Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Ααααα η ασχετοσυνη μου με την τηλεοραση διαφαινεται... μμμ... χανω όμως και τα αξιολογα ετσι.

και γω μαζι σου. αλλα την στυλη την ηξερα. Και οτι υπηρχε αντιστοιχη σειρα. Την αλλη τη σειρα που ειπε η κουμπαρα μου, ουτε που την εχω ακουσει.

Μαριλενα, δε μιλα ςγια την δική μας Μυρτω, ε_:tongue::mrgreen:

Εγω δουλιτσα, αν και παρασκευη!

Εμενα παλι ενα διαστημα, τα νυχια απο τα ποδοα μου τριβοταν απιστευτα. βεβαια απηχα κ απο το ταχινι... χμμμ να κλεισω απο τωρα αναπηρικο;

Ο ΑΝτρικος χελι;; Σουπερ!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρε κόρες εγώ ήρθα το 2005 από ιταλία, δικαιούμαι να μην έχω διαβάσει - δει - ενημερωθεί για τπτ... (δικαιολογια που θα την έχω για τα επόμενα 50 χρόνια...)

Οσο για το λαβ στορυ εγώ κατάλαβα ότι η Μυρτώ και ο Μάρκος χμμμμμ, έ;;;;

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μαιστα μάιστα!


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

Βρε κόρες εγώ ήρθα το 2005 από ιταλία, δικαιούμαι να μην έχω διαβάσει - δει - ενημερωθεί για τπτ... (δικαιολογια που θα την έχω για τα επόμενα 50 χρόνια...)

Οσο για το λαβ στορυ εγώ κατάλαβα ότι η Μυρτώ και ο Μάρκος χμμμμμ, έ;;;;

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μαιστα μάιστα!

και εγώ τότε ήρθα από Αγγλία οπότε δεν δικαιολογείσαι!! :tongue::tongue::tongue: καλα τώρα με τα μωρά αλλά πριν και ιδίως στις αναγκαστικές ξάπλες της εγκυμοσύνης ήμουν πολυ tv fan.

Link to comment
Share on other sites

Πόσα χρόνια ήσουν στην Άγγλία τζενάκο;

Γιατί εγώ 13 χρόνια μετά που ξαναγύρισα βρήκα μια άλλη Αθήνα - Ελλάδα...


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

Πόσα χρόνια ήσουν στην Άγγλία τζενάκο;

Γιατί εγώ 13 χρόνια μετά που ξαναγύρισα βρήκα μια άλλη Αθήνα - Ελλάδα...

13???!!!ααα εσύ ήσουν πολύ! όχι εγώ δεν άντεξα τόσο έξω (δυστυχώς)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχαχα, γειά σου ρε Μαριλένα με τις inside πληροφορίες!!!

Για να δείτε πόσο μικρός είναι ο κόσμος, εμένα η μαμά μου ήταν φίλη με το μπαμπά της άλλης Μυρτώς και πρέπει να σας πω ότι την μισούσα γιατί ''πως τολμούσε να έχει το ίδιο όνομα με μένα''!!!!!

Έχω ένα επεισόδιο από τα ''υπέροχα πλάσματα'' που μιλάει για τις ''χαρές'' της μητρότητας αλλά δεν σας το βάζω γιατί εδώ είμαστε στο πάρεντς, χελόου!!!!


 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα επεισόδιο από τα ''υπέροχα πλάσματα'' που μιλάει για τις ''χαρές'' της μητρότητας αλλά δεν σας το βάζω γιατί εδώ είμαστε στο πάρεντς, χελόου!!!!

χαχαχα το θυμάμαι!!! ήμουν και έγκυος!!! σουπερ ήταν με είχε φτιάξει!:D

Link to comment
Share on other sites

καταλαβες τωρα; αφησα την ελληνική τηλεόραση στους 10 μικρούς μήτσους...

Ας μιλήσουμε λοιπόν για το φιναλε του λοστ!!!!

ΝΤΙΕΣ μην διαβάσεις παρακάτω...

Λοιπον δλδ ήταν όλοι νεκροί από την πρώτη στιγμή που πέσανε; αυτό μας λέει;

και το τελος στο νησί που φεύγουν πετώντας; τι έγινε; όλοι πεθαμένοι;

μπα εγώ δεν κατάλαβα τπτ....


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

Ο Καρπετόπουλος λέει ότι δεν ήταν νεκροί απλα μας δείχνει ένα άλλοι σύμπαν κάτι σαν μεταβατικο μεταξυ ζωης και θανάτου, νιρβάνα κατάσταση κλπ...αν θέλεις σου στέλνω τις ραδιοφωνικές εκπομπές που τα αναλύουν...είναι κάτι ΜΒ.

Link to comment
Share on other sites

Μμμ αυτό στην ιστορία στο νησί!

και στην "άλλη" διάσταση, που είδαμε στην τελευταία σεζόν, που ήταν σαν να μην είχε γίνει το ατύχημα; που όλοι θυμήθηκαν;


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


hello!

εγώ με το τέλος του λοστ αρχικά ξενέρωσα, αλλά μετά μου έστειλε η Ρόζυ το λινκ με την ανάλυση του Καρπετόπουλου και κατάλαβα αρκετά πράγματα που μου είχαν διαφύγει, κυρίως συμβολισμούς.

Ελίζα δεν το πιστεύω! Μπράβο το Σοφάκι που κοιμήθηκε τόσο καλά!

Να ρωτήσω όσες έχουν ΤΣΜΕΔΕ, πρέπει να πάρω κάποιο συνταγολόγιο για να γράφουν οι γιατροί πλέον εκεί τα φάρμακα; Ξέρετε κάτι σχετικό;

Link to comment
Share on other sites

Μμμ αυτό στην ιστορία στο νησί!

και στην "άλλη" διάσταση, που είδαμε στην τελευταία σεζόν, που ήταν σαν να μην είχε γίνει το ατύχημα; που όλοι θυμήθηκαν;

εκεί αν κατάλαβα καλά είναι η πραγματική ζωή τους

πρέπει να ξανακουσω καρπετόπουλο ομως γιατι και εγω τα ξέχασα κιόλας...

Palladin έχω εγώ ΤΣΜΕΔΕ και ναι πρέπει να βγαλεις συνταγολόγιο για να στα γραφουν εκει οι γιατροι τα φάρμακα και με αυτο θα τα παίρνεις από το φαρμακειο.

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑ παραλίγο να διαβάσω για το λοστ, ενώ δεν το έχω δει ακόμα!! (τώρα βλέπω desperate housewives, και ομολογώ ότι είναι αρκετά καλούλης κύκλος η 6η σαιζόν).

Λοιπόν, κάθε που θέλετε να γράψετε για το λοστ, θα ακολουθείτε την εξής μέθοδο:

**προσοχή, spoiler για Lost**

text

**τέλος spoiler**

γράφουμε δηλ. το κείμενο με άσπρα γράμματα, οπότε, για να το δει ο άλλος, θα πρέπει να μαρκάρει με το ποντίκι τις γραμμές ανάμεσα στα **.


ZIPWp2.pngCCPvp3.png
Link to comment
Share on other sites

Palladin έχω εγώ ΤΣΜΕΔΕ και ναι πρέπει να βγαλεις συνταγολόγιο για να στα γραφουν εκει οι γιατροι τα φάρμακα και με αυτο θα τα παίρνεις από το φαρμακειο.

αχά, και πώς το παίρνω;

Πάω στο ΤΣΜΕΔΕ με το βιβλιάριο και μου το δίνουν με συνοπτικές διαδικασίες, ή χρειάζονται τίποτα δικαιολογητικα και ταλαιπωρία; Ρωτάω εσάς γιατί τα τηλ. δεν τα σηκώνουν:roll:

Λοιπόν, κάθε που θέλετε να γράψετε για το λοστ, θα ακολουθείτε την εξής μέθοδο:

**προσοχή, spoiler για Lost**

text

**τέλος spoiler**

γράφουμε δηλ. το κείμενο με άσπρα γράμματα, οπότε, για να το δει ο άλλος, θα πρέπει να μαρκάρει με το ποντίκι τις γραμμές ανάμεσα στα **.

καλά, ντου, είσαι και πολύ χακερόνι:P

Link to comment
Share on other sites

ΤΣΜΕΔΕ και χωρίς ταλαιπωρία μην το περιμένεις...εκτός αν δεν πας στο κεντρικό στο Σύνταγμα...πριν λιγες μέρες έφαγα εκεί 5 ώρες! Κόντεψα να πέσω κάτω....

Πας με βιβλιάριο αλλά δεν θυμάμαι τι άλλο θέλει...δεν τα γράφει τα δικαιολογητικά στο www.tsmede.gr ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...