Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Κορυδαλλος


Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 132
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • χαρα25

    χαρα25 20 δημοσιεύσεις

  • gogga

    gogga 19 δημοσιεύσεις

  • DEL

    DEL 15 δημοσιεύσεις

  • marigo

    marigo 14 δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

εγω μπορει να μενω Αιγαλεω αλλα λατρευω τον Κορυδαλλό. Τελείωσα στο ΕΠΛ κ πάντα πηγαίνω για καφέ Πλ.Ελευθερίας

Εγω το Αιγαλεω το ειχα 2ο σπιτι μου, εμενε η κολλητη μου και περναγα μαζι της το 1/3 τουλαχιστον της μερας μου (η μονη που με αντεχε τοσες ωρες και μετα ο ηρωας ο αντρας!!!) μεχρι που αρραβωνιαστηκα. Ασε που ο προηγουμενος γυναικολογος αλλα και αυτος ο υπεροχος ανθρωπος που με ξεγεννησε ειναι Αιγαλεω. Να ειχαμε και μια μεριδα λουκουμαδες......


BdN1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λουκουμάαααααααααδες!!!!!!!!!!!!

Είπατε τη μαγική λέξη!!!!!

Τζες, όταν βρεθούμε για καφεδάκι θα μας φέρεις μια μερίδα, έτσι???


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Λουκουμάαααααααααδες!!!!!!!!!!!!

Είπατε τη μαγική λέξη!!!!!

Τζες, όταν βρεθούμε για καφεδάκι θα μας φέρεις μια μερίδα, έτσι???

εννοείται κοριτσάκια.. εκείνο το μαγαζί στο Αιγάλεω έχει πάντα τρελή δουλειά κ φοβερούς λουκουμάδες.!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω συμβιβαζομαι και με σαντουιτσακι με απο τα everest!!! Μετα χτυπαω και λουμαδες!!! Εξαλλου πιο πολλα κιλα πηρα απο τοτε που γεννησα παρα στην εγκυνοσυνη (4 σε 9 μηνες) και ελπιζω το μωρο μου να ειναι ζωοφιλο και να αγαπαει την μανα του την γουρουνα!!:confused:


BdN1p3.png
Link to comment
Share on other sites

:DΓεια σας κορίτσια!!!Εγώ μεγάλωσα στον Κορυδαλλό αλλά από τότε που γέννησα μένω Σαλαμίνα, στα Σελήνια. Το πατρικό μου όμως είναι πάντα στον Κορυδαλλό, όπως και οι πιο πολλοί γνωστοί μου και έτσι τα φέρυ έχουν κάνει χρυσές δουλειές με την πάρτη μου!!!

Τελείωσα το 1ο λύκειο Κορυδαλλού και το 8ο γυμνάσιο (που δυστυχώς:-( για μένα και ευτυχώς για τα παιδιά δεν είναι πλέον εκεί που ήτανε)!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...