Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλως το Πετρουλινι ..πωπω πετρουλα εφτασες 31η εβδομαδα!!!!περασε ο καιρος!!!

Καλε δες καλύτερα!!! στην 33η θα μπω την Τεταρτη!!Σε 20 μερες μ[παινω στον μηνα μου...

Αρχισανα φοβαμαι κοριτσια..προχτες στο γιατρο- την ωρα που περιμενα πριν μπω- με επιασε αγχος και φοβος:(:(


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπέρα μανούλες και εγκυουλες ελπίζω να είστε όλες καλά εμείς Σάββατο βραδύ απρόοπτα πήγαμε στο χωριό μου και βγήκαμε για ποτό με συζύγουκαι τον μικρό ταρζ μέχρι της 3 τα χαράματα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

σε μαουντε barrrrrrrrrr:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

χιχιχι

ε απόλυτη θεά τον θεσσαλικό κάμπο περάσαμε φανταστικά

γέλασα μέχρι δακρύων

ο μικρος μου χόρευε και χοροπηδούσε έγινε το θέαμα της βραδείας γυρίσαμε αργά χτες βραδύ

με τον άντρα μου με δηλητηρίαση έφαγε κάτι τζιπουρομεζεδες χτες ,μεσημέρι που βγήκε στην πλατιά του χωριού με τον πατερά τρελό στομαχόπονο σήμερα νιώθει καλύτερα

πάω να σας διαβάσω και τα λέμε φιλιαααααααααααααααα

ααααααααααααα

Τελικά έμαθα ΟΤΙ Η ΛΑΖΑΡΕΝΙΑ ανέβηκε χωριό είναι καλά

βρήκα τον αδελφό της και μου είπε πως είναι καλά

αλά δεν ξέρω γιατί δεν ακύρωσε το ξενοδοχείο και την ψάχνουν ακόμη

η κοπέλα από το ξενοδοχείο είναι πυρ και μανία μαζί της

φαντάζομαι πως θα έχει μια καλή δικαιολογία γιατί ειλικρινά δεν μου άρεσε καθόλου που άφησε ξεκρέμαστη την κοπελα15αυγουστιατικα χωρίς να ενημέρωση :(:(:(:(


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Καλε δες καλύτερα!!! στην 33η θα μπω την Τεταρτη!!Σε 20 μερες μ[παινω στον μηνα μου...

Αρχισανα φοβαμαι κοριτσια..προχτες στο γιατρο- την ωρα που περιμενα πριν μπω- με επιασε αγχος και φοβος:(:(

Αχ πετρούλα για την γέννα φοβάσαι η γενικά ? εγώ έχω καταανχωθει για όλα


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Γιεα σου Ηλιανα ξενυχτης ο μικρος ε?Μπραβο χαχα!

Κοριτσια ξερω θα ακουστω καπως, η αναποφασιστη χιχιχ αλλά μην αγχωνεστε!!Σκεφτειτε οτι φερατε σε περας μια εγκυμοσυνη με ενα ακομα παιδι σπιτι σε μια δυσκολη ηλικια που τα θελουν ολα δικα τους...ποσο πιο δυσκολο μπορει να ειναι μετα?

Ολα θα σας πανε καλα και να δειτε που τα δευτερα θα μπουν στον αυτοματο!!!

Αντε με το καλο!

Αληθει δε διαβασα νεα της κων κων ολα καλα?

Παω να ψαξω...

Κικο μου διαβασα τα νεα σας!Τουρμπατος και ο Τατσης ε?Μην παρακουραζεσαι φιλεναδα ομως!Αντε να περνεις σειρα και εσυ.

Βατραχινα πως πανε τα καμαρια σου?Ποτε με το καλο θα βαφτισετε τον μικρο?

Μαρινακι να περναετε τελεια!!!Να γυρισεις ξεκουραστη με γεματες μπαταριες.

Νατασσουλα τι κανεις?Ο μικρος?Πως πηγε η επιστροφη στη δουλεια?Αντε να βρεθουμε!!Μου ελειψες!

Ντελενι τι κανετε?Τελικα τι εγινε με τα κακα της μικρης?

Βικακι τι δυσαρεστα ειναι αυτα?Να ειστε καλα να τον θυμαστε.

Φωτεινη ξεκουρασου τωρα που ρολαβαινεις διοτι μετα θα αρχισει νεος γυρος με την μικρη χαχα


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Διαβασα που λεγατε για δανεικα βρεφικα πραγματα .Εγω δεν δανειστηκα τιποτα τοτε αν και μου το προτειναν μιας και ηθελα να τα εχω ολα και για το επομενο αλλά καποια πραγματα εκ των υστερων καταλαβα οτι θα μπορουσα να τα ειχα δανειστει.

Παρολα αυτα εγω δανεισα μετα καποια βρεφικα ρουχαλακα του Γρηγορη αλλα ρε κοριτσια δεν μου τα εφεραν πισω αν και ειχα πει οτι θα τα ξαναχρειαστω..και ψιλοντρεπομαι να τα ζητησω.

Οταν θα ερθει η ωρα ,θα το κανω βεβαια, αλλα δε θα επρεπε να μου τα εχουν δωσει?

Οταν με το καλο τελειωσω θα περασω στην αδερφη μου οτι θα διαλεξει και μπορει να χρειαστει και τα υπολοιπα θα τα χαρισω.

Καλησπέρα Ρίτα κάλος ήρθε καπέλα μου

Να τους τα ζητήσεις πίσω εκτός αν θεώρησαν ότι τα χάρισες

εγώ ότι δάνεισα μου το φέραν πίσω το πάρκο είπα βρόμικο και σκισμένο

Το ριλαξ μάσα στο κουτί όπως Και κόπια ασπρόρουχα –φανελάκια αρωματισμένα και σιδερωμένα μου τα επέστρεψε το έδωσα χτες το πήρα από την φίλη μου

Πίστευα ότι είναι θέμα Ανθρώπου πως θα σου έρθουν πίσω τα πράγματα που δίνεις


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πετρουλα οντως κοντευεις πως περασε ο καιρος ρε παιδι μου...αντε με το καλο ολα διαβασα οτι τελειωσεις και με τα ψωνια!!Σουπερ !Ο μικρος καλα?

Αχ δεν ξερω αν η υπομονη μου εχει αρχισει να εξαντλειται, αν φταεί το γεγονος που ειμαστε ΟΛΗ μερα μαζι ή αν εχει αντιληφθει τις επερχομενες αλλαγες (νομιζω οτι αυτο ειναι) αλλα εχει αλλάξει αρκετα και δεν με ακουει όσο θα ηθελα..Συνεχεια φιλαει την κοιλια μου, καποιες φορες -οταν τον μαλώνω- γινεται πολύ ευαισθητος και κλαιει και μονολογει "Νατασης καίει, μαωσε μαμαααα" και πηγαινει στο δωματιο του...Μετα ερχεται και μου λέει "ηθεεε Νατασηηηηηηςςςςς" και γελάω μονη μου

Χτες βαλαμε να δουμε τα βιντεο του απο τοτε που ηταν 6 μηνων (βρηκε εκεινος ενα dvd και ειπαμε να δουμε τι περιεχει), εγω κατασυγκινηθηκα που παλευε να σκαρφαλωσει στο ριλαξ, ο αντρας μου δεν θυμοταν τπτ απ'όσα εβλεπε (και εγω δυσκολευομουν να θυμηθω ποτε ηταν τοσο μικρουλης) και ο Αναστασης ειχε σηκωσει κεραιες και ειχε μια συμπεριφορα πολύ περιεργη..Πήγε κοντα στην τηλεοραση και προσπαθουσε να δει περι τινος προκειται..Οταν βλέπει μωρο στην τηλεοραση χαίρεται αλλα επειδη αυτη τη φορα εβλεπε κι εμας, νομιζω ψιλοστραβωσε..:confused::confused:

Μετα πήρε τα παιχνιδακια του απο το σαλονι και μας ειπε "γω πάω μωματιο" (εγω πάω στο δωματιο)

Φυσικα βγαλαμε το dvd και τον ακολουθησαμε..ουφφφφ!!!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ Ηλιανα μου!!!

Μονό ξεφύσαωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω και απλά σε νιωθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω τρελααααααααααααααααααααααααααααααα μουτς φιλιααααααααααααααααααααααααα


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Αχ μωρε Πετρουλα αυτο με την υπομονη ξερεις ποσες φορες το εχω αναλογιστει??εγω νομιζω οτι ειναι η καθημερινοτητα που τα κανει ετσι...δε νομιζω δλδ, ειμαι σιγουρη !!

Εμενα ο δικος μου αν δε θελει να με ακουσει δε με ακουει με τιποτα δεν μπα να τσιριζω, ειτε μιλαω, ειτε οχι το ιδιο κανει.Μονο αν τον πιασω σε φαση ηρεμη και του εξηγησω κατι μονο τοοτε με υπακουει.Με τον πατερα του παλι ,ξεκινησε να κανει το ιδιο στις διακοπες που ειμασταν ολη μερα μαζι αλλά ευτυχως τον μαζεψε.Επεσε αρκετη τιμωρια ...και κανα δυο ξυλιτσες αλλα δε γινοταν αλλιως, φεροταν πολυ παραξενα και κακομαθημενα ωρες ωρες.Το καλο ειναι οτι, σε οτι τιμωρηθηκε δεν το ξαναεκανε...

Τωρα σε εσας θα ειναι λιγο πιο δυσκολο ισως μιας και θα παιξει και ζηλιτσα αλλα νομιζω μια χαρα θα τα βρουν με το μωρο .Θα δεις αν του δωσεις αξια οτι αυτος ειναι ο μεγαλος κτλ κτλ θα χαρει πολυ.Ο Γρηγορης με το μωρο του νονου του ηταν ολο αγαπες και λουλουδια..ξενο μωρο βεβαια...χαχα αλλά το ζουσε καθημερινα και τον αφηναμε να βοηθαει και καλα σε διαφορα.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Το κακο είναι ότι έχω ανχωθει για όλα και όταν το λέω στον άντρα μου νευριάζει μα λες και εισαι πρωτάρα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

από πού να αρχίσω από το πώς θα μείνει μονός 4 μέρες όσο θα είμαι νοσοκομείο ?:(

πως θα γεννήσω ?:(

Πως θα θηλάζω δυο παΐδια μαζί?:(

πόσο θα πονώ?:(

Αν ξααν παθωκαντινιασει τι κανω ?:(

Αν αν αν το ένα αν το άλλο

αν

Και εκείνος μου λέει αν ήταν οι μπάμιες κρουασάν

με έσκασες :?:???::?:???::?

και εγω βαζω τα κλάματα και ουφ ουφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχαχα οι αντρες ως συνηθως, στην κοσμαρα τους!!!!Ακου αν ηταν οι μπαμιες κρουασαν!!:D:D

Μην αγχωνεσαι Ηλιανα μου, ολα θα τα καταφερουμε κι αν δουμε οτι κτ δεν δουλεύει, θα το αλλαζουμε... (μονες μας αλληλοσυμπαραστεκομαστε..χαχαχα)

Ριτα τοσες μερες εκτος σπιτιου και προγραμματος αναμενομενο δεν ηταν και εκεινος να ξεφυγει λιγο??Τωρα αντε πάλι να μπειςσε ενα προγραμμα ε??Ισως τωρα με το σχολειο να προσγειωθει στην πραγματικοτητα..Καλη χρονια να εχει και πανω απ'όλα να ειναι καλά ολα τα παιδακια μας αυτο το χειμωνα, χωρις ιωσεις και αρρωστιες!!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

μωρε δε ξεφυγε λιγο...ξεφυγε πολυ σας λεω...μιλαμε δε ξερω τι να σας πρωτοπεριγραψω.Ηταν που ηταν απογινε...

Υγεια πανω απο ολα φετος σε ολα τα παιδακια μας και καλη προσαρμογη να εχουμε τα νεουδια...χαχα


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα οι αντρες ως συνηθως, στην κοσμαρα τους!!!!Ακου αν ηταν οι μπαμιες κρουασαν!!:D:D

Μην αγχωνεσαι Ηλιανα μου, ολα θα τα καταφερουμε κι αν δουμε οτι κτ δεν δουλεύει, θα το αλλαζουμε... (μονες μας αλλ

το ομονιμο τραγουδακι τραγουδαει ο γλυκουλησ μου αν ητανε η μπαμιεσ κρουασαν :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Δεν ξέρω πετρούλα μου εγώ μονό νιώθω έτσι οι όλες οι έγκυες που έχουν και ένα δίχρονο σπίτι ?

οι αγωνίες μου είναι πολύ περισοτερές από την προηγούμενη εγκυμοσύνη

προσπαθώ να χαλαρώσω να μην τα σκέπτομαι

αλά δύσκολο

κοιμάμαι ελάχιστα και όλο αυτά σκέπτομαι

καί ολο διάβαζε στο φόρουμ και σε βιβλία και άλλο τόσο αγχώνομαι

και όπου σταθώ όλο γιαυτα συζητάω με μανούλες που έχουν γέννηση δεύτερο πως έκανε και τι ?


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

μωρε δε ξεφυγε λιγο...ξεφυγε πολυ σας λεω...μιλαμε δε ξερω τι να σας πρωτοπεριγραψω.Ηταν που ηταν απογινε...

Υγεια πανω απο ολα φετος σε ολα τα παιδακια μας και καλη προσαρμογη να εχουμε τα νεουδια...χαχα

Αχ ποτέ ξεκινάτε εσείς παιδικό εμείς στης 2 Σεπτέμβριου θα τον πάω άλλη μια αγωνιά για εκεί πως θα προσαρμοστεί ο μικρούλης μου

Σήμερα τον άφησα στην απέναντι κοπέλα πρωτη φορα

που έχει δυο παιδάκια τον αποχαιρέτισα και του είπα ότι θα πάω σε μια δουλεία να παίξει και θα επιστρέψω να τον πάρω κάθισε πολύ πρόθημα και ομολογώ πως με εντυπωσίασε που όταν πήγα δεν έκλεγε :D:D:D

κωνκων ελπίζω να μπεις να μου πεις νεοτέρα

GiovannaXA χρωστώ ένα πμ συγγνώμη το στέλνω αμέσως θεά η κορακλα σου παρεμπίπτοντος

fotinipap αχ κλασική γιαγιά που αγαπάτε εγγονάκι της να είστε πάντα καλά και να προσφέρετε απλόχερα την αγάπη στα εγγόνια σας

joa άρχισαν οι κλοτσιές την νύφης μου άντε το κορίτσι μου

vickypap συλλυπητήρια για τον φίλο σου εύχομαι να είναι το τελευταίο δυσάρεστο που ακούς

arma καλή προσαρμογή να έχετε σιγα σιγα

SOULA33 περαστικά στην μαμά σου

κικο marina28 ΒΑΤΡΑΧΑΚΙ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Επιστρεψαμε και εμεις!! Και οχι μονο επιστρεψαμε αλλα ξεκινησα και δουλεια σημερα. Θελω να παω πισω στα παιδακια μου!!!!!!!!! Περασαμε πολυ ωραια.Πηγαμε στο εξοχικο μας και 10 μερες στο χωριο στα Γιαννενα. Ο Παναγιωτης στο χωριο καταενθουσιαστηκε. Η Μπεμπουλα το 15αυγουστο 1130 το βραδυ χορευε με τα κλαρινα και απο το πολυ χορο εκανε εμετο το γαλα που ειχε πιει. Ολοι τη χαζευαν που ηταν ξυπνια και χορευε !!!! Τα εχει τα ηπειρωτικα τα γονιδια. Κατα τα αλλα ξεφυγαμε και εμεις απο το προγραμμα μας αλλα μολις επιστρεψαμε το φτιαξαμε κατευθυαν μιας και ο μπαμπας μας τρεχει με το μαγαζι και ημασταν ολη μερα μονοι μας.

Απο τα δικα σας δεν εχω διαβασει και πολλα. Οι εγκυουλες τελεια με αρχηγο τη Πετρουλα που κοντευει. Με το καλο κοριτσια μου.

Δεν εχω καταλαβει τι επαθε η φιλη της Αλεξανδρας αλλα ευχομαι περαστικα γιατι κατι σοβαρο εχει συμβει. Σιγα σιγα θα σας προλαβω.

Πολλα φιλια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...