Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

Φάγαμε το σπανακορυζάκι μας εγώ και τα τελώνια μου, ο σύζυξ θα φάει μακαρονάδα από χτες!!χιχιχι....ας έτρωγε σπανακόρυζο!!!

πολύ πλάκα έχουν τα ζιζάνια μας!! εμένα τα λένε και μεταξύ τους, τώρα πήγαν μόνοι στο παιδικό και μιλάνε μεταξύ τους!! δε μπορώ λιώνω!!! jas και μένα τρίζουν πράγματα στο πάτωμα, είτε παιχνίδια είτε κατσαρολικά όταν είμαστε κουζίναα.

Από θέματα ασφάλειας εγώ μπρίζες και ντουλάπια με απορρυπαντικά έχω αποκλείσει. Τον υπολογιστή δε ξέρω πως να τον αποκλείσω γιατί τον έχουμε στο σαλόνι και ο φόβος μου ο μεγάλος είναι η κουζίνα, όταν μαγειρεύω ειδικά. Και γω σαν την witch τα μωρά έχουν πρόσβαση παντού (εκτός μπαλκονιών) και συνήθως με ακολουθούν κατα πόδας.

Nufakiα περαστικά σας!

εμείς θα πάμε πακέτο Κουφονήσια αρχες Οκτωβρη!!


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ε, καλο αν ξυπνανε τετοια ωρα..

τα νουφακια κοιμουνται 9μιση κ ξυπνανε 7μιση, οποτε δε το λες ξυπνημα διακοπων αυτο.

κ εγω (σε αντιθεση με τον καλο μου) ημουν παντα του πρωινου ξυπνηματος, απο μονη μου γυρω στις 7, ειχα δεν ειχα δουλεια..αλλα τωρα δε θελω!περιεργο, αλλα θελω να ξυπναω πιο αργα τωρα που δεν μπορω πια!

ρε συ, παντως δεν ειναι υπεροχη αυτη τους η φαση?

καθε μερα κατι καινουργιο! μια καινουργια ανακαλυψη, μια καινουργια κατακτηση..

οκ, πολυ κουραστικο για μας, αλλα τοσο υπεροχο συναμα!

επισης δηλωνω οτι καποια μερα θα τους αφησω μελανιες απ το ζουληγμα κ τα φιλια..νιωθω οτι δε μπορω να τα χορτασω!

κοιταζω τις παλιες φωτογραφιες κ δε μπορω να το πιστεψω ποτε μεγαλωσαν τοσο..εκεινο το αδειανο μωρουδιστικο βλεμμα εχει αντικατασταθει απ το δικο τους ξεχωριστο γεματο συναισθηματα(πιστευω)πια βλεμμα..


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites

αχ και παλι αχ nufi απο ευτυχια!!!θελω να τους τσιμπησω τα μπουτακια απο την χαρα μου!!!

βεβαια ασφαλισμενες οι πριζες.στο μπαλκονι ακομη δεν μπορουν να κανουν κατι επικινδυνο αλλα παντα δεν υπαρχει τιποτα κοντα στα καγκελα μην τυχον και βρουν τροπο να σκαρφαλωσουν.εχω παρει ολα τα αντικειμενα που μπορει να χτυπησουν απο τα ντουλαπια και τα συρταρια που φτανουν και παιζουν με την ησυχια τους.εχει πλακα οταν βρισκω ακυρα πραγματα μεσα οταν κανω δουλειες!


age.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κουφονησια!!!τι καλα!!!

jas φανταζομαι οτι κρατανε στο χερι πραγματα και μπουσουλανε σερνοντας το?!!!αυτος ο ηχος ειναι πραγματι ανατριχιαστικος!!!το πιο γελοιο που κραταει ο μικρος ειναι ενα ψευτικο ματι!!!(απο τα δικα μου παιχνιδια ειναι.....κι εχω πολλα......ντροπη αλλα εχω!!!)


age.png
Link to comment
Share on other sites

αχ και παλι αχ nufi απο ευτυχια!!!θελω να τους τσιμπησω τα μπουτακια απο την χαρα μου!!!

βεβαια ασφαλισμενες οι πριζες.στο μπαλκονι ακομη δεν μπορουν να κανουν κατι επικινδυνο αλλα παντα δεν υπαρχει τιποτα κοντα στα καγκελα μην τυχον και βρουν τροπο να σκαρφαλωσουν.εχω παρει ολα τα αντικειμενα που μπορει να χτυπησουν απο τα ντουλαπια και τα συρταρια που φτανουν και παιζουν με την ησυχια τους.εχει πλακα οταν βρισκω ακυρα πραγματα μεσα οταν κανω δουλειες!

πχ ενα σακουλακι φακες στο συρταρι με τα στρινγκ....:shock:


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites

κουφονησια!!!τι καλα!!!

jas φανταζομαι οτι κρατανε στο χερι πραγματα και μπουσουλανε σερνοντας το?!!!αυτος ο ηχος ειναι πραγματι ανατριχιαστικος!!!το πιο γελοιο που κραταει ο μικρος ειναι ενα ψευτικο ματι!!!(απο τα δικα μου παιχνιδια ειναι.....κι εχω πολλα......ντροπη αλλα εχω!!!)

πωπω...ταιριαζει πολυ η εικονα αυτη στο σκηνικο σας-σπιτι καστρο!!

adams family!:tongue:


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites

Χα χα χα διαβάζω τι κάνουν τα μικρά σας και γελάω....

Να πω την αλήθεια, ο Κοσμάκης λέει πολλά και συνεννοείται καπως, ο Bill βαριέται περισσότερο να μιλήσει. Πχ όταν πιάνω ρούχα να τους ντύσω, ο Κοσμάς ρωτάει: τάταααα??? Με απορημένο ύφος και μόλις του πω ναι, γυρνάει κοιτάει τον αδερφό του και του λέει...τάτα, τάτα!!!!!

Άλλες λέξεις που λεει ο Κοσμάς και κάποιες από αυτές και ο Bill (τα γράφω να τα θυμάμαι όταν μεγαλώσουν):

τάτα, μαμου, τάτω (κάτω), μπαμπά, μαμά, γιαγιά, παππού, ία (θεία), νονό (νονός), no no no, κακό, κακά (τα γνωστά), πάπα, τζα, μπα ή μπάμπα (μπάλα), κότο (μπισκότο), μπούμπου (χτύπημα), γειά (χαιρετισμός), βαβ (γαβ, το σκυλάκι), τουτού (αυτοκίνητο), νάνι, ακια (μπουτάκια)...

Ξέχασα τι άλλο. Αυτά τα λένε συνειδητά, γιατί λένε και κάτι άλλα ακαταλαβίστικα και κάτι άλλα που συνεννοούνται μεταξύ τους :)


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

κουφονησια!!!τι καλα!!!

jas φανταζομαι οτι κρατανε στο χερι πραγματα και μπουσουλανε σερνοντας το?!!!αυτος ο ηχος ειναι πραγματι ανατριχιαστικος!!!το πιο γελοιο που κραταει ο μικρος ειναι ενα ψευτικο ματι!!!(απο τα δικα μου παιχνιδια ειναι.....κι εχω πολλα......ντροπη αλλα εχω!!!)

Ακριβώς όπως τα λες...


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και το άλλο δεν σας το είπα, έπαθα και ουρολοίμωξη (βγήκε σήμερα το αποτέλεσμα) και έτσι πάλι χάνουμε μπάνια γμτ... Να είσαι δίπλα στην θάλασσα και να μην μπορείς να πας...

Ζήτημα να κάναμε 10 μπάνια. Μια με το διάστρεμμα, μια με τις ιώσεις, μια με τον κωλόκαιρο, μια με τις τσούχτρες, μια με την ουρολοίμωξη..... χάλια φέτος, χάλια... :(


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

ωωωωωω...περαστικα jasminio...μα, τι ατυχιες πια.

αυτη η μασκα που λες τι ειναι? δε τη χρειαστηκαν ως τωρα..

μονο οτριζαλιν εχουμε κανει σε συναχακι καποια στιγμη.

Μάσκα aerolin και flixodite spray!


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ παλι!!!δεν με πειραζει ο γιατρος να ειναι δημοσιος η ιδιωτικος ουτε που ειναι το ιατρειο!!!μενω αθηνα!!οτι περιοχη κ να ειναι με βολευει αρκει να ειναι καλος!!εννοειται βεβαια οτι θα παρω δυο τρεις γνωμες κ μετα θα αποφασισω αν κ ηδη νιωθω αρκετη ανασφαλεια με τους γιατρους!!!

σας ευχαριστω!


line_line_typew3_beg_d_typew11_time_1208577600_text_e5e9ece1f3f4e520e1f1f1e1e2f9ede9e1f3ece5edefe9.gif
Link to comment
Share on other sites

ρε jas εσυ ξεπερνας κι εμενα πια!!!για ονομα!!!περαστικα σου!!!

nufi τωρα που το ειπες συνειδητοποιησα την εικονα που λες!!!τοτε να του δωσω και τα αλλα μου παιχνιδια!!!ιστους αραχνης που φωσφωριζουν και τετοια!!!απο το αμστερνταμ μανταμ τισο τα εχω παρει αυτα τα ανατριχιαστικα!!!

ακου φακες!!!!:P:p:p


age.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...