Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Εγω δε μπορω να πω....στα χαζοκαθημερινα υποχωρω εγω(τσακωνομαι και λιγο μονη μου εδω που τα λεμε χαχα), αλλα σε καναδυο σοβαρες κρισεις μεσα στη 10ετια το εχω κρατησει και εχει υποχωρησει εκεινος...


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

ριτάκι κι εγώ αναίσθητη έχω γίνει χαχα...στο μόνο που δεν έχω γίνει αναίσθητη είναι οι τούμπες από ύψος γιατι πέφτει με το κεφάλι και δεν γουστάρω...

Υπαρχει κανενα χαπακι για να γινεις αναισθητη;;;; Εχω ρε παιδια παραπαταει και παθαινω πανικο!!!! Υπερβολη;;;; Οχι εεεεε;;;;

Κοντα στο χωριο εχει ενα ποταμι με μια φοβερη καφετερια. Ειχαμε παει για καφε και ηρθε ενα αγορακι στην ηλικια του Παναγιωτη για να παιξουν. Εκει που επαιζαν ρε κοριτσια αρχιζει να του γρατζουναει το προσωπο. Μεχρι να τον προλαβω του ειχε κανει τρεις γρατζουνιες. Μια στη μυτη και δυο κοντα στα ματια. Το μωρο μου πονεσε αρκετα, αφου να φανταστειτε ετρεχε αιμα και πρηστηκε κιολα η μυτουλα του. Ηθελα να το σαπισω στο ξυλο , αλλα ως ΄΄σωστη μανα΄΄ ειπα στο Παναγιωτη οτι το εκανε κατα λαθος και τη μαμα του ΄΄ μη στεναχωριεστε παιδακια ειναι΄΄.Απο τις 15 Αυγουστου τωρα εφτιαξαν οι πληγες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμεις γενικα αποφευγουμε τους τσακωμους. Στα 13 χρονια που ειμαστε μαζι εχουμε τσακωθει ελαχιστε φορες και ποτε δε κραταμε μουτρα. μας περναει σε 1 λεπτο.

Link to comment
Share on other sites

όσο για τσακωμούς με τον σύζυγο δεν υπάρχουν...ουδέποτε έχουμε ρίξει έτσι έναν καλό καβγά και συνήθως μαλώνω μόνη μου χαχα.

Ρίτα τούμπες τρώει κι ο Αστέρης από πολύ μικρός αλλά τα πεσίματα από ύψος δεν τα θέλω γιατι χτυπάνε στο κεφάλι και είναι επικίνδυνο. Εκεί δεν χρειάζεται να πάθω ανοσία ...αυτά τα πεσίματα είναι πολύ επικίνδυνα. Για τα άλλα δεν έχω πρόβλημα, ούτε κι αυτός μασάει, πέφτει και σηκώνεται και δεν πτοείται καθόλου εδώ που τα λέμε!

Ρε κορίτσια ανησυχώ για την Ηλιάνα!

Για την μαελενη δεν μου απάντησε καμία όμως....


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

χαχα Πικουλινα αβγαλτη εισαι!!!

χαχα

Εμεις τετοια ειχαμε καθε μερα στις διακοπες...τρελο μαλλιοτραβηγμα τα πιτσιρικια η μικρη των φιλων μας (μεγαλος τσαμπουκας)γυρισε με τα μουτρα....μη σας περιγραψω...

Ο δε Γρηγορης δεν το συζητω καν πως ειναι ...

Η μικρη εκεινη που λετε, οταν μαλωναμε το Γρηγορη ερχοταν και μας εριχνε μια και ελεγε

''Θα σε κανω κομματακια''

''Γιατι Ιολη μου?''

΄΄Μαλωσες το Γρηγορη,το φιλο μου''' και ας της ειχε κανει τα κοτσιδια φιογκο λιγο πριν...χαχα


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

στα παιδιά θα υπάρχουν και τέτοια...το θέμα είναι να μάθουν να υπερασπίζουν μόνα τους τον εαυτό τους. Ο δικός μου αν τον πειράξει άλλο παιδάκι δεν κάνει τίποτε κι έτσι του κάνω εξάσκηση στο να μάθει να αμύνεται χαχα


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

στα παιδιά θα υπάρχουν και τέτοια...το θέμα είναι να μάθουν να υπερασπίζουν μόνα τους τον εαυτό τους. Ο δικός μου αν τον πειράξει άλλο παιδάκι δεν κάνει τίποτε κι έτσι του κάνω εξάσκηση στο να μάθει να αμύνεται χαχα

Βρε Αλεξανδρα μου ηταν ξαφνικο γιαυτο στεναχωρηθηκα. Πονεσε και φοβηθηκε πολυ. Και εγω θελω να μαθει να αμυνεται αλλα δε το βλεπω.Εκεινη τη μερα ειχε μαθημα απο τον αδελφο μο και τον ανδρα μου πως τα χτυπαει και εκεινος. Και ελεγε ποτε μπαμπα !!!

Link to comment
Share on other sites

Βρε Αλεξανδρα μου ηταν ξαφνικο γιαυτο στεναχωρηθηκα. Πονεσε και φοβηθηκε πολυ. Και εγω θελω να μαθει να αμυνεται αλλα δε το βλεπω.Εκεινη τη μερα ειχε μαθημα απο τον αδελφο μο και τον ανδρα μου πως τα χτυπαει και εκεινος. Και ελεγε ποτε μπαμπα !!!

ναι καρδούλα μου σε καταλαβαίνω...τί νομίζεις ότι εγώ δεν στενοχωριέμαι που ο Αστέρης δεν αμύνεται; Ενώ γενικότερα είναι αντάρτης και κάνει πολλές σκανδαλιές άλλα παιδάκια δεν πειράζει. Σε καταλαβαίνω απόλυτα!

Όμως εσύ!!!!!!!!!!!!!! Τι τρυφερό παιδάκι που έχεις ρε φιλενάδα....ακού εκεί ποτέ μπαμπά! Ψυχούλα μου....


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια η Ηλιανα ειναι καλα ειναι νοσοκομειο για εξετασεις και οπως δειχνουν το μπεμπακι θα αντεξει εως τη 36 εβδομαδα!

Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Link to comment
Share on other sites

Λογικο ειναι να αγχωνεσαι αν την πεφτουν στο παιδακι σου αλλα καταλαβα οτι η καθημερινη επαφη με παιδια αυτης της ηλικιας αυτα τα φερνει απο το πουθενα.Και να αντιδρουσε ο Πανουλης, που θα γινει και αυτο να εισαι σιγουρη, αυτα δεν τα αποφευγεις.

Οποτε, επειδη ειναι υγιης αντιδρασεις αυτες τα αφηνεις να τα βρουν μονα τους και απλα επεμβαινεις αν ειναι κατι επικινδυνο.

Σε 5 λεπτα ξανααγαπιουνται.Αυτο ειναι το μονο σιγουρο.

Τα παιδια δεν εχουν κακιες ακομα και τα πιο επιθετικα το κανουν για χαβαλε εγω ετσι καταλαβα.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια η Ηλιανα ειναι καλα ειναι νοσοκομειο για εξετασεις και οπως δειχνουν το μπεμπακι θα αντεξει εως τη 36 εβδομαδα!

μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

άντε τώρα ησύχασα και πάω να μαγειρέψω!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως ολα καλά με την Ηλιανα..Ισως να μην απαντουσε στην κληση μου γιατι ειδε αγνωστο αριθμό

Μολις τελειωσα και εγω με τα γεμιστα μου..ανυπομονω να τα τεμαχισω..:tongue:

Οι δικες μας συζυγικες διαφωνιες (δεν λέω καυγαδες γιατι ευτυχως ολα γινονται σε εντονο κλιμα συζητησης) ξεκινουν απο μενα και λήγουν απο το συζυγο..Δεν εχουμε κρατησει πάνω απο μιση ωρα αλλα πως αλλιώς να γινει αφου λέω, λέω, λέω και μετα αδειαααααααζω...Τι να κρατησω!!Εκεινος πάλι ακουει, ακουει ακουει και μετα σαν να μη συνεβη τπτ πεταει ατακα του τυπου "ο Αναστασης εκανε κακα σημερα???"..χαχα


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...