Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Neverstop είπε:

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

      Το πάρκο δεν είναι για πολλές ώρες-μερες  λόγο στρώματος κυρίως δεν είναι Κ ότι πιο κατάλληλο για συνεχή χρήση για πιο υγιηνο υποτίθετε . Μετά μόνο του αν δεν μπορείς συγκοιμιση. Αλλά μην σε ανχωνει πλέον στους 7 μήνες το παιδί στριφογυρναει μόνο του φωνάζει πιο δυνατά οπότε ξυπνάς Κ επίσης πλέον δεν χρειάζετε Κ να το ρευετε κτλ. 

      • Μου αρέσει 1

ρουχα παπουτσια για αγορια μονο ολα επωνυμα σε συμβολικες τιμες θα προστθετω κι αλλα


Recommended Posts

Καλησπερα ! Μπορεις να μετρησεις τον πατο εξωτερικα και εσωτερικα τα ωραια παπουτσακια Geox ? Ευχαριστω

Καλησπερα ο πατος εξωτερικα ειναι 8 εκατοστα και εσωτερικα περιπου 6.5 με 7 δεν μπορω να πω ακριβως...νουμερο ελληνικο ειναι 25 , usa 8.5 και uk 7.5. . .

Επευκεριας να πω οτι το εσωτερικο ειναι δερματινο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα!

με ενδειαφέρουν τα παντοφλάκια στο νούμερο 1 με τα 5 ευρώ (looney tunes)

και στο νουμερο 4 (CROCS)...

ΜΉΠΩς ΜΠΟΡΕΊς ΝΑ ΜΑ ςΤΑ ΜΕΤΡΉΣΕΙς ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΎΜΕ ΑΝ ΜΑς ΚΆΝΟΥΝ?

μέχρι τώρα φοράμε 22-23...

αν μπορείς στείλε μου εδώ μήνυμα γιατί τα προσωπικά μου μηνύματα έχουν μπλοκάρει από χθες...!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!

με ενδειαφέρουν τα παντοφλάκια στο νούμερο 1 με τα 5 ευρώ (looney tunes)

και στο νουμερο 4 (CROCS)...

ΜΉΠΩς ΜΠΟΡΕΊς ΝΑ ΜΑ ςΤΑ ΜΕΤΡΉΣΕΙς ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΎΜΕ ΑΝ ΜΑς ΚΆΝΟΥΝ?

μέχρι τώρα φοράμε 22-23...

αν μπορείς στείλε μου εδώ μήνυμα γιατί τα προσωπικά μου μηνύματα έχουν μπλοκάρει από χθες...!!!

Καλημερα τα looney toones ειναι περιπου 8 και τα crocs περιπου 7

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα τα looney toones ειναι περιπου 8 και τα crocs περιπου 7

=========

οκ! σ'ευχαριστώ πολύ!!

προτιμώ τα looney tunes-για να μας κανουν σίγουρα!!

πόσο θα μου καστίσουν για να τα παραλάβω ?

ή μήπως είσαι κάπου προς πειραιά?

ή να έρθω εγώ να τα πάρω από όπου σε βολεύει..?

Link to comment
Share on other sites

ειμαστε μακρια θεσσαλονικη ειμαι...αν θελετε να σας στειλω εναν αριθμο λογαριασμου σε πμ ειναι 5ευρω+1.5μεταφορικα με δεμα ελτα...ειδικα αν μπορειτε να κανετε καταθεση αυριο εχω να στειλω και αλλα δεματα και με βολευει πολυ ...μου στελνετε μυνημα οτι κανατε καταθεση και σας το στελνω απευθιας τι λετε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειμαστε μακρια θεσσαλονικη ειμαι...αν θελετε να σας στειλω εναν αριθμο λογαριασμου σε πμ ειναι 5ευρω+1.5μεταφορικα με δεμα ελτα...ειδικα αν μπορειτε να κανετε καταθεση αυριο εχω να στειλω και αλλα δεματα και με βολευει πολυ ...μου στελνετε μυνημα οτι κανατε καταθεση και σας το στελνω απευθιας τι λετε?

===============

ok!

μπορείτε να μου στείλετε τον αριθμό λογαριασμού σας με π.μ.

:) -νομίζω πως το έχω φτιάξει...

μάλλον έπρεπε να σβησω μερικα μηνυματα...

εγω μπορώ να παω τραπεζα αυριο το μεσημεράκι κατα τις 1μιση-2μμ.

θα περιμενω λοιπον απο εσας... αν δεν ερθει μηνυμα σας,στα προσωπικα μηνυματα,σημαινει ότι εχω ακομα προβλημα οποτε θα σας ξαναστείλω εδω!!

χίλια ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

ανοίξτε τα προσωπικά μηνύματα!

αφού εδώ και ώρα φαίνεται πως η ''fmama'' είναι συνδεδεμένη,

αφού έχετε ίντερνετ κανονικά, γιατί δεν τα ανοίγετε? γιατί δεν απαντάτε?

τί να κάνω?

να τα κάνω ''copy-paste'',

και να τα στείλω εδώ..?

Link to comment
Share on other sites

ανοίξτε τα προσωπικά μηνύματα!

αφού εδώ και ώρα φαίνεται πως η ''fmama'' είναι συνδεδεμένη,

αφού έχετε ίντερνετ κανονικά, γιατί δεν τα ανοίγετε? γιατί δεν απαντάτε?

τί να κάνω?

να τα κάνω ''copy-paste'',

και να τα στείλω εδώ..?

Η κοπελα εδω καταλαθος αντι να μου κανει την καταθεση που επρεπε απο λαθος της μου κατεθεσε 15ευρω επιπλεον ..εγω οταν πηγα στην τραπεζα πηρα τα χρηματα μου χωρις να καταλαβω τι συνεβη πηγενοντας σπιτι διαπιστοσα οτι κατι λαθος εγινε και εχω επιπλεον επειδη ειμαι εντυμος ανθρωπις την εψαξα ΕΓΩ να την ρωτησω μετα απι 2 μερες μου απαντησε οτι ειναι δικα της και της ειπα να της τα επιστρεψω...μου ειπε ομως να τα καταθεσω σε αλλη τραπεζα που δεν εχει στην περιοχη μου. Γιαυτο της εξηγισα οτι επειδη οπως ξερουν πολλες μανουλες απο εδω φευγω διακοπες και γυρναω την αλλη παρασκευη ..της ειπα οτι θα της βαλω τα χρηματα της σε μια εβδομαδα που θα γυρισω.κινος εκανε ενα λαθος το οπιο εγω της το ειπα θελω να της επιστρεψω τα χρηματα της αλλα δεν μπορω τωρα αλλα σε μια βδομαδα.τι να κανω για το δικο της λαθος πρεπει να τρεχω επιτοπου?αυτη μου ειπε πως αν δεν παω κατευθιαν θα με διαδηρη δημοσια και θα μου κανει μυνηση...και για να σταματηση να με απηλη τα λεω μονη μου και την παρακαλω και δημοσια οτι θα τρεχω για το δικο της λαθος στην αλλη ακρη της πολης αλλα θα πρεπεο να περιμενει 7μερες.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...