Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Fay_ είπε:

      Η πρώτη εμβρυομεταφορα! Σ ευχαριστώ πολυ! 

      Κορίτσι έκανες χοριακη ? 

      πρίν από 25 λεπτά , Angot είπε:

      της ειπα ότι ακριβώς ειπα και σε σας! τι να πω , ότι να ναι!  

      Τι να πω αφού το γράφει Κ μέσα στην σελίδα του gov . Μπορεί να ήταν καινούρια Κ να μην ήξερε 

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

α καλάαα.....

οτι να'ναι καταλαβα με το ανωστρωμα!!!

εγω δε θα της βάλω τιποτα τέτοιο....πειράζει??????

απλά θα της πάρω ένα κάλυμα αδιαβροχο βαμβακερό ωστε αν μην εχουμε ατυχηματα στο κόψιμο της βραδυνης πάνας...

ακόμα δεν αρχισα καν την εκπαίδευση για την ημερησια, έφτασα στη βραδυνη εγω!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

καλά φαίνονται αυτα που θες...

δεν ξέρω κιολας απο αυτά αλλά επειδη ξερω οτι εσυ την ψάχνεις γενικά είμαι σίγουρη πως θα είναι τα καλύτερα!;)

εμένα μαξιλάρι θα θέλει σιγουρα....αφού πολλές φορές μαζεύει την κουβερτα της και την κάνει μαξιλαρι....


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!

πωπω χάλια είμαι απο χθες....

το απόγευμα το πέρασα στο κρεβάτι....ζαλαδες και ταση για εμετό...(όχι δεν ειμαι έγκυος συμπι!:tongue:).

ήμουν ξαπλωμενη και έρχεται η Βαλ. και για να με....βοηθησει, σκαρφαλώνει πάνω μου, αρχίζει να κουνιέται και να λέει:

"κούνια μπέλα, του παπά τα νένια...":D:D:D

η Λενιώ μας που να είναι????


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερες!

ο δικος μου από βρεφακι κοιμαται με μαξιλαρακι. βοηθουσε να μην πνιγεται από τις γουλιες και στο μπουκωμα της μυτης. εμεις μαξιλαρια του πηραμε της grecostrom cashmere kids με latex... βεβαια πιο πολυ βολευεται με τα πουπουλενια τα δικα μας!:)

ανωστρωμα δεν εχουμε γιατι σκασαμε 350? για το στρωμα του οποτε οκ!

Link to comment
Share on other sites

καλημερες!

ο δικος μου από βρεφακι κοιμαται με μαξιλαρακι. βοηθουσε να μην πνιγεται από τις γουλιες και στο μπουκωμα της μυτης. εμεις μαξιλαρια του πηραμε της grecostrom cashmere kids με latex... βεβαια πιο πολυ βολευεται με τα πουπουλενια τα δικα μας!:)

ανωστρωμα δεν εχουμε γιατι σκασαμε 350? για το στρωμα του οποτε οκ!

ποιό στρωμα πήρατε συμπι μου???

το μαξιλαρι της γκρεκοτρομ είναι καλό?


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχθες κοιμηθηκε στο κρεβατι μας και μετα τον πηγα στο δικο του. στις 7 ξυπνησε ηπιε γαλα και μετα χωθηκε παλι στο κρεβατι μου μεχρι τις 8.30. το χθεσινο ηταν εκπληξη (το 7 το πρωι εννοω). κατα τα αλλα να ζηταει γαλα ή μαλλον καλυτερα ζηταει συντροφια. το γαλα ειναι προφαση :)

παω να κανω καμια δουλιτσα.... τα λεμε πιο μετα Σοφακι!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας τι κανετε? καλα οταν δεν μπαινω εγω σας πιανει η γλωσσοκοπανια......?εγω απεργουσα τηνΤεταρτη και χθες ειχε θεμα η συνδεση.......

Κατερινακι τι κανεις?χαρηκα πολυ που μπηκες και μας ειπες νεα σας.....

Τατι που εισαι εσυ καλε?Για το Ραφαελακι τι να πω.....σουπερ κοριτσι!!!

Βρε Μαρακι να σε ρωτησω...σχετικα με το γυναικολογικο σου θεμα...δεν σου ειπε οτι πρεπει να κανει θεραπεια και ο Αρης.....εμενα καθε φορα που παθαινα κατι σχετικο...παντα επερνε και ο Κωστας θεραπεια.

ααα και αυτο που σου ειπε ...δεν θυμαμαι ποια για το νερο και το γιαουρτι αληθευει...αλλα το γιαουρτι να ειναι προβειο γιατι το αγελαδινο τα μικροβια φουντωνουν περισσοτερο λογω καποιων συστατικων που περιεχεται μεσα στο γαλα.

Σοφακι τι σε επιασε να κανεις αυτη την εξεταση?εγω παντως αυτες τις μερες συλλεγω πληροφοριες για τον αυτισμο.....και νοημα δεν βγαζω....τι ειναι τελοσπαντων αυτο......

εμεις καλα....ο Ανδρεας με νευριαζει πολυ..... και ο Μαρινος θα κανει βαρυ χερι σαν τον παπουλη του...με εχει ταραξει στις μπουνιες......

αχ σας καταλαβαινω παντως που ειστε κατι ωρες στην τσιτα......ειναι που μας επηρεαζουν και ολα αυτα που γινονται γυρω μας.....υπομονη φιλεναδιτσες μου.......:|

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ελενάκι!!!

μα λέω κι εγω....που είναι το κορίτσι....

την εξεταση για την κυστικη έπρεπε όλες να την έχουμε κάνει....είναι πολύ σοβαρη....

για τον αυτισμο γιατί το ψάχνεις καλέ?

είναι περιεργο θέμα....

πάντως υπάρχουν κάποιες ενδείξεις που οδηγουν στο να το ψάξει κανεις παραπάνω...όπως επίσης υπάρχουν και διαφορες μορφες και στάδια...

το βασικό νομίζω που παίζει με αυτό το θέμα ειναι οτι τα άτομα με αυτισμό έχουν δυσκολία στην εκμάθηση γλώσσας και στις διαπροσωπικές σχεσεις... νομιζω οτι δεν κάνουν οπτικη επαφη και διαφορα άλλα...

αν το ψάξεις λίγο στο google θα βρεις πολλες λεπτομερειες....

εχεις κανενα γνωστο με θέμα?

συμφωνω για αυτό που λες στη συμπι....κι εγω κάποια στιγμη που ειχα μυκητες μου εδωσε χάπια και για τον άντρα μου ο γιατρός...μια 3ημερη αγωγη αν θυμαμαι καλά...

βρε το Μαρινούλη....μπουνίτσες στη μαμά??

το εχω ξαναπει πολλές φορες....ρισπεκτ που έχεις 3 και ξαναρισπέκτ που σκέφτεσαι και το 4ο!!!!!! ηρωίδα!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!!

συμπι μπορεί να είχες μυκητες και να τον κόλλησες πριν το αντιληφθείς κι εσυ....και οι άντρες δεν έχουν συμπτωματα...γιαυτό γινεται και η αγωγη και σε εκείνους....

πωπω χθες βγηκαμε βολτίτσα και πήραμε μαζί την ανιψιά την κακομαθημένη....πτωμα γυρισα....έπρεπε να έχω συνεχως το νου μου μη σπρωξει,χτυπησει τη Βαλ....όλο έκανε επίτηδες πράγματα για να την εκνευρίζει...το καλό είναι οτι σε αντίθεση με τους γονείς της που για να τους ακούσει την αρχιζουν στα....κοσμητικά και στη χειροδικια, με μένα αρκεί ένα βλέμμα....μόλις την κοιτάξω με το "κατάλληλο" βλέμμα συμμαζευεται...:rolleyes:

στη βόλτα μας λοιπόν στον πεζόδρομο, το μουσικό σχολείο είχε στησει όργανα και έκαναν μινι συναυλία...καλά η Βαλ ενθουσιάστηκε!!! δεν μπορούσα να την ξεκολλήσω!!!

όλο χόρευε....καλά να τη δειτε να χορευει το Φοβάμαι των Μπλε που ειναι αργο κομμάτι...αργό κουνημα και η Βαλ!!!

και μετα ειχε έρθει διπλα της ένα παιδι με το σκύλο του και φωναζε στο σκυλο:

"έλα κύλο!!! ωπα ωπα!!!"

χαχαχαχαχαχαχα!!!!!

πρεπει να της πάρω επειγόντως υπνοσακο!!!

δε μπορω να κάνω όλη τη νυχτα δρομολογια να την σκεπάζω!!!

μα να έχω παιδι που κοιμαται σερι 11-12ωρο και να αναγκάζομαι να πηγαινοέρχομαι όλη τη νυχτα επειδη ξεσκεπάζεται?????

πάω να βρασω πατζαρια!!!

ωραιος επίλογος ε???????


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!

παει καιρος που εχω να γραψω ε?

καταρχην να πω οτι χαρηκα πολυ που ακουσα να απο την Κατερινα !!!!Μπραβο βρε κατερινακι!!!Ολα καλα ε?

τα δικα μας νεα ειναι οτι ο μικρος δυστυχως αρρωστησε ξανα!!!!!!!!!!!!αυτη τη φορα εκανε πυρετο!!!χθες τυχαια το ανακαλυψαμε χωρις κανενα αλλο συμπτωμα ειχε πυρετο 38.7!!!!παλι στην απομονωση οπως καταλαβαινεται την βγαλαμε....απο τοτε βεβαια δεν ξαναεκανε πυρετο!!!εμεις συνεχιζουμε βεβαια να τους εχουμε σε διαφορετικους οροφους μεχρι να δουμε τι ηταν και αυτο παλι....Τι να πω....δεν καταλαβαινω απο που την αρπαζει...εχουμε να αρρωστησουμε τοσο καιρο και μο φαινεται απιστευτο που τα κανουμε ολα μαζεμενα!!!!!!

Πηγαμε χθες στη γιατρο την λυδια!!!!!Ολα καλα...Μαλλον παραπανω απο καλα θα ελεγα!!!ειναι μια χαρα και εβαλε 1 ολοοκληρο κιλο μεσα σε 16 μερες!!!!!Το πιστευετε?τωρα ειναι 4190!!!! οσο γεννηθηκε ο θοδωρακης.......Αυτο και αν ειναι απιστευτο...Μου ειπε οτι δεν χρειαζεται να την δει σις 40 μερες και παμε λοιπον αν ολα πανε καλα 2 μηνων για το πρωτο μας εμβολιο!!!!

Αυτα τα νεα μας!!!!Μαρακι και εγω ουρολοιλωξη εχω παθει αρκετες φορες θα ελεγα!!!!μυκητες για να μην βγαλω πλακωνομουν στα γιαουρτια τα προβεια βεβαια οπως λεει και η Ελενη!!!!γενικα οταν περνεις αντιβιωση το γιαουρτι ειναι must!!!!Αντε περαστικα σου!!!

Ελενιτσα γιατι ψαχνεις για τον αυτισμο καλε?ΤΑ διαβαζα και εγω οταν ειχα τον οδωρακη και φρικαρα!!!!Αστα καλυτερα αν δεν σε απασχολουν αμεσα!!!!θα φρικαρεις χωρις λογω.....

ΠΑω να κανω ενα μπανιο και να περιποιηθω λιγο τον εαυτο μου που τον εχω παρατησει ....Αν με αφησει βεβαια η μικρη ε?

ΚΑληνυτχα σας!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλημερα σας από μια ταλαιπωρημενη!

το τι περασα αυτο το ΣΚ να παει και να μη γυρισει! κοριτσια μιλαμε για φαγουρα απιστευτη. το τι χαπια πηρα το τι υποθετα δεν λεγαεται και η φαγουρα εκει η ρουφ@@@.... κατεληξα οτι μαλλον εχω θεμα με τα υποθετα ντακταριν. πηρα το θειο μου τον γυναικολογο μου αλλαξε τα κ@λ@υποθετα και βρηκα την υγεια μου! συγγνωμη που βριζω αλλα δεν την παλευω... πολύ ταλαιπωρηθηκα. δεν ειχα διαθεση για τιποτα αλλα και πως να εχω που εμενα τα βραδυα αγρυπνη; κολαση!

κατα τα αλλα καλα ειμαστε, ο μικρος εχει μυξες εδω και καμια βδομαδα που δεν λενε να φυγουν αλλα δεν βαριεστε. τα λιγοτερα ειναι αυτα!

Ζωη μου πολύ χαρηκα που διαβασα νεα σου. η μπουμπου ειναι τελεια... τι παιδια κανεις βρε μανα εσυ; τουρμπο και παντα πρωτοπορα! την βλεπω τη Λυδια να ακολουθει κατα ποδας τον Τεο μας!!!!!

οι αλλες φιλεναδες πως ειστε;

Link to comment
Share on other sites

bonjour!!!!!τι κανετε?αχ εγω το σ/κ ξεθεωθηκα στο καθαρισμα.....ευτυχως ελειπε ο Ανδρεας...πηγα και την Ευη στην γιαγια της και ειχα μονο το θηριακι μου.....

Καλα Σοφια.....η κορη σου ειναι ολα τα λεφτα...προσπαθω να το φτιαξω ως εικονα αυτα που λες οτι κανει.......πεθαινω!!!!!"ελα κυλο".....

Ζωιτσα μπραβο στο κοριτσι σου...ειναι ωραιο να βλεπεις να μεγαλωνει το παιδακι σου και να μην σε ταλαιπωρει......ο Θοδωρακος τι επαθε?εκτος απο τον λιγο πυρετουλη δεν εχει κατι αλλο?ισως ειναι ιωση......μπορει να τον κολλησε καποιος αλλος.τον βγαζετε εξω? περαστικα του....

Μαρακι σε καταλαβαινω απολυτα .....τα εχω παθει αρκετες φορες.Οντως εχει απιστευτη φαγουρα....αντε να περασει γρηγορα....και φαει γιαουρτια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

τι κάνετε????

εμεις αν εξαιρεσετε μια περιπέτεια που είχαμε το Σαββατο το βραδυ καλά ειμαστε....

πηγε ο άντρας μου για φαγητό με τους συνεργάτες του...γυρνάει κατα τις 12:30 τούμπανο πρησμένος!!!

σπυριά σε όλο το σωμα και το πρόσωπο παραμορφωμένο!!!!

αλλεργικό σοκ!!!

παίρνει το γαμπρό του τηλ και πάνε στο νοσοκομείο...του λένε ευτυχως που ήρθες....στο τσακ προλαβαμε...

3:30 ήρθε σπίτι...ευτυχως του έβαλαν ορο κορτιζόνη....

τεσπα...όλα καλά...

τωρα το πρωι πήγαμε τη Βαλ. για εξετάσεις αίματος....κυρία το κοριτσι μου!!!

ένα ιιι έκανε όταν της έβαλαν τη βελόνα και μετα τους τραγουδουσε το μια ωραια πεταλούδα!!!

Ελενάκι φτιάξε την εξης εικόνα με τη Βαλ:

πάμε χθες για καφε....καθόμαστε έξω...την παίρνουν τη Βαλ. μέσα στο μαγαζί η σερβιτόρα με την κοπέλα που φτιάχνει καφέδες...

κάποια στιγμη γυρνάω να δω τι κάνει η Βαλ. και τι βλέπω????????????

η Βαλ. πάνω στη μπάρα όρθια να χορεύει και οι κοπελες να της βάζουν σφηνάκια με χυμό!!!!!!!!!!!!

Ζωίτσα αστέρι η μπουμπού!!!!!

1 κιλό σε 16 μέρες????????????????

ουάου!!!! που λέει και η Βαλ!!!

ελπίζω ο Τεό να είναι καλά!!!

σύμπι σε καταλαβαίνω....πολύ σπαστικη η φαγούρα....

θα περάσει που θα πάει....

ειμαι πολύ χαρούμενη!!!

την Τετάρτη θα πάω για 5 μερες να μεινω στην αδερφη μου με τη Βαλ!!!!

μου χρειαζετααι λίγο να ξεφυγω!!!

εχω αφησει και μια λίστα δουλειές που πρέπει να γίνουν όσο λείπουμε στον άντρα μου!!!!

χαχαχαχαχαχαχα!!!!!

βαψίματα, ραφια και δε συμμαζευεται!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...