Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα κ απο τη 40ρα πρωτομανα!! (28.3.1971)

Καλως το γελαστό Κατερινάκι μας και τον γιο που μας μοιάζει!!!! :P

Τι κάνετε κοριτσάρα μου? Δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι που τα εχεις καταφέρει τόσο καλά με τον θηλασμό ειλικρινά σου μιλάω με κάνεις περήφανη!! Εγω δυστηχως δεν τα καταφερα καθόλου καλά αλλα ελπιζω την επομενη φορα να τα καταφέρω θα δέιξει!! ΜΑκια πολλα πολλα στο αγορακι σου!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μαριλενα, Μελακι περαστικα!!!

Μαρακι αστα και εμεις παρομοια ζορια αντιμετωπιζουμεμε την δουλεια του αντρα μου, ελπιζω να τα ξεπερασουμε γρηγορα!!!

Λοιπον οσον αφορα αυτο που λεγαμε για αποκλειστικο θηλασμο και συληψη.. μιλησαμε με τον γυναικολογο μου και τον παιδιατρο μας και μου ειπανε οτι μεχρι και τον 6ο μηνα που αν και μονο αν ο θηλασμος ειναι αποκλειστικος χωρις γευματα με μπουκαλι ξενο, οι πιθανοτητες να μεινεις εγκυος ειναι περιπου στο 2,5% και ακομα λιγοτερες οταν δεν εχει εμφανιστει περιοδος ακομα!! μετα τον εκτο μηνα ομως που ταϊζεις μονο πρωι και βραδυ και τα επιπεδα της προλακτινης πεφτουν δεν υπαρχει πλεον καμια ασφαλεια, αυτα ακουσα αυτα γραφω, δεν ξερω τι ισχυει τελικα!!!!!

εμεις ακομα βασανιζομαστε με την παλινδρομηση!!!!

και κατι τελευταιο για την ιστορια.... εγω εμεινα εγκυος Μ. Σαββατο μετα την ανασταση και την θεια κοινωνια!!!!

φιλακια σε ολες τις κουκλες...


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες σας!!!!Αγγελικουλα εμεις πινουμε ακομα το πεπτι ανακατεμενο με λιγο ΑΡ.Το ΑΡ δεν το πινει μονο του του κανει χειροτερο κακο,του πεφτει βαρυ.Αγγελικουλα εσυ αν θυμαμαι καλα ειχες σακχαρο κυησης.Πες μου αν θελεις εκανες τωρα καμπυλη?Κι εγω ειχα στο τελος και τωρα οι μετρησεις μου οι πρωινες δεν ειναι καλες.Θα παω Τεταρτη για καμπυλη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε?

Εγω ειμαι καλυτερα με την γαστρεντερητηδα. Περασα και καλυτερα το βραδυ. Κοιμηθηκα και μεχρι τις 11,30 γιατι κρατησε το μωρο η μαμα μου.. :)

Χτες το βραδυ παλι στις 9 ο μπεμπης δεν ηθελε με τιποτα να κατσει στο στηθος..εκλαιγε πολυ και του καναμε μπουκαλι... :(

Σημερα παλι το πρωι στις 7 του εδωσα το δικο μου και μετα στις 8,30 ειπιε παλι ξενο..

Μπαχαλο τα εχουμε κανει...νομιζω οτι εχει μειωθει το γαλα μου..γι'αυτο δεν θελει να καθεται σε ολα τα γευματα. Λετε να φταιει που αρρωστησα και μειωθηκε η παραγωγη?

αχ τι θα κανω παλι?...μακαρι να τα καταφερνα τουλαχιστον μεχρι και τον 6 μηνα..ειμαι πολυ στεναχωρεμενη. Αφου χτες τσατιστηκα και με το μωρο..τι φταιει και αυτο το καημενο... :(


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαριλενα, Μελακι περαστικα!!!

Λοιπον οσον αφορα αυτο που λεγαμε για αποκλειστικο θηλασμο και συληψη.. μιλησαμε με τον γυναικολογο μου και τον παιδιατρο μας και μου ειπανε οτι μεχρι και τον 6ο μηνα που αν και μονο αν ο θηλασμος ειναι αποκλειστικος χωρις γευματα με μπουκαλι ξενο, οι πιθανοτητες να μεινεις εγκυος ειναι περιπου στο 2,5% και ακομα λιγοτερες οταν δεν εχει εμφανιστει περιοδος ακομα!! μετα τον εκτο μηνα ομως που ταϊζεις μονο πρωι και βραδυ και τα επιπεδα της προλακτινης πεφτουν δεν υπαρχει πλεον καμια ασφαλεια, αυτα ακουσα αυτα γραφω, δεν ξερω τι ισχυει τελικα!!!!!

εμεις ακομα βασανιζομαστε με την παλινδρομηση!!!!

και κατι τελευταιο για την ιστορια.... εγω εμεινα εγκυος Μ. Σαββατο μετα την ανασταση και την θεια κοινωνια!!!!

φιλακια σε ολες τις κουκλες...

Γεια σου Μαργιουλα μου τι κανεις? Ολα καλα? Σκεφτεσαι βρε θηριο απο τωρα 2 παιδακι??? :P

Ακομα με την παλινδρομηση ρε γαμωτο....υπομονη τι αλλο να πω. Η παιδιατρος μου ειπε οτι τα παιδια που θηλαζουν δεν εχουν παλινδρομηση σε μεγαλο βαθμο και δεν χρηαζονται καποια αντιμετωπιση... Εσεις κανετε εμετους δηλαδη?

Μεγαλο Σαββατο??? Βρε κοριτσια ολες μεσα στο Πασχα τα πιασατε τα μπεμπε σας? Φρονιμες φετος εεεεεεεεεεε Πλησιαζει Μεγαλοβδομαδα!!! :D

Α!!!!Ξεχασα να σας πω!Πηγα το κοριτσακι μου σημερα πρωτη μερα στον παιδικο.Κυρια η ψυχουλα μου!!Θα μου την φερουν στις 2 το μεσημερι.

Καλη αρχη κοπελα μου!!! Μπραβο στην μικρη σου!!! :D


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες σας!!!!Αγγελικουλα εμεις πινουμε ακομα το πεπτι ανακατεμενο με λιγο ΑΡ.Το ΑΡ δεν το πινει μονο του του κανει χειροτερο κακο,του πεφτει βαρυ.Αγγελικουλα εσυ αν θυμαμαι καλα ειχες σακχαρο κυησης.Πες μου αν θελεις εκανες τωρα καμπυλη?Κι εγω ειχα στο τελος και τωρα οι μετρησεις μου οι πρωινες δεν ειναι καλες.Θα παω Τεταρτη για καμπυλη.

Του αρέσει το πέπτι δηλαδή? εμένα δεν του άρεσε καθολου το έτρωγε με το ζόρι, πιθανόν γι αυτό το έκανε κ πολύ συχνά εμετό δεν ξέρω..

Αχχ άσε κοριτσάκι ναι εγώ είχα διαβήτη κύησης και έπρεπε να κάνω την καμπύλη απο τις 20/2....ακόμα στο έπρεπε εχω μείνει το ξέρω είμαι απαράδεχτη αλλά πρέπει να πάω σύντομα να την κάνω δεν εχω ιδέα τι γίνεται..να φανταστείς δεν εχω καν μετρηθει!!!

Άσχετο βλέπω εισαι απο Π.Χέλι εμείς εχουμε σπίτι στις Σπέτσες κ τώρα το Πάσχα θα πάμε εκεί πριν απο την Μ. Εβδομάδα αν θέλεις να συναντηθούμε!! :P


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μας!!!!

ευτυχως ειμαστε καλυτερα!!!!! Δοξα το Θεο! την γλιτωσαμε!

Μαριλενα μου περαστικα σου κοτριτσακι, αν τον βαζεις συχνα θα αυξηθει οσο χρειαζεται η παραγωγη σου. μην αγχωνεσαι.

Μαριαεφη λυπαμαι πολυ για τον αντρα σου, και ο δικος μου (ελ.επαγγελματιας) δεν εχει καθολου δουλεια αναγκαστηκε και απελυσε 2 ατομα και οι υπολοιποι θα δουλευουν 4ημερο μεχρι νεοτερας. οταν φυγανε κλαιγανε και αγκαλιαζοντουσαν, χαλια ηρθε ο αντρας μου!


maWTp2.png716242kmi87gjtrd.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Του αρέσει το πέπτι δηλαδή? εμένα δεν του άρεσε καθολου το έτρωγε με το ζόρι, πιθανόν γι αυτό το έκανε κ πολύ συχνά εμετό δεν ξέρω..

Αχχ άσε κοριτσάκι ναι εγώ είχα διαβήτη κύησης και έπρεπε να κάνω την καμπύλη απο τις 20/2....ακόμα στο έπρεπε εχω μείνει το ξέρω είμαι απαράδεχτη αλλά πρέπει να πάω σύντομα να την κάνω δεν εχω ιδέα τι γίνεται..να φανταστείς δεν εχω καν μετρηθει!!!

Άσχετο βλέπω εισαι απο Π.Χέλι εμείς εχουμε σπίτι στις Σπέτσες κ τώρα το Πάσχα θα πάμε εκεί πριν απο την Μ. Εβδομάδα αν θέλεις να συναντηθούμε!! :P

Αγγελικη και εγω το εχω αμελησει! επρεπε εκτος απο την καμπυλη να ειχα χασει και κιλα ομως:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:


maWTp2.png716242kmi87gjtrd.gif
Link to comment
Share on other sites

Αγγελικη και εγω το εχω αμελησει! επρεπε εκτος απο την καμπυλη να ειχα χασει και κιλα ομως:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Γκουχ γκουχ γκουχ κιλά ε?? Ενώ εγώ τι να σου πώ....απο τα 20 τα 10 εχω χάσει και εχουν περάσει 4 μήνες...αχ τι θα κάνουμε μου λες????????????


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια ανυπομονώ να φτιάξει ο καιρός και να ξαμολυθούμε βόλτες με τα καρότσια!!! Πραγματικά θα μπορούσα να περπατήσω ώρες ατελείωτες χωρίς να παραπονεθώ όποια θέλει παρέα για περπάτημα με καρότσια να μου το πει!!! :P:p:p:p:p


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Του αρέσει το πέπτι δηλαδή? εμένα δεν του άρεσε καθολου το έτρωγε με το ζόρι, πιθανόν γι αυτό το έκανε κ πολύ συχνά εμετό δεν ξέρω..

Αχχ άσε κοριτσάκι ναι εγώ είχα διαβήτη κύησης και έπρεπε να κάνω την καμπύλη απο τις 20/2....ακόμα στο έπρεπε εχω μείνει το ξέρω είμαι απαράδεχτη αλλά πρέπει να πάω σύντομα να την κάνω δεν εχω ιδέα τι γίνεται..να φανταστείς δεν εχω καν μετρηθει!!!

Άσχετο βλέπω εισαι απο Π.Χέλι εμείς εχουμε σπίτι στις Σπέτσες κ τώρα το Πάσχα θα πάμε εκεί πριν απο την Μ. Εβδομάδα αν θέλεις να συναντηθούμε!! :P

Αγγελικουλα και το ρωτας??????Και βεβαια θα συναντηθουμε.Οταν ειναι να κατεβειτε θα μου το πεις και θα σου δωσω το τηλεφωνο μου.

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να μην του το δειχνω αλλα πολυ με απασχολει το θεμα της απολυσης του...βεβαια (Αγγελικη μου καλα θυμασε δ/ντης ηταν σε μεγαλη εταιρεια με κοκκινη τσαντα...) εχει πολυ καλη προυπηρεσια κ γνωσεις..τον απολυσανε γιατι λεει ειχε κανει πολυ καλη ομαδα αλλα ηταν πολυ φιλικος με το προσωπικο..οταν εφυγε ολοι εκλαιγαν κ το ποσα τηλεφωανα τον πηρανε δεν λεγετε..7 χρονια εκει ηταν....12 ωρα πασχα χριστουγεννα...τεσπα το κεφαλαιο εκλεισε....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...