Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Angot είπε:

      τρέχα γύρευε! @linaa ο άντρας μου και κάθε ο αντρασ κάθε κοπέλας που είναι ναυτικός (πλέον γραφείου) το γνωρίζει  πως μέχρι  πριν μερικά χρόνια που ήταν η αλληλεγγύη επέδιδαν φορολογία 45% στο κράτος και πλέον 35% άρα γιατί να μην τα πάρουν; επισης εγώ πριν παντρευτώ δούλευα 12 χρόνια και πλήρωνα τον φόρο μ όπως όλος ο υπόλοιπος κόσμος, γιατί να μην τα πάρω; ναι μεν δόξα το θεό δεν είναι ότι περιμενω αυτά τα χρήματα για να ζήσω αλλά δεν θεωρώ σωστο ενώ αποδίδεις φόρο να μην έχεις ισα δικαιώματα λόγω του μισθού! και άσε τον μισθό στην άκρη , τα 12 χρόνια που εγώ πλήρωνα τον φόρο μ τι τα διαγράφουμε; χωριά ότι εχω ψυχολογικά, νιώθω ανασφάλεια άμα δεν παίρνω τον μισθό μ 🤣 δεν ξέρω ίσως το βλέπω εγώ λάθος….  

      Τα επιδόματα βρε angot δεν τα δίνουν σε αυτούς που πληρώνουν φόρους . Τα επιδόματα τα δίνουν σε αυτούς που έχουν ανάγκη . Άμα ήταν έτσι Κ ο Βαρδινογιάννης είναι επιχειρηματίας 30 χρόνια Κ πληρώνει εργαζόμενους Κ φόρους κτλ δικαιουτε επίδομα γέννας η γυναίκα του... Δηλαδή μια καθαρίστρια που δουλεύει 15 χρόνια θα πάρει τα ίδια λεφτά με εσένα Κ εμένα  σαν επίδομα επειδή γέννησε . .  

      Μην μπερδεύεις τα εργασιακά δικαιώματα με τα επιδόματα. Την άδεια κ τον μισθό απτήν δουλειά σου όσο δεν δουλεύεις θα τα πάρεις. 

      Το τι κρατάνε στους ναυτικούς άσε το ξέρω από πρώτο χέρι. Αλλά αυτό δεν έχει σχέση με την περιουσία του καθένα Κ το τι έχει να πληρώσει.

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Δεν ειπα καλημέρα... εγω ειμαι στην δουλειά αλλά ειμαι πτώμα. Ο μικρος μου εχτες ειχε 37,5 και καθε τοσο σηκωνομουν να ελεγξω μηπως του ανεβηκε ο πυρετος. Αυτός βέβαια χαμπαρι, κοιμόταν τον υπνο του δικαίου αλλά εγω λαγοκοιμηθηκα.

Τωρα πρέπει να εργαστω και τα βλέπω σκούρα τα πραγματα. Εχω και κάτι αναγούλες που δεν ρεγουλάρονται με τιποτα σημερα...! να δω πως θα περασει η μερα.

Ελπίζω ο μικρός μου να ειναι καλυτερα μεχρι την Κυριακή για να καταφερω να ερθω κι εγω στη συνάντηση ( ηταν να φυγουμε για ΣΚ αλλα δεδομενης της καταστασης θα μεινουμε εντος των τοιχων).

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ..!!!!!!!

ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΩ..!!!!!!

Καλημερα!

Pink hat περαστικα στο μικρουλη σου σε καταλαβαίνω απολυτα αχ αυτες οι ιωσεις εγω την πήγα παιδικό να ηρεμήσω λίγο αλλα το πλήρωσα ακριβα τώρα ειναι καλήτερα ευτυχως.

Leuta εισαι φοβερη ποτε μπήκες και ενημερώθηκες για την νεα εγκύκλιο μπραβο καλήτερα ετσι να μην φτανεις εκει και σε κόβουν και ξαναπεριμένεις. Κι εσυ τι να ξερεις γλυκια μου εχω ξελαρυγγιαστει να γραφω οτι δεν ποναει χωρις μεθη 8 φορες το εχω κανει σας λεω.:D

Dada μια χαρα θα πανε ολα μακάρι να τα προλαβετε και τα δύο με το καλο θα ειναι και σε τελεια ωριμότητα ετσι οπως δειχνουν αρα θα το φερουν το μπεμπε τι καλα. Α και ξέχασα ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ!!!!! μονο τσιμπάει λίγο... χι χιχι. μήπως πας πιο χαλαρή.

ΑΝΝΙΤΑΚΙ γιατι δεν μου λες που τα βρίσκεις αυτα τα αστειακια ειναι τελεια? πες μου πες μου σε παρακαλωωωω.

Ειμαι πολύ χαρουμενη σήμερα μαλλον οι ορμόνες με εκαναν να θελω να πιστέψω και το Σαμαρα χθες που ελεγε οτι ειμαστε σε καλο δρομο και θα ανοιξουν οι δουλειες. που θα παει θα ερθει το φως μεχρι να γεννήσω και να ξεπεταχτει λίγο κατι θα γίνει. το βαθος του τουνελ ειπε εχει φως λετε? ας ελπίσουμε γιατι αλλιως θα ψυχοπλακωθουμε. αρκει να μην ειναι πολύ βαθια το βαθος...

Καλημερα πολλα φιλια!!!!!!

ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΛΕΩ...!!!!!!!!!!!:shock::shock:

ΤΑ ΑΣΤΕΙΑΚΙΑ ΘΑ ΤΑ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ SITE, ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ...!!!!!!!!

ΘΕΛΕΙΣ..?????;);)

Καλημέρα κορίτσια και από μένα!!!!

Ανιτακι καλό ταξίδι.Θα τα πούμε την Κυριακή από κοντά.

Dadaki μου όλα καλά θα πάνε,μην ανησυχείς καθόλου!!!Το είπε η Λαμπρινούλα μας,ένα τσιμπιματάκι είναι!

pink hat ελπίζω το παιδάκι σου να γίνει γρήγορα καλά.Και να φύγει γρήγορα η μέρα να πας στο σπιτάκι σου να ξεκουραστείς λίγο.

Αναστασία μου καλά ξεμπερδέματα με το σπίτι.Πολύ άχαρη δουλειά!!!

kale μου μην μας ευχαριστείς,θέλουμε να σε γνωρίσουμε κοριτσάκι μου οπότε θα ξυπνήσουμε φυσικά,τι πειράζει!!!

leuta μου όπως είπα και χθες μπήκα στο site του ΕΟΠΥΥ και το είδα.Ευτυχώς θέλουν τουλάχιστον το ένα να είναι από δημόσιο φορέα.Έτσι κι αλλιώς το ένα θα το κάναμε σε δημόσιο φορέα.Αυτό που θέλω να διευκρινίσω είναι αν ορισμένες από τις επιπλέον εξετάσεις που λέει πρέπει να τις κάνουμε και οι δυο ή μόνο εγώ,π.χ για HIV κλπ.Πάντως ευτυχώς που έχουμε και εσένα και μας ενημερώνεις γιατί εγώ ούτε που θα το σκεφτόμουν να το κοιτάξω.Θα είχα μείνει στα παλιά.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ..ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ..!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Dadaki ειμαι περιεργη να δω τι θα μου πει η γιατρος μου για τους φυσικους..δεν ξέρει κατι..εγω με τον άντρα μου το αποφασισαμε..ελπίζω να μη με απογοητεύσει...

Περιμένω να δω και την ΑΜΗ...ποσο ειναι τελικά οεο? Τριτη φορά την μετράω..

Και τον Μάιο με το καλό θα ρθω Αθήνα να δω Τσιλι....

Αχα!! άρα το Μάιο θα έχουμε κι άλλη συνάντηση. Να οργανωθούμε μη χάσουμε την ευκαιρία γιατι η βορειοελλαδίτισα πόσες φορές θα κατέβει. Πάντως κοριτσακια μου Θεσσαλονικά νομίζω οτι εμεις τουλαχιστον θα καταφερουμε να τά πούμε κάποια στιγμή γιατί που και που παίρνω το αεροπλάνο και ανεβαίνω να δω τους γονείς μου. Θα σας ενημερώσω για την επόμενη εξόρμηση, μια θα ειναι σιγουρα το Πασχα αλλά μαλλον για το χωριο θα οδευσουμε και οχι για να μεινουμε Θεσ/νικη.


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Την έκανα.. Την αλλη Τετάρτ θα την πάρω και θα την πάω στην εξωσωματικο που έκλεισα ραντεβού για να δούμε πώς θα συνεχίσουμε...:cool:

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ..!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχα!! άρα το Μάιο θα έχουμε κι άλλη συνάντηση. Να οργανωθούμε μη χάσουμε την ευκαιρία γιατι η βορειοελλαδίτισα πόσες φορές θα κατέβει. Πάντως κοριτσακια μου Θεσσαλονικά νομίζω οτι εμεις τουλαχιστον θα καταφερουμε να τά πούμε κάποια στιγμή γιατί που και που παίρνω το αεροπλάνο και ανεβαίνω να δω τους γονείς μου. Θα σας ενημερώσω για την επόμενη εξόρμηση, μια θα ειναι σιγουρα το Πασχα αλλά μαλλον για το χωριο θα οδευσουμε και οχι για να μεινουμε Θεσ/νικη.

Α, ΩΡΑΙΑ..!!!!!!!!!!

ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΣ, ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΘΗΝΑ ΤΟ ΜΑΙΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ...!!!!!!

ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΕ ΔΩ...!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή καλό μου...

Περαστικα στο παιδάκι σου..

Δεν σκοπεύεις να πάρεις άδεια απο τη δουλεια? Εισαι στον ιδιωτικο και ειναι δύσκολο?

Αδεια; εννοείς κυήσεως; Ειμαι στον ιδιωτικό τομέα και δεν με βλέπω να μπορώ να φυγω έτσι. Ασε που για ενα περίεργο λόγο το να βγω σε επαπειλουμενη απο τώρα που ειμαι ακομα καλα το θεωρώ και λιγο γουρσουζιά. Οσο με κραταν τα πόδια μου και δεν εχω προβλήματα προτιμώ να συνεχίσω τη ζωή μου γιατί με περιμένουν πολυ δυσκολες μερες. Αν χρειαστεί ιδιως να νοσηλευτω για μεγαλο χρονικό διαστημα τουλαχιστον να σκεφτομαι οτι οσο μπορεσα το παλεψα. Τελικά έχω καταληξει, αυτο που με φοβίζει περίσσοτερο ειναι η επι μακρόν νοσηλεία. Τι θα κανει το παιδακι μου σε αυτη την περίπτωση; θα με χασει, δεν θα με βλέπει και απλώς καποια μερα θα γυρίσω στο σπίτι σαν να μη τρέχει τίποτα; ασε που αν του κουβαλησω και κανενα μωρό τα πραγματα θα γινουν ακομα πιο δυσκολα. Ειναι και σε ηλικια που τραυματίζονται.. Ουτε ξέρω τελικά αν το κακο σενάριο ειναι η νοσηλεία επι μακρόν, ο πολυ πρόωρος τοκετός ή η απώλεια των μωρών πριν καν να ειναι βιωσιμα... Για τιποτα απο όλα αυτα δεν εχω κουράγιο και δυστυχως πρέπει να ψαξω να το βρω... Σταματαω την κλαψα εδω.. πρέπει να εργαστω..:mad:


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αδεια; εννοείς κυήσεως; Ειμαι στον ιδιωτικό τομέα και δεν με βλέπω να μπορώ να φυγω έτσι. Ασε που για ενα περίεργο λόγο το να βγω σε επαπειλουμενη απο τώρα που ειμαι ακομα καλα το θεωρώ και λιγο γουρσουζιά. Οσο με κραταν τα πόδια μου και δεν εχω προβλήματα προτιμώ να συνεχίσω τη ζωή μου γιατί με περιμένουν πολυ δυσκολες μερες. Αν χρειαστεί ιδιως να νοσηλευτω για μεγαλο χρονικό διαστημα τουλαχιστον να σκεφτομαι οτι οσο μπορεσα το παλεψα. Τελικά έχω καταληξει, αυτο που με φοβίζει περίσσοτερο ειναι η επι μακρόν νοσηλεία. Τι θα κανει το παιδακι μου σε αυτη την περίπτωση; θα με χασει, δεν θα με βλέπει και απλώς καποια μερα θα γυρίσω στο σπίτι σαν να μη τρέχει τίποτα; ασε που αν του κουβαλησω και κανενα μωρό τα πραγματα θα γινουν ακομα πιο δυσκολα. Ειναι και σε ηλικια που τραυματίζονται.. Ουτε ξέρω τελικά αν το κακο σενάριο ειναι η νοσηλεία επι μακρόν, ο πολυ πρόωρος τοκετός ή η απώλεια των μωρών πριν καν να ειναι βιωσιμα... Για τιποτα απο όλα αυτα δεν εχω κουράγιο και δυστυχως πρέπει να ψαξω να το βρω... Σταματαω την κλαψα εδω.. πρέπει να εργαστω..:mad:

Όλοι οι φοβοι σου ειναι λογικοί γιατι περασες δυσκολα στην πρωτη σου γέννα...όμως μπορει πολύ απλά να μη γινει και τίποτα απο όλα αυτα...ετσι δεν ειναι? ;)

Οσο για τη δουλεια αν δεν κουράζεσαι πολύ καλά κανεις και πας!!! Εσυ ξέρεις καλύτερα!

Μακάρι να βολέψει να σας γνωρίσω όλες!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Α, ΩΡΑΙΑ..!!!!!!!!!!

ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΣ, ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΘΗΝΑ ΤΟ ΜΑΙΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ...!!!!!!

ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΕ ΔΩ...!!!!!!!!!!

Σειρά θα πάρω Ανιτάκι μου..το θέμα ειναι το αποτέλεσμα πάλι...:(:(:(


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

34η ημέρα και ακόμα περίοδος....λετε να εχω κύστες?

Πολύ με προβληματιζει αυτος ο ακανονιστος κύκλος...δεν ειναι καν σταθερος ως προς στην ασταθεια του..Να ξερα οτι ειναι 35, 40, 45 ημερών...κάτι τελοσπάντων.....:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Κουκου τσα...μου τη σπάει η γενική καθαριότητα:evil::evil::evil::evil:

Τώρα που πήρες φόρα έλα να βοηθήσεις και μένα...:tongue::tongue::tongue: Δε τη μπορώ καθόλου! Να δω πότε θα την κάνω...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αααα ΤΣΣΑΑΑΑΑ ......

σας έλειψα? ............

Εμένα μου λέιψατε πολύ όλες σας ανεξαιρέτως, ΟΛΕΣ.

Τι κάνετε ζουζούνες?

Εγώ ξεκίνησα το τρέξιμο ..... κέντρο για το τι έφταιξε ..... ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ !!!!

ΤΑ ΝΕΎΡΑ ΜΟΥ .....

Ανοσολόγο (αυτόν που λέγαμε Leuta, φοβερός ο άνθρωπος) ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ,

δεν μου έδωσε καμία εξέταση να κάνω γιατί όλες τις βασικές αρχικές τις έχω κάνει και είμαι υγιέστατη, σου λέει κάτι αυτό Leutaki? ναι, ακριβώς όπως και εσύ στην αιματολόγο.

Μετά απο 3 τουλάχιστον αποτυχημένες ψάχνουν πιο βαθιά .....

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑ.....

Αναστασάκι και εγώ σήμερα δουλειές είπα να κάνω και πως βαριέμαι ......

Leuta, στο ξαναείπα οι κύστες φαίνονται στον υπέρηχο, πάνε αν έχεις αμφιβολίες στην γυναικολόγο σου και κάνε υπέρηχο. Επίσης οι πολυκυστικές φαίνονται στις ορμονικές εξετάσεις αίματος.

Ευμορφία τι έκανες με την γιατρό? όλα οκ?

MIMITROULA μου, τι έκανες με την εργασία σου, ολα οκ?

Φιλάκια σε όλες .....;)


url]
Link to comment
Share on other sites

34η ημέρα και ακόμα περίοδος....λετε να εχω κύστες?

Πολύ με προβληματιζει αυτος ο ακανονιστος κύκλος...δεν ειναι καν σταθερος ως προς στην ασταθεια του..Να ξερα οτι ειναι 35, 40, 45 ημερών...κάτι τελοσπάντων.....:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

καλε μην ανησυχείς κι εναν ετσι ειναι μια ζωη. Ενεκα πολυκυστικών ωοθηκων! Δεν νομιζω οτι ειναι κατι


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Όλοι οι φοβοι σου ειναι λογικοί γιατι περασες δυσκολα στην πρωτη σου γέννα...όμως μπορει πολύ απλά να μη γινει και τίποτα απο όλα αυτα...ετσι δεν ειναι? ;)

Οσο για τη δουλεια αν δεν κουράζεσαι πολύ καλά κανεις και πας!!! Εσυ ξέρεις καλύτερα!

Μακάρι να βολέψει να σας γνωρίσω όλες!!!!!!!

Μάλλον η πιθανότητα να μη γινει τιποτα από όλα αυτά ειναι πολύ μικρή ως ανυπάρκτη. Τελικά εκανα μια προσπαθεια γιατι ο αντρας μου το ήθελε πολύ αλλά φοβάμαι ότι δεν ειμαι αρκετα προετοιμασμενη για το τι πρόκειται να μου συμβεί. Και αυτη η εντατική νεογνών είναι ό,τι χειρότερο! δεν φανταζεστε


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αδεια; εννοείς κυήσεως; Ειμαι στον ιδιωτικό τομέα και δεν με βλέπω να μπορώ να φυγω έτσι. Ασε που για ενα περίεργο λόγο το να βγω σε επαπειλουμενη απο τώρα που ειμαι ακομα καλα το θεωρώ και λιγο γουρσουζιά. Οσο με κραταν τα πόδια μου και δεν εχω προβλήματα προτιμώ να συνεχίσω τη ζωή μου γιατί με περιμένουν πολυ δυσκολες μερες. Αν χρειαστεί ιδιως να νοσηλευτω για μεγαλο χρονικό διαστημα τουλαχιστον να σκεφτομαι οτι οσο μπορεσα το παλεψα. Τελικά έχω καταληξει, αυτο που με φοβίζει περίσσοτερο ειναι η επι μακρόν νοσηλεία. Τι θα κανει το παιδακι μου σε αυτη την περίπτωση; θα με χασει, δεν θα με βλέπει και απλώς καποια μερα θα γυρίσω στο σπίτι σαν να μη τρέχει τίποτα; ασε που αν του κουβαλησω και κανενα μωρό τα πραγματα θα γινουν ακομα πιο δυσκολα. Ειναι και σε ηλικια που τραυματίζονται.. Ουτε ξέρω τελικά αν το κακο σενάριο ειναι η νοσηλεία επι μακρόν, ο πολυ πρόωρος τοκετός ή η απώλεια των μωρών πριν καν να ειναι βιωσιμα... Για τιποτα απο όλα αυτα δεν εχω κουράγιο και δυστυχως πρέπει να ψαξω να το βρω... Σταματαω την κλαψα εδω.. πρέπει να εργαστω..:mad:

Λοιπόν στη δουλειά καλά κάνεις και πας, φτάνει όμως να προσέχεις και να μην κάνεις υπερβολές.

Όσο για το αγοράκι σου μην στεναχωριέσαι δεν θα σε ξεχάσει. Η κολλητή μου ήταν στο νοσοκομείο απο τον 5ο μήνα μέχρι και τον 8ο που της έκαναν καισαρική και γέννησε μια μπεμπούλα. Είχε ήδη ένα κοριτσάκι και σκεφτόταν συνέχεια σαν εσένα, λοιπόν ούτε την ξέχασε ούτε τίποτα και όταν πήγαν και το μωράκι στο σπίτι της έλεγε "Μανούλα μην στεναχωριέσαι, εγώ είμαι μεγάλη (4 χρονών) και θα σε βοηθάω". Είχαν την μπέμπα 2 μήνες στην εντατική, όμως όλα πήγαν καλά.

Δεν στα λέω αυτά για να σε αγχώσω αλλά για να σου πω να μην στεναχωριέσαι απο τώρα, δεν κάνει καλό να στεναχωριέσαι, σκέψου θετικά, μην αγχώνεσαι και όλα θα πάνε καλά και το κυριότερο μην κουράζεσαι.

Ο Θεός σε έχει ευλογήσει και σε έχει επιλέξει να φέρεις άλλα δυο μωράκια στον κόσμο, εεε κάτι παραπάνω ξέρει απο εμάς.


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...