Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

Βρεφικά για κοριτσάκι !!!!!!


Recommended Posts

Έχω 2 βαλίτσες με βρεφικά ρουχαλάκια για κοριτσάκι.Ολόσωμα χειμερινά βελουτέ φορμάκια,ολόσωμα χειμερινά βαμβακερά φορμάκια,καλτσάκια,ζιπουνάκια,φόρμα εξόδου,κοντομάνικα φορμάκια,σετάκια καλοκαιρινά,φουστανάκια καλοκαιρινά και χειμερινά,παντελονάκια,μπλουζάκια,ζακετούλες και καλτσοπαπουτσάκια.Είναι για ηλικίες 0-12 μηνών.Φορεμένα ελάχιστα γιατί γέννησα Απρίλιο του 2013 και τώρα περιμένω αγοράκι οπότε δεν μου χρειάζονται. όποια ενδιαφέρεται για κάτι ας επικοινωνήσει μαζί μου να της στείλω φωτογραφίες γιατί τα ρουχαλάκια τα έχω αποθηκευμένα όπως έγραψα. :D


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...