Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

**{ Στην ΚουΖίνα Ολοταχώς }**


kalamaraki

Recommended Posts

Ντεμι μια χαρά οι πατάτουλές με τα λουκάνικα.

Καλαμαράκι ευχαριστώ,με λένε Γωγώ η γεωργία όπως θέλετε:wink: είμαι 21 χρόνων προς το παρόν μένω μόνη μου,από τα 16 μου μαγειρεύω κ μου αρέσει πολύ,εάν δείτε να σας κάνω περίεργες ερωτήσεις περί φαγητών μην τρόμαξετέ αλλά μόνη μου έμαθα να μαγειρεύω,έχασα την μανά μου πριν 10 χρόνια οπότε δεν έχω κάποιον άλλον να ρωτήσω περί φαγητού.

Στην φωτο φαίνετε σαν να έχει κάποια σάλτσα,σκεφτόμουν άμα τα έβαζα στο φούρνο να τα έβαζα στην γάστρα κ στο τέλος να άνοιγα το καπάκι κ να τα έβαζα στο γκριλ.

Κορίτσια τι ειδικότητα έχετε (εάν θέλετε λέτε)

Χαρά,το Σποριδιο να είναι καλά κ κάποια στιγμή θα την φτιάξεις την σοκολάτοπίτα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι κάνουν τα κορίτσια; Εγώ από σήμερα μπήκα σε περιπέτειες... Η μικρή προνήπιο φέτος = τάπερ απ το σπίτι, ο σύζυγος δίαιτα κι εγώ ανάμεσα. Είναι κάπου εκεί που χάνεται η μαγεία της μαγειρικής για εμένα και μετατρέπεται σε αγγαρεία. Δεν πτοούμαι όμως, ευκαιρία να τους βάλω νέες γεύσεις στη διατροφή τους. Απλά το πρώτο διάστημα μέχρι να μπω σε πρόγραμμα ίσως μαγειρεύω δυο φορές την ημέρα (περισσότερες μερίδες εννοείται να υπάρχουν μαγειρεμένες στην κατάψυξη!) Μόλις έσβησα φασολάκια απ τον κήπο του παππού στο χωριό και αργότερα θα τα χωρίσω στα δυο να μπουν κατάψυξη για 2 διαφορετικές ημέρες μιας και ήταν αρκετά. Έβγαλα και έτοιμο ζυμάρι απ την κατάψυξη (όλες το ίδιο κάνουμε, μη παιδεύεσαι εγκυούλα!) να φτιάξω μια πίτσα για απόψε να αποχαιρετίσουμε τις κρεπάλες μέχρι τα Χριστούγεννα τουλάχιστον. Μένει η κόρη για το αυριανό φαγητό της. Τη ρωτάω απ το μεσημέρι και μου χει ζητήσει δυο φορές πίτα οπότε μάλλον πάω για ψώνια!

Κουρκουμπίνι χάρηκα για την απόσπασή σου! Αναμένω και από σύζυγο συναδέλφου του συζύγου ευχάριστα. Κι εκείνη σύζυγος ένστολου και τρίτεκνη παρακαλώ και πέρυσι εστάλη Μύκονο! Αδικίες, τι να πεις...


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Γωγώ, μπράβο, είσαι αξιοθαύμαστη! σαν τι περίεργες ερωτήσεις εννοείς;

ravT (από πού να βγαίνει αυτό:confused:), το είχα κι εγώ άγχος αυτό με το καθημερινό μαγείρεμα και τη γλίτωσα με τον ιδιωτικό. Μόνο για την μπέμπα μου μαγειρεύω φέτος. Αυτό να κάνεις που λες, μερίδες στην κατάψυξη. Αλήθεια, τα ζεσταίνουν εκεί;

Μου ανοίξατε την όρεξη με πίτσα, διάβασα και το θέμα "pizza party", θα το βάλω στο πρόγραμμα για Σάββατο. Με τη sprite μήπως βγαίνει γλυκιά η ζύμη; Μέχρι πρότινος έκανα την απλή: νερό, αλεύρι, μαγιά κ λάδι.


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Γωγώ, μπράβο, είσαι αξιοθαύμαστη! σαν τι περίεργες ερωτήσεις εννοείς;

ravT (από πού να βγαίνει αυτό:confused:), το είχα κι εγώ άγχος αυτό με το καθημερινό μαγείρεμα και τη γλίτωσα με τον ιδιωτικό. Μόνο για την μπέμπα μου μαγειρεύω φέτος. Αυτό να κάνεις που λες, μερίδες στην κατάψυξη. Αλήθεια, τα ζεσταίνουν εκεί;

Μου ανοίξατε την όρεξη με πίτσα, διάβασα και το θέμα "pizza party", θα το βάλω στο πρόγραμμα για Σάββατο. Με τη sprite μήπως βγαίνει γλυκιά η ζύμη; Μέχρι πρότινος έκανα την απλή: νερό, αλεύρι, μαγιά κ λάδι.

αν δεν έβαζες ζάχαρη στο ζυμάρι σου μπορεί και να σου φανεί,ναι.εμείς και πριν βάζαμε λίγη ζάχαρη!;) κάνε δοκιμές!το πολύ πολύ να φάτε καμιά πίτσα παραπάνω!:tongue::D:D:D

ravT,καλή αρχή κορίτσι!!!!;) κολυμβητήριο πηγαίνετε;εμείς 18 μηνών τι μπορούμε να κάνουμε το χειμωνα εδώ;

καλαμαράκι,τι δουλειές κάνεις;ο φόβος μου για το χειμώνα είναι η υγρασία και η μούχλα!ευτυχώς έχουμε ακόμη καλό καιρό και φυσικά όποτε και να ξεκινήσουμε στο σχολείο πάλι θαχουμε λίγο περισσότερο χρόνο στην αρχή!;)

κάποια ρωτησε ειδικότητες,φιλόλογος ειδικής αγωγής!

καλημέρα σε όλες!καλά μαγειρέματα!εμείς μπιφτέκια με πατατούλες!

ο σύζυξ θελει πάλι μπουγάτσα!:shock: αλλά έχω κι άλλα στα υπόψιν!θα δω!;)


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Αρνικολ αν δεν θες να ειναι πολυ γλυκια η ζυμη με την σπραιτ μπορεις να βαλεις σοδα( ροφημα) κ να προσθεσεις λιγη ζαχαρη στην ζυμη σου. Την εχω κανει κ εγω ετσι κ βγαινει πολυ ωραια.Συνηθως εγω βαζω μονο αλευρι,λαδι,μαγια ,νερο

Για το ψωμι καλαμαρακι εκανα το εξης¨

Εβαλα 3 μπολακια αλευρι χωριατικο (μπολακια λιγο πιο μικρα απο αυτα που τρωμε γαλα με δημητριακα.. σε φωτισα τωρα ε?)

1 μπολακι αλευρι ζεας

1 φακελακι μαγια

1 κσ ξυδι

2 κσ λαδι

αλατι

κ χλιαρο νερο για το ζυμωμα μεχρι να γινει ζυμη μαλακη.

Τα ζυμωσα ολα μαζι κ αφησα το ζυμαρι να φουσκωσει.Μετα οταν το ζυμαρι ειναι ετοιμο προθερμαινω το φουρνο μαζι με το ταψι μεσα να καψε.βαζω μεσα το ψωμι , πασπαλιζω με σουσαμι κ ψησιμο.10 λεπτα στους 250 πανω κατω αντιστασεις κ αλλα 50 στους 200 κ ετοιμο.

Ραβ ποσο συμπασχω μαζι σου δεν λεγεται.

Εγω θελω να κανω διαιτα. Ο γιος μου ο μεγαλος πρωτη χρονια νηπειο δημοσιο οποτε θα τρωει μεσημεριανο σπιτι ( τις αλλες χρονιες πηγαινε ιδιωτικο κ ετρωγε εκει) ο οποιος ειναι παιδι που τον κυνηγας για να φαει κ δεν τα παει καλα με τα κρεατα κ ο μικρος μου γιος τρωει ακομα αλεσμενα κ πολλες φορες του φτιαχνω αλλο φαγητο γιατι δεν αλεθονται ολα.Συν οτι τα πιτσιρικια τρωνε κ βραδυ γιατι δεν αντεχουν απο τις 1 που τρωμε μεσημεριανο μεχρι την αλλη μερα.

Επισης το παιδι θα πρεπει να παιρνει κ κολατσιο μαζι στο νηπειο αλλα ν ατρωει κ πρωινο πριν φυγει.

Κ τι μαγειρευεις καθε μερα να μπορει να ζεσταθει κ να τρωγεται ευχαριστα την επομενη κ να τους καλυψεις ολους? Εγω γυρναω σπιτι απο την δουλεια συνηθως 5-5:30 κ εκτος αυτου τα εχω μαθει κ θελουν κ βολτα καθε απογευμα κ εχει αρχισει κ ο μεγαλος ποδοσφαιρο οποτε καταλαβαινετε για τι τρεξιμο μιλαμε.Βοηθεια απο γονεις κλπ δεν υπαρχει ...

Καλαμαρακι να ρωτησω για την σαλτσα που λες,αυτη βγαινει πελτες πηχτος σαν αυτο που βαζουμε μια κσ σε ολη την κατσαρολα? Τετοιο εχει φτιαξει η μαμα μου πολυ γι αολους μας.Εγω ηθελα να φτιαξω σε βαζακια μικρα σαλτσα ετοιμη να την εχω για πιτσα ετοιμη για ευκολια να κανω μονο την ζυμη κ τελος. Να εχω καμι α10αρια για το χειμωνα. Θα παω το Σαββατο λαικη κ θα παρω ντοματες γιατι η μαμα μου δεν εχει αλλες ,εχω κ βασιλικο στην γλαστρα μου κ πιπεριες κ πιστευω να γινει καλη.

Χρυσοχερες ολες,τελεια τα καλουδια σας!

Στις πιπεριες γεμιστες εγω βαζω φετα με λιγο ανθοτυρο κ λιγη παπρικα γλυκια κ ειναι πολυ ωραια.Αλλιως διαφορα κιτρινα τυρακια με αλλαντικο.Τελευταια εχω βολευτει με τις ακρες απο αλλαντικα που πουλανε στο σμ.Παιρνω διαφορα σε πολυ χαμηλη τιμη, τα κοβω κ τα εχω στην καταψυξη ετοιμα για οτι χρειαστει να φτιαξω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλες! Βρε και εμένα σε ιδιωτικό πηγαίνει αλλά στεγάζεται μαζί προνήπιο και νήπιο με άδεια νηπιαγωγείου και τους απαγορεύουν να έχουν μαγείρισσα. Εκεί τρώνε πρωινό και φρούτο και τους στέλνουμε το φαγητό το οποίο ζεσταίνουν εκεί. Δεν έχω ιδιαίτερο θέμα γιατί εμείς τρώμε αργά και η μικρή συνηθίζει να τρώει μαζί μας οπότε πολύ σύντομα βλέπω το μεσημεριανό ταπερ να περιέχει σνακ και να τρώει στο σπίτι.

Μαγειρεύω ότι τρώμε απλά φέτος είπα πως θα προσπαθήσω να βάλω νέες γεύσεις στη διατροφή μας γιατί πατέρας και κόρη έχουν φτάσει να τρώνε 5 φαγητά και με κουράζει αυτό.

Το RavT βγαίνει απ όπου και το kalamaraki :-P

Ντεμι να πάτε στο grand serai που έχει baby swimming. Μπαίνετε μαζί στην πισίνα. Δε θυμάμαι και πολλές λεπτομέρειες γιατί πέρασαν και δυο χρόνια. Μη σκέφτεσαι για δημόσιο κολυμβητήριο καθόλου! Κάτι άλλο δε μπορώ να σκεφτώ, είστε πολύ μικρές!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,καλή αρχή στα ζουζουνάκια σας και καλή δύναμη σε εσάς που σπάτε από τώρα το κεφάλι σας για το τι να τους δώσετε για φαί στο σχολείο.

Arnikol εννοώ ότι εσείς εδώ μέσα τον αρακά τον παίζεται στα δάχτυλα εγώ όμως όσες φορές έχω προσπαθήσει να κανω μου βγαίνει πολύ γλυκός μήπως έχετε καμία λύση?(να για μερικές αυτή μπορεί να ;είναι μια κουτη ερώτηση).

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! Βρε και εμένα σε ιδιωτικό πηγαίνει αλλά στεγάζεται μαζί προνήπιο και νήπιο με άδεια νηπιαγωγείου και τους απαγορεύουν να έχουν μαγείρισσα. Εκεί τρώνε πρωινό και φρούτο και τους στέλνουμε το φαγητό το οποίο ζεσταίνουν εκεί. Δεν έχω ιδιαίτερο θέμα γιατί εμείς τρώμε αργά και η μικρή συνηθίζει να τρώει μαζί μας οπότε πολύ σύντομα βλέπω το μεσημεριανό ταπερ να περιέχει σνακ και να τρώει στο σπίτι.

Μαγειρεύω ότι τρώμε απλά φέτος είπα πως θα προσπαθήσω να βάλω νέες γεύσεις στη διατροφή μας γιατί πατέρας και κόρη έχουν φτάσει να τρώνε 5 φαγητά και με κουράζει αυτό.

Το RavT βγαίνει απ όπου και το kalamaraki :-P

Ντεμι να πάτε στο grand serai που έχει baby swimming. Μπαίνετε μαζί στην πισίνα. Δε θυμάμαι και πολλές λεπτομέρειες γιατί πέρασαν και δυο χρόνια. Μη σκέφτεσαι για δημόσιο κολυμβητήριο καθόλου! Κάτι άλλο δε μπορώ να σκεφτώ, είστε πολύ μικρές!

φαντάζομαι για να μου το προτείνεις πηγαίνατε και μάλιστα έμεινες ευχαριστημένη!οκ θα επικοινωνησω σύντομα!γιατί όχι στο δημόσιο κολυμβητηριο;ρητορική ερώτηση;:tongue::D:D:D

κοριτσάρες,υπέκυψα τελικά και πήρα υλικά για μπουγάτσα!:D πήρα και ωραία λαχανικά να κάνουμε αύριο τουρλού!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

gogopo ο αρακάς είναι γλυκός απ τη φύση του, δε νομίζω πως φταις εσύ!

Ντεμι πηγαίναμε ναι, αλλά η δική μου ήταν ήδη 3 ετών τότε και εγώ επιθυμούσα να μάθει να κολυμπάει εκεί. Αυτό δεν συνέβη όμως γιατί η δασκάλα δεν προλάβαινε να ασχοληθεί ώρα με το κάθε παιδί. Υπήρχαν πολλές αλλαγές στα παιδιά, δεν ήταν σταθερά και η διαφορά ανάμεσα στις ηλικίες τεράστια επομένως δεν μπορούσε να γίνει "μάθημα". Το προτείνω μόνο και μόνο επειδή είστε μικρούλες και θεωρώ πως θα σου αρκούσε να κάνετε μαζί μια δραστηριότητα ακόμα κι αν δεν επιτυγχάνεται εκπαιδευτικός σκοπός. Στο δημοτικό κολυμβητήριο α) δεν δέχονται τόσο μικρά, β) δεν μπαίνει γονιός μαζί (ούτε καν απ έξω, μένει στις κερκίδες), γ). είναι πάρα πολλοί οι σύλλογοι άρα και τα παιδιά και δ). είμαι σχεδόν βέβαιη πως τον χειμώνα θα επικρατεί ψύχος εκεί μέσα. Σε όλα αυτά, βάλε τα παράγωγά τους (μικρόβια, ιώσεις) καθώς και η παλιά ιστορία με το υπερβολικά πολύ χλώριο στην πισίνα και τη διακομιδή παιδιών στο νοσοκομείο και σχηματίζεις πλήρη εικόνα. Καλά εσύ και στο α να σταματήσεις, καλύπτεσαι!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αν δεν έβαζες ζάχαρη στο ζυμάρι σου μπορεί και να σου φανεί,ναι.εμείς και πριν βάζαμε λίγη ζάχαρη!;) κάνε δοκιμές!το πολύ πολύ να φάτε καμιά πίτσα παραπάνω!:tongue::D:D:D

!;)

:D:D:D:D:D

εγω βρηκα ενα ζυμαρι της μπαρμπαριγου και με εχει καταβολεψει. την τελευταια φορα το εκανα ολικης.... συμπληρωσα με αλευρι ολιης με το ματι, αλλα ηταν χοντρικα 1/3 του συνολικου αλευρου.

η ζυμη της μπαρμπαριγου εινια η εξης

350μλ νερο χλιαρο

1 μαγια (ειτε ενα καλουπακι 25γρ ειτε ενα φακελακι ξερη)

λιγη ζαχαρη για την καλυτερη ενεργοποιηση της μαγιας

500 γρ αλευρι απλο

αλατι

και λιγο λαδι 4-5 κσ

με αυτην την ζυμη κανω και τυροψωμακια

το είχα κι εγώ άγχος αυτό με το καθημερινό μαγείρεμα και τη γλίτωσα με τον ιδιωτικό. Μόνο για την μπέμπα μου μαγειρεύω φέτος. Αυτό να κάνεις που λες, μερίδες στην κατάψυξη. Αλήθεια, τα ζεσταίνουν εκεί;

Μου ανοίξατε την όρεξη με πίτσα, διάβασα και το θέμα "pizza party", θα το βάλω στο πρόγραμμα για Σάββατο. Με τη sprite μήπως βγαίνει γλυκιά η ζύμη; Μέχρι πρότινος έκανα την απλή: νερό, αλεύρι, μαγιά κ λάδι.

εγω που τον εστελνα σε ιδιωτικο παλι εγω εβαζα το φαγητο. καποιες μερες ομως μου εδιναν αυτοι προγραμμα φαγητου για να εχουν ολα τα παιδακια το ιδιο φαγητο. να μαθουν να τρωνε απο ολα. με αρακα, σπανακορυζο, κοφτο μακαρονακι με κοκκινιστο, οσπρια...

εκει τα ζεσατινουν. δηλαδη εκει που τον εστελνα εγω τα ζεσταιναν. και σε αλλους που ειχα ρωτησει τα ζεσταιναν.

η καταψυη και ο καταψυκτης ξερεις τι οικονομια και τι βοηθεια προσφερει; μαγειρευεις μια φορα και εχεις φαγητο για 4 φορες. αλλα που να τον αγορασω η ερμη.

Καλημερα!!!

Αρνικολ αν δεν θες να ειναι πολυ γλυκια η ζυμη με την σπραιτ μπορεις να βαλεις σοδα( ροφημα) κ να προσθεσεις λιγη ζαχαρη στην ζυμη σου. Την εχω κανει κ εγω ετσι κ βγαινει πολυ ωραια.Συνηθως εγω βαζω μονο αλευρι,λαδι,μαγια ,νερο

:D:D:D:D:D

ραβ, η φιλη σου δεν το ειχε υπηρετησει μαλλον για αυτο βρεθηκε μυκονο. ειχε βγαλει η διαμαντοπουλου (φτου κακα) νομο οτι πρεπει να το υπηρετησεις. τεσπα. εγω το υπηρετησα και με το παραπανω απο νωρις.

εγω ειμια φιλολογος, τωρα και με τα δυο δεν ξερω πως θα εινια. αλλα λογικα οπως ηταν και μεχρι τωρα.

γενικα συνηθιζεις να κανεις δουλειες με τα παιδια, συνηθιζεις να σου κανουν ζημιες (αρκει να εινια ελεγχομενες εγω εκει τσατιζομαι, οταν ξεφευγουν οι ζημιες) ειτε περιμενω να τα κρατησει ο συζυγος καλα και να κανω τοτε τσακ μπαμ δουλειες μαζεμενες.

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω ολες σας για τις ευχες σας.... να εισαστε καλα...

στα δικα μας πλεον

χθες εβγαλα ζυμαρι απο καταψυξη και εκανα τυριοψωμακια. εβγαλα αυτο το ολικης. εχω ακομη ενα σακουλακι για πιτσα.

χθες αχαραγα εβρασα πενες και το μεσημερι στη χυτρα εκανα τηγανια χοιρινη απλη, λεμονατη ριγανατη. το βραδυ ο συζυξ εκανε σαλτσα ντοματας για τα μακαρονια.

αγορασα και κιμα και θα βαλω στην καταψυξη και θα δω τι αλλο θα κανω. ισως μπιφτεκια, ισως γιουβαρλακια (αν και εινια χειμερινο φαγητο).

χρωσταω πολλες φωτο. το ξερω:oops::oops::oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μαγειροκόριτσα!!!

έχω το τουρλού μου στο φούρνο!και αναμένω να ψηθεί να την κάνουμε!;)

θα συνοδεύσω με τυροσαλάτα που εκανα προχτές!

ravT,ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!ναι πραγματικά δε με ενδιαφέρει τοσο να μάθει μπάνιο!κολυμπάει με σωσιβιάκι(χωρίς βρακάκι απο κάτω) ηδη μόνη της και κάπου κάπου βάζαμε και μπρατσάκια!πιστεύω του χρόνου θαναι έτοιμη!αυτό ακριβώς με ενδιαφέρει,να κάνουμε και αυτή τη δραστηριότητα μαζί 1-2 φορές τη βδομάδα!θα κάνει και σε μένα καλό!θα πήξουμε πάλι το χειμώνα!γιατί δεν έχει κάτι άλλο!και τους κλειστούς παιδότοπους το χειμώνα θα προσπαθήσω να τους αποφύγω!;) παρόλο που κάθε μέρα κι εγώ με παιδιά είμαι!

αυτά,καλαμαρακι αν σε πειράζει που μιλάμε και για παρεμφερή πες μας έτσι;;)


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες σας.

Εγώ σήμερα δεν ξέρω τι θα φάω,γιατί πρέπει να πάω την σκύλα για στείρωση κ να βγω κ για κάτι άλλες δουλειές,δεν ξέρω τι ώρα θα με σπίτι.

Μάλλον θα πάω από τον μπαμπά μου να φάω γεμιστά που θα φτιάξει η μητριά μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Μάλλον θα βάλω σόδα στη ζύμη για πίτσα τελικά. Να ρωτήσω κάτι; Το ψωμί με αλεύρι ζέας έχει διαφορετική γεύση απ'το κανονικό; όχι τπτ άλλο είναι κι ακριβό...

για σήμερα έφτιαξα μοσχαράκι με πεπονάκι.


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...