Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω Κ εγώ ότι δεν το δικαιουσε. Απτήν στιγμή που έχεις παντρευτεί έτσι Κ αλλιώς τα φορολογικά ειναι κοινά άσχετα αν κάνετε χωριστή δήλωση το ότι φαίνετε γάμος ειναι το ίδιο πράγμα. Απλά πληρώνει ο καθένας τα δικά του μερίδια στο τέλος στα υπόλοιπα είναι το ίδιο . 

      και γω αυτό νομίζω αλλά η κοπέλα στο 1555 μου είπε είναι ανεξάρτητο και την ρώτησα και 2 φορες ! θα με πάρουν εκείνοι είπαν! απ ότι ξέρω μόνο το κυοφορίας ,το λοχείας, και μετά αν κάνω το 9μηνο δικαιουμαι

       

       

       

       

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

μαλλον επειδη εχεις εντονα χαρακτηριστικα...ζυγωματικα,ματια,στομα...καταλαβες..ασχημοπαπο!!!:rolleyes:;)

:lol::lol::lol:...ναι μπορει....ειμαι και ψηλη, φωναζω κι όλας όταν μιλαω....τι αλλο θελει κανεις?:cool:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

:lol::lol::lol:...ναι μπορει....ειμαι και ψηλη, φωναζω κι όλας όταν μιλαω....τι αλλο θελει κανεις?:cool:

μια κουκλα εισαι...κ νομιζω οσο μεγαλωνεις θα ομορφαινεις περισσοτερο...λιγες γυναικες το εχουν αυτο νομιζω..


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω με το μαγουλο παντα μικροεδειχνα..και παντα βαφομαι εντονα-μαλλον βαφομουν-για να μεγαλοδειχνω ..

εγω θυμαμαι ημουν 14 και δεν με πιστευε κανεις....όλοι με εκαναν 17-18. Στα 20 μου, με εκανα γυρω στα 25.....καπου εκει γυρω στα 30 λιγο συμβαδιζαν τα νουμερα. Εχω παρει απο τον πατερα μου...και αυτος παντα μεγαλοδειχνε....

μια κουκλα εισαι...κ νομιζω οσο μεγαλωνεις θα ομορφαινεις περισσοτερο...λιγες γυναικες το εχουν αυτο νομιζω..

τωρα σοβαρα...εγω νομιζω ότι ενας ανθρωπος ομορφος παραμενει ομορφος και ας περνουν τα χρονια....το βαρος ομως χαλαει τα χαρακτηριστικα....χανονται....και δε λεω να εχει κωλο η μπουτια...λεω να εισαι χοντρη απο την κορυφη ως τα νυχια....Για αυτο γαι εμενα ο ανθρωπος δεν γερναει...χοντραινει μονο....δυστυχως...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

παω κουκλες...παω να βγαλω το μεροκαματο...θα μπω μετα....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω θυμαμαι ημουν 14 και δεν με πιστευε κανεις....όλοι με εκαναν 17-18. Στα 20 μου, με εκανα γυρω στα 25.....καπου εκει γυρω στα 30 λιγο συμβαδιζαν τα νουμερα. Εχω παρει απο τον πατερα μου...και αυτος παντα μεγαλοδειχνε....

τωρα σοβαρα...εγω νομιζω ότι ενας ανθρωπος ομορφος παραμενει ομορφος και ας περνουν τα χρονια....το βαρος ομως χαλαει τα χαρακτηριστικα....χανονται....και δε λεω να εχει κωλο η μπουτια...λεω να εισαι χοντρη απο την κορυφη ως τα νυχια....Για αυτο γαι εμενα ο ανθρωπος δεν γερναει...χοντραινει μονο....δυστυχως...

απο τη στιγμη που αρχισα να παχαινω..αρχισε να αγριευει το προσωπο μου..ετσι μου φαινεται εμενα που με ξερω...60 με 67 που ημουν προ γαμου νημουν πολυ καλα...μετα φουσκωσε κ το προσωπο!!!!!!!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!

λιτσακη σιγουρα τα κιλα φουσκωνουν τα μαγουλα αλλα εσενα σε εκανε γλυκια,δεν ξερω βεβαια αν ησουν ετσι και πιο αδυνατη.

δε με λες αγχωθηκες για τον καιρο της κυριακης ή μονο εγω ειμαι η τρελη????

τζια να χαιρεσαι τον συζηγο!!!!!

κιμακι σιδερενια η περδικα!!!!


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαίρη δν θυμάμαι αν σε έχω ρωτήσει. Τα βαζ'ακια που πήρες από τον Ναρλή ήταν δεμένα με κουφέτα ή τα έκανες εσύ ?

εγω τα πηρα σαν γλυκα να τα δωσω ,αν τα θες για μπομπο στα δενουν με κουφετα.

στα γλυκα ηθελα να βαλω καρτελακι με τα ονοματα και εδεσα 2 κορδελες ροζ-γαλαζιο και εβαλα τα καρτελακια.


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Τα έχω πάρει στο κρανίο με την Γενική ταχυδρομική (courier) και την Laredoute. Είναι η πολλοστή φορά που γυρίζει πακέτο μου πίσω στην Laredoute χωρίς να παραδοθεί. Αν ξαναπαραγγείλω από εκεί να μου τρυπήσουν την μύτη.


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κορες...μαριναθουλα τι εχει ακομη ο μικρος?? Μεθυσμενο κοτοπουλο θα κατεβεις το σεπτεμβρη??

ο μικρος εχει ακομα απιστευτο μπουκωμα και ξεροβηχα...δλδ παιρνοντας την αντιβιωση μας σταματησε μονο ο πυρετος που θα μπορουσε να τον σταματησει και το depon...ειμαστε στην 6η μερα και θα παρω τον γιατρο... μηπως δεν ηταν ιωση?!?!?Εντωμετακυ στο ματι του που ειναι μια χαρα τωρα ειχε σταφυλοκοκο μαλλον...λετε να τον χτυπησε και σαν ιωση??Τι να πω ειμαι πολυ στεναχωρεμενη με το βουδακι...:(

ευη..καλημερα...και εγω μαρη δεν θα σε εκανα πανω απο 27-28...μπραβο....Απο ρυτιδες ουτε εγω εχω....και ουτε μια ασπρη τριχα ....και παλι ομως δεν μικροδειχνα ποτε...καποιο αλλο θα ειναι το μυστικο σας.....

ναι το σεξ...στον υπνο μας ομως...:roll::roll::lol::lol:

Βλέπω η Ζωή δεν μπήκε ακόμα.

Εχει παιχτει κατι η απλα τρεχει με δουλεια μεμπονι και πιπινο???

Τζια μου να χαιρεσαι τον νυσταλεων σου...Κιμι σιδερενια η περδικουλα σας και ευχομαι το παιδων να μην το ξαναδειτε ουτε με κιαλι...:rolleyes::rolleyes:

Ψωνιστηκα πηρα πολλα και ωραια πραγματα ... ετσι να με βλεπει και ο παυλιτος περιποιημενη και να με βλεπω και εγω ομορφη...η καρτα μου βογγηξε...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εχει παιχτει κατι η απλα τρεχει με δουλεια μεμπονι και πιπινο???

Έθεσε ένα πρόβλημα που είχε με τον πατέρα της και την μεταφορά του πιπίνου στο Λαύριο και προφανώς δεν της άρεσαν οι απαντήσεις που έλαβε. Εκείνη την στιγμή φάνηκε να εκνευρίζεται αλλά φαντάστηκα ότι αργότερα θα της πέρναγε. Μάλλον όχι αφού δεν μπήκε ακόμα.

Μεγεια τα ρουχαλάκια. Πως να το κάνουμε τώρα που άνοιξε ο καιρός αλλάζει και η διάθεσή μας και με μερικά ψώνια ακόμα καλύτερα. Καλοφόρετα.


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...