Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γιοβάννα μου της έφεραν έναν ψυχολόγο στο νοσοκομείο ο οποίος αποδείχθηκε πολύ 줤¤¤¤¤...και τον έδιωξε μόνη της. Πιστεύω πως τώρα που θα πάει σπίτι θα ψαχτούνε...τι να πω. Κι εμείς θα είμαστε δίπλα της όσο μπορούμε αλλά πολύ σημαντικός θα είναι και ο ψυχολόγος! Προχθές πήγε ο πλαστικός χειρούργος και το είδε και όταν τον ρώτησε για μόσχευμα της είπε πως πρέπει να κάνει αρκετή υπομονή διότι μπορεί να της πάρει από 12 μέχρι και 18 μήνες. Πρέπει πρώτα να ξεπριστεί το χέρι, κάτι το οποίο δεν γίνεται τόσο γρήγορα. Και σήμερα πήγε ξανά να την δεί και έκανε τον σταυρό του ο άνθρωπος διότι ξεπρίστηκε το χέρι της. Το τι χάρηκα όταν πήγα στο νοσοκομείο και μου το είπαν δε λέγεται. Σήμερα θα μπορούσα να την δω κιόλας αλλά δυστυχώς είχε περάσει η ώρα επισκεπτηρίου και δεν μπόρεσα να ανέβω!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Σαρδελίνα μου αυτά είναι πολύ καλα νέα!!!! άντε με το καλό να τα πείτε και απο κοντά!!!

Σούλα περαστικά στη μαμά σου... όντως αφού το καταλάβατρ νωρίς όλα θα πάνε καλά!!!

Εμείς πηγαμε στη θάλασσα και ξεθεωθήκαμέ!!!!!

Πετρούλα μην μου πεις ότι έχεις και τύψεις για το delivery!!!!Έγκυος γυναίκα είσαι, ξεκουράσου!!!!

Καλό βράδυ κορίτσια, τα λέμε!!


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσάκια!

sardelaki μου μπράβο στη φιλεναδα σου που είναι καλύτερα! Χάρικα πολύ! Μακαρι να πάνε όλα καλα!

giovanna μου κρίμα που πεταξες τοσα πραγματα. Την εκανε τη ζημιά του το παλιοποντικάκι...

Πετρουλα μου εδω να δεις delivery που πέφτει.... Ε να δουλεψουν λιγο και αυτοί;)! Ουτε τουαλέτα δεν προλαβαινω να πάω.

Λοιπον τα νεα μας...

Η μικρή είναι καλυτερα γιατι πίνει πλέον το γαλα που βγαζω απο το μπουκάλι. Τα κλαματα που είχε δεν ηταν κολικοί ήταν πείνα:oops:. Το στηθος δεν καταφεραμε να το πιάσει καλα όσες φορες και να την έφτιαχνα στη θηλή και όσες στάσεις και να άλλαξα. Εκνευριζοταν και εκλαιγε συνέχεια. Κιλά δεν έβαζε λογω πείνας:(. Πλέον είναι πολυ καλυτερα.

Και ενω εβγαζα με θηλαστρο ανα 2-3 ωρες πετρωσε το ενα στηθος μου με τρελους πονους και να μη με πιάνουν τα παυσιπονα... Τεσπα απο τον πονο και το κλαμα ανεβασα πυρετό. Σήμερα είμαι καλυτερα.

Και η μικρή χτυπησε ενα 38αρι χθες και τα είδαμε όλα. Ευτυχως μετα απο μπανακι, κλιματισμο στο δωματιο και δροσερό γαλατάκι η μικρή είναι μια χαρα και δεν χρειαστηκε να πάμε νοσοκομείο.

Και ο Κωνσταντίνος είναι πολύ καλυτερα γιατι έχω περισσοτερο χρόνο τωρα να περνάω μαζί του και δεν με βλέπει συνεχως με το μωρό στο στηθος. Προχθες κάτω στην είσοδο της πολυκατοικιας είχε ενα μεγαλο γυάλινο ραφι με γυψινα. Κρεμαστηκε εκει και έπεσε όλη κατασκευη κάτω....Άγιο είχε το παιδάκι μου που έκανε ενα βημα πίσω και δεν σφάχτηκε... Τρελλάθηκα όταν ανέβηκαν πάνω και μου το είπαν. Ουφ... Αυτά τα νέα μας! Πάω να ετοιμάσω λίστες για λαϊκη και super market.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες!!!

Κωνκων τι λαχταρα πήρατε με το αντρακι σου??Ευτυχως δεν χτυπησε!!

Εφοσον βρηκες και τη ρεγουλα με τη μπουμπου να συνεχισετε ετσι, κανε που και που δοκιμες και με το στηθος αλλα αν δεν προχωρησει να επιμεινεις με το θηλαστρο οσο θες κι οσο το αντεχεις!

Σαρδελινα πάει καλά η φιλη σου, μακαρι συντομα να βγει απο το νοσοκομειο και να προχωρησει στην επέμβαση που σιγουρα θα βελτιωσει κατα πολύ την κατασταση!

Ελένη χτες ειχε delivery, σημερα οσο και να θελω τα κολοκυθακια μολις εφτασαν και ειναι ετοιμα για μαγειρεμα...

Ρε κοριτσια πολλά νεύρα...Τωρα αρχισαν να δραστηριοποιουνται οι ορμονες μου??:confused::confused:


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ερημιααααααααααα στο καφετερία όλες για τα τελευταία μπανακια πήγατε?

Τελικά χτες για νυχτικά πήγα πιζάμες πήρα και μετά καταλήξαμε πάλι στον παιδότοπο του φρουρίου κατέβηκε η ξαδέρφη από το χωριό με τα μικρά και έτσι ξανά επωφεληθήκαμε την ευκαιρία να πάμε μας έμαθαν πλέων και όλοι οι σερβιτόροι

πως σε λένε των ρωτανε τον δικό μου

ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΥΦΟΣ ΤΕΤΕΕΕΕΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ και φεύγει γελώντας το φατσουληνι μου :D:D:D:D:D

Σήμερα κάτι έξτρα ραντεβού μου κάθισαν και πήγαμε καλά σε είσπραξη

ξεκίνησαν δυναμικά οι γάμοι μέσα Σεπτέμβριου έχω και εγώ δυο νύφες και θα πρέπει να κανονίσω για της πρόβες άμεσα :cool::cool::cool::cool:

κωνκωνμου σε σκεφτόμουν συνέχεια ειλικρινά περίφημα θα τα πας ακόμη και με θήλαστρο ΕΧΕΙΣ ΘΕΛΗΣΗ ΚΑΙ ΠΕΙΣΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ

σιγά σιγά όταν δεν πονανε οι θηλές βαλτή και στο στήθος σου να μην επαναπαύεται στην ροη του μπουκαλιού όσο για το πετρώματα τα μυστικά αν και στα εχω στείλει σε πμ θα στα ξανά στείλω και θα σου τα γράψω και στο άλλο θέμα

και τι τρομάρα ήταν αυτήν με τον μικρό ……………????????????

Ηλιανα μου ολο ξεχναω να σου το πω ναι το παρελαβα το βιβλιο το διαβασα και θα σου το επιστρεψω μαζι με τα αλλα που θα σου στειλω μαλλον την αλλη εβδομασα που θα παω ταχυδρομειο οκ;σμουτσ!

;

πως τα πάτε με την πάνα σε βοήθησε καθόλου ?

πήρες ιδέες από το βιβλίο?

αν θες κρατατο κιαλο και μου το επιστρέφεις άλλη φορά ?

για τα πράγματα που έδωσες και στα γύρισαν πίσω ρημαγμένα τι να πω ντροπή τους ???????? έτσι την έπαθα και εγώ με το παρκοκρεβατο για να Πάνε διακοπές τους το έδωσα και μου το γύρισαν τρύπιο ΚΑΙ ΒΡΟΜΙΚΟ:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ana08 ΣΥΓΝΩΜΗ αλά τρώτε και μεσημέρι και βράδυ φαγητό ? δηλ πιάτο ? εμενα με το ζόρι τρώει μισό πιάτο αν φαί δηλ και θα πω δόξα τον θεό αν φάω έστω και μισό πιάτο

GiovannaXA τελικά κατόπιν συνεννοήσεως με τα μεγάλα μέσα στησ γειτονιάς με χαμηλότερα τροφια τώρα πόσο χαμηλά?

δεν ξερό στις 1 θα παω για εγγραφή και θα σας πω νεοτέρα.

Μα να σου τα φαι ο ποντικός ? κρίμα τα πραγματάκια σας

Stone μου ξεκουράσου σε νιώθω μιας και είμαστε πάνω κάτω στα ιδία αν δεν μπορείς χαλάρωσε σιγά ας φανέ και μια και δυο ντελιβερη δεν είμαστε από ατσάλι άνθρωπο μεγαλώνουμε στα σπλάχνα μας μουτσσσσσσσσς μην το σκεφτεσαι καθόλου να ξεκουράζεσαι και εγώ όποτε νιώθω κάπως ξαπλώνω


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!! Τι εγινε ρε κοριτσια, που ειστε ολες????

Εμεις χθες ειχαμε βγει με κατι φιλους μας που εχουν ενα παιδακι 7 μηνες μεγαλυτερο απο τον Σωτηρη. Πηγαμε για φαγητο, για παγωτο και μαζευτηκαμε στις 12... Λυσσαξανε τα μικρα, περιττο να σας το πω...

κωνκων καλε τι λαχταρα ηταν αυτη που περασατε? Αγιο ειχε ο μικρος, παλι καλα... Η μικρουλα σας πως ειναι?

Stone εδω εχω νευρα εγω που δεν ειμαι και εγκυος! Να μην εχεις εσυ??? Το δικαιουσαι αλλωστε!

Ηλιανα καθε βραδυ δινω φαγητο στον μικρο. Εδω και παρα πολυ καιρο... Μπορω να σου πω οτι το βραδινο το τρωει πολυ καλυτερα απο το μεσημεριανο. Και αυτο γιατι το βραδυνο το τρωει ενω βλεπει dvd οποτε αποβλακωνεται και του χωνω στο στομα συνεχεια! Συνηθως τρωει ειτε τοστακι, ειτε μακαρονακια σκετα, ειτε κριθαρακι κοκκινιστο, ειτε το μεσημεριανο! Και καπακι μια μπουκαλα γαλα εννοειται. Σκεψου ομως οτι μεχρι το βρεαδυ τρωει ελαχιστα. Θα πιει το πρωι το γαλα του, μετα τιποτα, το μεσημερι λιγο φαγητο (σπανια να το φαει ολο) και το απογευμα κανενα ροδακινο ή σταφυλι. Θελω να πω μεχρι τις 9 το βραδυ δεν εχει σκασει και στο φαι...

Εφυγα κοριτσια, παω να κανω καμια δουλεια γιατι ο αντρας μου παλι μου κανονισε να τραπεζωσουμε κατι φιλους το μεσημερι! Ταμα το εχει καθε Κυριακη το τραπεζωμα...:evil::evil::evil::evil::evil::evil:


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες!!!

Πως ειστε???Ευχομαι μια καλή Κυριακη σε ολους μας!!

Νατασουλα καλα να περασετε!!Κι εγω σηκωθηκα νωρις νωρις για να μαγειρεψω, ρολο κιμα στο φουρνο και εκανα και μια ταρτα φρουτων, για να πάμε καμια βολτιτσα μεχρι το μεσημερι, αλλα μολις με πήρε η πεθερα τηλ. να βγουμε ολοι μαζι εξω..Δεν πειραζει , για αυριο το φαγακι μας!

Χτες περασαμε κι εμεις πολύ ωραια..Αφησαμε τον μικρο στους παππουδες και πήγαμε για φαγακι παραλιακα, ήταν τοσο ομορφα!!Σωστη ψυχοθεραπεια έκανα, μετα πήραμε παγωτακι και περπατησαμε στην παραλία..

Το βραδυ βεβαια ειχα λίγο ανησυχο υπνο, αλλά..ετερον εκάτερον!!!χαχα


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Πω πω τί ησυχία που έχει το καφέ μας.... Ακόμα διακοπουλες?

Εγω περιμενω να ερθει 12 Σεπτέμβρη για να βγούμε όλοι μαζι!

Πετρουλα μου να βγαινεις τωρα που προλαβαίνεις και απολαυσε το όσο μπορείς περισσοτερο.

Νατασα μου καλό τραπεζωμα, καλα να περασετε!

Η μικρουλα μας Δόξα Τω Θεό τωρα είναι καλυτερα! Τρωει με όρεξη και έχει ζωηρέψει.

Είμαι χάλια ψυχολογικά για τη μπεμπουλα μου. Τί μάνα είμαι εγω? Να μη βαζει βαρος το μωρό, να κλαιει συνεχως και εγω να το εχω στο στηθος ενω δεν μπορουσε να φάει καλά. Ηταν νωχελικη με χιλια ζορια άνοιγε τα ματακια της και τωρα λες και έχει ζωντανεψει το μωρό. Μεσα σε 3-4 μερες πηρε 300 γρ. Ουφ... Αχρηστη τελείως...ήθελα και θηλασμους τρομαρα μου.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου. Χτες σας έχασα λίγο αλλά είχα και εγώ επισκέψεις.

Κωνκωνάκι μου τι λαχτάρα ήταν και αυτή με τον Κωνσταντίνο!!!!! Και μόνο που το διάβασα ένιωσα να μου ρίχνεις κρύο νερό στην πλάτη. Πώ, πω.....τελικά δεν ξέρεις τι να πρωτοπροσέξεις. Ευτυχώς δεν έπαθε τίποτα το παιδί. Όσο για τη μικρούλα σου, το 38,3 μπορεί να ήταν και από τη ζέστη. Μήπως την ντύνεις και αρκετά χοντρά; Τώρα για το θηλασμό μην κατηγορείς τον εαυτό σου. Όλοι φωνάζουν, 'όχι θήλαστρο, δώσε στήθος', που να ξέρεις και εσύ; Σημασία έχει ότι τώρα βρήκατε λίγο τους ρυθμούς σας και μεγαλώνει και η μπουμπού.

Πετρούλα μου εγώ να δεις νεύρα. Εσύ έχεις και μια δικαιολογία :tongue::tongue::tongue: Μην στεναχωριέσαι κορίτσι μου, θα περάσει ο καιρός γρήγορα.

Νατάσα μου εμείς τα τραπεζώματα τα έχουμε αφήσει για το Χειμώνα :tongue::tongue::tongue: Έχω να κάνω τέτοια μαγειρέματα από τα γενέθλια της Αλεξάνδρας και καθόλου δεν μου έλειψαν. Όσο σκέφτομαι ότι την άλλη εβδομάδα είναι η γιορτή της και τα γενέθλιά μου, και ότι θα χρειαστεί να τραπεζώσω κόσμο, ανατριχιάζω.

Χτες μου ήρθε επίσκεψη η φίλη που έχει τη μικρούλα, τη Δανάη, που είναι 6 μήνες μικρότερη από την Αλεξάνδρα. Το πόσο όμορφα έκατσαν οι δυο τους δεν λέγεται. Πολύ τις χάρηκα. Η Αλεξάνδρα της φώναζε: " Έλα Δανάη, από δω, από δω. Πάμε το μπακόνι ":):):):):) Βέβαια, επειδή η Δανάη δεν μιλάει δεν υπήρχε επικοινωνία, αλλά τα παιχνίδια μια χαρά τα μοιράστηκαν. Να σημειώσω ότι όταν είχαν ξαναβρεθεί το Πάσχα, η Δανάη βούταγε τα πάντα και τα δάγκωνε, η Αλεξάνδρα τα έπαιρνε όλα πίσω και φώναζε " μαμά, μπέμπα τώει παινίδια ", και στο τέλος της έδωσε ένα παιχνίδι χαλασμένο........ρεζίλι :oops::oops: Πώς μεγαλώνουν τα παιδιά τελικά. Μου άρεσε πολύ που τις έβλεπα έτσι γιατί και εμείς είμαστε φίλες από την Γ' Δημοτικού, άλλο που τώρα μας χωρίζει η απόσταση :(:(:(


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

giovanna μου ο πυρετουλης ήταν απο τη ζέστη, δεν την ντυνω χοντρα τη μικρή με ενα κορμακι την έχω.

Οσο για την Αλεξανδρα ολόκληρη κοπελα! Μπράβο! Θα γίνει και αυτη φίλη με τη Δανάη και θα περιμενετε μαζί τις φίλες σας για να τα πειτε.;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αντε να μαζευτουμε γιατι δεν παει αλλοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!

Πετρουλα μου εγω να δεις τι νευρα εχω δεν υπαρχει δικαιολογια, στο τσακ ξεσπαω και δεν κραταω τιποτα μεσα μου.....ειμαι ομως καπως χαλια και παλι διχως λογο....δεν ξερω τι να πω ..μηπως ειναι τα γεραματα??:confused::confused:

η γεροι καθως μεγαλλωνουν γινονται πιο ανεστιτη εγω ειμαι η αναποδη:confused:

κωνκων μου στεναχοριεσαι κουκλα μου με την μικρη?? θα παρει μπρος ο γιατρος τι λεει?? πηρες και την τρομαρα με τον Κωσταντινο ...τι τρομαρα ηταν αυτη κοριτσι μου λαμπαδα να αναβεις καθε χρονο την ιδια μερα

Νατασα μου τι καλο φαγακι θα τους κανεις?

πριν απο μια ωρα εφυγε και η Βικυ για Θεσσαλονικη...μου λειπει η μικρουλα μου η φωνουλα της, το χαμογελο της, το τραγουδι της.....ηθελα λιγο να μεινω μονη αλλα:(:confused: το σπιτι ειναι αδειο διχως την παρουσια της

δεν ξερω τι να πω το εχω παρει λιγο κατακαρδα.....ειναι και ο καιρος που πρεπει να γυρισω πισω .... παει τελος το καλοκαιρι ..εγω ετσι το βλεπω.......

Link to comment
Share on other sites

Νάτος και ο κομήτης του χάρλεμ. Που είσαστε βρε κορίτσια , σας έχασα πάλι με τούτα και με εκείνα.

Τα νέα μας είναι καλά , ο μικρός πέρα απο εκείνη την ημέρα δεν ξαναανέβασε πυρετό , συνεχίζουμε το ξεσάλωμα με τις βόλτες και τα σχετικά και ο μικρός όσο πάει αγριέυει ολοένα και περισσότερο , κάτι τέτοιες στιγμές αναπολώ και εγώ τη δουλειά μου και όπως είχε γράψει και η Νατάσα να ξαναμπούμε όλοι σε πρόγραμμα γιατί η κατάσταση έχει ξεφύγει τελείως.

Σαρδελίνα μακάρι να συνεχίσει έτσι η φιλενάδα σου με σημαντική βελτίωση και να επέλθει η βελτίωση πολύ πιο γρήγορα απ'όσο περιμένατε.

Κωνκων μου , μην αισθάνεσαι τύψεις γιατί και εγώ αντιμετώπισα το ίδιο ακριβώς πρόβλημα μόνο που εμένα έπιασε το στήθος αλλά εγώ δεν είχα καθόλου γάλα. Εφόσον όμως το ανακαλύψατε νωρίς και τώρα είναι όλα καλά χωρίς να δίνεις συμπλήρωμα μη σε προβληματίζει τίποτα. όσο για το Κωνσταντίνο φαντάζομαι τι λαχτάρα θα πήρες μιας και εμείς σήμερα το μεσημεράκι που πήγαμε για φαγητό έφυγε απο το τραπέζι και πετάχτηκε στο δρόμο σε κλάσματα δευτερολέπτου. Άγιο είχαμε που δεν περνούσε κανένα αμάξι εκείνη την ώρα να τρελαθούμε οικογενειακώς.

Πετρούλα εγώ αν γινότανε να παραγγέλνω απ'έξω καθημερινά δεν θα έλεγα όχι έτσι πως έχω βαρύνει. Απόλαυσέ το κοπέλα μου , το δικαιούμαστε ούτως η άλλως.

Κυρία Φωτεινή και εσείς επιστρέφετε η θα μείνετε στο εξοχικό γιατί δεν έχω καταλάβει και πολλά.

Σουλίτσα περαστικά στη μανούλα σου να είναι κοπέλα μου και να έχει γρήγορη ανάρρωση.

Γιοβαννούλα όντως είναι τρέλα τα πιτσιρίκια μας όσο μεγαλώνουν, δεν τα χορταίνεις με τίποτα και ειδικά όταν τα βλέπεις να συνεργάζονται έτσι και με τα άλλα παιδάκια.

Νατασούλα εύχομαι να περάσατε όμορφα στο τραπέζι σας σήμερα και μη σε ανησυχεί δεν τα κάνει μόνο ο δικός σου ο άντρας αυτά , έχει καλέσει και ο δικός μου για φαγητό χωρίς να με ενημερώσει και μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι. Το έχουν οι άντρες αυτό τον παρορμητισμό.;)

Ηλιάνα πάντα δουλείες να έχεις, όντως ο Σεπτέμβρης είναι πάντα στα πάνω του απο γάμους.

Ντελενάκι τι κάνουν τα πιτσούνια σου;

Link to comment
Share on other sites

Κα Φωτεινή μάλλον επιδή έφυγε η Φωτεινούλα σας έχετε πέσει ψυχολογικά. Εδώ σκάει ο τζίτζικας και εσείς σκέφτεστε ότι τελείωσε το Καλοκαίρι; Έχουμε ακόμα καιρό.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Τσα! Είμαστε στο βραχάτι και είπα να αφήσω τους άλλους να κοιμηθούνε και να πάνε πισίνα αφού με τόσο αέρα δεν είμαστε για θάλασσα! ΤΟ ξενοδοχείο όπως και την άλλη φορά είναι απλά τέλειο και τελικά με 2 μωρά ουσιαστικά, ευτυχώς που επιλέξαμε κάτι τέτοιο και είναι όλα στα πόδια μας και έτοιμα γιατί αλλιώς δεν ξέρω πώς θα προλαβαίναμε! Μεγαλώνει και η μπουμπού και θέλει και εκείνη συνεχώς χέρια και σαν δικό μου παιδί έχει σοβαρό θέμα τελικά και αυτή με το φαγητό, ο Γώγος αν εξαιρέσουμε ότι τον κυνηγάμε για να τον ταίσουμε, κατά τα άλλα μια χαρά παίζει και τρελαίνεται για κολύμπι ειδικά τώρα που μπαίνει και σε πισίνα! Γυρίζει από ανάσκελα-μπρούμυτα και κολυμπάει και τρομάρα του θέλει συνέχεια να βγαίνει να κάνει βουτιές κανονικά από το περβάζι στο τσακ τον προλάβαμε χτες που ανέβηκε στο βατήρα! Τον κάνουν χάζι στο ξενοδοχείο, αφήστε που μου ξεμυαλίστηκε με μια Παναγιώτα και άντε να τον μαζέψω! Χι,χι,χι!

Πάω να διαβάσω ό,τι προλάβω μέχρι να ακούσω τον μικρό να με φωνάζει! Α, δε σας είπα με φωνάζει Μαϊνα, πάει το μαμά το έφαγε η μαρμάγκα, ευτυχώς ακούγεται σαν μάνα αυτό που λέει γιατί δε μου αρέσει να με φωνάζει με το μικρός!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Α, δε σας είπα με φωνάζει Μαϊνα, πάει το μαμά το έφαγε η μαρμάγκα, ευτυχώς ακούγεται σαν μάνα αυτό που λέει γιατί δε μου αρέσει να με φωνάζει με το μικρός!

Αααα τα ίδια ζούμε και εμένα με εκνευρίζει αυτό. Τον μπαμπά της 'Πύο' (Σπύρος) και εμένα 'Ιωάννα'. Δεν μου αρέσει καθόλου.

Αχ πολύ χάρηκα Μαρινάκι μου που περνάτε καλά. Τώρα για την μπουμπού σου που δεν είναι φαγανή, έπρεπε και εσύ να το περιμένεις. Από το θηλασμό σου ελέγε το παιδί 'δεν θα φάω μάνα' :tongue::tongue::tongue:


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...