Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Μου κόπηκαν τα ποδια...

Ειρήνη μου πόσο σε σκέφτομαι και πόσο σε καταλαβαίνω δεν ξέρεις.......

Τώρα δεν θα σου πω τίποτα άλλο τα υπόλοιπα όταν με το καλό ξαναπροσπαθήσεις...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ντανιελα, Αναστασια και Ζεττακι η καθε προσπαθεια ειναι διαφορετικη! Προχωραμε!!! Δε σημαινει τιποτα οτι ξεκινησαμε στραβα που λεει η Ντανιελα...

Ο καθε οργανισμος ειναι αλλο, αλλη διεγερση κανει η καθεμια, αλλα φαρμακα...

Εγω ειμαι αισιοδοξη!!!

Το ειρηνακι μας ειναι λογικο παιδι...σιγουρα θα εχει στεναχωρεθει πολυ αλλα θα τα βαλει κατω, θα τα σκεφτει λογικα οτι στατιστικα αυτο μπορει να συμβει και θα προχωρησει στην επομενη προσπαθεια της οταν θα νιωσει ετοιμη!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Me ti psihologia na ksekinisw vre Nantiaki mou ??!!!

Ksekinisame poli xalia ... Ti na pw ...

Κοριτσάκι μου κάθε προσπάθεια είναι διαφορετική.Αντιλαμβάνομαι απόλυτα πόσο μπορεί να επηρεάστηκες από τα άσχημα νέα,αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα επαναληφθεί η γκαντεμιά.Άλλη προσπάθεια κάνεις εσύ,άλλη η Ειρήνη,άλλη η Αναστασία,άλλη η Ζέττα,άλλη η Ανίτα κλπ. και με άλλα προβλήματα.Μπορεί να μην ξεκινήσαμε καλά,αλλά αυτό δεν σημαίνει τίποτα.Εγώ ελπίζω και προσεύχομαι ότι η συνέχεια για τις υπόλοιπες θα είναι καλύτερη!!!Think positive baby!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ντανιελα, Αναστασια και Ζεττακι η καθε προσπαθεια ειναι διαφορετικη! Προχωραμε!!! Δε σημαινει τιποτα οτι ξεκινησαμε στραβα που λεει η Ντανιελα...

Ο καθε οργανισμος ειναι αλλο, αλλη διεγερση κανει η καθεμια, αλλα φαρμακα...

Εγω ειμαι αισιοδοξη!!!

Το ειρηνακι μας ειναι λογικο παιδι...σιγουρα θα εχει στεναχωρεθει πολυ αλλα θα τα βαλει κατω, θα τα σκεφτει λογικα οτι στατιστικα αυτο μπορει να συμβει και θα προχωρησει στην επομενη προσπαθεια της οταν θα νιωσει ετοιμη!

Συμφωνώ απόλυτα!!!!

Αλλά θα ήθελα να είσαι αισιόδοξη και για τον εαυτό σου διδυμάκι μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τί έγινε ρε παιδιά:?::?::?::?:

ΟΧΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!!! ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!:-(:sad::-(:sad::-(:sad::-(

Ειρηνάκι μου γλυκό κρίμα!!!!

Πηγαινε στο γιατρό σου να δούμε τι έγινε και όσο μπορείς μην στενοχωριέσαι... μην το βάζεις κάτω..προσπαθούμε και δεν απελπιζομαστε.

Σου στέλνω την αγάπη μου και τα φιλιά μου.

Link to comment
Share on other sites

Ντανιελα, Αναστασια και Ζεττακι η καθε προσπαθεια ειναι διαφορετικη! Προχωραμε!!! Δε σημαινει τιποτα οτι ξεκινησαμε στραβα που λεει η Ντανιελα...

Ο καθε οργανισμος ειναι αλλο, αλλη διεγερση κανει η καθεμια, αλλα φαρμακα...

Εγω ειμαι αισιοδοξη!!!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ 1000%.

Αλλά να μην τα λές μονο στους άλλους ,να τα λές και στον εαυτό σου....ομορφούλα μου!!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα!!!!

Αλλά θα ήθελα να είσαι αισιόδοξη και για τον εαυτό σου διδυμάκι μου!!!!

Κοριτσάκι μου κάθε προσπάθεια είναι διαφορετική.Αντιλαμβάνομαι απόλυτα πόσο μπορεί να επηρεάστηκες από τα άσχημα νέα,αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα επαναληφθεί η γκαντεμιά.Άλλη προσπάθεια κάνεις εσύ,άλλη η Ειρήνη,άλλη η Αναστασία,άλλη η Ζέττα,άλλη η Ανίτα κλπ. και με άλλα προβλήματα.Μπορεί να μην ξεκινήσαμε καλά,αλλά αυτό δεν σημαίνει τίποτα.Εγώ ελπίζω και προσεύχομαι ότι η συνέχεια για τις υπόλοιπες θα είναι καλύτερη!!!Think positive baby!!!!

Kαλα λεω εγω οτι εσυ και η Αθανασια ειστε οι καλύτερες ψυχουλες!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ 1000%.

Αλλά να μην τα λές μονο στους άλλους ,να τα λές και στον εαυτό σου....ομορφούλα μου!!

Αθανασουλα τελικα ισχυει το 4+4 και αν δεν παρεις μεσα σε 1 χρονο τα φαρμακα κανεις ανανεωση...Αυτο δε μας ειπαν τα κοριτσια μας?

Αρα περνα κανονικα την επιτροπη ομορφια μου να εχεις τα φαρμακα σου ετοιμα και βλεπουμε ;) που ξερεις....;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Απλά δεν το πιστεύω....

Ρηνιώ μου γλυκό λυπάμαι πολυ.... δεν εχω κατι αλλο να σου πω.... πολυ κριμα.... να ξερεις οτι εμεις ειμαστε εδω για σενα οτι χρειαστεις...

σου στελνω ενα μεγαλο φιλι...

μην μου στεναχωριεσαι.... δεν πρεπει να το βαζουμε κατω..

και εσυ Ανιτακι μου που σε ακουσα στεναχωρημενο ολα καλα θα πανε...2 θα γονιμοποιοηθουν και 2 θα σου μεταφερουνε.... τα διδυμοτρελοανιτακια!!!!

φιλια σε ολες

ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΕΣΜΕΝΟ ΗΘΙΚΟ..... ΚΑΘΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΚΥΚΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

εχω gonal που ληγει 11/2013....ποια τη θελει?????

Μου τις εδωσαν τον γεναρη του 2013 :rolleyes::rolleyes::rolleyes:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

είμαι πάρα πολύ νευριασμένη....γιατί να συμβαίνει αυτό...δεν μπορώ να το καταλάβω...

ειρηνάκι μου...λυπάμαι...δεν ξέρω τι άλλο να σου πω...λυπάμαι.......

Να σου πω κάτι ρε Μορφάκι???Και εγώ αυτή τη στιγμή δεν νιώθω μόνο στεναχώρια,αλλά και θυμό.Πολύ θυμό!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλα λεω εγω οτι εσυ και η Αθανασια ειστε οι καλύτερες ψυχουλες!!!

Αχ ρε διδυμάκι μου να ήξερες πόσο θέλω να πετύχεις.Και εσύ και όλες μας!!!!

Έχουμε κορίτσια σε προσπάθεια και δεν πρέπει να πέσουμε,μην το ξεχνάμε αυτό.Το λέω για να το ακούσω πρώτη εγώ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...