Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

ανωμαλη εκφυση δεξιας υποκλειδιου αρτηριας ...


joannako

Recommended Posts

καλημερα σε ολα τα κοριτσια ..μανουλες και μη.

Ειμαι η joannako και ειμα 24 χρονων.Θελω να μοιραστω μαζι σας ενα θεμα που με τρωει εδω και λιγο καιρο.

Λοιπον... περιμενω το κοριτσακι μου ,το οποιο σε ολους τους υπερηχους μου ελεγε ο γιατρος που μου ειπε να παω ο γιατρος μου οτι ειναι υπεροχο και μια χαρα απο υγεια . σε λιγες μερες μπαινω στον 7ο μηνα. οταμ εκανα κι εγω την β ' επιπεδου ο γιατρος (μικρος σε ηλικια ,αρα μαλλον καισε πειρα και επιση; πρωτη φορα πηγαμε σ αυτον επειδη ενας που μου ειπε ο γυναικολος μου δεν μπορουσε οταν μπορουσα εγω)μα; ειπε οτι η μια αρτηρια παει πισω απο τη καρδουλα της και μας εγραψε στα αποτελεσματα πως δινεται η εντυπωση ανωμαλης εκφυσης της δεξιας υποκλειδιου αρτηριας.οι πιθανοτητες μας πηγαν απο 1/20.000 στο 1/2.000.

ο γυναικολος μου τωρα ..μας ειπε να μην κανουμε καμια εξεταση γιατι εμπιστεευται πιο πολυ τη αυχενικη και οχι τοσο τον καινουργιο γιατρο που πηγαμε.επισης ειπε πως βαζει το χερι του στη φωτια οτι το μωρακι μας θα ναι μια χαρα αφου μονο αυτο βρηκαν .και διαφορα αλλα τετοια καθησυχαστικα λογια. ομως εγω φοβαμαι πολυ ακομα.ολοι μου λενε και κυριως ο αντρα; μου οτι ολα θα ναι μια χαρα και δεν θα εχει τιποτα η μικρη μας αλλα....σκεφτομαι οτι εγω την εχω μεσα μου και αν δεν την ακουσω για αρκετη ωρα τρελαινομαι απο αγχος. θελω να κανω το υπερηχο καρδιας του μωρου αλλα και παλι φοβαμαι ...

εσεις τι λετε να κανω τελικα?να ακουσω το γιατρο μου και τον αντρα μου η να παμε να κανουμε ξανα τη β επιπεδου στον γνωστο γιατρο μας ..η απλα να κανουμε εναν υπερηχο καρδιας στη μπεμπα μου?

__________________


ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΗΗΗΗΗΗΗ ΑΓΑΠΗΗΗΗΗ!

countdown-1371186000z1395378000zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...