίδιο και με τις πωλήσεις, όπως θέλει αγοράζει στις τιμές που ο άλλος προσφέρει, όποιος δεν θέλει δεν αγοράζει (ναι, ναι, τα γράφω αυτά γιατί κατά καιρούς έχω ακούσει πολλά από πολλές, για πιέσεις να κατέβουν τιμές, για υποδείξεις, ακόμη και εκφοβισμούς σε μια δυο περιπτώσεις)

Οι περισσότερες μια μικρή απόσβεση προσπαθούμε να κάνουμε, να πάρουμε πίσω λίγα από αυτά που δώσαμε, μέσα σε ένα πνεύμα ευγένειας και αλληλοβοήθειας.

Δεν χρειάζονται εξηγήσεις, δεν χρειάζεται να πειστεί κανείς, και στο κάτω κάτω, η κοπέλα ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ζητάει, δεν είμαστε έμπορες, δεν βγάζουμε κέρδος εδώ, και γενικά στην ζωή δεν είναι όλα κέρδος:D. Το να βρεθεί κάποια να την εξυπηρετήσει στα μάτια μου δεν είναι πράξη χαζομάρας ' δεν θα είναι κορόιδο, αλλά πράξη ευγένειας και καλοσύνης. Μακάρι να μήν είχα στοκάρει υπνόσακους και να μπορούσα να τις πάρω εγώ.

Ας κρατήσουμε το πνεύμα αυτό, ας μήν τρομάζουμε μια νέα μικρομάνα, θέλουμε νέες μαμάδες, θέλουμε να γίνουμε περισσότερες. Αν χαλάσει το κλίμα εδώ, πάνε και οι αγγελίες μας πάνε και όλα. Οι ισορροπίες είναι εύθραυστες, ας μήν τρογώμαστε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...