Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Μαράκι μου μη σοκάρεσαι καθόλου..... έτσι όπως στα είπε είναι τα πράγματα, πατάνε στην αδύναμία της κοπέλας (ειδικά αν είναι η πρώτη φορά) και τα αρπάζουν χοντρα. Για να στο πει εμπιστευτικά, σε θεωρεί πολύ δικό του άνθρωπο. ό δικός μου γιατρός είναι πολύ χαλαρός σ'αυτά εφόσον δεν υπάρχει πρόβλημα. στη αδερφή μου στην 1η εγκυμοσύνη που τελικά δεν προχώρησε (με δίδυμα), όταν είδε κάποιο πρόβλημα, την ξεσκόνισε. πολλά τα λεφτά αλλά..... έπρεπε.


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

η αληθεια ειναι οτι γνωριζομαστε....

τεσπα βρηκα αυτο για ρουχα εγκυμοσυνης.

http://www.laredoute.gr/collection-%CE%93%CE%A5%CE%9D%CE%91%CE%99%CE%9A%CE%91-%CE%A1%CE%BF%CF%8D%CF%87%CE%B1-%CE%B5%CE%B3%CE%BA%CF%85%CE%BC%CE%BF%CF%83%CF%8D%CE%BD%CE%B7%CF%82.aspx?collectionID=5104&toplevel=2

Link to comment
Share on other sites

Mariaefi δεν είναι κι άσχημα τα ρουχαλάκια που έστειλες. Αλήθεια έχει ψωνίσει καμία από laredoute? Τι λένε από ποιότητα?

εγώ έχω ψωνίσει απο laredoute αρκετές φορές. εχει ωραία ρούχα και καλά, αλλά όχι αυτά που κανουν 10€ πχ. όχι όμως και των 100€. το μόνο σπαστικό είναι με τα μεγέθη. αν δε σου κάνει στείλτο πίσω με τα μεταφορικά δικά σου, εξαργυρώνεις την επιταγή που σου στέλνουν και αν θέλεις βάζεις αλλο, αλλιώς έχεις πάρει τα λεφτά σου πίσω.


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

XAXXAXAX Εγω δεν χωραω σε αυτα τα ρουχα!!!!!!! :mrgreen:


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τώρα που το λες Marilena δεν είχα δει τα νούμερα γιατί λέω εγώ η αθώα ότι αφού είναι για εγκύους θα μου κάνουν. Έλα ντε που δεν είναι έτσι:rolleyes:

Ειναι για τις κοπελες που ξεκινανε με 40 κιλα... αντε 50!!! :mrgreen:


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

ο γιατρος του ικα??

και που τον βρισκεις οεο??που για να κλεισεις ραντεβου μαζι του κανεις και 2 μηνες??

Εκλεισα ραντεβου με γυναικολογο στο Κέντρο Μανας και παιδιου, εκει μου γραφουν παντα τις εξετασεις και τα φαρμακα. Συνήθως βρίσκεις ραντεβου μετα από 3-4 μερες..


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites

Nikel όπως έχω postάρει και παλιότερα εμείς την κάναμε γιατί όπως μας είπε ο γιατρός ο ίδιος είδε στην β επιπέδου ότι ανατομικά όλα είναι σωστά αλλά ο ίδιος δεν έχει ούτε τις γνώσεις ούτε τα μηχανήματα να δει αν λειτουργικά πάνε όλα καλά. Κι εμείς νοιώσαμε πολύ ασφαλείς όταν η εμβρυοκαρδιολόγος μας είπε ότι όλα πάνε καλά. Αλλά η κατοστάρα...κατοστάρα...

Αυτο μου ειπε κι εμενα η γιατρος μου...αλλα βρε κοριτσια, δεν τα βρισκουμε και στο δρομο τα λεφτα....:confused:


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ βρε μελάκι μου, τι έπαθες!! μα πραγματικα μας ματιασαν κοριτσια!:confused:

Εμενα μου εδωσε μια κοπελα καποια δικα της ρουχα εγκυμοσυνης και θα παρω κι εγω φορμες και πυτζαμες, κι ετσι θα βολευτω μεχρι να γεννησω πιστευω..

Πήρα πάλι στο ΙΚΑ και μου ειπαν οτι πρεπει να σου γραψει ο γιατρος "επειγον" για να πας χωρις ραντεβου.

Κοριτσια, υπερηχο καρδιας εμβρυου κανατε εσεις; εμενα μου λεει ειναι μεσα στον προγεννητικο ελεγχο, αν και δε θελω να τον κανω, γιατι η β επιπεδου ηταν πολυ καλη και τα εξοδα επισης πολλα...:roll:

Οχι, Νικελακι μου δεν καναμε ακομα τουλαχιστον, θα περιμενουμε να δουμε πρωτα το doopler 10-Νοεμβριου επειδη εχουμε βρει μια ηχογενη μαζα στην αρ. κοιλια της καρδιας που αν δεν απορροφηθει μεχρι τοτε θα κανουμε υπερηχο καρδιας!!! αλλιως και στην δικη μας την περιπτωση λογω πολυ καλου ποσοστου της αυχενικης δεν θα κανουμε.. μακαρι να μην χρειαστει γιατι αν παραμενει τοτε εχουμε προβλημα...


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια ηθελα να σας πω και ολο το ξεχναω!! τα παρακατω καταστηματα ειναι stock των καταστηματων Ηρα σε καποια πραγματα βρισκεις απιστευτα καλες τιμες επειδη π.χ ειναι περσινα σχεδια!! αν ενδειαφερεστε καντε μια βολτα οσες μπορειτε να εχετε προσβαση...

ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΙΤΑΝΩΝ 26, ΤΗΛ: 210 9923578

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΛΕΩΦ.ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ 246, ΤΗΛ: 210 2388085

ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΜΑΚΡΑΣ ΣΤΟΑΣ 2, ΤΗΛ: 210 4178189


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο για αυτα και μαλιστα στο Ελληνικο το ΗΡΑ εχει φοβερες τιμες! απο εκει ειχα παρει το 2004 2 παντελονια εγκυμοσυνης με 5 ευρω το ενα!! ναι ναι! και πανω ειχαν τιμες 55 και 60 ευρω!

και ελειπαν μονο τα κουμπακια.!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα πολυ πρωινη ε!!! σημερα θα παω να κανω την καμπυλη σακχαρου και μια καλλιεργεια ουρων που (κρατιεμαι απο τα ξημερωματα να μην παω τουαλετα για να καταφερω να παρω τα πρωτα πρωινα) και ευτυχως τα καταφερα, αντε να δω και εγω τι ειναι η γλυκοζη????

θα τα πουμε αργοτερα ελπιζω να εχω αποτελεσματα σημερα τουλαχιστον για την γλυκοζη γιατι η καλλιεργεια αργει σιγουρα ωστε να σας ενημερωσω... φιλακια κουκλες!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εκλεισα ραντεβου με γυναικολογο στο Κέντρο Μανας και παιδιου, εκει μου γραφουν παντα τις εξετασεις και τα φαρμακα. Συνήθως βρίσκεις ραντεβου μετα από 3-4 μερες..

εδω που πηρα εγω τηλ μου ειπαν ραντεβου σε 2 μηνες και γελασα καλα λεω τοτε θα κοντευω να γεννησω ευχαριστω πολυ!

ισως ειμαστε επαρχια εδω και δεν εχει πολλος γιατρους δεν ξερω.

παλιοτερα πηγαινες χωρις ραντεβου απλα περιμενες πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...